Sündmuste kalender

Filtreeri
Otsingusõna
Spordiala
Tüüp
Korraldaja
Maakond
Kuupäev
Toimumise aeg Sündmus Tüüp Korraldaja Asukoht  
L 15.08.2020 - P 27.09.2020 Viking Line Eesti Ööjooks - Rakvere VIRTUAALJOOKS Võistlus MTÜ Rakvere Maraton
spordiorganisatsioon
Eesti, Lääne-Viru maakond, Rakvere linn, Kastani pst 12 Vaata lähemalt
L 29.08.2020, 21:00 - L 17.10.2020 Viking Line Eesti Ööjooks - Ülemiste eri Võistlus MTÜ Rakvere Maraton
spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Suur-Sõjamäe 4 Vaata lähemalt
T 01.09.2020 - K 30.09.2020 RR käimiskuu - SEPTEMBER Võistlus EESTI RAHVUSRAAMATUKOGU
kool
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Tõnismägi 2 Vaata lähemalt
T 01.09.2020 - K 30.09.2020 Tallinna Maraton virtuaaljooks Võistlus MTÜ Spordiürituste Korralda...
spordiorganisatsioon
Üle maailma Vaata lähemalt
K 02.09.2020, 10:00 - K 30.09.2020 Muusikakeskkooli spordipäev Spordipäev TALLINNA MUUSIKAKESKKOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Harku tn 62 Vaata lähemalt
R 04.09.2020 - K 30.09.2020 Spordipäev mere ääres Tervisepäev KOHTLA-JÄRVE SLAAVI PÕHIKOOL
kool
Eesti, Ida-Viru maakond, Pühajõe, Toila-Oru Vaata lähemalt
R 04.09.2020, 09:00 - K 23.09.2020 Tervisepäev Valgerannas Tervisepäev JÕÕPRE KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Pärnu maakond, Valgeranna, Vaata lähemalt
R 04.09.2020, 10:00 - K 30.09.2020 Spordipäev Spordipäev MUUGA-LAEKVERE KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Lääne-Viru maakond, Vinni, Laekvere alevik, Kesk tn 8 Vaata lähemalt
E 07.09.2020 - K 30.09.2020 Tervisenädal Uulu Põhikoolis Tervisepäev UULU PÕHIKOOL
kool
Eesti, Pärnu maakond, Häädemeeste, Uulu küla, Soometsa tee 4 Vaata lähemalt
K 09.09.2020 - T 29.09.2020 Valga Põhikooli liikumispäevad Liikumispäev VALGA PÕHIKOOL
kool
Valga linn Vaata lähemalt
K 09.09.2020, 09:00 - K 30.09.2020 Tamme Kooli spordinädal Spordipäev TARTU TAMME KOOL
kool
Tartu Tamme staadion Vaata lähemalt
R 11.09.2020 - K 30.09.2020 SPORDIPÄEV. Spordipäev KAIU PÕHIKOOL
kool
Eesti, Rapla maakond, Rapla, Kaiu alevik Vaata lähemalt
R 11.09.2020 - T 29.09.2020 Lea Kukk Muu sündmus ANTSLA GÜMNAASIUM
kool
Antsla Koolitee 14 Võrumaa 66403 Vaata lähemalt
R 11.09.2020, 08:30 - K 30.09.2020 TÕGi tervisepäev Tervisepäev TALLINNA ÕISMÄE GÜMNAASIUM
kool
Tallinna Õismäe Gümnaasiumi kergejõustiku- ja jalgpalliväljak, Harku järve ümbrus ja Hiiu-Harku terviserada Vaata lähemalt
E 14.09.2020 - K 30.09.2020 Kooli spordipäev Võistlus LAIUSE JAAN POSKA PÕHIKOOL
kool, lasteaed
Eesti, Jõgeva maakond, Jõgeva, Laiuse alevik, Kuremaa tee 30 Vaata lähemalt
E 14.09.2020 - K 30.09.2020 Sügismatk Matkapäev LAIUSE JAAN POSKA PÕHIKOOL
kool, lasteaed
Eesti, Jõgeva maakond, Laiuse, Vaata lähemalt
E 14.09.2020, 08:00 - R 25.09.2020 Variku Miniolümpia Võistlus TARTU VARIKU KOOL
kool
Eesti, Tartu maakond, Tartu, Piima 1 Vaata lähemalt
E 14.09.2020, 19:00 - K 30.09.2020 Karateklubi Zen avatud treeningud Avatud treening Karateklubi ZEN
spordiorganisatsioon
Eesti, Pärnu maakond, Pärnu, Pärnu linn, Noorte väljak 2 Vaata lähemalt
T 15.09.2020 - K 30.09.2020 VIII Rapla Selveri Suurjooks Võistlus Kehakultuur OÜ
muu
Rapla Selveri parkla Vaata lähemalt
K 16.09.2020, 10:00 - P 27.09.2020 Võru Kreutzwaldi Kooli orienteerumispäev Spordipäev VÕRU KREUTZWALDI KOOL
kool
Eesti, Võru maakond, Võru, Vaata lähemalt
K 16.09.2020, 17:00 - R 25.09.2020 Videvikujooks Liikumispäev ARAVETE KESKKOOL
kool
Eesti, Järva maakond, Aravete, Vaata lähemalt
R 18.09.2020 - R 25.09.2020 Spordinädal Lasteaias Ojake Spordipäev LASTEAED OJAKE
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Ädala 3 Vaata lähemalt
R 18.09.2020, 09:00 - R 25.09.2020 Kõrveküla Põhikooli klassidevahelised teatejooksupäevad Liikumispäev KÕRVEKÜLA PÕHIKOOL
kool
Eesti, Tartu maakond, Tartu vald, Kõrveküla alevik, Vasula tee 12 Vaata lähemalt
R 18.09.2020, 10:00 - K 30.09.2020 Harjumaa 2020 koolidevahelised võistlused staadioni teatejooksudes Võistlus Harjumaa Spordiliit
spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Kose, Kose alevik, Pikk tn 12 Vaata lähemalt
L 19.09.2020, 10:00 - K 30.09.2020 "TV10 olümpiastarti" finaalvõistlus ja "Olümpiapäev" Võistlus TARTU TAMME KOOL
kool
Tartu Tamme staadion Vaata lähemalt
P 20.09.2020 - L 26.09.2020 Liikumisnädal Spordipäev KURTNA KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Harju maakond, Saku, Kurtna tee 50 Vaata lähemalt
P 20.09.2020, 10:00 - R 25.09.2020 Sügisspartakiaad'20 Võistlus Eesti Firmaspordi Liit
spordiorganisatsioon
Tallinna erinevad spordikeskused Vaata lähemalt
P 20.09.2020, 12:00 - K 30.09.2020 Tallinna SVK seeriavõistlus heidetes, IV etapp Võistlus Tallinna Spordiveteranide K...
spordiorganisatsioon
TTÜ Staadion Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - R 25.09.2020 Spordinädal Veskitammi lasteaias Muu sündmus VESKITAMMI LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Laagri, Veskitammi 22 Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - R 25.09.2020 Rannu Kooli tervisenädal Muu sündmus RANNU KOOL
kool
Eesti, Tartu maakond, Rannu, Elva tee 6 Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - R 25.09.2020 "Kogu meetreid" Võistlus RAKKE KOOL
kool
Eesti, Lääne-Viru maakond, Väike-Maarja, Rakke alevik, F. R. Faehlmanni tee 46 Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - P 27.09.2020 Spordinädal "Spordiga sügisesse" Spordipäev KURESSAARE RISTIKU LASTEAED
lasteaed
Eesti, Saare maakond, Kuressaare, Ristiku 2b Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - R 25.09.2020 Spordinädal Spordipäev NARVA-JÕESUU KOOL
kool
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva-Jõesuu, Narva-Jõesuu linn, J. Poska tn 36 Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - R 25.09.2020 Tallinna Rahumäe Põhikooli liikumisnädal Muu sündmus TALLINNA RAHUMÄE PÕHIKOOL
kool
Tallinna Rahumäe Põhikooli territoorium Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - P 04.10.2020 Kõndimisnädalad Liikumispäev MOOSTE MÕISAKOOL
kool
Eesti, Põlva maakond, Mooste, Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - K 30.09.2020 Spordinädal Saarepeedi Koolis Muu sündmus SAAREPEEDI KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Viljandi maakond, Saarepeedi, Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - N 24.09.2020 Laagna Põhikooli Spordinädal Spordipäev TALLINNA LAAGNA LASTEAED-PÕ...
kool, lasteaed
Paul Pinna 15 Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - N 24.09.2020 Laagna Lasteaia spordinädal Spordipäev TALLINNA LAAGNA LASTEAED-PÕ...
kool, lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Paul Pinna 15 Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - R 25.09.2020 Rakvere Gümnaasiumi Spordinädal 2020 Liikumispäev RAKVERE GÜMNAASIUM
kool
Rakvere linn, erinevad paigad Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - K 30.09.2020 Lõbusad võimlemispausid Muu sündmus TREASURE ISLAND OÜ
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Räga 4 Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - R 25.09.2020 spordipäev Spordipäev SÕMERU LASTEAED PÄÄSUSILM
lasteaed
Eesti, Lääne-Viru maakond, Sõmeru, Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - P 27.09.2020 18. Tradehouse tervisejooks ja - kõnd 21. etapp Kadriorg Võistlus MTÜ Stamina Spordiklubi
spordiorganisatsioon
Eesti Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - R 02.10.2020 Jalgsi lasteaeda Muu sündmus HAAPSALU VANALINNA LASTEAIAD
lasteaed
Eesti, Lääne maakond, Haapsalu, Endla 9 Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - R 25.09.2020 Spordinädal Kristiine Lasteaias Muu sündmus TALLINNA KRISTIINE LASTEAED
kool, lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Rästa põik 3 Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - R 25.09.2020 Sügisene spordinädal Spordipäev TARTU LASTEAED TÕRUKE
lasteaed
Eesti, Tartu maakond, Tartu, Tamme puiestee 43a Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - P 27.09.2020 Liigu koos Fitlapiga Liikumispäev FITLAP OÜ
muu
Eesti, , , Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - R 25.09.2020 Spordinädal Audru Koolis Spordipäev AUDRU KOOL
kool
Eesti, Pärnu maakond, Pärnu, Audru alevik, Lihula mnt 10 Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - R 25.09.2020 Spordinädala üritus Spordipäev KOHTLA-JÄRVE AHTME PÕHIKOOL
kool
Altserva tn 6 Kohtla-Järve Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - R 25.09.2020 Virtsu Kooli mitmevõistluse nädal Võistlus VIRTSU PÕHIKOOL
kool
Eesti, Pärnu maakond, Virtsu, Pargi 4 Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - R 25.09.2020 Viiratsi Kooli Tervisenädal Spordipäev VIIRATSI KOOL
kool
Eesti, Viljandi maakond, Viiratsi, Tiigi 4 Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - R 25.09.2020 Mustjala kooli spordinädal Võistlus MUSTJALA LASTEAED-PÕHIKOOL
kool, lasteaed
Eesti, Saare maakond, Mustjala, Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - K 23.09.2020 Pühajärve Põhikooli Spordinädal Spordipäev PÜHAJÄRVE PÕHIKOOL
kool, lasteaed
Eesti, Valga maakond, Otepää, Sihva küla Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - K 30.09.2020 Spordinädal 2020 Jõhvi Põhikoolis Tervisepäev JÕHVI PÕHIKOOL
kool
Jõhvi linn ja linna ümbrus Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - K 30.09.2020 SPORDINÄDAL LINDI LASTEAED-ALGKOOLIS Muu sündmus LINDI LASTEAED-ALGKOOL
kool, lasteaed
Eesti, Pärnu maakond, Pärnu, Lindi küla Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - P 27.09.2020 Torma Põhikooli spordinädal Võistlus CARL ROBERT JAKOBSONI NIMEL...
kool, lasteaed
Eesti, Jõgeva maakond, Torma, Kooli tee 23 Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - R 25.09.2020 Eestimaa ja tema naabrid Võistlus TARTU LASTEAED PIILUPESA
lasteaed
Eesti, Tartu maakond, Tartu, Ropka 34 Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - E 28.09.2020 Kiviõli 1. Keskkooli mitmevõistlus Võistlus KIVIÕLI I KESKKOOL
kool
Eesti, Ida-Viru maakond, Kiviõli, Viru 14 Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - R 25.09.2020 Spordinädal Linnupesa Lasteaias Spordipäev TALLINNA LINNUPESA LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Lagle puiestee 3 Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - R 25.09.2020 Teatejooksud ja takistusrada Võistlus NARVA KEELTELÜTSEUM
kool
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva, Kangelaste prospekt 32 Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - L 31.10.2020 Narva Kesklinna Gümnaasiumi õpilaste loovtööde näitus "Sport minu elus" Muu sündmus NARVA KESKLINNA GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva, Aleksander Puškini 29 Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - K 30.09.2020 Spordinädal 2020 Muu sündmus HAAPSALU LINNA ALGKOOL
kool
Eesti, Lääne maakond, Haapsalu, Haapsalu linn Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - R 25.09.2020 Tartu Tamme Gümnaasiumi Spordinädal Liikumispäev TARTU TAMME GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Tartu maakond, Tartu, Nooruse 9 Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - L 31.10.2020 Narva Kesklinna Gümnaasiumi õpilaste e-plakatide näitus "Mina ja sport" Võistlus NARVA KESKLINNA GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva, Aleksander Puškini 29 Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - R 25.09.2020 Narva ÕG tervisepäev Liikumispäev ÕIGEUSU HARIDUSE ÜHING ÜLES...
kool
Narva Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - K 30.09.2020 RTG virtuaalne sügisjooks Muu sündmus RAPLA TÄISKASVANUTE GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Rapla maakond, Rapla, Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - R 25.09.2020 Spordinädal Vana-Vigala põhikoolis Spordipäev VANA-VIGALA PÕHIKOOL
kool
Eesti, Rapla maakond, Märjamaa, Vana-Vigala küla, Hariduse tn 4 Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - N 01.10.2020 Narva Kesklinna Gümnaasiumi 3.-4.klasside õpilaste osalemine maastikumängus Matkapäev NARVA KESKLINNA GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Ida-Viru maakond, Iisaku, Aia 4 Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - R 25.09.2020 Spordinädal Mäetaguse Põhikoolis Muu sündmus MÄETAGUSE PÕHIKOOL
kool
Eesti, Ida-Viru maakond, Mäetaguse, Kooli 6 Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - R 25.09.2020 Merivälja lasteaia spordinädal Spordipäev MERIVÄLJA LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Haaviku tee Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - R 25.09.2020 Pangapealse lasteaia tervisemaraton ja Sprodijüts Spordipäev PANGAPEALSE LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Muraste, Pangapealse tee 2a Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - K 30.09.2020 Narva Kesklinna Gümnaasiumi aktiivse liikumise nädal Liikumispäev NARVA KESKLINNA GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva, Aleksander Puškini 29 Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - R 25.09.2020 Nurme kooli spordinädal Muu sündmus NURME KOOL
kool
Paide linn ja Päinurme küla Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - R 25.09.2020 Lasteaed Tõruke spordi-ja matkanädal Matkapäev LASTEAED TÕRUKE
lasteaed
Jüri, Tammiku tee4 Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - R 25.09.2020 Tartu Hansa Kooli spordipäev Spordipäev TARTU HANSA KOOL
kool
Eesti, Tartu maakond, Tartu, Anne 63 Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - R 25.09.2020 Spordiviktoriin 1.-3.klass; 4.- 6.kl.; 7.-9.kl ja gümnaasium Muu sündmus TALLINNA KRISTIINE GÜMNAASIUM
kool
Tallinna Kristiine Gümnaasium Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - R 25.09.2020 Interaktiivne mäng Haapsalu linnas Muu sündmus HAAPSALU KUTSEHARIDUSKESKUS
kool
Eesti, Lääne maakond, Haapsalu, Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - R 25.09.2020 Kooli krossijooks Spordipäev TALLINNA KRISTIINE GÜMNAASIUM
kool
Tallinna Kristiine Gümnaasium Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - R 25.09.2020 Sportlaste tundmine Muu sündmus TALLINNA KRISTIINE GÜMNAASIUM
kool
Tallinna Kristiine Gümnaasium Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - R 25.09.2020 Liikumisrõõm Liikumispäev TARTU LASTEAED RÕÕMUPESA
lasteaed
Eesti, Tartu maakond, Tartu, Akadeemia 2 Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - R 25.09.2020 Täpsusvisked: õpilane versus õppejuht Muu sündmus TALLINNA KRISTIINE GÜMNAASIUM
kool
Tallinna Kristiine Gümnaasium Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - R 25.09.2020 Konguta Oravakesed spordivad terve nädala Muu sündmus KONGUTA KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Tartu maakond, Annikoru, Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - P 27.09.2020 Sulgpallitrennid Avatud treening Võru Sulgpalliklubi
kool, spordiorganisatsioon
Võru Spordikeskus Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - R 25.09.2020 Risti Kooli Spordinädal Spordipäev RISTI KOOL
kool, lasteaed
Risti Kool (Harju-Risti, 76002, Harju maakond) Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - R 25.09.2020 Haabneeme Kooli spordinädal Liikumispäev HAABNEEME KOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Viimsi, Haabneeme alevik, Randvere tee 18 Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - P 27.09.2020 Spordiklubi Reval-Sport Avatud treening Spordiklubi Reval-Sport
kool, spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Aia 20 Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - R 25.09.2020 Spordinädal Olustvere Põhikoolis. Liikumispäev OLUSTVERE PÕHIKOOL
kool
Eesti, Viljandi maakond, Olustvere, Müüri 4 Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - K 30.09.2020 Tõrukese lasteaia sügisene matka- ja spordinädal Spordipäev PÕLTSAMAA LASTEAED TÕRUKE
kool, lasteaed
Põltsamaa Lasteaed Tõruke, Põltsamaa, Lembitu 1 Vaata lähemalt
E 21.09.2020, 07:00 - T 29.09.2020 PALADE LASTEAIA TERVISEMARATON Liikumispäev PALADE LASTEAED
lasteaed
Hiiumaa vald, Ala küla, Lasteaia tee 92331 Vaata lähemalt
E 21.09.2020, 07:30 - R 25.09.2020 Lasteaia Tervisemaraton Liikumispäev ANNA HAAVA NIMELINE PALA KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Jõgeva maakond, Pala, Vaata lähemalt
E 21.09.2020, 08:00 - R 25.09.2020 Kõrveküla Põhikooli maastikuteatejooksud Võistlus KÕRVEKÜLA PÕHIKOOL
kool
Eesti, Tartu maakond, Kõrveküla, Pärna 10 Vaata lähemalt
E 21.09.2020, 08:00 - R 25.09.2020 Tapa Gümnaasiumi liikumisnädal Muu sündmus TAPA GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Lääne-Viru maakond, Tapa, Tapa linn, Pargi tn 12 Vaata lähemalt
E 21.09.2020, 08:00 - P 27.09.2020 Tallinna Majanduskooli liikumisnädal "Iga meeter loeb" Liikumispäev TALLINNA MAJANDUSKOOL
kool
Endale sobivas kohas üle Eesti Vaata lähemalt
E 21.09.2020, 08:15 - N 24.09.2020 Melliste Spordinädal Liikumispäev MELLISTE ALGKOOL-LASTEAED
kool, lasteaed
Eesti, Tartu maakond, Kastre, Melliste küla, Aabitsa tee 1 Vaata lähemalt
E 21.09.2020, 08:15 - R 25.09.2020 Spordinädal Kiviõli Vene Koolis Spordipäev KIVIÕLI VENE KOOL
kool
Eesti, Ida-Viru maakond, Kiviõli, Pargi 9 Vaata lähemalt
E 21.09.2020, 08:30 - R 25.09.2020 TERVIST PÄRNU TERVISERADADELT Tervisepäev PÄRNU VABAKOOLI SELTS
kool, spordiorganisatsioon
Pärnu terviserajad Vaata lähemalt
E 21.09.2020, 08:30 - N 24.09.2020 Saku Gümnaasiumi spordinädal Muu sündmus SAKU GÜMNAASIUM
kool
Saku Vaata lähemalt
E 21.09.2020, 09:00 - R 25.09.2020 SA Eesti kontsert liigub Liikumispäev EESTI KONTSERT SA
muu
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Estonia puiestee 4 Vaata lähemalt
E 21.09.2020, 09:00 - R 25.09.2020 Padise Põhikool SPORDINÄDAL Spordipäev PADISE PÕHIKOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Padise, Vaata lähemalt
E 21.09.2020, 09:00 - R 25.09.2020 Tervisenädal Tervisepäev KOHTLA-JÄRVE KESKLINNA PÕHI...
