Kunstigümnaasiumi kolmevõistlus

E 27.09.2021 - N 30.09.2021
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Kopli tn 102a
Sündmuse tüüp
Võistlus
Osalejate arvu prognoos
850
Korraldaja
Tallinna Kunstigümnaasium
Korraldaja tüüp
kool
Kontaktisik
Kadri Killing
Kontaktisiku e-post
Kontaktisiku telefon

Kirjeldus/ajakava

Kooli spordipäevadel osalevad õpilased Kunstiigümnaasiumi Kolmevõistluses: Pallivise (PK)/Kuulitõuge (G); Jooks (1.-3.klass 30m, 4.-6. 60m; 7.-12.klass 100m; kaugushüpe). 

10.-12.klass

4.-6.klass

7.-9.klass

1.-3.klass

27.september

28.september

29.september

30.september

10.ADM

 

11:10-12:25

RÜHM 1

  1. kuulitõuge

  2. jooks 100m

  3. kaugushüpe

 

RÜHM 2

  1. jooks 100m

  2. kaugushüpe

  3. kuulitõuge

 

RÜHM 3

  1. kaugushüpe

  2. kuulitõuge

  3. jooks 100m

4.ABCVS

 

8:30-10:00

4.A - 24

  1. pallivise

  2. jooks 60m

  3. kaugushüpe

 

4BV - 18

  1. jooks 60m

  2. kaugushüpe

  3. pallivise

 

4CS - 21

  1. kaugushüpe

  2. pallivise

  3. jooks 60m

7.ABVS

 

8:30-10:00

RÜHM 1

  1. pallivise

  2. jooks 60m

  3. kaugushüpe

 

RÜHM 2

  1. jooks 60m

  2. kaugushüpe

  3. pallivise

 

RÜHM 3

  1. kaugushüpe

  2. pallivise

  3. jooks 60m

1.ABCKS

 

8:30-10:00

1AS- 24

  1. pallivise

  2. jooks 30m

  3. kaugushüpe

 

1BC - 24

  1. jooks 30m

  2. kaugushüpe

  3. pallivise

 

1KS - 22

  1. kaugushüpe

  2. pallivise

  3. jooks 30m

11.ADM

12:20-13:55

RÜHM 1

  1. kuulitõuge

  2. jooks 100m

  3. kaugushüpe

 

RÜHM 2

  1. jooks 100m

  2. kaugushüpe

  3. kuulitõuge

 

RÜHM 3

  1. kaugushüpe

  2. kuulitõuge

  3. jooks 100m

5.A, 5.B/S, 5.C

 

10:00-11:30

5.A - 22

  1. pallivise

  2. jooks 60m

  3. kaugushüpe

 

5.BS - 23

  1. jooks 60m

  2. kaugushüpe

  3. pallivise

 

5C - 19

  1. kaugushüpe

  2. pallivise

  3. jooks 60m

8.ABVS

 

10:00-11:30

RÜHM 1

  1. pallivise

  2. jooks 60m

  3. kaugushüpe

 

RÜHM 2

  1. jooks 60m

  2. kaugushüpe

  3. pallivise

 

RÜHM 3

  1. kaugushüpe

  2. pallivise

  3. jooks 60m

2.ABCKS

 

10:00-11:30

2.AS - 22

  1. pallivise

  2. jooks 30m

  3. kaugushüpe

 

2BC - 24

  1. jooks 30m

  2. kaugushüpe

  3. pallivise

 

2KC - 27

  1. kaugushüpe

  2. pallivise

  3. jooks 30m

12.ADM

 

13:45-15:15

RÜHM 1

  1. kuulitõuge

  2. jooks 100m

  3. kaugushüpe

 

RÜHM 2

  1. jooks 100m

  2. kaugushüpe

  3. kuulitõuge

 

RÜHM 3

  1. kaugushüpe

  2. kuulitõuge

  3. jooks 100m

6.A, 6.B, 6.C/V/S

 

11:30-13:00

6A - 25

  1. pallivise

  2. jooks 60m

  3. kaugushüpe

 

6BV - 29

  1. jooks 60m

  2. kaugushüpe

  3. pallivise

 

6CS - 31

  1. kaugushüpe

  2. pallivise

  3. jooks 60m

9.ABVS

 

11:30-13:00

RÜHM 1

  1. pallivise (T), kuul  (P)

  2. jooks 60m

  3. kaugushüpe

 

RÜHM 2

  1. jooks 60m

  2. kaugushüpe

  3. pallivise (T), kuul (P)

 

RÜHM 3

  1. kaugushüpe

  2. pallivise (T), kuul (P)

  3. jooks 60m

3.ABCKS

 

11:30-13:00

3A - 24

  1. pallivise

  2. jooks 60m

  3. kaugushüpe

 

3BS - 26

  1. jooks 60m

  2. kaugushüpe

  3. pallivise

 

3CK - 31

  1. kaugushüpe

  2. pallivise

  3. jooks 60m