Patroonid

Spordinädal 2018 peamised sõnumikandjad, liikuma innustajad ja eeskujud on olümpiavõitja Gerd Kanter, kulturismimeister Ott Kiivikas, coach Sandra Raju ja olümpiamedalist Allar Levandi.

Kettaheitja Gerd Kanter
Kõige rohkem tiitlivõistlustelt medaleid võitnud Eesti olümpiaala sportlane läbi aegade, kelle medalikollektsioonis on tänaseks kokku juba 11 tiitlivõistluse medalit, millest väärtuslikumad on 2007. a maailmameistrivõistluste ja 2008. a olümpiamängude kuldmedalid.
Kulturist Ott Kiivikas

Edukas sportlane, kes on eeskujuks paljudele harrastus- ja tippsportlastele. Ott Kiivika auhinnakapis on kümneid ja kümneid medaleid nii tiitlivõistlustelt, kui ka suurtelt rahvusvahelistelt võistlustelt. Ta on tulnud kulturismis Euroopa meistriks ja võitnud esimese koha rahvusvahelisel Mr. Olympia Amateur võistlusel. Lisaks sportimisele on Ott Kiivikas tegev veel ka treenerina, spordijuhina, ettevõtjana ja koolitajana.


Sandra Raju

Sandra suurimaks kireks on tegeleda erineva treenituse taseme ning sportliku taustaga inimeste juhendamise, motiveerimise ja inspireerimisega - ta näeb seda kui treenimist igapäevaseks eluks. Sandra usub, et pannes proovile mitte ainult oma keha vaid ka meele, saavutatakse ka enesele seatud eesmärgid kiiremini, mis omakorda aitavad paremini hakkama saada igapäevaste toimetustega.

Juba 4.aastat Nike Baltikumi Master Trainer’ina tegutsev treener seisab hea selle eest, et levitada liikumise- ja spordipisikut terves Baltikumis ning seda nii noortele, vanadele, keskmistele kui ka veel vähemaktiivsetele spordisõpradele. Samuti soovib ta oma tegevustes igapäevaelu sportlastele südamele panna, et ülepingutus ei tule kasuks ning treeningut kui protsessi tuleb võtta väga mõistliku lähenemisega.

Tehnika enne tempot ja progressioon tuleb välja teenida!

Foto: Rasmus Jurkatam/Ajakiri Sport

Allar Levandi 
Calgary OMi pronksmedali võitja kahevõistluses, Paf Eesti üksuse juht