kool
Eesti, Ida-Viru maakond, Kohtla-Järve, Järve linnaosa, Pärna tn 20 Vaata lähemalt
E 21.09.2020, 09:00 - P 27.09.2020 Spordinädala liikumisüritus - Pered liikuma Liikumispäev JÕÕPRE KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Pärnu maakond, Pärnu, Vaata lähemalt
E 21.09.2020, 09:00 - R 25.09.2020 Merivälja Kooli jalgpalli võistlused Võistlus MERIVÄLJA KOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Haaviku tee 10 Vaata lähemalt
E 21.09.2020, 09:00 - R 25.09.2020 Jooks ümber Kadrina paisjärve Võistlus KADRINA KESKKOOL
kool
Eesti, Lääne-Viru maakond, Kadrina, Kadrina alevik Vaata lähemalt
E 21.09.2020, 09:30 - R 25.09.2020 PÄRSAMA LASTEAIA SPORDIHOMMIKUD Spordipäev PÄRSAMA LASTEAED
kool, lasteaed
Pärsama, Saaremaa vald, Saaremaa 94201 Vaata lähemalt
E 21.09.2020, 09:30 - E 28.09.2020 Põlgaste Lasteaed Sinilill spordinädal Võistlus PÕLGASTE LASTEAED SINILILL
lasteaed
Eesti, Põlva maakond, Põlgaste, Vaata lähemalt
E 21.09.2020, 10:00 - R 25.09.2020 Spordinädal Sinilinnus Muu sündmus TALLINNA LASTEAED SINILIND
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, A. H. Tammsaare tee 115 Vaata lähemalt
E 21.09.2020, 10:00 - R 25.09.2020 Tallinna Lasteaed Mudila tervisliku liikumise nädal Liikumispäev TALLINNA LASTEAED MUDILA
lasteaed
Tallinn, Estonia Niine Põik 5 Vaata lähemalt
E 21.09.2020, 10:00 - R 25.09.2020 Pärnu Tammsaare Kooli spordinädal Muu sündmus PÄRNU TAMMSAARE KOOL
kool
Eesti, Pärnu maakond, Pärnu, A. H. Tammsaare puiestee 30 Vaata lähemalt
E 21.09.2020, 10:00 - R 25.09.2020 Õnnetriinude spordinädal Muu sündmus LOKSA LASTEAED ÕNNETRIINU
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Loksa, Lasteaia 3 Vaata lähemalt
E 21.09.2020, 10:00 - R 25.09.2020 Spordinädal Siimusti Lasteaed-Algkoolis Spordipäev SIIMUSTI LASTEAED-ALGKOOL
kool, lasteaed
Eesti, Jõgeva maakond, Siimusti, Vaata lähemalt
E 21.09.2020, 10:00 - R 25.09.2020 Spordinädal Rannu Naerupesa lasteaias. Muu sündmus RANNU LASTEAED NAERUPESA
lasteaed
Eesti, Tartu maakond, Rannu, Aia1 Vaata lähemalt
E 21.09.2020, 10:00 - R 25.09.2020 Spordinädal - aktiivne Veerise Muu sündmus TALLINNA VEERISE LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Veerise 1 Vaata lähemalt
E 21.09.2020, 11:00 - R 25.09.2020 Spordinädal lasteaias Mesimumm Spordipäev ÕPPEKESKUS INTELLEKT OÜ
kool, lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Kohtla-Järve, Outokumpu 11 Vaata lähemalt
E 21.09.2020, 12:00 - R 25.09.2020 Tervisenädal Haljala koolis Liikumispäev HALJALA KOOL
kool
Eesti, Lääne-Viru maakond, Haljala, Haljala alevik, Rakvere mnt 10 Vaata lähemalt
E 21.09.2020, 17:00 - K 23.09.2020 miniYliPall - IDUS päeva eri Võistlus Eesti Akadeemiline Spordiliit
spordiorganisatsioon
Eesti, Tartu maakond, Tartu, Ujula 4 Vaata lähemalt
E 21.09.2020, 18:00 - N 24.09.2020 Evelin Avi Avatud treening Võnnu Spordiklubi
spordiorganisatsioon
Eesti, Tartu maakond, Võnnu, Vaata lähemalt
T 22.09.2020 - R 25.09.2020 Eveli Leego Liikumispäev VAIMASTVERE KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Jõgeva maakond, Vaimastvere, Vaata lähemalt
T 22.09.2020 - R 25.09.2020 ÜG Spordinädal 2020 Võistlus ÜLENURME GÜMNAASIUM
kool
Ülenurme, Tartu mnt 5, Kambja Vald, 61714 Vaata lähemalt
T 22.09.2020 - K 30.09.2020 Aktiivne vahetund Muu sündmus TALLINNA HELENI KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Ehte 7 Vaata lähemalt
T 22.09.2020 - R 25.09.2020 Kivi-Vigala Põhikooli Liikumispäev KIVI-VIGALA PÕHIKOOL
kool, lasteaed
Eesti, Rapla maakond, Märjamaa, Kivi-Vigala küla, Kooli tn 6 Vaata lähemalt
T 22.09.2020 - K 23.09.2020 Maastikumängud. Teatejooks Tervisepäev RIIDAJA PÕHIKOOL
kool, lasteaed
Riidaja Põhikooli ümbrus Vaata lähemalt
T 22.09.2020, 08:00 - K 30.09.2020 Spordinädal Koeru Keskkoolis Spordipäev KOERU KESKKOOL
kool
Eesti, Järva maakond, Koeru, Paide tee 16 Vaata lähemalt
T 22.09.2020, 08:15 - N 24.09.2020 Kooli spordipäevad Spordipäev SAUE GÜMNAASIUM
kool
Saue Gümnaasiumi staadion Vaata lähemalt
T 22.09.2020, 08:30 - K 23.09.2020 Matkapäev 1.-4. ; 5. -9.kl Matkapäev MOOSTE MÕISAKOOL
kool
Eesti, Põlva maakond, Mooste, Vaata lähemalt
T 22.09.2020, 08:30 - K 30.09.2020 Spordinädal Liikumispäev VOORE PÕHIKOOL
kool, lasteaed
Eesti, Jõgeva maakond, Voore, Vaata lähemalt
T 22.09.2020, 10:00 - K 23.09.2020 EO Eesti Ühenduse kergejõustikuvõistlused Võistlus URVASTE KOOL
kool
Eesti, Viljandi maakond, Viljandi, Vesiflirdi 3 Vaata lähemalt
T 22.09.2020, 11:00 - K 23.09.2020 Viljandimaa koolinoorte murdmaajooks Võistlus Viljandimaa Spordiliit
spordiorganisatsioon
Eesti, Viljandi maakond, Mulgi, Karksi-Nuia linn Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Liikumispäev Spordipäev SUURE-JAANI KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Viljandi maakond, Suure-Jaani, Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Teatetantsu nädal Error Tantsukoolis Muu sündmus ÜHING IRIS
kool
Eesti, Tartu maakond, Tartu, Võru 79 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - P 23.08.2020 Matk "Tere Sügis" Liikumispäev KIHELKONNA LASTEAED
muu
Eesti, Saare maakond, Kihelkonna, Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 MARI spordipäevad Spordipäev LASTEAED MARI
lasteaed
Eesti, Jõgeva maakond, Põltsamaa, Pärna 3 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Spordi- ja tervisenädal Lasilas Muu sündmus LASILA PÕHIKOOL
kool, lasteaed
Rakvere vald, Rakvere linn Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - R 25.09.2020 Ääsmäe kooli krossijooks Võistlus ÄÄSMÄE PÕHIKOOL
kool
Ääsmäe Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Tasuta proovitreeningute nädal 24-7fitnessis Avatud treening 24-7FITNESSKLUBI OÜ
muu
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Laki põik 4 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 AS Dagöplasti töötajate spordinädal Muu sündmus DAGÖPLAST AS
muu
Eesti, Hiiu maakond, , Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Kohtla-Järve Järve Kooli spordinädal Võistlus KOHTLA-JÄRVE JÄRVE KOOL
kool
Eesti, Ida-Viru maakond, Kohtla-Järve, Järve linnaosa, Katse tn 2 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 NK spordipäev Spordipäev NOAROOTSI KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Lääne maakond, Pürksi / Birkas, Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 23-30.sept.spordinädal Võistlus KÄÄPA PÕHIKOOL
kool
Kooli tee 25 kääpa küla 65545 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Alu Kooli spordinädal Liikumispäev ALU KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Rapla maakond, Alu, Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Metsküla algkooli spordinädal Muu sündmus METSKÜLA ALGKOOL
kool
Metsküla algkool Vaata lähemalt
K 23.09.2020 PG Liikumispäev Liikumispäev PÕLVA GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Põlva maakond, Põlva, Piiri 1 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Kehalise kasvatuse tunnivaheajad Muu sündmus PALDISKI VENE PÕHIKOOL
kool
Paldiski Vene Põhikool Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Läänemaa seiklusorienteerumine 2020 Liikumispäev Lääne Maakonna Spordiliit L...
spordiorganisatsioon
Läänemaa Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Rõõmutarekese Lasteaia Spordinädal Muu sündmus RÕÕMUTAREKESE LASTEAED
lasteaed
Toom-Kuninga 13a Vaata lähemalt
K 23.09.2020 Lasteaed Tõrutõnn/Ulvi maja mõisapargi loodusorienteerumine Liikumispäev ULVI LASTEAED
muu
Eesti, Lääne-Viru maakond, Ulvi, Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Spordinädal Eidapere koolis Liikumispäev EIDAPERE KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Rapla maakond, Kehtna, Eidapere alevik Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Liikumine teeb meeled erksaks Liikumispäev OLUSTVERE LASTEAED PIILU
lasteaed
Eesti, Viljandi maakond, Olustvere, Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Tervisenädal Spordipäev PAJUSTI LASTEAED TÕRUTÕNN
lasteaed
Lääne- Virumaa Pajusti alevik Vaata lähemalt
K 23.09.2020 Sügisjooks Võistlus TREASURE ISLAND OÜ
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Spordinädal 2020 (23 - 30 september) Spordipäev GARANT SPORT OÜ
kool, lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Maneeži Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Tantsuvahetunnid Liikumispäev PALDISKI ÜHISGÜMNAASIUM
kool
Eesti, Harju maakond, Lääne-Harju, Paldiski linn, Rae tn 56 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Astro Baltics - StepTember 20" Liikumispäev ASTRO BALTICS OÜ
muu
Eesti, Tartu maakond, Tartu, Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Paikuse Lasteaia spordinädal Muu sündmus PAIKUSE LASTEAED
lasteaed
Eesti, Pärnu maakond, Paikuse, Vaata lähemalt
K 23.09.2020 Heategevuslik teatejooks Toilas Muu sündmus TOILA GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Ida-Viru maakond, Pühajõe, Toila-Oru Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Traksikute sügisene spordinädal Muu sündmus KÕIDAMA LASTEAED TRAKSIK
lasteaed
Eesti, Viljandi maakond, Kõidama, Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Spordinädal Muu sündmus TOILA GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Ida-Viru maakond, Pühajõe, Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Liikumise kunst Dorpat Tervises Liikumispäev DORPAT TERVIS OÜ
muu
Eesti, Tartu maakond, Tartu, Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Spordinädal Haapsalu Põhikoolis Liikumispäev HAAPSALU PÕHIKOOL
kool
Haapsalu linn Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Tule terviserajale! Liikumispäev Saaremaa Spordiliit
spordiorganisatsioon
Eesti, Saare maakond, Saaremaa, Karujärve küla Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Sportlik test Võistlus Suure-Jaani Gümnaasium (HUV)
kool, spordiorganisatsioon
Eesti, Viljandi maakond, Suure-Jaani, Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Läänemaa Ühisgümnaasiumi spordinädal Liikumispäev LÄÄNEMAA ÜHISGÜMNAASIUM
kool
Eesti, Lääne maakond, Haapsalu, Staadioni 16 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 MERLE KÕIVUMÄGI Spordipäev VÕRU LASTEAED PUNAMÜTSIKE
lasteaed
Eesti, Võru maakond, Võru, Vilja 10 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Koolipere sammud ja kilomeetrid Liikumispäev Kuressaare Vanalinna Kool
kool
Eesti, Saare maakond, , Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Spordinädal LõunaTERAs Võistlus HARIDUSE EDENDAMISE SA
kool, lasteaed, spordiorganisatsioon
Eesti, Tartu maakond, Tartu, Teaduspargi 9,51014 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - T 29.09.2020 MyFitness Järve Spordinädala üritused Liikumispäev My Fitness AS
kool, spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Pärnu maantee 186 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Spordinädal TäheTERAs Võistlus HARIDUSE EDENDAMISE SA
kool, lasteaed, spordiorganisatsioon
Eesti, Tartu maakond, Tartu, Tähe 4 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - E 28.09.2020 MyFitness Pärnu Spordinädala üritused Tervisepäev My Fitness AS
kool, spordiorganisatsioon
Eesti, Pärnu maakond, Pärnu, Pärnu linn, Aida tn 5 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Väike-Maarja Gümnaasiumi spordinädal Võistlus VÄIKE-MAARJA GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Lääne-Viru maakond, Väike-Maarja, Vaata lähemalt
K 23.09.2020 „Lille Lasteaia lapsed Pääsküla raba õpperajal“. Võistlus TALLINNA LILLE LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Männiku, Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - R 25.09.2020 Sipsikud jooksevad! Võistlus TALLINNA LASTEAED SIPSIK
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, P. Süda 6 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Kohtla-Järve Gümnaasiumi spordinädal 2020 Muu sündmus KOHTLA-JÄRVE GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Ida-Viru maakond, Kohtla-Järve, Pärna 47 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 Võimlemishommik lastesõimes Planeedi Mudila Muu sündmus LASTESÕIM PLANEEDI MUDILA
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Planeedi 16 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Liikumisnädal Liikumispäev HARGLA KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Valga maakond, Valga, Hargla küla Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - T 29.09.2020 Klassidevahelised spordimängud Võistlus PAIDE HILLAR HANSSOO PÕHIKOOL
kool
Eesti, Järva maakond, Paide, Paide linn, Kooli tn 1 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Kärla Lasteaed kogub kilomeetreid Liikumispäev KÄRLA LASTEAED
lasteaed
Eesti, Saare maakond, Kärla, Vaata lähemalt
K 23.09.2020 Paikuse Lasteaia Sinilille rühma matk Matkapäev PAIKUSE LASTEAED
lasteaed
Eesti, Pärnu maakond, Paikuse, Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Lepatriinu maja spordinädal Muu sündmus ANIJA VALLA LASTEAIAD
lasteaed
Lehtmetsa küla, Anija vald Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Spordinädala tegevused Oru Koolis Võistlus ORU KOOL
kool
Eesti, Lääne maakond, Linnamäe, Keila-Haapsalu Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Aktiivsusminutid Muu sündmus VESKITAMMI LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Laagri, Veskitammi 22 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 "Terves kehas terve vaim" Spordipäev TALLINNA SUUR-PAE LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Punane 29 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Spordinädal Järva-Jaani Gümnaasiumis Muu sündmus JÄRVA-JAANI GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Järva maakond, Järva-Jaani, Pikk 1 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 Narva Paju kool Tervisepäev NARVA PAJU KOOL
kool
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva, Aleksei Juhhanovi 3 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 Matkapäev "Seljakotid selga" Matkapäev VÕRU LASTEAED PÄKAPIKK
lasteaed
Eesti, Võru maakond, Võru, Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Jooganädal Muu sündmus TALLINNA ALLIKA LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, J. Sütiste tee 7 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 Lepatriinu rühma sügisene matkapäev 2020 Matkapäev KAIU LASTEAED TRIINUTARE
lasteaed
Eesti, Rapla maakond, Kaiu, Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Liikuma Muu sündmus HALLISTE PÕHIKOOL
kool
Eesti, Viljandi maakond, Pornuse, Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Tallinna Tööstushariduskeskuse spordinädal! Spordipäev TALLINNA TÖÖSTUSHARIDUSKESKUS
kool
Tallinna Tööstushariduskeskuse ümbrus Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Spordinädal Puiga Põhikoolis Spordipäev PUIGA PÕHIKOOL
kool
Eesti, Võru maakond, Võru vald, Verijärve küla Vaata lähemalt
K 23.09.2020 Audentese erakooli spordi- ja liikluspäev Spordipäev AUDENTESE KOOLIDE SA
kool, spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Tondi 84 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 Tartu Descartes'i Kooli pallimängude päev Spordipäev TARTU DESCARTES'I KOOL
kool
Tartu Descartes''i Kool ja Tartu Rannakeskus Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - R 23.10.2020 Kondimootoriga kooli Liikumispäev PAIDE HAMMERBECKI PÕHIKOOL
kool
Eesti, Järva maakond, Paide, Aiavilja 3 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - P 27.09.2020 Sindi Gümnaasiumi spordinädal Spordipäev SINDI GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Pärnu maakond, Sindi, Kooli 9 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Päkapiku spordipäev Liikumispäev RAPLA LASTEAED PÄKAPIKK
lasteaed
Eesti, Rapla maakond, Rapla, Metsapargi 1 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 Jenka tantsimine Arte Gümnaasiumis Muu sündmus TALLINNA ARTE GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Harju maakond, Tallinn, E. Vilde tee 69 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Tääksi liikumisnädal Liikumispäev SUURE-JAANI KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Viljandi maakond, Tääksi, Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Vastemõisa õppekoha spordinädal Spordipäev SUURE-JAANI KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Viljandi maakond, , Vaata lähemalt
K 23.09.2020 Sügisene spordipäev Spordipäev TALLINNA LASTEAED KRAAVIKRÕLL
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Kraavi 10 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Männiku Lasteaia spordipäev Liigume koos Spordipäev TALLINNA MÄNNIKU LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Valdeku 97 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Sillaotsa Kooli lasteaia spordinädal Muu sündmus SILLAOTSA KOOL
kool, lasteaed
Roiu, Kesktänav 9, Tartumaa Vaata lähemalt
K 23.09.2020 Matk Suure-Kambja terviserajal Spordipäev KAMBJA LASTEAED MESIMUMM
lasteaed
Eesti, Tartu maakond, Kambja, Suure-Kambja küla Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Teate võistlus Võistlus VAIDA PÕHIKOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Vaida, Vana-Vaida tee 15 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Kalamaja Põhikooli tantsuvahetunnid Liikumispäev KALAMAJA PÕHIKOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Vabriku 18 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Orissaare Gümnaasiumi koolipere kilomeetrite kogumine Liikumispäev ORISSAARE GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Saare maakond, Orissaare, Vaata lähemalt
K 23.09.2020 Salme kooli spordipäev Spordipäev SALME PÕHIKOOL
kool
Eesti, Saare maakond, Saaremaa, Salme alevik, Kuressaare mnt 1 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Aktiivne koolipäev Liikumispäev SAVERNA PÕHIKOOL
kool
Eesti, Põlva maakond, Kanepi, Saverna küla, Kooli tee 6 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Ülenurme Lasteaed Nurmepesa SPORDINÄDAL Spordipäev Jelena Jõgi
lasteaed
Tõrvandi stadioon, Ülenurme Lasteaed, Vooremäe mets Vaata lähemalt
K 23.09.2020 Laste tervisepäev Tervisepäev KOHTLA-JÄRVE LASTEAED MUINA...
