Spordinädala jooks

Spordinädala jooksul läbivad osalejad Kadriorus maalilist 5 km rada nii joostes, kõndides kui kepikõndi tehes. Spordinädala jooks toimub 19. hooaega tähistava liikumisharrastuse sarja „Tradehouse tervisejooks ja –kõnd“ viimase, 21. etapi raames. 


Spordinädala jooks on midagi mõnusat kehale ja vaimule, ütleb Eesti Olümpiakomitee liikumisharrastuse juht Peeter Lusmägi. „Spordinädala jooksul toimub palju erinevaid üritusi, kuid Spordinädala jooks on võib-olla liikumisega alustamiseks isegi kõige mõnusam!“ rääkis Lusmägi.


Spordinädal on Euroopa Komisjoni algatus, mille eesmärk on tõsta inimeste liikumisharrastuse ja spordialast teadlikkust kogu Euroopa Liidus. Eestis korraldab Spordinädalat Eesti Olümpiakomitee koostöös Ühendusega Sport Kõigile. Spordinädal 2021 patroonid, liikuma innustajad ja eeskujud on alpinist Krisli Melesk, EOK sportlaskomisjoni liige ja äsja karjääri lõpetanud kiiruisutaja Saskia Alusalu, teleajakirjanikud Hannes Hermaküla, Keili Sükijainen, Reet Linna, muusikud Artjom Savitski ja Inger ning TalTechi rektor Tiit Land.  Spordinädala korraldamist toetavad Erasmus+ programm, Kultuuriministeerium ning Coop Eesti.

 

  • 0. Pilt
  • 1. Pilt
  • 2. Pilt
  • 3. Pilt

 

Uudised

Kõik uudised
26.05.2022

Spordinädal 2022 toimub 23. - 30. september

Eesti Olümpiakomitee ja Ühendus Sport Kõigile korraldavad käesoleval aastal kaheksandat korda Eestis spordinädala, mis leiab aset 23. – 30. septembril. 
Loe lähemalt