Coop´i  Kommi Asemel kinkepakk

Spordinädala toetaja Coop, koos partneritega innustab, autasustab ja tänab üle Euroopalisel spordinädalal osalevaid kooliperesid.

Tänutäheks saavad kõik tähtajaks registreerunud koolid  Kommi Asemel kinkepaki, mis on mõeldud kooli tublima, aktiivseima, tervislikuma vms klassile auhinnaks.

Naudi terviseks – Kommi Asemel!

Olenemata sellest, kas oleme suured või väikesed, tervise- või tugitoolisportlased– enamik meist igatseb aeg-ajalt midagi magusat põske pista või soolaseid snäkke krõbistada.

Kuigi käsi kipub enamasti sirutuma suhkruid ja rasvu täis kommide ja krõpsupaki järele, tasuks isude täitmiseks leida mõni kehasõbralikum alternatiiv ning asuda hea tervise nimel samm-sammult oma harjumusi muutma. Sportides on vaja energia taset hoida. Varu aitavad suurepäraselt säilitada ja taastada mitmesugused pähklid ja kuivatatud puuviljad – kusjuures väga maitsval ja tervislikul moel.

Kuna pähklid ja kuivatatud puuviljad toidavad juba ka väikese koguse juures väga hästi, võiks üks pähklipakike alati käepärast olla. Naudi terviseks – Kommi Asemel.