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, , Virmalise 10 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Sadala Kooli spordinädal Spordipäev SADALA KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Jõgeva maakond, Jõgeva, Sadala alevik, Kooli tn 8 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Vändra Gümnaasiumi spordinädal Spordipäev VÄNDRA GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Pärnu maakond, Põhja-Pärnumaa, Vändra alev, Kalda tn 6 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Tartu Forseliuse Kooli spordinädal Spordipäev TARTU FORSELIUSE KOOL
kool
Eesti, Tartu maakond, Tartu, Tähe 103 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - T 29.09.2020 PolvaKool Spordipäev PÕLVA KOOL
kool
Põlva vald Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Taebla Lasteaia spordinädal Liikumispäev TAEBLA LASTEAED
lasteaed
Eesti, Lääne maakond, Taebla, Lasteaia 11 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Tervisenädal Lihula koolis Liikumispäev LIHULA GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Pärnu maakond, , Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Tervisenädal Lõpe koolis Liikumispäev LÕPE KOOL
kool
Eesti, Pärnu maakond, Lõpe, Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Liikumismängud Liikumispäev NARVA SOLDINO GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva, Tallinna maantee 40 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Aktiivne nädal Spordipäev ALBU PÕHIKOOL
kool, lasteaed
Eesti, Järva maakond, Järva, Albu küla, Albu mõis Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Liikudes terveks Liikumispäev HAAPSALU LASTEAED VIKERKAAR
lasteaed
Eesti, Lääne maakond, Haapsalu, Lihula maantee 13 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Palivere Põhikooli spordi-/liikumisnädal Liikumispäev PALIVERE PÕHIKOOL
kool
Eesti, Lääne maakond, Palivere, Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Kindluse Kooli kummikeks Võistlus KINDLUSE KOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Järveküla, Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Saame Sõbraks Korvpalliga Avatud treening Korvpalliklubi Viimsi
kool, spordiorganisatsioon
Tallinna kesklinnas, Meriväljal, Pirital ning kõikjal Viimsis Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Pihlapõnnide sügisspordinädal Muu sündmus PÕLVA LASTEAED PIHLAPUU
kool, lasteaed
Eesti, Põlva maakond, Mammaste, Koolimaja tee 1 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Võru Kesklinna Kooli spordinädal 2020 Muu sündmus VÕRU KESKLINNA KOOL
kool
Eesti, Võru maakond, Võru, Vabaduse 12 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Suure-Jaani lasteaia Sipsiku spordinädal Muu sündmus SUURE-JAANI LASTEAED SIPSIK
lasteaed
Eesti, Viljandi maakond, Suure-Jaani, Lembitu puiestee 42 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Kuremaa Lasteaed-Algkooli spordinädal Spordipäev KUREMAA LASTEAED-ALGKOOL
kool, lasteaed
Eesti, Jõgeva maakond, Kuremaa, Metsa 1 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Kogu kool liikuma! Muu sündmus SAAREPIIGA KOOLITUS MTÜ
kool, lasteaed
Eesti, Saare maakond, Kuressaare, Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - T 29.09.2020 Võsukese Tervise-ja spordinädal Tervisepäev VÕSUKESE LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Jüri, Laste 5 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Tammiku spordinädal 2020 Muu sündmus KOHTLA-JÄRVE TAMMIKU PÕHIKOOL
kool
Puru tee 38, Kohtla-Järve 31023 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Vastseliina gümnaasiumi spordinädal 2020 Muu sündmus VASTSELIINA GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Võru maakond, Vastseliina, Petseri 6 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 MyFitness spordinädal Tervisepäev My Fitness AS
kool, spordiorganisatsioon
MyFitness klubid üle Eesti Vaata lähemalt
K 23.09.2020 Sügise tervitamise matk Matkapäev KÄRLA LASTEAED
lasteaed
Eesti, Saare maakond, Saaremaa, Karujärve küla Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Spordinädal 2020 Jäneda Koolis Liikumispäev JÄNEDA KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Lääne-Viru maakond, Jäneda, Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Spordinädal Viljandi Paalalinna Koolis Võistlus VILJANDI PAALALINNA KOOL
kool
Viljandi Paalalinna Kool Vaata lähemalt
K 23.09.2020 Erialade vaheline jalgpalli turniir Võistlus HAAPSALU KUTSEHARIDUSKESKUS
kool
Eesti, Lääne maakond, Uuemõisa, Ehitajate tee 3 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 1,5 miljonit sammu töötajale Muu sündmus TALLINNA LASTEAED KARIKAKAR
lasteaed
Vabalt valitud alal Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Käru Põhikooli liikumisnädal Liikumispäev KÄRU PÕHIKOOL
kool, lasteaed
Eesti, Järva maakond, Türi, Käru alevik, Aia tn 21a Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Juku-Peedu Spordinädala eritrimm Võistlus Orienteerumisklubi Juku-Peedu
spordiorganisatsioon
Lüllemäe orienteerumise püsirajad Valgamaa Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - R 25.09.2020 Spordiga sõbraks Liikumispäev LUUNJA KESKKOOL
kool
Eesti, Tartu maakond, Luunja, Luunja alevik, Puiestee tn 28 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Maardu Gümnaasiumi spordinädal Muu sündmus MAARDU GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Harju maakond, Maardu, Vaata lähemalt
K 23.09.2020 Riho Ever Liikumispäev MTÜ Velo.clubbers.ee
spordiorganisatsioon
Lauluväljak Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Raasiku Kooli Spordinädal Spordipäev RAASIKU PÕHIKOOL
kool, lasteaed
Eesti, Harju maakond, Raasiku, Meierei 27, 75203 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Sammulugemisvõistlus Muu sündmus VIRU MAAKOHUS
muu
Viru Maakohtu tööpiirkond Vaata lähemalt
K 23.09.2020 Avatud treening Avatud treening Pomerantsi Poksiklubi
spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Leegi 14 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Päikesejänku spordinädal "Sportides suvest sügisesse" Spordipäev PÄRNU LASTEAED PÄIKESEJÄNKU
lasteaed
Eesti, Pärnu maakond, Pärnu, Vana-Sauga 21 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Roosna - Alliku lasteaed hellik spordipäev Spordipäev ROOSNA-ALLIKU LASTEAED HELLIK
lasteaed
Eesti, Järva maakond, Roosna-Alliku, Nooruse 3 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Liikumispausid Muu sündmus SONDA KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Sonda, Lembitu 9 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 Tähemaa matkapäev puhta vee teemaparki Matkapäev AMBLA-ARAVETE KOOL
kool, lasteaed
Pikk 37, Ambla Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 POSKA LIIGUB Võistlus TARTU JAAN POSKA GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Tartu maakond, Tartu, Vanemuise 35 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Nõlvaku lasteaia liikumisnädal. Muu sündmus NÕLVAKU LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Laagri, Kaselaane 1 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Spordinädal Vikerkaare lasteaias Tervisepäev AUDRU LASTEAED
lasteaed
Eesti, Pärnu maakond, , Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Koogel ja Moogel spordinädal Spordipäev TRIPSTRAPSTRULL OÜ
muu
Eesti, Tartu maakond, Tartu, Lai 30 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Spordinädal Männituka lasteaias Spordipäev AUDRU LASTEAED
lasteaed
Eesti, Pärnu maakond, , Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 SPORDINÄDAL Impuls spordiklubi Tartu Avatud treening Impuls EE OÜ
kool, spordiorganisatsioon
Eesti, Tartu maakond, Tartu, Anne 44a Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Tallinna Teeninduskooli spordinädal 2020 Võistlus TALLINNA TEENINDUSKOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Majaka 2 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Sügisene murdmaajooks, orienteerumine, jalgpall, teatevõistlus Spordipäev MÕNISTE KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Võru maakond, Kuutsi, Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Pala Kooli spordinädal Võistlus ANNA HAAVA NIMELINE PALA KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Tartu maakond, Pala, Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Spordinädal 2020 spordikuu Spordipäev TARVASTU LASTEAED
lasteaed
Eesti, Viljandi maakond, Soe, Viljandi County, Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 SPORDINÄDAL Impuls spordiklubi Tallinn Avatud treening Impuls EE OÜ
kool, spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Ehitajate tee 114b Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Rakvere Lasteaed Kungla Spordinädal Tervisepäev RAKVERE KUNGLA LASTEAED
lasteaed
Kungla lasteaed Rakvere 44308, Kungla 5a Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Tervisenädal Koonga koolis Liikumispäev KOONGA KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Pärnu maakond, Lääneranna, Koonga küla Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Spordinädal Vastseliina Lasteaias Tervisepäev VASTSELIINA LASTEAED
lasteaed
Eesti, Võru maakond, Vastseliina, Turu 2 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Sajajalgsete liiguvad sügise sünnipäeval Liikumispäev KROOTUSE LASTEAED PESAPUU
lasteaed
Eesti, Põlva maakond, Kanepi, Krootuse küla Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Peetri Põhikooli Spordinädal Liikumispäev PEETRI LASTEAED-PÕHIKOOL
kool, lasteaed
Eesti, Harju maakond, Peetri, Pargi tee 6 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Lasteaia Tuhkatriinu Olümpiamängud Spordipäev KOHTLA-JÄRVE LASTEAED TUHKA...
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, , Ridaküla 24 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Männiku Lasteaia spordinädal Spordipäev TALLINNA MÄNNIKU LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Valdeku 97 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Sipelgad terviserajal Liikumispäev KROOTUSE LASTEAED PESAPUU
lasteaed
Eesti, Põlva maakond, Kanepi, Krootuse küla Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Spordinädal Roela koolis Spordipäev FERDINAND VON WRANGELL'I NI...
kool, lasteaed
Eesti, Lääne-Viru maakond, Vinni, Roela alevik, Järve tn 1 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 Soe väikese järve jooks Liikumispäev TARVASTU LASTEAED
lasteaed
Soe küla Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - T 29.09.2020 Maastikumatk Matkapäev LOKSA GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Harju maakond, Loksa, Tallinna tn 47 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 Rahvastepalli võitlused 1. - 5. klassid Võistlus PALDISKI VENE PÕHIKOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Lääne-Harju, Paldiski linn, Peetri tn 26 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 00:01 - K 30.09.2020 Aktsioon JKHK 3 244 176 sammu Võistlus JÄRVAMAA KUTSEHARIDUSKESKUS
kool
Eesti, Järva maakond, Paide, Tallinna 46 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 07:00 - K 30.09.2020 Addinoli Tervisenädal: Silmad särama! Liikumispäev ADDINOL LUBE OIL OÜ
muu
Eesti, Tartu maakond, Tõrvandi, Lao tee 1 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 07:00 - K 30.09.2020 Sammulugemise võistlus "Kõik õpetajad liikuma!" Liikumispäev KALAMAJA PÕHIKOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Vabriku 18 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 07:15 Aktsioon "Liigume jala kooli" Muu sündmus PAIDE HILLAR HANSSOO PÕHIKOOL
kool
Paide linn Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 07:45 - K 30.09.2020 Marge Almre Muu sündmus TARVASTU GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Viljandi maakond, Tarvastu, Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 08:00 Sport on mõnus Liikumispäev KÕPU PÕHIKOOL
kool, lasteaed
Hüppassaare õpperada ja Suure-Jaani Tervisekoda Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 08:00 - K 30.09.2020 Liikumisvahetunnid Muu sündmus TALLINNA JÄRVEOTSA GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Järveotsa tee 31 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 08:00 - R 25.09.2020 Дни здоровья Tervisepäev NARVA LASTEAED SIPSIK
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva, 26. Juuli 13a Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 08:00 - K 30.09.2020 TLG 40. juubeli SPORDINÄDAL Spordipäev TALLINNA LAAGNA GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Vikerlase 16 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 08:00 Viimsi Kooli spordipäev Spordipäev VIIMSI KOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Haabneeme, Karulaugu tee 15 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 08:00 Hommikuvõimlemine õues Avatud treening TALLINNA KIVIMURRU LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Majaka 32 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 08:00 - K 30.09.2020 Erinevate spordialade näidistrennid kehalise kasvatuse tundides Muu sündmus Ehte Humanitaargümnaasium
kool
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Ehte 9 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 08:00 - K 30.09.2020 Igas tunnis liigume! Liikumispäev MERIVÄLJA KOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Haaviku tee 10 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 08:00 - K 30.09.2020 Erinevate spordiklubide näidistreeningud erinevates vanuseastmetes õpilastele Muu sündmus PIRITA MAJANDUSGÜMNAASIUM
kool
PMG võimla Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 08:00 - K 30.09.2020 Joogahommikud Muu sündmus SONDA KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Sonda, Lembitu 9 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 08:15 - K 30.09.2020 Sookure hommikuvõimlemine Liikumispäev PAIDE SOOKURE LASTEAED
lasteaed
Eesti, Järva maakond, Paide, Soo 16 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 08:15 - R 25.09.2020 Valgu Pk , Lasteaed liikuma Liikumispäev VALGU PÕHIKOOL
kool, lasteaed
Eesti, Rapla maakond, Valgu, Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 08:15 - K 30.09.2020 NÄPI KOOLI SPORDINÄDAL 23.-30 september. Võistlus NÄPI KOOL
kool
Eesti, Lääne-Viru maakond, Näpi, Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 08:15 - K 30.09.2020 Hommikuvõimlemised lasteaias Liikumispäev PÄRNU TAMMSAARE LASTEAED
lasteaed
Eesti, Pärnu maakond, Pärnu, A. H. Tammsaare puiestee 10b Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 08:15 Hommikuvõimlemine Muu sündmus ELVA GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Tartu maakond, Elva, Puiestee 2 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 08:15 Vaivara lasteaia lõbus võimlemine Spordipäev VAIVARA LASTEAED
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Sinimäe, Kesk 1 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 08:30 - K 30.09.2020 ORU PÕHIKOOLI SPORDINÄDAL Võistlus ORU PÕHIKOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Oru, Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 08:30 Muraste Kooli spordipäev Võistlus MURASTE KOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Tabasalu, Staadioni Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 08:30 - K 30.09.2020 Spordinädal Käina Koolis Muu sündmus KÄINA KOOL
kool
Käina osavald, Hiiumaa Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 08:30 - N 24.09.2020 Hommikuvõimlemine Rõõmupesas Tervisepäev TALLINNA RÕÕMUPESA LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, A. H. Tammsaare tee 141 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 08:30 - K 30.09.2020 Spordinädal 2020 Kostivere Koolis Liikumispäev KOSTIVERE KOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Jõelähtme, Kostivere alevik, Aruküla tee 3 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 08:30 Jõgeva Põhikooli spordipäev Spordipäev JÕGEVA PÕHIKOOL
kool
Jõgeva linna staadion Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 08:45 Tants Kõmsi rõõmsaks Liikumispäev KÕMSI LASTEAED-ALGKOOL
kool, lasteaed
Eesti, Lääne maakond, Kõmsi, Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 08:45 - K 30.09.2020 Spordinädal "Liikudes võidad alati" Spordipäev SUTLEMA LASTEAED LINNUPESA
lasteaed
Eesti, Rapla maakond, Sutlema, Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 08:45 Tartu Katoliku Hariduskeskuse kergejõustikupäev Spordipäev MTÜ Tartu Katoliku Spordiklubi
kool, spordiorganisatsioon
Tartu Tamme staadion Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 09:00 - K 30.09.2020 Pääsküla Kooli Spordinädal 2020 Liikumispäev TALLINNA PÄÄSKÜLA KOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Vikerkaare 10 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 09:00 - E 05.10.2020 Pärnu Ülejõe Põhikooli Spordinädal Võistlus PÄRNU ÜLEJÕE PÕHIKOOL
kool
Eesti, Pärnu maakond, Pärnu, Tallinna maantee 40a Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 09:00 - K 30.09.2020 Saaremaa Vallavalitsuse spordinädal Muu sündmus MTÜ Spordiring
kool, spordiorganisatsioon
Eesti, Saare maakond, , Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 09:00 - K 30.09.2020 Virtuaalne spordipäev. Liikumispäev TALLINNA 21. KOOL
kool
Tallinn ja lähiümbrus Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 09:00 - R 25.09.2020 Tallinna Pae Gümnaasiumi tervisepäevad Tervisepäev TALLINNA PAE GÜMNAASIUM
kool
Tallinna Pae Gümnaasium, Pae 5 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 09:00 Paistu Kooli liikumispäev Liikumispäev PAISTU KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Viljandi maakond, Viljandi vald, Sultsi küla Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 09:00 - K 30.09.2020 SPORDINÄDAL 2020 FitLife Tartu Eedeni spordiklubis 23.-30.septembril Avatud treening Tervise ja Spordi Edendamis...
spordiorganisatsioon
Eesti, Tartu maakond, Tartu, Kalda tee 1 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 09:00 - K 30.09.2020 Hommikune virgutus lapselt lapsele Muu sündmus TALLINNA LASTEAED KARIKAKAR
lasteaed
Lasteaia territoorium Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 09:00 - R 25.09.2020 Tabasalu Lasteaed Tibutare spordinädal Liikumispäev TABASALU LASTEAED TIBUTARE
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Harku, Lasteaia 7 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 09:00 - K 30.09.2020 Tõstamaa Kõndimise Challange Võistlus TÕSTAMAA KESKKOOL
kool
Eesti, Pärnu maakond, Tõstamaa, Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 09:00 - K 30.09.2020 Nissi Põhikooli I kooliolümpiamängud Spordipäev NISSI PÕHIKOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Riisipere, Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 09:00 - K 30.09.2020 Lüganuse Kooli liikumispäev. Liikumispäev LÜGANUSE KOOL
kool
Eesti, Ida-Viru maakond, Lüganuse, Lüganuse alevik, Kiviõli tee 25 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 09:00 Nõmme Põhikooli Spordinädal Tervisepäev TALLINNA NÕMME PÕHIKOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Harku tn 62 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 09:00 - K 30.09.2020 Pillerpalli spordinädal Tervisepäev LASTEAED PILLERPALL
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Vaida, Vana-Tartu mnt 34 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 09:00 Ööbikute rühma matkapäev Matkapäev TALLINNA PRIISLE LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Aegviidu, Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 09:00 - R 25.09.2020 Lasteaed Neeme Mudila sügisene spordinädal Spordipäev LASTEAED NEEME MUDILA
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Neeme, Männimäe tee 10 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 09:00 - T 29.09.2020 Narva Lasteaia Potsataja Spordinädal 2020 Tervisepäev NARVA LASTEAED POTSATAJA
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva, Tallinna maantee 50 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 09:00 Kalamaja Põhikooli teatejooksude päev 1.-9. klass Võistlus KALAMAJA PÕHIKOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Vabriku 18 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 09:00 - K 30.09.2020 Õpilaste hommikuvõimlemine õues Muu sündmus Ehte Humanitaargümnaasium
kool
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Ehte 9 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 09:00 Südame päev Tervisepäev KUNDA ÜHISGÜMNAASIUM
kool
Kunda linn Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 09:00 - T 29.09.2020 Spordinädal Kivilinna Koolis Muu sündmus TARTU KIVILINNA KOOL
kool
Eesti, Tartu maakond, Tartu, Kaunase puiestee 71 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 09:00 Okasroosikeste matkapäev Matkapäev VÕRU LASTEAED OKASROOSIKE
lasteaed
Eesti, Võru maakond, , Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 09:00 Sügismatk "Tervelt sügisesse!" Matkapäev SONDA KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Lüganuse, Sonda alevik, Lembitu tn 39 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 09:15 Algklasside spordipäev Spordipäev NARVA EESTI GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva, Kraavi tn 1 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 09:25 Lõbus võimlemine Tervisepäev NARVA LASTEAED SÄDEMEKE
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva, Pähklimäe 5 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 09:30 Spordiakadeemia rühmaarutelu Seminar/koolitus Rapla Maakonna Spordiliit
spordiorganisatsioon
Eesti, Rapla maakond, Rapla, Tallinna maantee 17a Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 09:30 Kanepi Gümnaasiumi maratonijooks Võistlus KANEPI GÜMNAASIUM
kool
Kanepi Gümnaasiumi staadion Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 09:30 Rübliku ja Nurmepesa Spordipäev Spordipäev TÕRVANDI LASTEAED RÜBLIK
lasteaed
Eesti, Tartu maakond, Kambja, Tõrvandi alevik, Ringtee 1a Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 09:30 Murdmaajooksu võistlused Spordipäev TALLINNA TONDI KOOL
kool
Nõmme spordikeskuse mets Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 09:30 Spordipäev Spordipäev PUURMANI MÕISAKOOL
kool
Eesti, Jõgeva maakond, Põltsamaa, Puurmani alevik Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 09:30 - T 29.09.2020 Seiklusmaraton Matkapäev NARVA LASTEAED CIPOLLINO
lasteaed
Narva linna EV100 avalik park Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 09:30 Matkame koos sügisega Matkapäev ÕRU LASTEAED-ALGKOOL
kool, lasteaed
Õru Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 09:30 Matk ümber Südame järve Matkapäev KOLGA-JAANI KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Viljandi maakond, Parika, Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 09:30 - R 25.09.2020 Elva Lasteaed Murumuna spordinädal Spordipäev ELVA LASTEAED MURUMUNA
lasteaed
Elva Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 09:40 - K 30.09.2020 Kalamaja Põhikooli sportlikud vahetunnid Liikumispäev KALAMAJA PÕHIKOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Vabriku 18 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 - K 30.09.2020 Jaagu Lasteaed-Põhikooli olümpiapäevad II Spordipäev PEREKODU SA
kool, lasteaed
Kase tee 2, Jämejala küla, Viljandi vald Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 Kohtumine endise tippsuusataja Anti Saarepuuga Muu sündmus LUSTI LASTEAED
kool, lasteaed
Eesti, Võru maakond, Lusti, Raudtee 49 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 LINDAKIVI LASTEAED LIIKUMISHOMMIK Liikumispäev TALLINNA LINDAKIVI LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Jaan Koorti 5 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 Spordipäev Alatskivil Spordipäev ALATSKIVI LASTEAED
lasteaed
Juhan Liivi nim Alatskivi kooli staadion Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 Teatejooks ´´Reipalt Koolipinki`` Võistlus LEISI KOOL
kool
Eesti, Saare maakond, Saaremaa, Leisi alevik Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 - N 24.09.2020 Pöialpoiste spordinädal Spordipäev PÄRNU LASTEAED PÖIALPOISS
lasteaed
Eesti, Pärnu maakond, Pärnu, Metsa 17 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 - K 30.09.2020 Pallimäng "Väljaviskamine" Võistlus TALLINNA LEPISTIKU LASTEAED
kool, lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Retke tee 4 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 - K 30.09.2020 Rukkilille Spordinädal Liikumispäev KOHTLA-JÄRVE LASTEAED RUKKI...
