Naerulinnu olümpia 2021

R 24.09.2021, 10:00
Eesti, Harju maakond, Paldiski, Rae 34
Sündmuse tüüp
Spordipäev
Osalejate arvu prognoos
70
Privaatne
Jah
Korraldaja
Paldiski Lasteaed Naerulind
Korraldaja tüüp
lasteaed
Kontaktisik
Georg Andres Veskioja
Kontaktisiku e-post
Kontaktisiku telefon

Kirjeldus/ajakava

Naerulinnu olümpia 2021

Igal sügisel toimub Paldiski Lasteaias Naerulind spordipäev, kus lapsed tutvuvad uute spordialadega, võtavad omavahel mõõtu erinevatel spordialadel ning tunnevad lihtsalt liikumisest rõõmu.

Spordipäev algab ühissoojendusega, kus kaasa löövad kõik – sõimerühmadest koolirühmani ja ei pääse sellest ka töötajaskond. Mõnusa muusika saatel tehakse tantsusamme ja kergemaid harjutusi.

Seejärel jagunevad lapsed rühmade kaupa ning läbivad 2-2,5h jooksul kaheksa punkti, millest neli on võistlusalad ja neli panevad lihtsalt sportlikud võimed proovile. Mõõtu võetakse järgnevatel aladel: jooks, kaugushüpe, pallivise ja rippumine.

Ülesannete kadalipu läbinud saavad ühiselt mängida oma lemmikmänge nagu jahimees ja rahvastepall. Samaaegselt teeb spordipäeva korraldusmeeskond kokkuvõtted tulemustest ning seab valmis auhinnad. Igal alal autasustatakse iga rühma kolme tublimat, lapsed saavad astuda poodiumile ning neist tehakse pilti koos võidetud meenetega – just nagu päris olümpial! 

Lasteaias on 6 rühma. 2 sõimerühma ja 4 aiarühma. Paldiski Lastaed Naerulind spordipäev 2021 suunatud vaid lasteaia lastele ja töötajaskonnale.