lasteaed
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill(Kohtla-Järve 47, 31025) Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 Pokude spordipäev Spordipäev AVINURME LASTEAED NAERULIND
lasteaed
Eesti, Jõgeva maakond, Avinurme, Põllu 1 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 Väikesed sportlased Liikumispäev NARVA LASTEAED TULUKE
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva, Kangelaste prospekt 16a Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 Juuru Eduard Vilde kooli spordipäev Spordipäev JUURU EDUARD VILDE KOOL
kool
Eesti, Rapla maakond, Rapla, Juuru alevik Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 - K 30.09.2020 Euroopa spordinädal Tervisepäev ADAVERE PÕHIKOOL
kool, lasteaed
Eesti, Jõgeva maakond, Põltsamaa, Adavere alevik, Kooli tn 1 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 Luke lasteaed Segasumma spordipäev Spordipäev LUKE LASTEAED SEGASUMMA
lasteaed
Eesti, Tartu maakond, Nõo, Vanajärve 6 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 - K 30.09.2020 Spordinädal Viru-Nigula valla lasteaias Kelluke Spordipäev VIRU-NIGULA VALLA LASTEAED ...
lasteaed
Eesti, Lääne-Viru maakond, Kunda, Koidu 75 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 Jooksukross Võistlus KULLAMAA KESKKOOL
kool
Eesti, Lääne maakond, Lääne-Nigula, Kullamaa küla Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 Helika triatlon Võistlus TARTU LASTEAED HELIKA
lasteaed
Eesti, Tartu maakond, Tartu, Kalevi 52 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 Laste spordifestival Võistlus Sillamäe Jalgpalliklubi Dina
kool, spordiorganisatsioon
Eesti, Ida-Viru maakond, Sillamäe, Kesk 30 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 Krips-kraps, olen spordilaps Avatud treening SILLAMÄE LASTEAED PÄÄSUPESA
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Sillamäe, Tškalovi 23 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 - N 24.09.2020 Aeroobika maraton Liikumispäev NARVA LASTEAED PÕNGERJAS
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva, Partisani 2 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 - K 30.09.2020 Vara Põhikooli liikumispäev Liikumispäev SA Vara Sport
spordiorganisatsioon
Eesti, Tartu maakond, Vara, Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 Jooksupäev 2020 Spordipäev JUHAN LIIVI NIM ALATSKIVI KOOL
kool
Eesti, Tartu maakond, Peipsiääre, Alatskivi alevik, Kooli tn 1a Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 Mesikäpa Teatejooks Muu sündmus ARUKÜLA PÕHIKOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Raasiku, Aruküla alevik, Põllu tn 5 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 Matk Õisu jõeorgu Matkapäev ÕISU LASTEAED
lasteaed
Õisu jõeoru matkarada Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 - K 30.09.2020 PAIde Lasteaia spordipäev Spordipäev PAIDE LASTEAED
lasteaed
Eesti, Järva maakond, , Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 Sügisene Tuule lasteaia spordipäev Spordipäev TALLINNA TUULE LASTEAED
kool, lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Paekaare 38 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 - T 29.09.2020 Putukate sportlik nädal septembris Spordipäev PALIVERE LASTEAED PIIBELEHT
lasteaed
Eesti, Lääne maakond, Palivere, Raba 2 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 Liikumispäev Õisu matkarajal Liikumispäev HALLISTE LASTEAED PÄÄSUKE
lasteaed
Eesti, Viljandi maakond, Õisu, Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 Helliku spordipäev Spordipäev TARTU LASTEAED HELLIK
lasteaed
Eesti, Tartu maakond, Tartu, Aardla 138 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 - K 30.09.2020 Sportlikud tegevused Spordipäev MAIDLA KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Lüganuse, Maidla küla Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 Sügisene spordipäev staadionil Spordipäev HAAPSALU VANALINNA LASTEAIAD
lasteaed
Eesti, Lääne maakond, Haapsalu, Staadioni 16 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 - K 30.09.2020 Pärnu Lasteaed MAI spordinädal : Liikuda on vahva Liikumispäev PÄRNU LASTEAED MAI
lasteaed
Eesti, Pärnu maakond, Pärnu, Mai 49 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 Spordipidu koos JK Dina´ga Avatud treening SILLAMÄE LASTEAED RUKKILILL
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Sillamäe, Kesk 30 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 - R 25.09.2020 Olümpiamängud Karuke linnas Spordipäev KOHTLA-JÄRVE LASTEAED KARUKE
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Kohtla-Järve, Põhja allee 20 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 - R 25.09.2020 Tallinna Südalinna Kooli spordinädal Spordipäev TALLINNA SÜDALINNA KOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Liivalaia tn 23 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 Peetri Kooli kergejõustikupäev Spordipäev JÄRVA-JAANI GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Järva maakond, Järva, Peetri alevik Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 Matkapäev Matkapäev NARVA LASTEAED TAREKE
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva, Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 - K 30.09.2020 Puhja kool liigub Liikumispäev PUHJA KOOL
kool
Eesti, Tartu maakond, Puhja, Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 Osavus- ja takistusrada "Vormelirada" Spordipäev TARTU LASTEAED SIPSIK
lasteaed
Eesti, Tartu maakond, Tartu, Kaunase puiestee 22 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 - K 30.09.2020 Spordinädal Tartu Hiie Koolis Spordipäev TARTU HIIE KOOL
kool
Eesti, Tartu maakond, Tartu linn, Hiie tn 11 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 Porgandijooks Spordipäev KOHTLA-JÄRVE LASTEAED ALJON...
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Kohtla-Järve, Mõisa tee 1 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 Spordipäev õuealal Spordipäev PÄRNU MÄNNIPARGI LASTEAED
lasteaed
Pärnu Männipargi lasteaia õueala Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 Orissaare Gümnaasiumi spordipäev Spordipäev ORISSAARE GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Saare maakond, Saaremaa, Orissaare alevik, Kuivastu mnt 24a Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 - N 24.09.2020 Lasteaed Pääsupesa spordinädala liikumispäev Liikumispäev LASTEAED PÄÄSUPESA
lasteaed
Parkmets ja Stroomi rand Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 Sügise Tervitusmatk Matkapäev KURESSAARE TUULTE ROOSI LAS...
lasteaed
Mändjala rand Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 Mõisaküla Lasteaia spordipäev Spordipäev MÕISAKÜLA LASTEAED
lasteaed
Mõisaküla Lasteaed Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 Matk Spordipäev PARKSEPA LASTEAED
lasteaed
Eesti, Võru maakond, Parksepa, Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 - K 30.09.2020 Koosa lasteaia liikumisnädal Muu sündmus KOOSA LASTEAED
kool, lasteaed
Eesti, , Koosa, Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 Konguta Kooli spordipäev Spordipäev KONGUTA KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Tartu maakond, Elva, Annikoru küla Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 - R 25.09.2020 1.-4.klassi spordipäev Spordipäev SÕMERU PÕHIKOOL
kool
Eesti, Lääne-Viru maakond, , Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 - K 30.09.2020 3.klassi ja 5.klassi matkapäev. Matkapäev SÕMERU PÕHIKOOL
kool
Eesti, Lääne-Viru maakond, Sõmeru, Kooli 4 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 - K 30.09.2020 Liikumisnädal "Õuelust annab reipust ja rõõmu" Liikumispäev PÕLVA LASTEAED LEPATRIINU
lasteaed
Eesti, Põlva maakond, Põlva, Piiri 3 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 Alaveski loomapargi matkapäev Matkapäev VALGA JAANIKESE KOOL
kool
Eesti, Võru maakond, Saru, Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 - E 28.09.2020 I-VI klassi olümpiamängud Võistlus TALLINNA PRANTSUSE LÜTSEUM
kool
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Toompuiestee 24a Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 Spordipäev Kadaka lasteaias Spordipäev TALLINNA KADAKA LASTEAED
lasteaed
Tallinna Kadaka lasteaed Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 Põlvamaa koolinoorte murdmaajooksu võistlused Võistlus Põlva Maakonna Spordiliit
spordiorganisatsioon
Eesti, Põlva maakond, Räpina, Räpina linn Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 Liikle rõõmuga - sügisene matk mere äärde Matkapäev Julia Lozkina
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva, Karja 25 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 Kihnu kooli spordipäev Spordipäev KIHNU KOOL
kool, lasteaed
Vanarahvamaja plats, Kihnu vald Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 - K 30.09.2020 Raeküla kooli spordinädal Muu sündmus PÄRNU RAEKÜLA KOOL
kool
Eesti, Pärnu maakond, Pärnu, Pärnu linn, Käo tn 4 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 Alasniidu lasteaia Õueseiklus Liikumispäev ALASNIIDU LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tiskre, Puisniidu 7 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 Jooksuga sügisesse Spordipäev LASTEAED PÄIKENE
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Sõle 39 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 Tallinna Magdaleena Lasteaia spordipäev Võistlus TALLINNA MAGDALEENA LASTEAED
kool, lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Asula 16 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 Abja lasteaia spordipäev Spordipäev ABJA LASTEAED
lasteaed
Eesti, Viljandi maakond, Mulgi, Abja-Paluoja linn, Abja tee 15 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 - K 30.09.2020 Liikudes jõe ääres avastan uut ja huvitavat Liikumispäev SINDI LASTEAED
lasteaed
Eesti, Pärnu maakond, Sindi, Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 teatevõistluste päev Liikumispäev Irja Idarand
kool
Vasalemma staadion Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 - N 24.09.2020 Rõuge lasteaia liikumispäevad Võistlus RÕUGE LASTEAED
lasteaed
Eesti, Võru maakond, Rõuge, Pargi 4 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 Matk Pääsküla rappa Matkapäev TALLINNA LASTEAED RABARÜBLIK
lasteaed
Pääsküla raba Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:15 6.-12.kl spordipäev Spordipäev TALLINNA KURISTIKU GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, K. Kärberi tn 9 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:15 - K 30.09.2020 Gümnaasiuminoorte spordinädal Spordipäev SILLAMÄE GÜMNAASIUM
kool
Sillamäe Gümnaasium, Alutaguse puhke- ja spordikeskus Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:30 Tervisejooks Liikumispäev TAMSALU LASTEAED KRÕLL
lasteaed
Jooksuvõistluse rada Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:30 - K 30.09.2020 Spordinädal 2020 Pelguranna lasteaias Spordipäev PELGURANNA LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Pelguranna 49 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:30 Vigala laste sügisjooks Võistlus VANA-VIGALA LASTEAED
lasteaed
Eesti, Rapla maakond, Kivi-Vigala, Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:30 Klooga lasteaia spordipäev Spordipäev LAULASMAA KOOL
kool, lasteaed
Maeru tee 4, Klooga, Lääne - Harju vald Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:30 Keksupäev Spordipäev KOHTLA-JÄRVE LASTEAED KIRJU...
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Kohtla-Järve, Pärna 36 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:30 - E 28.09.2020 Mõmmiku spordihommik Liikumispäev ASTE LASTEAED MÕMMIK
lasteaed
Eesti, Saare maakond, Aste, Saare 2 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:30 Õpetajate turniir Spordipäev TALLINNA KIISUPERE LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, A. Lauteri Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:30 Matk "Sügise sünnipäev" Matkapäev RAPLA LASTEAED NAKSITRALLID
lasteaed
Eesti, Rapla maakond, Rapla, Võsa 24 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:30 - K 30.09.2020 Spordinädal Tõrukese Lasteaias Muu sündmus MÄETAGUSE LASTEAED TÕRUKE
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Mäetaguse village, Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:30 Spordinädala avamine. Võimlemine õues, jooks Spordipäev NARVA LASTEAED PINGVIIN
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva, Mõisa 1a Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:30 - N 24.09.2020 Ümeralaste jooksud "Jookseme terviseks!" Spordipäev TALLINNA ÜMERA LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Ümera 9 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:30 Õunakese spordipäev Spordipäev TALLINNA LASTEAED ÕUNAKE
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Ehitajate tee 23 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:30 - E 28.09.2020 Tallinna Kiisupere Lasteaia spordinädal Spordipäev TALLINNA KIISUPERE LASTEAED
lasteaed
Tallinna Kiisupere Lasteaed Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:30 - K 30.09.2020 Tralli Spordinädal Spordipäev PÄRNU LASTEAED TRALL
lasteaed
Eesti, Pärnu maakond, Pärnu, Kiige 9 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:30 Teatejooks Muu sündmus RAMSI LASTEAED TARUKE
kool, lasteaed
Eesti, Viljandi maakond, Ramsi, Keskuse tee 3 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:30 Buratino Spordipäev Spordipäev VALGA LASTEAED BURATINO
lasteaed
Valga Lasteaed Buratino, Lai 6a Valga linn 68203 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:30 - K 30.09.2020 Terve nädal liikumist! Liikumispäev HUMMULI LASTEAED SIPSIK
lasteaed
Soe tee 4, Hummuli alevik, Tõrva vald, Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:30 - K 30.09.2020 matkapäev rühmades Matkapäev ORU LASTEAED MESIMUMM
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Oru, Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:30 - K 30.09.2020 Liikudes sügisesse Muu sündmus LIHULA LASTEAED
lasteaed
Eesti, Lääne maakond, Lihula, Lasteaia 6 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 11:00 Jooksupäev Liikumispäev PÄRNU PÄIKESE KOOL
kool
Eesti, Pärnu maakond, Pärnu, Rõugu 8 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 11:00 Heidete päev Spordipäev TAMSALU GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Lääne-Viru maakond, Tapa, Tamsalu linn, Kesk tn 11 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 11:00 - K 30.09.2020 Spordinädala retk (Uulu Lasteaed) Spordipäev MAILAPSED OÜ
kool
Eesti, Pärnu maakond, Uulu, Pargi tee 3 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 11:00 Palupera mõisa pargijooks Võistlus PALUPERA PÕHIKOOL
kool
Eesti, Tartu maakond, Palupera, Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 11:00 Zumba Liikumispäev TALLINNA LASTEAED VIKERKAAR
lasteaed
Tallinna Lasteaia Vikerkaare õueala Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 11:00 - K 30.09.2020 Emmaste lasteaed liigub! Liikumispäev EMMASTE LASTEAED NAKSITRALLID
lasteaed
Eesti, Hiiu maakond, Emmaste, Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 11:00 Käo Põhikooli spordipäev Spordipäev INIMESELT INIMESELE MTÜ
kool
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Käo 53 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 11:00 Viljandi Lasteaed Karlssoni traditsiooniline sügismatk Matkapäev VILJANDI LASTEAED KARLSSON
lasteaed
Eesti, Viljandi maakond, Viljandi, Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 11:00 - K 30.09.2020 Liikumispäev lasteaias Liikumispäev KOHTLA-JÄRVE LASTEAED LEPAT...
lasteaed
Pärna 29, Kohtla-Järve, Ida.Virumaa Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 11:00 Lahmuse malepäev Muu sündmus LAHMUSE KOOL
kool
Eesti, Viljandi maakond, Lahmuse, Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 11:00 - T 29.09.2020 Spordinädal Kolde Lasteaias Muu sündmus KOLDE LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Timuti 24 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 11:00 Võrkpalli turniir Võistlus TALLINNA 53. KESKKOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Tallinn, J. Sütiste tee 42 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 11:00 Orissaare Lasteaed Päikesekiir spordipäev Spordipäev ORISSAARE LASTEAED PÄIKESEKIIR
lasteaed
Eesti, Saare maakond, Saaremaa, Orissaare alevik, Kuivastu mnt 24a Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 11:00 Tammsaare Lasteaia Rannajooks - "Tere sügis" Spordipäev PÄRNU TAMMSAARE LASTEAED
lasteaed
Eesti, Pärnu maakond, , Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 11:00 Liikudes võidavad väikesed ja suured Jussikesed Liikumispäev KUUSALU LASTEAED JUSSIKE
lasteaed
Lasteaia õueala Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 11:00 - K 30.09.2020 Sügismatk looduses Matkapäev KOHTLA-JÄRVE LASTEAED LEPAT...
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Kohtla-Järve, Pärna 29 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 11:00 Salme lasteaia spordipäev Spordipäev SALME LASTEAED
lasteaed
Eesti, Saare maakond, Salme, Aia 3 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 11:00 - K 30.09.2020 Liikumisnädal Tallinna Kihnu LA Liikumispäev TALLINNA KIHNU LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Kihnu 1 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 11:00 Võru maakonna koolinoorte sügisene murdmaajooks Võistlus Võrumaa Koolispordi Ühendus
spordiorganisatsioon
Kubija Terrvise- ja spordikeskus Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 11:25 Kostümeeritud teatejooks Liikumispäev SILLAOTSA KOOL
kool, lasteaed
Sillaotsa Spordihoone Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 11:30 Lasila ja Uhtna põhikooli spordipäev Spordipäev LASILA PÕHIKOOL
kool, lasteaed
Eesti, Lääne-Viru maakond, Rakvere, Kastani puiestee 13 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 11:30 - K 30.09.2020 Spordinädal 2020 Lepatriinu Lasteaias Liikumispäev TALLINNA LEPATRIINU LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Keemia 40 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 11:30 - K 30.09.2020 Spordinädal Jaan Poska lasteaias Muu sündmus TALLINNA JAAN POSKA LASTEAED
lasteaed
Tallinn Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 12:00 Kooli spordipäev 23.09.2020 Spordipäev MÕISAKÜLA KOOL
kool
Eesti, Viljandi maakond, Mõisaküla, Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 12:00 Hiiumaa hetegevuslik Teatejooks Spordipäev Ühendus Hiiumaa Spordiliit
spordiorganisatsioon
Eesti, Hiiu maakond, Hiiumaa, Kärdla linn, Põllu tn 18 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 12:00 Heategevuslik teatejooks Kohtla-Järve Võistlus KOHTLA-JÄRVE JÄRVE KOOL
kool
Eesti, Ida-Viru maakond, Kohtla-Järve, Järve linnaosa, Katse tn 2 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 12:00 "Lõbusad teatevõistlused" 1.-2. klassidele "Märka ja tunne liiklusmärke" Liikumispäev TALLINNA KIVIMÄE PÕHIKOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Leegi tn 14 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 12:00 Minimaraton 7,5 km Liikumispäev ARDU KOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Ardu, Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 12:00 Uhtna ja Lasila kooli spordipäev Spordipäev UHTNA PÕHIKOOL
kool
Eesti, Lääne-Viru maakond, Rakvere linn, Kastani pst 12 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 12:00 - R 25.09.2020 5.-9. klassi spordipäev. Spordipäev SÕMERU PÕHIKOOL
kool
Lääne Virumaa, Sõmeru Põhikool Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 12:00 Prügikoristusmatk "Tere, sügis!". Matkapäev PÄRNJÕE KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Pärnu maakond, Pärnjõe, Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 12:00 Heategevuslik teatejooks Võistlus Järvamaa Spordiliit
spordiorganisatsioon
Eesti, Järva maakond, Paide, Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 12:30 Sügismatk Matkapäev MEREMÄE KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Võru maakond, Meremäe, Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 13:00 - K 30.09.2020 Ämari elanikud koguvad samme Muu sündmus LÄÄNE-HARJU HUVIKESKUS
muu
Eesti, Harju maakond, Ämari, Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 13:00 15. heategevuslik Teatejooks Viimsis Võistlus MTÜ FB Jooksmine
spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Haabneeme, Karulaugu tee 15 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 13:00 Heategevuslik TEATEJOOKS Põlvamaal Spordipäev Põlva Maakonna Spordiliit
spordiorganisatsioon
Eesti, Põlva maakond, Räpina, Räpina linn Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 13:15 Fitness töötajatele Spordipäev NARVA LASTEAED SÄDEMEKE
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva, Pähklimäe 5 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 13:15 Spordipaus täiskasvanutele Tervisepäev NARVA LASTEAED CIPOLLINO
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva, Daumani 11 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 13:30 Heategevuslik teatejooks 2020 Lääne – virumaa koolinoortele Võistlus Rakvere kergejõustikuklubi ...
spordiorganisatsioon
Eesti, Lääne-Viru maakond, Rakvere, Kastani puiestee 13 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 14:00 Heategevuslik jooks Muu sündmus KONGUTA KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Tartu maakond, Elva, Tartu maantee Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 14:00 15. heategevuslik Teatejooks Liikumispäev TABIVERE PÕHIKOOL
kool
Eesti, Jõgeva maakond, Jõgeva, Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 14:00 Heategevuslik Teatejooks Saare- ja Muhumaal Liikumispäev Saaremaa Spordiliit
spordiorganisatsioon
Muhu Liival ja Kuressaare Lossipargis Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 14:00 Heategevuslik teatejooks koolinoortele Spordipäev MTÜ Rapla Jooksuklubi
spordiorganisatsioon
Eesti, Rapla maakond, Rapla, Rapla linn Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 14:00 Suurte Pallipõnnide rahvastepalli lõuna Liikumispäev TALLINNA LASTEAED PALLIPÕNN
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Akadeemia tee 50 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 14:00 Viljandimaa heategevuslik teatejooks Liikumispäev Viljandi Vastupidavusalade ...
spordiorganisatsioon
Eesti, Viljandi maakond, Viljandi linn, Riia mnt 91 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 14:00 TEATEJOOKS Heategevuslik Võistlus ELVA GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Tartu maakond, Elva, Tartu maantee Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 14:00 Heategevuslik teatejooks Rakveres. Võistlus SÕMERU PÕHIKOOL
kool
Eesti, Lääne-Viru maakond, Sõmeru, Kooli 4 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 14:00 Teatejooks Valga ja Valka koolidele Võistlus Valgamaa Spordiliit
spordiorganisatsioon
Eesti, Valga maakond, Valga, Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 15:00 - N 24.09.2020 Viljandimaa noorte mitmevõistluse MV Võistlus Viljandi Vastupidavusalade ...
spordiorganisatsioon
Eesti, Viljandi maakond, Viljandi linn, Ranna pst 1 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 15:00 - N 24.09.2020 Viljandimaa noorte mitmevõistluse MV, U-14,16,18,20 Võistlus Viljandi Vastupidavusalade ...
spordiorganisatsioon
Eesti, Viljandi maakond, Viljandi linn, Ranna pst 1 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 15:00 Valgejõe trepijooks Võistlus MAARJAMAA HARIDUSKOLLEEGIUM
kool
Eesti, Lääne-Viru maakond, Tapa, Tapa linn, Linda tn 10 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 15:00 tutvumine käsipalliga Avatud treening Padise Käsipalliklubi
spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Lääne-Harju, Harju-Risti küla Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 15:00 Seiklushundi päevak - Hiinalinn Võistlus MTÜ Seiklushunt
spordiorganisatsioon
Hiinalinn Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 15:00 Jõgevamaa meistrivõistlused jalgrattakrossis täiskasvanutele ja noortele Võistlus Põltsamaa Jalgrattaklubi
spordiorganisatsioon
Eesti, Jõgeva maakond, Põltsamaa, Kuningamäe küla Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 15:00 Võrumaa orienteerumispäevakud Võistlus Orienteerumisklubi Võru
spordiorganisatsioon
KALPORO Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 15:15 - E 28.09.2020 Fleshmob „Lõbus võimlemine“ Spordipäev NARVA LASTEAED PÄÄSUKE
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva, Pimeaia 1 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 16:00 Bring Sally Up Challenge Võistlus NJORD ADVOKAADIBÜROO OÜ
muu
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Telliskivi 60/2 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 16:00 MyFitness Tartu Kesklinn vererõhu mõõtmine Tervisepäev My Fitness AS
kool, spordiorganisatsioon
Eesti, Tartu maakond, Tartu, Küüni 7 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 16:00 JKHK discgolfi lennutamine Liikumispäev JÄRVAMAA KUTSEHARIDUSKESKUS
kool
Eesti, Järva maakond, Särevere, Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 16:00 - K 30.09.2020 Spordinädala Avatud treening Vigor Sport Club MTÜ
kool, spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Tallinn, J. Sütiste tee 30 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 16:30 karatetreening Avatud treening Karateklubi IVL
kool, spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Raudtee tn 55 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 17:00 V Püünsi pereorienteerumise päev Liikumispäev PÜÜNSI KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Harju maakond, Viimsi, Kooli tee 33 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 17:00 Triinu tantsutrenn Muu sündmus Sisekaitseakadeemia Spordik...
spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Kase 61 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 17:00 Viljandimaa Orienteerumispäevaku 8. etapp Võistlus Viljandi Orienteerumisklubi...
spordiorganisatsioon
Eesti, Viljandi maakond, Viljandi vald, Viisuküla Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 17:15 Spordinädala eritreening Avatud treening OÜ Tondi Tennisekeskus (Gol...
spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Sõjakooli tn 10 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 17:30 Maastikurattasõidu treening Avatud treening CFC Spordiklubi
kool, spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Rahu 3 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 17:30 Maastikurattasõidu avatud treening Avatud treening CFC Spordiklubi
kool, spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Rae, Laste 3 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 17:30 Jõgevamaa spordiveteranide meistrivõistlused jalgrattakrossis Võistlus Jõgeva Maakonna Spordiveter...
spordiorganisatsioon
Eesti, Jõgeva maakond, Põltsamaa, Kuningamäe küla Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 18:00 - K 30.09.2020 Spordinädal Viimsis Avatud treening Spordiklubi VIIMSI SPORT MTÜ
spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Haabneeme, Karulaugu tee 15 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 18:00 Sigvardi CX trenn Saunapunktis Avatud treening MTÜ Klubi Spordipartner
spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Harjumaa, Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 18:00 Saku Kesknädalaring XX avamerejahtidele Võistlus Pärnu Jahtklubi
kool, spordiorganisatsioon
Eesti, Pärnu maakond, Pärnu, Pärnu linn, Lootsi tn 6 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 18:00 HIO Pärnumaa nädalamäng 2020 Võistlus Discgolfiklubi Hole-in-One
spordiorganisatsioon
Eesti, Pärnu maakond, Valgeranna, Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 18:00 Perede matk Matkapäev VALGUTA LASTEAED-ALGKOOL
kool, lasteaed
Eesti, Tartu maakond, Valguta, Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 18:00 Neeme Kooli õpetajate kehalise kasvatuse tund Muu sündmus NEEME KOOL
kool
Tallinn Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 18:00 Ringlev Sügis 23. 09. 20 Liikumispäev HIIUMAA GÜMNAASIUM
kool
Kärdla Linnapark Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 18:00 Ringlev sügis Liikumispäev Kärdla Põhikool
kool
Eesti, Hiiu maakond, Kärdla, Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 18:00 Tõukerattasprint, Põlvamaa SUVEMÄNGUD 2020 Spordipäev Eesti Tõukerattaliit
spordiorganisatsioon
Eesti, Põlva maakond, Põlva, Põlva linn, Metsa tn 8 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 18:00 Tervisevõimlemine Avatud treening Loksa Spordikeskus
muu
Eesti, Harju maakond, Loksa, Tallinna tn 47 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 19:00 Türi Madisepäeva jooks Spordipäev TÜRI PÕHIKOOL
kool
Eesti, Järva maakond, Türi, Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 19:00 Are Pargijooksud (5. etapp) Võistlus MTÜ Terve Are
spordiorganisatsioon
Eesti, Pärnu maakond, Tori, Niidu küla Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 19:00 - T 29.09.2020 Aikido tutvustavad treeningud Liikumispäev Aikidoklubi Agatsu
spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Sõpruse puiestee 161 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 19:00 - K 30.09.2020 Poksitreening kõigile huvilistele Avatud treening Poksiklubi Kalev
kool, spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Liivalaia 7 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 19:00 Hokutoryu Ju-Jutsu tutvumistreeningud Avatud treening Tallinna Ju-Jutsu Klubi
spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Metsavahi tee 19 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 19:15 Madisepäeva jooks Võistlus TÜRI PÕHIKOOL
kool
Eesti, Järva maakond, Türi, Vaata lähemalt
N 24.09.2020 Võrkpalli võistlused 7. - 9. klassid Võistlus PALDISKI VENE PÕHIKOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Lääne-Harju, Paldiski linn, Peetri tn 26 Vaata lähemalt
N 24.09.2020 Abja Gümnaasiumi spordipäev Spordipäev ABJA GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Viljandi maakond, Mulgi, Abja-Paluoja linn, Abja tee 15 Vaata lähemalt
N 24.09.2020 Viking Line Eesti Ööjooks - Rakvere VIRTUAALJOOKS - Cappy laste virtuaaljooks Muu sündmus KAMBJA LASTEAED MESIMUMM
lasteaed
Eesti, Tartu maakond, Kambja, Kambja alevik, Kesk tn 12 Vaata lähemalt
N 24.09.2020 Kahe kooli spordipäev Spordipäev KERNU PÕHIKOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Kernu, Vaata lähemalt
N 24.09.2020 Karaski-Krootuse jooks Võistlus KROOTUSE PÕHIKOOL
kool
Eesti, Põlva maakond, Kanepi, Krootuse küla, Kooli tn 1 Vaata lähemalt
N 24.09.2020 - R 25.09.2020 Varbla Kooli spordipäev Spordipäev VARBLA KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Pärnu maakond, Lääneranna, Varbla küla Vaata lähemalt
N 24.09.2020 Discgolfi tutvustav päev koolis Tervisepäev Kuressaare Vanalinna Kool
kool
Eesti, Saare maakond, Saaremaa, Kuressaare linn, Kohtu tn 26 Vaata lähemalt
N 24.09.2020 Õpetajate-õpilaste jalgpallivõistlus Võistlus PALDISKI ÜHISGÜMNAASIUM
kool
Eesti, Harju maakond, Lääne-Harju, Paldiski linn, Rae tn 56 Vaata lähemalt
N 24.09.2020 Spordinädal Spordipäev JÄRVEKÜLA KOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Peetri, Reti tee 20 Vaata lähemalt
N 24.09.2020 Ruila Kergejôustik Spordipäev RUILA PÕHIKOOL
kool, lasteaed
Ruila Vaata lähemalt
N 24.09.2020 Liikumispäev HEV lapsega Liikumispäev NARVA PAJU KOOL
kool
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva, Aleksei Juhhanovi 3 Vaata lähemalt
N 24.09.2020 - T 29.09.2020 Tutvume joogaga! Muu sündmus TALLINNA TIHASE LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Nõmme tee 9 Vaata lähemalt
N 24.09.2020 Liblika rühma sügisene spordipäev 2020 Spordipäev KAIU LASTEAED TRIINUTARE
lasteaed
Eesti, Rapla maakond, Rapla, Kaiu alevik Vaata lähemalt
N 24.09.2020 NG spordipäev Spordipäev NOAROOTSI GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Lääne maakond, Pürksi / Birkas, Vaata lähemalt
N 24.09.2020 - R 25.09.2020 Sportmängud Arte Gümnaasiumis Võistlus TALLINNA ARTE GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, E. Vilde tee 69 Vaata lähemalt
N 24.09.2020 Lurichi klubisisene maadluspäev Võistlus LURICHI MAADLUSKLUBI
muu
Maaülikooli maadlussaal Vaata lähemalt
N 24.09.2020 - R 25.09.2020 Interaktiivne mäng Iloni Imedemaal Muu sündmus HAAPSALU KUTSEHARIDUSKESKUS
kool
Eesti, Lääne maakond, Haapsalu, Vaata lähemalt
N 24.09.2020 Liikumismängud Liikumispäev KOHTLA-JÄRVE LASTEAED KAKUKE
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, , Lehola 14 Vaata lähemalt
N 24.09.2020 Holstre Kooli spordipäev Spordipäev Holstre Kool
kool, lasteaed
Eesti, Viljandi maakond, Holstre, Vaata lähemalt
N 24.09.2020 - R 25.09.2020 Valgeranna rattamatk Matkapäev PÄRNU ÜHISGÜMNAASIUM
kool
Eesti, Pärnu maakond, Valgeranna, Vaata lähemalt
N 24.09.2020 EBS Gümnaasiumi spordipäev Spordipäev ESTONIAN BUSINESS SCHOOL SA
kool, lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Külmallika 15a Vaata lähemalt
N 24.09.2020 - E 28.09.2020 Energianädal Emmaste koolis Liikumispäev EMMASTE PÕHIKOOL
kool
Eesti, Hiiu maakond, Emmaste, Vaata lähemalt
N 24.09.2020 2.-5.kl spordipäev Spordipäev TALLINNA KURISTIKU GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, K. Kärberi tn 9 Vaata lähemalt
N 24.09.2020 Tähemaa spordipäev Spordipäev AMBLA-ARAVETE KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Järva maakond, Ambla, Vaata lähemalt
N 24.09.2020 Marge Almre Liikumispäev TARVASTU GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Viljandi maakond, Viljandi vald, Mustla alevik, Kevade tn 2a Vaata lähemalt
N 24.09.2020 Seiklusorienteerumine Spordipäev UUEMÕISA LASTEAED-ALGKOOL
kool, lasteaed
Eesti, Lääne maakond, Haapsalu, Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 08:15 Retla-Kabala Kooli sportlik päev Liikumispäev RETLA-KABALA KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Järva maakond, Türi, Oisu alevik, Retla tee 1 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 08:30 Muraste Kooli tantsupäev Liikumispäev MURASTE KOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Harku, Muraste küla, Lee tee 9 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 09:00 Slackline koolitus Seminar/koolitus KONGUTA KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Tartu maakond, Annikoru, Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 09:00 Teatevõistlused 1.-4.kl Liikumispäev LAGEDI KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Harju maakond, Rae, Kooli 18 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 09:00 Saku Gümnaasiumi spordipäev- orienteerumine Spordipäev SAKU GÜMNAASIUM
kool
Saku Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 09:00 Spordinädal 2020 orienteerumine Liikumispäev HUMMULI PÕHIKOOL
kool
Eesti, Valga maakond, Tõrva, Hummuli alevik, Pargi tn 2 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 09:00 Orienteerumispäev Liikumispäev OTEPÄÄ GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Valga maakond, Otepää, Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 09:00 Kanepi Gümnaasiumi kümnevõistlus Spordipäev KANEPI GÜMNAASIUM
kool
Kanepi Gümnaasiumi staadion Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 09:00 Nõmme Põhikooli Spordinädal Tervisepäev TALLINNA NÕMME PÕHIKOOL
kool
Tähe park Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 09:00 Tartu Rahvusvahelise kooli spordipäev Spordipäev TARTU INTERNATIONAL SCHOOL MTÜ
kool, lasteaed
Eesti, Tartu maakond, Tartu, Juhan Liivi 2d Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 09:00 Narva-Linnavalitsuse matkapäev Matkapäev NARVA-JÕESUU LINNAVALITSUS
muu
Eesti, Ida-Viru maakond, Sinimäe, Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 09:00 Palliralli Spordipäev TARTU LASTEAED RISTIKHEIN
lasteaed
Eesti, Tartu maakond, Tartu, Ropka tee Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 09:00 Ehte Humanitaargümnaasiumi spordipäev Spordipäev Ehte Humanitaargümnaasium
kool
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Ehte Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 09:00 Spordipäev Spordipäev PUURMANI MÕISAKOOL
kool
Eesti, Jõgeva maakond, Puurmani, Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 09:00 Are Kooli Spordipäev Spordipäev ARE KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Pärnu maakond, Tori, Are alevik, Kooli tn 1 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 09:00 Imavere ja Koigi PK olümpiamängud kergejõustikus Spordipäev IMAVERE PÕHIKOOL
kool
Eesti, Järva maakond, Järva, Koigi küla, Mõisavahe tee 2 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 09:00 - R 25.09.2020 Discgolf Liikumispäev UHTNA PÕHIKOOL
kool
Eesti, Lääne-Viru maakond, Rakvere vald, Uhtna alevik, Nooruse tn 18 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 09:00 Tapa vene Põhikooli spordipäev Spordipäev TAPA VENE PÕHIKOOL
kool
Eesti, Lääne-Viru maakond, Tapa, Tapa linn, Nooruse tn 2 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 09:00 Koigi ja Imavere kooli olümpiamängud kergejõustikus Spordipäev KOIGI KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Järva maakond, Koigi, Mõisavahe tee 2 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 09:00 Sügiskross Liikumispäev VÕHMA KOOL
kool
Eesti, Viljandi maakond, Võhma, Veski 12 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 09:15 Sügisene spordipäev Spordipäev TABIVERE PÕHIKOOL
kool
Eesti, Tartu maakond, Tartu vald, Tabivere alevik, Hariduse tn 1 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 09:15 A- ja C- osakonna spordipäev Spordipäev TALLINNA HELENI KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Ehte 7 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 09:15 Keskastme spordipäev Spordipäev NARVA EESTI GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva, Kraavi tn 1 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 09:30 Matk Stroomi metsa Matkapäev TAIME LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 09:30 Piia Pilates Raplas Avatud treening ELUJÕULISEM RAPLA MTÜ
muu
Rapla Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 09:30 Sten Kaldma Matkapäev HARIDUS- JA KULTUURISELTS T...
kool, spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, , Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 09:30 Padise Lasteaia liikumispäev Liikumispäev PADISE LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Padise, Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 09:30 Krõlli spordipäev Spordipäev NÕO LASTEAED KRÕLL
lasteaed
Eesti, Tartu maakond, Nõo, Kivi 6 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 09:30 Võrkpallipäev Võistlus ÄÄSMÄE LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Saue, Ääsmäe küla, Kasesalu tn 16 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 10:00 Sipa-Laukna Lasteaia liikumispäev Liikumispäev SIPA-LAUKNA LASTEAED
lasteaed
Kullamaa tehisjärve ümbrus Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 10:00 Lümanda PK spordipäev Spordipäev LÜMANDA PÕHIKOOL
kool
Eesti, Saare maakond, Saaremaa, Lümanda küla Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 10:00 Viktoriin ``Liikudes võidad alati!´´ Võistlus LEISI KOOL
kool
Eesti, Saare maakond, Leisi, Kooli 4 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 10:00 Tabasalu Teelahkme Lasteaia Spordipäev Spordipäev TABASALU TEELAHKME LASTEAED
lasteaed
Tabasalu Teelahkme Lasteaed Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 10:00 Sportides koos tervise heaks. Südamepäev Spordipäev NARVA LASTEAED PINGVIIN
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva, Mõisa 1a Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 10:00 Lasteaed Tõrutõnn/Ulvi maja täpsusvisked Spordipäev ULVI LASTEAED
muu
Eesti, Lääne-Viru maakond, Ulvi, Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 10:00 Liikumispäev Võistlus J.V. VESKI NIMELINE MAARJA ...
kool
Maarja-Magdaleena Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 10:00 kooli spordipäev Spordipäev PÄRNUMAA KUTSEHARIDUSKESKUS
kool
Eesti, Pärnu maakond, Pärnu, Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 10:00 Mere seiklused Spordipäev NARVA LASTEAED SÄDEMEKE
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva, Pähklimäe 5 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 10:00 Koos oleme terved Võistlus TALLINNA KIVIMURRU LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Majaka 32 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 10:00 Sillamäe Vanalinna Kooli Liikumispäev Liikumispäev SILLAMÄE VANALINNA KOOL
kool
Eesti, Ida-Viru maakond, Sillamäe, Ivan Pavlovi 12b Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 10:00 Mõmmila maja spordipäev Spordipäev ANIJA VALLA LASTEAIAD
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Anija, Alavere küla, Kose mnt 6 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 10:00 Staadionihariduse ja spordipäev Spordipäev KIIGEMETSA KOOL
kool
Eesti, Jõgeva maakond, Jõgeva, Jõgeva linn, Lai tn 9 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 10:00 Zumbapäev Liikumispäev NARVA LASTEAED TULUKE
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva, Kangelaste prospekt 16a Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 10:00 Nutimatk Ihastesse Matkapäev TARTU LASTEAED TRIPSIK
lasteaed
Eesti, Tartu maakond, Tartu linn, E. Wiiralti tn 2 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 10:00 Jalgpall Võistlus NARVA LASTEAED TAREKE
lasteaed
Lastaaed Tareke. Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 10:00 Piirideta sport Spordipäev NARVA LASTEAED KÄOKE
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva, Kangelaste prospekt 38 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 10:00 Tervisespordipäev Liikumispäev Kuressaare Gümnaasium(HUV)
kool, spordiorganisatsioon
Saaremaa valla spordirajatised Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 10:00 Sõbrakese orienteerumine Spordipäev TALLINNA SÕBRAKESE LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Kiili 7 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 10:00 Sügismaraton Spordipäev KOHTLA-JÄRVE LASTEAED TAREKE
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Kohtla-Järve, Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 10:00 Väimela lasteaia matkapäev Matkapäev VÄIMELA LASTEAED RUKKILILL
lasteaed
Eesti, Võru maakond, , Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 10:00 Raikküla Kooli III olümpiamängud Spordipäev RAIKKÜLA KOOL
kool
Eesti, Rapla maakond, Rapla, Raikküla Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 10:00 Kohila Mõisakooli spordipäev Spordipäev KOHILA MÕISAKOOL MTÜ
muu
Eesti, Rapla maakond, Kohila, Tööstuse 17 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 10:00 - R 25.09.2020 Nutikas orienteerumine Spordipäev TALLINNA LASTEAED SÜDAMEKE
lasteaed
Pärnu mnt 109a, Saku 7 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 10:00 Harakate spordipäev Spordipäev TALLINNA HARAKA LASTEAED
lasteaed
Haraka 7 Tallinn 11311 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 10:00 Spordipäev - Teatevõistlused Spordipäev ELVA LASTE- JA PEREKESKUS SA
lasteaed
Eesti, Tartu maakond, Elva, Järve 1 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 10:00 Tartu Lasteaed SASS Spordipäev Spordipäev TARTU LASTEAED SASS
lasteaed
Eesti, Tartu maakond, Tartu, Aleksandri 10 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 10:00 Valga Priimetsa Kooli orienteerumine Spordipäev VALGA PRIIMETSA KOOL
kool
Eesti, Valga maakond, Valga, Valga linn Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 10:00 Hüppepäev Spordipäev LASTEAED PÄIKENE
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Sõle 39 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 10:00 Spordipäev KEK-i saalis Spordipäev TÕRVA LASTEAED MÕMMIK
lasteaed
Eesti, Valga maakond, Roobe, Valga 76 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 10:15 Kambja lasteaia spordipäev Spordipäev KAMBJA LASTEAED MESIMUMM
lasteaed
Eesti, Tartu maakond, Kambja, Kambja alevik, Kesk tn 12 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 10:20 Lehola koolimaja Spordipäev Spordipäev LAULASMAA KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Harju maakond, Lehola, Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 10:30 Tule võistlema! Spordipäev SILLAMÄE LASTEAED PÄIKSEKE
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Sillamäe, Gagarini 25 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 10:30 - K 30.09.2020 Tallinna Liivaku Lasteaia spordinädal Spordipäev TALLINNA LIIVAKU LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, J. Sütiste tee 56 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 10:30 Räpina Lasteaed Vikekaar Spordipäev Spordipäev RÄPINA LASTEAED VIKERKAAR
lasteaed
Eesti, Põlva maakond, Räpina, Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 10:30 Gonsiori maja spordipäev Spordipäev TALLINNA KIISUPERE LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Gonsiori 3 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 10:30 Matkapäev Matkapäev KOHTLA-JÄRVE LASTEAED KIRJU...
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Kohtla-Järve, Pärna 36 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 10:30 Spordipäev "Terve laps on spordilaps" Spordipäev KARKSI-NUIA LASTEAED
lasteaed
Eesti, Viljandi maakond, Karksi-Nuia, Männiku 1 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 10:30 Pirita lasteaia jalgratta orienteerumine 1 Muu sündmus PIRITA LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, E. Bornhöhe tee 10 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 10:30 Okasroosikese rattapäev Liikumispäev VÕRU LASTEAED OKASROOSIKE
lasteaed
Eesti, Võru maakond, Võru, Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 10:45 - K 30.09.2020 Olen sõber spordiga, elan täie rinnaga! Spordipäev VAIVARA LASTEAED
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva-Jõesuu, Sinimäe alevik Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 11:00 Jõgevamaa noorte sügisjooksukrossi meistrivõistlused Võistlus Jõgevamaa Spordiliit Kalju
spordiorganisatsioon
Eesti, Jõgeva maakond, Jõgeva, Kivijärve küla Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 11:00 Kergejõstikupäev Spordipäev PÄRNU KADRI LASTEAED
lasteaed
Eesti, Pärnu maakond, Pärnu, Kadri 23 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 11:00 - T 24.09.2024 Orienteerumise neljapäevak 7.-9.klassile Liikumispäev Kärdla Põhikool
kool
Eesti, Hiiu maakond, Kärdla, Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 11:00 Vesi teeb rõõmsaks. Liikumispäev KÕPU PÕHIKOOL
kool, lasteaed
Eesti, Viljandi maakond, Suure-Jaani, Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 11:00 Tamme teatejooks Võistlus MIINA HÄRMA GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Tartu maakond, Tartu, Jaan Tõnissoni 7 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 11:00 Klassidevaheline staadioniteatejooks Võistlus JÜRI GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Harju maakond, Rae, Jüri alevik, Laste tn 3 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 11:00 Helkurijooks Võistlus KADRINA LASTEAED SIPSIK
lasteaed
Eesti, Lääne-Viru maakond, Kadrina, Pargi 5 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 11:00 Liigume koos sõpradega Liikumispäev TALLINNA LASTEAED LAAGNA RU...
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Kivila 19 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 11:00 Lahmuse kooli korvpallipäev Liikumispäev LAHMUSE KOOL
kool
Eesti, Viljandi maakond, Põhja-Sakala, Lahmuse küla Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 11:00 Tervis ja toit Tervisepäev TALLINNA LASTEAED VIKERKAAR
lasteaed
Tallinna Lasteaia Vikerkaare õueala Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 11:00 Spordipäev liikumismängudega. Spordipäev Ridala Põhikooli Spordiklubi
spordiorganisatsioon
Eesti, Lääne maakond, Panga, Kooli 4 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 11:00 Kuldre Kooli mitmevõistlus kergejõustikus. 24.09.2020 Spordipäev KULDRE KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Võru maakond, , Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 11:00 Valjala ja Kahtla kooli ühine spordipäev 2020 Spordipäev VALJALA PÕHIKOOL
kool
Eesti, Saare maakond, Saaremaa, Valjala alevik, Kooli tee 3 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 11:00 "Kiusamisest vabaks!" projekti "Parimate sõprade" tantsumaraton 1.-6. klass Liikumispäev KALAMAJA PÕHIKOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Vabriku 18 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 11:00 Sipsiku joogahommik Tervisepäev LASTEAED SIPSIK
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Maardu, Haigla 6 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 11:00 Tartu Descartes'i Kooli jookuspäev Liikumispäev TARTU DESCARTES'I KOOL
kool
Eesti, Tartu maakond, Tartu, Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 11:00 Oleme terved! Spordipäev TALLINNA MUSTAKIVI LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Kivila 9 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 11:00 Sitsi Lasteaed Liikumispäev SITSI LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Vihuri 3 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 11:00 Kärdla Põhikooli orienteerumispäev Spordipäev Hiiumaa Orienteerujate Klubi
spordiorganisatsioon
Eesti, Hiiu maakond, Kärdla, Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 11:15 Avatud treening Rocca al Mare kooli kooliperele Avatud treening Margit Tamm
spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Vabaõhumuuseumi tee 8 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 11:20 Jooksude päev Liikumispäev TALLINNA MUINASJUTU LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Energia 11 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 12:00 Tasuta loeng "Optimaalne jõusaalitreening alustajale" Seminar/koolitus My Fitness AS
kool, spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Sepise 10 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 12:00 Duatlon 5.-6. klasside õpilastele + Liiklustest Võistlus TALLINNA KIVIMÄE PÕHIKOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Vana-Mustamäe 48 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 12:00 Rapla Kesklinna Kooli XXXVII Suurjooks Liikumispäev RAPLA KESKLINNA KOOL
kool
Eesti, Rapla maakond, Rapla, Keskkooli 2 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 12:00 Kadrioru Saksa Gümnaasiumi 60. aastapäeva ringteatejooks 60x200m Liikumispäev KADRIORU SAKSA GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Gonsiori tn 38 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 12:00 AS DAGOplast orienteerumispäev Tervisepäev Hiiumaa Orienteerujate Klubi
spordiorganisatsioon
Eesti, Hiiu maakond, Kärdla, Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 12:30 Spordinädala eritrimm Tervisepäev LÜLLEMÄE PÕHIKOOL
kool, lasteaed
Eesti, Valga maakond, Valga, Lüllemäe küla, Kirikumõisa tee 14 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 12:30 Ämmuste kooli spordipäev Spordipäev ÄMMUSTE KOOL
kool
Viljandi vald, Kuressaare küla Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 12:45 Lõhavere matk Tervisepäev OLUSTVERE TEENINDUS- JA MAA...
kool
Eesti, Viljandi maakond, Olustvere, Müüri 4 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 13:00 - R 25.09.2020 400 m liikumine Võistlus PAIDE LASTEAED
lasteaed
Eesti, Järva maakond, Paide, Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 13:00 Kõmsi jalgpallivõistlus Võistlus KÕMSI LASTEAED-ALGKOOL
kool, lasteaed
Eesti, Pärnu maakond, Lääneranna, Kõmsi küla, Kõmsi tee 14 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 13:00 Saaremaa Ühisgümnaasiumi Olümpiamängud Võistlus MTÜ Spordiklubi Vesse
spordiorganisatsioon
Eesti, Saare maakond, Saaremaa, Kuressaare linn, Staadioni tn 6 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 13:00 Krossijooks Liikumispäev URVASTE KOOL
kool
Eesti, Võru maakond, Antsla, Urvaste küla Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 13:00 Discgolf lastele Võistlus VALTU PÕHIKOOL
kool
Eesti, Rapla maakond, Kaerepere, Saare Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 14:00 Hüpitshüplemine Avatud treening HARKUJÄRVE PÕHIKOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Harku, Harkujärve küla, J. Venteri tee 2 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 14:00 Korvpall Võistlus NARVA VANALINNA RIIGIKOOL
kool
Jõeoru Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 14:00 Võrkpall Võistlus NARVA VANALINNA RIIGIKOOL
kool
Jõeoru Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 15:00 Tapa valla koolide kuni 9.-klasside poiste jalgpalli karikavõistlus Võistlus MAARJAMAA HARIDUSKOLLEEGIUM
kool
Eesti, Lääne-Viru maakond, Tapa, Tapa linn, Pargi tn 12 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 15:00 XXI Kindral Johan Laidoneri olümpiateatejooks Võistlus MTÜ Eesti Spordiselts Kalev
kool, spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, , Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 15:00 Vesiaeroobika Avatud treening Loksa Spordikeskus
muu
Eesti, Harju maakond, Loksa, Tallinna tn 47b Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 16:00 Maastikumäng Võistlus KIHELKONNA KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Saare maakond, Kihelkonna, Kooli 1 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 16:00 Tartu koolide teatejooksude päev Võistlus Tartu Spordiselts "Kalev"
kool, spordiorganisatsioon
Eesti, Tartu maakond, Tartu linn, Tamme pst 1 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 16:30 Märgihüppamine Muu sündmus MTÜ Trikit
spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Ristiku tn 69 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 16:30 RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak Võistlus Orienteerumisklubi West
kool, spordiorganisatsioon
Eesti, Pärnu maakond, Pärnu, Niidupargi Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 17:00 Jõutrenn Avatud treening EESTI TÖÖTUKASSA
muu
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe 2 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 17:00 Pereorienteerumine Tervisepäev RAKVERE ROHUAIA LASTEAED
kool, lasteaed
Eesti, Lääne-Viru maakond, Rakvere linn, Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 17:00 KEILA SEERIAJOOKSU 8. ETAPP - SARJA KOKKUVÕTE Võistlus MTÜ Triathlon Estonia
spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Keila, Ehitajate tee 13 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 17:00 (GPS) orienteerumine peredele Liikumispäev VÕRU LASTEAED OKASROOSIKE
lasteaed
Eesti, Võru maakond, Võru, Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 17:00 Orienteerumisneljapäevakud Muu sündmus Hiiumaa Orienteerujate Klubi
spordiorganisatsioon
Eesti, Hiiu maakond, Kärdla, Sadama 33 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 17:30 Tolkuse raba matkarada Matkapäev PÄRNU TAMMSAARE LASTEAED
lasteaed
Eesti, Pärnu maakond, Piirumi, Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 18:00 TalTechi Teatejooks 2020 Võistlus Tallinna Tehnikaülikooli Sp...
spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Männiliiva tänav 7 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 18:00 Kaido Hanni: Fookuses on süda ja sport! Seminar/koolitus Mittetulundusühing Terve El...
kool
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Vabaduse puiestee 174b Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 18:00 24. 09. Orienteerumis neljapäeval Liikumispäev HIIUMAA GÜMNAASIUM
kool
Kärdla, start Villalao juurest Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 18:00 Järvede jooksud 11. etapp Eistvere järve jooks Võistlus Spordiklubi Imavere
spordiorganisatsioon
Eesti, Järva maakond, Eistvere, Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 18:00 Värska jooks 2020 Võistlus Värska OK PEKO
spordiorganisatsioon
Värska staadion Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 18:15 Spordinädala eritreening Avatud treening OÜ Tondi Tennisekeskus (Gol...
spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Rotermanni tn 5 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 18:15 Spordinädala eritreening Golden Club Viimsi klubis Avatud treening OÜ Tondi Tennisekeskus (Gol...
spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Haabneeme, Karulaugu tee 13 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 18:30 Ultimate frisbee trennid kõigile huvilistele Avatud treening MTÜ Ultimate Saku
spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Saku, Saku alevik, Tallinna mnt 10 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 18:30 - T 29.09.2020 Välitreening Alusta Algusest Avatud treening MTÜ Tabasalu Ujumisklubi
kool, spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Harku, Tabasalu alevik, Kooli tn 11 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 18:30 Lasnamäe linnaosa lasteaia õpetajate liikumisõhtu Liikumispäev TALLINNA TUULE LASTEAED
kool, lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Reidi tee Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 18:30 Avatud treening - üldkehaline Avatud treening CFC Spordiklubi
kool, spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Viimsi, Haabneeme alevik, Karulaugu tee 13 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 19:00 EMV Meeste Esiliiga Võistlus Pärnu Jalgpalliklubi Vaprus
kool, spordiorganisatsioon
Eesti, Pärnu maakond, Pärnu, Ranna puiestee 2 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 19:00 Jumping Liikumispäev PAIDE SOOKURE LASTEAED
lasteaed
Eesti, Järva maakond, Roosna-Alliku, Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 19:15 Iluuisutamise treening Avatud treening Iluuisutamisklubi Juna
kool, spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Haabersti 3 Vaata lähemalt
R 25.09.2020 Maastikumäng „Keeristorm” Liikumispäev ABJA GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Viljandi maakond, Abja-Paluoja, Abja tee 15 Vaata lähemalt
R 25.09.2020 Maastikumäng Ninametsas Liikumispäev LAUKA PÕHIKOOL
kool
Eesti, Hiiu maakond, Kõrgessaare, Vaata lähemalt
R 25.09.2020 - E 28.09.2020 Karukella spordipäev Spordipäev KURISTA LASTEAED KARUKELL
lasteaed
Eesti, Jõgeva maakond, Kurista, Vaata lähemalt
R 25.09.2020 Inimese tervis:toit ja sport Seminar/koolitus TREASURE ISLAND OÜ
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Räga 4 Vaata lähemalt
R 25.09.2020 - L 26.09.2020 Flight Clubi Spordinädal Muu sündmus Flight Club OÜ
spordiorganisatsioon
Eesti, Tartu maakond, Tartu, Tähe 98 Vaata lähemalt
R 25.09.2020 - K 30.09.2020 Rahvastepalli turniir 4.-5. klassidele Võistlus Saue Kergejõustikuklubi
spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Saue, Saue linn, Nurmesalu tn 9 Vaata lähemalt
R 25.09.2020 Keeni Põhikooli spordipäev Spordipäev KEENI PÕHIKOOL
kool, lasteaed
Eesti, Valga maakond, Sangaste, Kooli tee 2 Vaata lähemalt
R 25.09.2020 Krõllid matkama Matkapäev AVINURME LASTEAED NAERULIND
lasteaed
Eesti, Jõgeva maakond, Avinurme, Põllu 1 Vaata lähemalt
R 25.09.2020 B- osakonna spordipäev Spordipäev TALLINNA HELENI KOOL
kool, lasteaed
Stroomi mets Vaata lähemalt
R 25.09.2020 Laupa Kooli Spordipäev Spordipäev LAUPA PÕHIKOOL
kool
Eesti, Järva maakond, Türi, Staadioni Vaata lähemalt
R 25.09.2020 Mesimummu rühma sügisene spordipäev 2020 Spordipäev KAIU LASTEAED TRIINUTARE
lasteaed
Eesti, Rapla maakond, Rapla, Kaiu alevik Vaata lähemalt
R 25.09.2020 Narva Paju kool Matkapäev NARVA PAJU KOOL
kool
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva, Aleksei Juhhanovi 3 Vaata lähemalt
R 25.09.2020 Kärla Lasteaia jooksuhommik Liikumispäev KÄRLA LASTEAED
lasteaed
Eesti, Saare maakond, Kärla, Vaata lähemalt
R 25.09.2020 Maastikumäng. Võistlus KAIU PÕHIKOOL
kool
Eesti, Rapla maakond, Rapla, Kaiu alevik Vaata lähemalt
R 25.09.2020 Marge Almre Spordipäev TARVASTU LASTEAED
lasteaed
Eesti, Viljandi maakond, Soe, Viljandi County, Vaata lähemalt
R 25.09.2020 Osavaim korvpallur, 4. - 6. klassid Võistlus PALDISKI VENE PÕHIKOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Lääne-Harju, Paldiski linn, Peetri tn 26 Vaata lähemalt
R 25.09.2020 Tervisepäev liikumismängudega Tervisepäev TARVASTU LASTEAED
lasteaed
Eesti, Viljandi maakond, Soe, Viljandi County, Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 08:00 Sillamäe Eesti Põhikooli spordipäev Spordipäev SILLAMÄE EESTI PÕHIKOOL
kool
Eesti, Ida-Viru maakond, Sillamäe, V. Tškalovi tn 21 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 08:15 Tartu Kesklinna Kooli Kergejõustikupäev Spordipäev TARTU KESKLINNA KOOL
kool
Eesti, Tartu maakond, Tartu linn, Staadioni tn 21 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 08:25 Illuka Kooli rahvastepalliturniir Võistlus ILLUKA KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Alutaguse, Illuka küla Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 08:30 Muraste Kooli matkapäev Matkapäev MURASTE KOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Muraste, Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 08:30 Sügiskross 4.-9. klass Võistlus ARUKÜLA PÕHIKOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Raasiku, Aruküla alevik Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 08:30 Viljandi Kesklinna Kooli spordipäev Spordipäev VILJANDI KESKLINNA KOOL
kool
Eesti, Viljandi maakond, Viljandi, Vesiflirdi 3 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 09:00 - L 26.09.2020 Rotax Nordic Challenge 3 etapp Võistlus Kesk-Eesti Kardikeskus
spordiorganisatsioon
Eesti, Järva maakond, Kurisoo, Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 09:00 Avatud treening Roostiku kooli kooliperele Avatud treening Margit Tamm
spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Vabaõhumuuseumi tee 8 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 09:00 Kajamaa Kooli spordipäev Spordipäev KAJAMAA KOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Kajamaa, Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 09:00 Sportlik reede Võistlus TALLINNA LEHOLA LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Mustamäe tee 187 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 09:00 Viljandimaa koolide 10.-12.kl. poiste jalgpall Võistlus Viljandimaa Spordiliit
spordiorganisatsioon
Eesti, Viljandi maakond, Viljandi, Ranna puiestee 7 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 09:00 Nõmme Põhikooli Spordinädal Tervisepäev TALLINNA NÕMME PÕHIKOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Vana-Mustamäe 48 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 09:00 Orienteerumine - punktides liiklusteemalistele küsimustele vastamine - kogu koolipere Tervisepäev TALLINNA KIVIMÄE PÕHIKOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Vana-Mustamäe 48 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 09:00 Koolispordipäev Spordipäev Narva Kreenholmi Gümnaasium
muu
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva, V. Gerassimovi tn 2 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 09:00 Kooli matkapäev Matkapäev PUKA KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Valga maakond, Otepää, Puka alevik, Otepää mnt 4 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 09:00 Laagri Kooli matkapäev 2020 Matkapäev LAAGRI HARIDUS- JA SPORDIKE...
kool, spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Laagri, Veskitammi 22 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 09:00 Pallide päev Liikumispäev TALLINNA MUINASJUTU LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Energia 11 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 09:00 7. Direktor Rein Härmoja nimeline karikajooks Võistlus KUUSTE KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Tartu maakond, Vana-Kuuste, Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 09:00 Rahvaste pall 3. klass Võistlus TALLINNA 53. KESKKOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Tallinn, J. Sütiste tee 42 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 09:00 Hiiumaa Gümnaasiumi spordipäev Spordipäev HIIUMAA GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Hiiu maakond, Hiiumaa, Kärdla linn, Põllu tn 18 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 09:00 Valgejõe õppekeskuse spordipäev Spordipäev MAARJAMAA HARIDUSKOLLEEGIUM
kool
Eesti, Lääne-Viru maakond, Tapa, Tapa linn, Linda tn 10 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 09:15 Pöörane pallipäev Liikumispäev NARVA EESTI GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva, Kraavi tn 1 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 09:30 - N 25.09.2025 Kärdla kooli meistrivõistlused mitmevõistluses ja teatejooksudes Võistlus Kärdla Põhikool
kool
Eesti, Hiiu maakond, Kärdla, Eha 7 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 09:30 Lohusuu Spordipäev Spordipäev LOHUSUU KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Jõgeva maakond, Mustvee, Lohusuu alevik, Avinurme tee 40 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 09:30 Harrastusvõimlemise koolitus Seminar/koolitus Võimlemisklubi "Rütmika"
kool, spordiorganisatsioon
Eesti, Tartu maakond, Tartu, Turu 8 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 09:30 Lasteaia spordipäev Spordipäev RUMMU LASTEAED LEPATRIINU
lasteaed
Aia 9, Rummu Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 09:30 Liikumine tervise heaks "НеОлимпийские Игры" Liikumispäev SILLAMÄE KANNUKA KOOL
kool
Eesti, Ida-Viru maakond, Sillamäe, Geoloogia 13 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 09:30 Kolme kooli spordipäev (Kauksi-Ruusa-Mikitamäe) Spordipäev KAUKSI PÕHIKOOL
kool
Eesti, Põlva maakond, Räpina, Ruusa küla, Mõisavahe tee 7 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 09:30 Jõhvi Gümnaasiumi sügisjooks Spordipäev JÕHVI GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Ida-Viru maakond, Jõhvi, Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 09:30 Matkapäev 5.-12.kl Matkapäev TALLINNA KURISTIKU GÜMNAASIUM
kool
Lasnamäe-Maardu-Lagedi Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 09:45 Reipalt koolipinki Spordipäev LAEVA PÕHIKOOL
kool
Eesti, Tartu maakond, Tartu vald, Laeva küla, Aeru tee 1 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 09:50 Kõne ja liikumis Spordipäev NARVA LASTEAED SÄDEMEKE
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva, Pähklimäe 5 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 10:00 Liikumine tervise heaks Liikumispäev IMASTU KOOLI SELTS
kool
Eesti, Lääne-Viru maakond, Rakvere, Lille 8 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 10:00 Linnutorni matk. Matkapäev VIHASOO LASTEAED-ALGKOOL
kool, lasteaed
Eesti, Harju maakond, Vihasoo, Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 10:00 Matkapäev Matkapäev PÄRNU KADRI LASTEAED
lasteaed
Eesti, Pärnu maakond, Pärnu, Kadri 23 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 10:00 Spordi orienteerimine õues Spordipäev NARVA LASTEAED PINGVIIN
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva, Mõisa 1a Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 10:00 Lasteaed Tõrutõnn/Ulvi maja kombineeritud teatevõistlus Spordipäev ULVI LASTEAED
muu
Eesti, Lääne-Viru maakond, Ulvi, Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 10:00 Aste Põhikooli sünnipäevamatk Võistlus ASTE PÕHIKOOL
kool
Eesti, Saare maakond, Aste, Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 10:00 Rakvere Reaalgümnaasiumi liikumispäev Liikumispäev RAKVERE REAALGÜMNAASIUM
kool
Eesti, Lääne-Viru maakond, Rakvere, Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 10:00 Kergejõustik Taime Lasteaias Võistlus TAIME LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Taime 27 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 10:00 - R 18.09.2020 Koolidevaheline spordipäev Spordipäev RUUSA PÕHIKOOL
kool
Eesti, Põlva maakond, Räpina, Ruusa küla, Mõisavahe tee 7 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 10:00 Näitus Spordipäev NARVA LASTEAED TULUKE
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva, Kangelaste prospekt 16a Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 10:00 Matkamine koos sõpradega! Matkapäev TALLINNA MAHTRA LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Paepargi tn 9 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 10:00 Sportlikud mängud algklassidele Võistlus KULLAMAA KESKKOOL
kool
Eesti, Lääne maakond, Lääne-Nigula, Kullamaa küla Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 10:00 Spordipäev "Sügise sünnipäev" Spordipäev ÕIE LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Jüri, Võsa 16 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 10:00 Tõstamaa Keskkooli Sügisene Spordipäev Võistlus TÕSTAMAA KESKKOOL
kool
Eesti, Pärnu maakond, Pärnu, Tõstamaa alevik, Kalli mnt 8 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 10:00 Kanepi valla lasteaedade spordipäev Spordipäev KANEPI GÜMNAASIUM
kool
Kanepi Gümnaasiumi staadion Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 10:00 Disgolf lastele Liikumispäev VORMSI LASTEAED-PÕHIKOOL
kool, lasteaed
Eesti, Lääne maakond, Hullo, Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 10:00 Võrkpall Võistlus NARVA LASTEAED TAREKE
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva, Albert-August Tiimani 16 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 10:00 Väätsa Kooli Spordipäev Spordipäev VÄÄTSA PÕHIKOOL
kool
Eesti, Järva maakond, Väätsa, Kooli 1 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 10:00 Viljandi Kaare Kooli spordipäev Spordipäev VILJANDI KAARE KOOL
kool
Eesti, Viljandi maakond, Viljandi linn, Kesk-Kaare tn 17 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 10:00 Sügisene spordipäev lossipargis Spordipäev HAAPSALU VANALINNA LASTEAIAD
lasteaed
Eesti, Lääne maakond, Haapsalu, Lossiplats 3 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 10:00 Orissaare Gümnaasiumi jalgpallipäev Liikumispäev ORISSAARE GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Saare maakond, Saaremaa, Orissaare alevik, Kuivastu mnt 24a Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 10:00 Roosi mitmevõistlus Spordipäev KURESSAARE TUULTE ROOSI LAS...
lasteaed
Kuressaare Tuulte Roosi Lasteaed Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 10:00 Mõisaküla Lasteaia matkapäev Matkapäev MÕISAKÜLA LASTEAED
lasteaed
Mõisaküla Lasteaed Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 10:00 Spordikaleidoskoop Liikumispäev NARVA LASTEAED KASEKE
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva, Energia 4a Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 10:00 NKL Matkapäev Matkapäev NARVA VANALINNA RIIGIKOOL
kool
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva-Jõesuu, Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 10:00 Avasta ümbrust Muu sündmus HARKUJÄRVE PÕHIKOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Harku, Harkujärve küla, J. Venteri tee 2 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 10:00 Spordipäev Spordipäev TALLINNA PRIISLE LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, K. Kärberi 31 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 10:00 Judo trenn Tervisepäev Julia Lozkina
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva, Karja 25 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 10:00 Rühkiv Ripsik Spordipäev RAADI LASTEAED RIPSIK
muu
Eesti, Tartu maakond, Vahi, Mõisatamme 30 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 10:00 Nooremate rühmade matkapäev Matkapäev LASTEAED PÄIKENE
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Sõle 39 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 10:15 Jooksja päev Spordipäev KOHTLA-JÄRVE LASTEAED PÄÄSUKE
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Kohtla-Järve, Keskallee 34 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 10:20 Tervisepäev Liikumispäev TALLINNA LINNAMÄE LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Linnamäe tee 4 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 10:30 Digiorienteerumine Liikumispäev TARBJA LASTEAED-KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Järva maakond, Tarbja, Kooli tee 1 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 10:30 Kergejõstikupäev Spordipäev PÄRNU PÄIKESE KOOL
kool
Eesti, Pärnu maakond, Pärnu, Rõugu 8 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 10:30 - P 27.09.2020 Eesti Pimedate Spordiliidu male ja kabe võistlus Võistlus Eesti Pimedate Spordiliit
spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Tondi 8a Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 10:30 Sportliku mänguasja päev Spordipäev KOHTLA-JÄRVE LASTEAED KIRJU...
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Kohtla-Järve, Pärna 36 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 10:30 Just Dance kogume punkte (Lasteaed) Liikumispäev JOOGAAEG MTÜ
muu
Eesti, Tartu maakond, Elva, Aakre küla, Mõisa tee 10 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 10:40 Taekwondo näidistreening Seminar/koolitus SILLAOTSA KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Tartu maakond, Kastre, Päkste küla Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 10:50 Algklasside sügisjooksuke Liikumispäev ARAVETE KESKKOOL
kool
Eesti, Järva maakond, Järva, Aravete alevik, Kurisu tn 1 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 11:00 Matk sügisesse metsa Matkapäev TAMSALU GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Lääne-Viru maakond, Tapa, Tamsalu linn, Toome tn 20 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 11:00 Sügisjooks Spordipäev NARVA LASTEAED SÄDEMEKE
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva, Pähklimäe 5 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 11:00 Jooksmine Võistlus Valgamaa Spordiliit
spordiorganisatsioon
Eesti, Valga maakond, Tõrva, Tõrva linn Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 11:00 XIII Jõhvi Vene Põhikooli Kooliolümpiamängud Võistlus JÕHVI VENE PÕHIKOOL
kool
Eesti, Ida-Viru maakond, Jõhvi, Jõhvi linn, Narva mnt 16 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 11:00 Valgamaa koolide murdmaajooksu meistrivõistlused Võistlus Valgamaa Spordiliit
spordiorganisatsioon
Eesti, Valga maakond, Tõrva, Tõrva linn Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 11:00 - K 30.09.2020 Kolga Kooli liikumispäev Liikumispäev KOLGA KOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Kolga, Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 11:00 Tõukerataste teatevõistlus Spordipäev TALLINNA LASTEAED VIKERKAAR
lasteaed
Õismäe tiigi ääres Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 11:00 Kergejõustiku mitmevõistlus. Võistlus Ridala Põhikooli Spordiklubi
spordiorganisatsioon
Eesti, Lääne maakond, Panga, Kooli 4 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 11:00 Sügisene spordipäev Spordipäev TALLINNA LUHA LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Luha 29 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 11:00 Kergejõustikupäev Spordipäev KOSE-UUEMÕISA LASTEAED-KOOL
kool, lasteaed
Kose-Uumõisa staadion Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 11:00 Paneme palli veerema! Spordipäev VIISU LASTEAED
lasteaed
Eesti, Järva maakond, Viisu, Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 11:00 Tillude matk Matkapäev SURJU PÕHIKOOL
kool, lasteaed
Eesti, Pärnu maakond, Surju, Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 12:00 Tartumaa koolide maastikuteatejooks Võistlus Tartumaa Spordiliit
spordiorganisatsioon
Eesti, Tartu maakond, Tartu vald, Sootaga küla Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 12:00 Juuru Eduard Vilde kooli suurjooks Liikumispäev JUURU EDUARD VILDE KOOL
kool
Eesti, Rapla maakond, Rapla, Juuru alevik Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 12:00 Spordipäev Kõmsil Spordipäev KÕMSI LASTEAED-ALGKOOL
kool, lasteaed
Eesti, Pärnu maakond, Lääneranna, Kõmsi küla, Kõmsi tee 14 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 12:00 Ardu Kooli spordipäev Spordipäev ARDU KOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Kose, Ardu alevik, Lasteaia tee 4 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 12:00 Tervisepäev jõusaalis Võistlus LÜLLEMÄE PÕHIKOOL
kool, lasteaed
Eesti, Valga maakond, Valga, Valga linn, E. Enno tn 15 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 12:00 Eesti Koolispordi Liidu orienteerumise meistrivõistlused Võistlus Orienteerumisklubi Põlva Ko...
kool, spordiorganisatsioon
Eesti, Põlva maakond, , Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 13:00 Orienteerumine Liikumispäev URVASTE KOOL
kool
Eesti, Võru maakond, Antsla, Urvaste küla Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 13:00 MOBO orineteerumine Tervisepäev VILJANDI VALLAVALITSUS
muu
Eesti, Viljandi maakond, Viljandi vald, Viisuküla Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 13:00 Kodukandi Matk Matkapäev SURJU PÕHIKOOL
kool, lasteaed
Eesti, Pärnu maakond, Surju, Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 13:00 37.Hubert Pärnakivi jooks Tervisepäev Viljandi Spordiveteranide K...
spordiorganisatsioon
Eesti, Viljandi maakond, Viljandi linn, Riia mnt 91 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 14:00 Õpetajate salsatrenn Võistlus Ehte Humanitaargümnaasium
kool
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Ehte 9 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 14:00 Teedeprojekt OÜ liikumispäev Liikumispäev TEEDEPROJEKT OÜ
muu
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 14:00 Kablutamine Võistlus KABALA LASTEAED-PÕHIKOOL
kool, lasteaed
Eesti, Rapla maakond, Kabala, Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 14:00 Sportlane koolis Seminar/koolitus TALLINNA REAALKOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Estonia puiestee 6 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 15:00 - L 26.09.2020 Kestvusujumine Tervisepäev PAIDE SOOKURE LASTEAED
lasteaed
Eesti, Lääne maakond, Haapsalu, Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 16:00 Kungfu töötuba, TLÜ Konfutsiuse Instituudi 10 aastapäev Muu sündmus MTÜ Meregrupp
spordiorganisatsioon
Konfutsiuse Instituut, TLÜ Astra maja aatriumiswushu Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 16:30 Lõbusad mängud koos vanematega Võistlus TALLINNA KIVIMURRU LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Majaka 32 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 16:45 karatetreening Avatud treening Karateklubi IVL
kool, spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Raudtee tn 55 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 17:00 Järvamaa MV 2020 orienteerumissprindis Võistlus Orienteerumisklubi JOKA
spordiorganisatsioon
Eesti, Viljandi maakond, , Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 17:00 Orienteerumisõhtu peredele Liikumispäev VALTU PÕHIKOOL
kool
Eesti, Rapla maakond, Kaerepere, Staadioni 1 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 18:00 Kahe ketta võistlus Võistlus SPORTIVAD MULGID MTÜ
spordiorganisatsioon
Eesti, Viljandi maakond, Mulgi, Karksi-Nuia linn, Viljandi mnt 4 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 18:00 Kalev-TUL-Jõud maavõistlus kreeka-rooma maadluses Võistlus Maadlusklubi Leo
kool, spordiorganisatsioon
Eesti, Pärnu maakond, Paikuse, Paide mnt 19 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 18:00 Trenniõhtu kõigile Tervisepäev Põlva Terviseklubi
spordiorganisatsioon
Eesti, Põlva maakond, Mammaste, Koolimaja tee 1 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 18:30 Jalgpallitehnika Spordipäev ADVOKAADIBÜROO VALTER & TIIVEL
muu
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Nõmme tee 52 Vaata lähemalt
L 26.09.2020 Ramuddden 6. Valgehobusemäe Rattamaraton Võistlus Pro Jalgratturite Klubi
spordiorganisatsioon
Eesti, Järva maakond, Järva, Mägede küla Vaata lähemalt
L 26.09.2020 Sakala GP lauatennises Võistlus Viljandi Lauatenniseklubi S...
spordiorganisatsioon
Eesti, Viljandi maakond, Viljandi linn, Vaksali tn 4 Vaata lähemalt
L 26.09.2020 Carglass heategevuslik Spordipäev Võistlus Windrox OÜ
muu
Eesti, Harju maakond, Anija, Pillapalu küla Vaata lähemalt
L 26.09.2020 - P 27.09.2020 XXXII Suunto Games Eestis Võistlus Orienteerumisklubi Võru
spordiorganisatsioon
Lindora-Kerepäälse Vaata lähemalt
L 26.09.2020, 07:00 Matkasari "Kolm omavalitsust, üks PÕLVAMAA", 3. matk Matkapäev Räpina Spordiklubi
spordiorganisatsioon
Eesti, Põlva maakond, Nohipalo, Vaata lähemalt
L 26.09.2020, 08:30 17. Haanja100 MTB Võistlus Spordiklubi Haanja Rattamar...
spordiorganisatsioon
Eesti, Võru maakond, Võru, Vaata lähemalt
L 26.09.2020, 09:00 RTG tervisepäev Tervisepäev RAPLA TÄISKASVANUTE GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Rapla maakond, Rapla, Vaata lähemalt
L 26.09.2020, 09:30 Saaremaa kodutütarde matkamäng Matkapäev Kaitseliit
kool
Eesti, Saare maakond, Saaremaa, Kuressaare linn, Raiekivi tee 2 Vaata lähemalt
L 26.09.2020, 10:00 Matkapäev Marimetsa matkarajal Võistlus KULLAMAA KESKKOOL
kool
Eesti, Lääne maakond, Rõuma, Vaata lähemalt
L 26.09.2020, 10:00 - E 28.09.2020 SeiklusFest Tervisepäev Alutaguse Matkaklubi
spordiorganisatsioon
Eesti, Ida-Viru maakond, Kohtla-Nõmme, Vaata lähemalt
L 26.09.2020, 10:00 Tantsuvõistlus "Tähtede turniir Cup 10" Liikumispäev Dance Team Royal MTÜ
spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Rae, Jüri alevik, Laste tn 3 Vaata lähemalt
L 26.09.2020, 10:00 Pärnumaa MV discgolfis Võistlus Discgolfiklubi Hole-in-One
spordiorganisatsioon
Eesti, Pärnu maakond, Häädemeeste, Leina küla Vaata lähemalt
L 26.09.2020, 10:00 Pärnumaa MV sise-kiikingus Võistlus Spordiklubi Vabariigi Võlli...
spordiorganisatsioon
Eesti, Pärnu maakond, Pärnu, Pärnu linn, Riia mnt 129 Vaata lähemalt
L 26.09.2020, 10:00 Ettevõtete Discgolf Võistlus SPORDIPILET OÜ
muu
Nordic Houses Discgolf Park Vaata lähemalt
L 26.09.2020, 10:00 Alutaguse valla peretervisepäev Tervisepäev ALUTAGUSE HUVIKESKUS
muu
Eesti, Ida-Viru maakond, Alutaguse, Iisaku alevik, Tartu mnt 62 Vaata lähemalt
L 26.09.2020, 10:00 Jüriloppet Duatlon Võistlus VÕSUKESE LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Jüri, Laste 5 Vaata lähemalt
L 26.09.2020, 10:00 Liikumispäev Liikumispäev TAHKURANNA LASTEAED-ALGKOOL
kool, lasteaed
Eesti, Pärnu maakond, Tahkuranna, Vaata lähemalt
L 26.09.2020, 10:00 Discgolfi päev Liikumispäev JÄRVAKANDI LASTEAED PESAMUNA
lasteaed
Järvakandi terviserada Vaata lähemalt
L 26.09.2020, 10:30 - P 27.09.2020 Viljandimaa discgolfi MV Võistlus Viljandimaa Spordiliit
spordiorganisatsioon
Abja-Paluoja​, Karksi-Nuia ja Holstre-Polli discgolfpargis Vaata lähemalt
L 26.09.2020, 11:00 Sportlik perepäev Tervisepäev MURASTE KOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Harku, Muraste küla, Lee tee 9 Vaata lähemalt
L 26.09.2020, 11:00 Väikese vägilase jooks lossimäel Võistlus ALATSKIVI LASTEAED
lasteaed
Eesti, Tartu maakond, Alatskivi, Lossi 10 Vaata lähemalt
L 26.09.2020, 11:00 KANEPI UIM Tervisepäev MTÜ TALIUJUMINE RAHVASPORDIKS
spordiorganisatsioon
Eesti, Põlva maakond, Hino, Vaata lähemalt
L 26.09.2020, 11:00 Luunja 3. Titeralli Tervisepäev Luunja Kultuuri- ja Vabaaja...
muu
Eesti, Tartu maakond, Luunja, Vaata lähemalt
L 26.09.2020, 11:00 Orienteerumismatk " Liikudes olümpial-2020" Matkapäev LASTEAED VIKERKAAR
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Keila linn, Keila, Ehitajate tee 13 Vaata lähemalt
L 26.09.2020, 11:00 Pärnumaa suvised Meistrivõistlused discgolfis Võistlus Discgolfiklubi Hole-in-One
spordiorganisatsioon
Eesti, Pärnu maakond, Tahkuranna, Vaata lähemalt
L 26.09.2020, 11:00 Märjamaa 37 alevijooks Võistlus MÄRJAMAA VALLA SPORDIKESKUS SA
spordiorganisatsioon
Eesti, Rapla maakond, Märjamaa, Staadioni 3 Vaata lähemalt
L 26.09.2020, 11:00 Järvakandi Tupiku Igamehe Maraton TIMM2 Võistlus Järvakandi Wellod
muu
Eesti, Rapla maakond, Kehtna, Järvakandi alev Vaata lähemalt
L 26.09.2020, 11:00 Pirita Väike Maraton 2020 Võistlus Pirita Aerutamisklubi
kool, spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Rummu tee 3 Vaata lähemalt
L 26.09.2020, 11:00 Corpore cup Võistlus Karateklubi Corpore
spordiorganisatsioon
Eesti, Pärnu maakond, Pärnu, Pärnu linn, Kuninga tn 29 Vaata lähemalt
L 26.09.2020, 11:00 Elva Matkamaraton 2020 Matkapäev ELVA KULTUUR JA SPORT SA
muu
Eesti, Tartu maakond, Elva, Vaata lähemalt
L 26.09.2020, 11:00 Avatud ring Võistlus Poksiklubi Kalev
kool, spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Liivalaia tn 7 Vaata lähemalt
L 26.09.2020, 11:00 Sporti kogu päevaks. Tervisepäev MTÜ Spordiring
kool, spordiorganisatsioon
Eesti, Saare maakond, Kuressaare, Vaata lähemalt
L 26.09.2020, 11:00 Lev Migdalski karikas Võistlus Spordiklubi Narva-Asimuut
spordiorganisatsioon
Eesti, Ida-Viru maakond, , Äkkeküla tee Vaata lähemalt
L 26.09.2020, 11:00 Võrumaa Pikamaajooksude sarja järelaitamistunnid Spordipäev VÕRUMAA SPORDILIIT
spordiorganisatsioon
Kubija Terrvise- ja spordikeskus Vaata lähemalt
L 26.09.2020, 11:00 Eesti Invaspordi Liidu siseboccia võistkondlikud meistrivõistlused 2020 Võistlus Eesti Invaspordi Liit
spordiorganisatsioon
Eesti, Võru maakond, Võru, Räpina maantee 3a Vaata lähemalt
L 26.09.2020, 11:00 Järvakandi TIMM- Tupiku Igamehe MaastikuMaraton Võistlus JÄRVAKANDI KOOL
kool
Eesti, Rapla maakond, Järvakandi, Vaata lähemalt
L 26.09.2020, 11:30 19. Leo Kreinini MÄV kreeka-rooma ja naistemaadluses Võistlus Maadlusklubi Leo
kool, spordiorganisatsioon
Eesti, Pärnu maakond, Paikuse, Paide mnt 19 Vaata lähemalt
L 26.09.2020, 12:00 BungyPump kepikõnni treening Liikumispäev Lääne Maakonna Spordiliit L...
spordiorganisatsioon
Palivere liikumisrajad Vaata lähemalt
L 26.09.2020, 12:00 32. Ümber Saadjärve jooks Võistlus Tartumaa Spordiliit
spordiorganisatsioon
Eesti, Tartu maakond, Kukulinna, Vaata lähemalt
L 26.09.2020, 12:00 - P 27.09.2020 Järvamaa MV kergejõustiku mitmevõistluses Võistlus Kergejõustikuklubi Järvala
spordiorganisatsioon
Eesti, Järva maakond, Türi, Türi linn, Tolli tn 51 Vaata lähemalt
L 26.09.2020, 12:00 Veteranide heitjate seeriavõistluse V etapp Võistlus Eesti Kergejõustikuveterani...
spordiorganisatsioon
Eesti, Ida-Viru maakond, Vitsiku, Vaata lähemalt
L 26.09.2020, 12:00 Maastikujooks Tahkunas Võistlus Hiiumaa Jooksugrupp
spordiorganisatsioon
Tahkuna tuletorni lähistel Vaata lähemalt
L 26.09.2020, 12:30 Eesti MV 20km maantekäimises/ Eesti käimise KV Võistlus Eesti Kergejõustikuliit
spordiorganisatsioon
Eesti, Ida-Viru maakond, Sillamäe, Vaata lähemalt
L 26.09.2020, 12:30 Kolme koolimaja jooks Muu sündmus KILINGI-NÕMME GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Pärnu maakond, Saarde, Kilingi-Nõmme linn, Pargi tn 3 Vaata lähemalt
L 26.09.2020, 13:00 - P 27.09.2020 XXXII Suunto Games Võistlus Eesti Orienteerumisliit
spordiorganisatsioon
Eesti, Võru maakond, Lindora, Vaata lähemalt
L 26.09.2020, 13:00 Fitnessi ja kulturismi võistlus Valio Profeel Cup Võistlus SPARTA Spordiselts
kool, spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pärnu mnt 139C Vaata lähemalt
L 26.09.2020, 14:30 Kujunduisutamise avatud treening Avatud treening Iluuisutamisklubi Juna
kool, spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Haabersti 3 Vaata lähemalt
L 26.09.2020, 18:00 Be Active Night Run Võistlus MTÜ Stamina Spordiklubi
spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Roheline aas 24 Vaata lähemalt
L 26.09.2020, 19:00 PAF Superkarika mäng Märjamaal Võistlus MÄRJAMAA VALLA SPORDIKESKUS SA
spordiorganisatsioon
Eesti, Rapla maakond, Märjamaa, Staadioni 3 Vaata lähemalt
P 27.09.2020 XXXVII Sakala lauatennise karikasarja 1.etapp Võistlus Viljandi Lauatenniseklubi S...
spordiorganisatsioon
Eesti, Viljandi maakond, Viljandi linn, Vaksali tn 4 Vaata lähemalt
P 27.09.2020, 09:00 Discgolfi üritus Annikoru Discgolfi pargis Liikumispäev LOHKVA LASTEAED
lasteaed
Eesti, Tartu maakond, Annikoru, Annikoru tee 5 Vaata lähemalt
P 27.09.2020, 09:00 Lezyne CX1 - Bike Fanatics Koidu CX Võistlus MTÜ Klubi Spordipartner
spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Koidu, Harju County, Vaata lähemalt
P 27.09.2020, 09:30 Rapla maakonna MV discgolfis Võistlus Rapla Maakonna Spordiliit
spordiorganisatsioon
Eesti, Rapla maakond, Märjamaa, Nõmmeotsa küla Vaata lähemalt
P 27.09.2020, 10:00 Pannjärve tervisespordipäev Võistlus Kohtla-Järve Spordiselts Kalev
spordiorganisatsioon
Eesti, Ida-Viru maakond, Alutaguse, Vasavere küla Vaata lähemalt
P 27.09.2020, 10:00 Mihklijooks Võistlus Võnnu Spordiklubi
spordiorganisatsioon
Eesti, Tartu maakond, Kastre, Võnnu alevik, Tartu tn 34 Vaata lähemalt
P 27.09.2020, 10:00 FitQ kodune treeningmaraton Spordipäev FITQ STUDIO OÜ
muu
www.fitq.studio Igaüks saab kaasa teha oma kodus. Vaata lähemalt
P 27.09.2020, 10:00 Kehtna-Kaerepere 1. Sügisjooks Võistlus KEHTNA VALLAVALITSUS
muu
Eesti, Rapla maakond, Kehtna, Vaata lähemalt
P 27.09.2020, 11:00 Lõuna-Läänemaa jalgpalliklubi laste sügisturniir Võistlus Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi
spordiorganisatsioon
Eesti, Pärnu maakond, Lääneranna, Lihula linn, Jaama tn 9 Vaata lähemalt
P 27.09.2020, 11:00 Matk Alatskivi matkarajal Matkapäev ALATSKIVI LASTEAED
lasteaed
Eesti, Tartu maakond, Alatskivi, Vaata lähemalt
P 27.09.2020, 11:00 34. Viimsi Jooks Võistlus Spordiklubi VIIMSI SPORT MTÜ
spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Viimsi, Haabneeme alevik, Karulaugu tee 15 Vaata lähemalt
P 27.09.2020, 11:00 Käru petanki seeriavõistluse V etapp Võistlus Türi Spordiklubide Liit
kool, spordiorganisatsioon
Eesti, Järva maakond, Türi, Käru alevik, Aia tn 21a Vaata lähemalt
P 27.09.2020, 11:00 Maratonijooks Liikumispäev MEHIKOORMA PÕHIKOOL
kool
Kooli 2 Mehikoorma Räpina vald Vaata lähemalt
P 27.09.2020, 11:00 Pilatese ja TRE lõdvestustehnika tutvustav õppepäev Tervisepäev KIRBLA KÜLASELTS
muu
Eesti, Lääne maakond, Kirbla, Vaata lähemalt
P 27.09.2020, 11:00 Jalase Rabamatk Matkapäev RAPLA TARBIJATE ÜHISTU
muu
Eesti, Rapla maakond, Jalase, Vaata lähemalt
P 27.09.2020, 11:00 Prangli elamusretk Matkapäev MTÜ Elamusretked
spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, , Vaata lähemalt
P 27.09.2020, 11:00 Heategevuslik Zumbapidu Liikumispäev SPARTA Spordiselts
kool, spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pärnu mnt 139C Vaata lähemalt
P 27.09.2020, 11:30 KOHTLA-JÄRVE SPORDIKLUBI KLEO TERVISEPÄEV Tervisepäev Kohtla-Järve Spordiklubi KLEO
spordiorganisatsioon
Eesti, Ida-Viru maakond, Alutaguse, Vasavere küla Vaata lähemalt
P 27.09.2020, 12:00 Luunja 7. Matkamäng Matkapäev Luunja Kultuuri- ja Vabaaja...
muu
Eesti, Tartu maakond, Luunja, Vaata lähemalt
P 27.09.2020, 12:00 ETSÜ tantsuspordi seminar Seminar/koolitus EESTI TANTSUSPORDI ÜHENDUS
spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Kesklinna, Pirita tee 20p Vaata lähemalt
P 27.09.2020, 12:00 Päri heidete 4 võistlus Võistlus Viljandi Kergejõustikuselts...
spordiorganisatsioon
Eesti, Viljandi maakond, Viljandi vald, Päri küla, Kannikmäe tee 19 Vaata lähemalt
P 27.09.2020, 12:00 Pärnumaa Rattaorienteerumine Spordipäev Pärnumaa Spordiliit
spordiorganisatsioon
Eesti, Pärnu maakond, Pärnu, Ranna puiestee 2 Vaata lähemalt
P 27.09.2020, 12:00 Vaadeldes looduseraamatut Matkapäev Pöide Spordiselts
spordiorganisatsioon
Eesti, Saare maakond, Saaremaa, Oti küla Vaata lähemalt
P 27.09.2020, 13:00 Raplamaa JK vs Tallinna JK Piraaja jalgpallimäng Võistlus MTÜ Raplamaa Jalgpallikool
kool, spordiorganisatsioon
Eesti, Rapla maakond, Rapla, Rapla linn Vaata lähemalt
P 27.09.2020, 13:00 Spordinädala Avatud Treening 2020 Avatud treening SPORDIKLUBI COMBAT HAPKIDO ...
spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Sõle 40 Vaata lähemalt
P 27.09.2020, 14:30 Spordinädala laste üksikmängu turniir Võistlus MTÜ Rapla Sulgpalliklubi Va...
spordiorganisatsioon
Eesti, Rapla maakond, Rapla, Rapla linn, Viljandi mnt 69a Vaata lähemalt
P 27.09.2020, 16:00 Perepäev "Kuldne sügis" spordiga Spordipäev MTÜ Spordiring
kool, spordiorganisatsioon
Eesti, Saare maakond, Kuressaare, Vaata lähemalt
P 27.09.2020, 17:00 Roller derby proovitrenn / Roller Derby demo training Avatud treening Tallinn Roller Derby Klubi
spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Valdeku tn 15 Vaata lähemalt
E 28.09.2020 - K 30.09.2020 Spordinädal Spordipäev TÜRI PÕHIKOOL
kool
Eesti, Järva maakond, Türi, Ferdinand Johann Wiedemanni 3 Vaata lähemalt
E 28.09.2020 - K 30.09.2020 Uus on huvitav Avatud treening TAMSALU GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Lääne-Viru maakond, Tapa, Tamsalu linn, Kesk tn 11 Vaata lähemalt
E 28.09.2020 Audentese spordigümnaasiumi spordipäev Spordipäev AUDENTESE KOOLIDE SA
kool, spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Tondi 84 Vaata lähemalt
E 28.09.2020 Mängude päev Muu sündmus NARVA PAJU KOOL
kool
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva, Aleksei Juhhanovi 3 Vaata lähemalt
E 28.09.2020 Sulgpalliturniir Tervisepäev ADVOKAADIBÜROO ALTERNA OÜ
muu
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Sõjakooli tn 10 Vaata lähemalt
E 28.09.2020 - T 29.09.2020 Risti Kooli discgolfi võistlus võistkondadele Liikumispäev RISTI PÕHIKOOL
kool
Palivere discgolfi rada ja park Risti Kooli juures Vaata lähemalt
E 28.09.2020 Kohtumine noorsportlastega ja teatevõistlused. Liikumispäev SÕMERU PÕHIKOOL
kool
Lääne Virumaa, Sõmeru Põhikool Vaata lähemalt
E 28.09.2020 Liblika rühma sügisene matkapäev 2020 Matkapäev KAIU LASTEAED TRIINUTARE
lasteaed
Eesti, Rapla maakond, Kaiu, Vaata lähemalt
E 28.09.2020 - K 30.09.2020 Kondimootoriga kooli Muu sündmus PAIDE GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Järva maakond, Paide, Tallinna 46 Vaata lähemalt
E 28.09.2020 Roosna-Alliku Põhikooli takistusjooks Võistlus ROOSNA-ALLIKU PÕHIKOOL
kool
Eesti, Järva maakond, Paide, Roosna-Alliku alevik, Kooli tn 1 Vaata lähemalt
E 28.09.2020 Õunajooks Tervisepäev KOHTLA-JÄRVE LASTEAED KAKUKE
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, , Lehola 14 Vaata lähemalt
E 28.09.2020 Randvere Kooli rahvastepalli turniir Võistlus RANDVERE KOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Viimsi, Randvere küla, G. H. Schüdlöffeli tee 4 Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 08:30 Heategevuslik kilomeeter Liikumispäev MURASTE KOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Harku, Muraste küla, Lee tee 9 Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 08:30 - T 29.09.2020 Joogahommik Rõõmupesas Tervisepäev TALLINNA RÕÕMUPESA LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, A. H. Tammsaare tee 141 Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 08:30 Teatejooksude päev Spordipäev TARVASTU GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Viljandi maakond, Viljandi vald, Mustla alevik, Kevade tn 2a Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 08:35 Euroopa Koolispordipäev Võistlus HEIMTALI PÕHIKOOL
kool
Eesti, Viljandi maakond, Viljandi vald, Heimtali küla, Kitsetare tee 7 Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 09:00 Reipalt kooli! Matkapäev KONGUTA KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Tartu maakond, , Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 09:00 Õppetegevus "Sport meie elus" Seminar/koolitus TALLINNA KIVIMURRU LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Majaka 32 Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 09:00 TLPK SPORDIPÄEV Spordipäev TARTU LUTERLIK PEETRI KOOL MTÜ
kool, lasteaed, spordiorganisatsioon
Eesti, Tartu maakond, Tartu, Tamme puiestee 1 Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 09:00 Nõmme Põhikooli Spordinädal Tervisepäev TALLINNA NÕMME PÕHIKOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Külmallika tn 15 Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 09:00 Lasteaia spordipäev Spordipäev VALGUTA LASTEAED-ALGKOOL
kool, lasteaed
Eesti, Tartu maakond, Valguta, Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 09:00 Maastikujooks Võistlus KAMBJA PÕHIKOOL
kool
Eesti, Tartu maakond, Kambja, Suure-Kambja küla Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 09:00 Saalijalgpalli turniir Võistlus TALLINNA 53. KESKKOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Tallinn, J. Sütiste tee 42 Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 09:00 Kalamaja Põhikooli matkapäev 1.-9. klass Matkapäev KALAMAJA PÕHIKOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Vabriku 18 Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 09:00 Spordinädala mängude päev Võistlus KUNDA ÜHISGÜMNAASIUM
kool
Kunda Spordikeskus, staadion Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 09:00 Laululinnu Spordipäev Spordipäev SOINASTE LASTEAED LAULULIND
lasteaed
Eesti, Tartu maakond, Õssu, Eerika tee 1 Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 09:10 Mis on sport? Muu sündmus TALLINNA LUHA LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Luha 29 Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 09:20 Liikumispäev Jüri terviserajal Liikumispäev ÕIE LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Jüri, Võsa 16 Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 09:25 Laste võimlemine Võistlus NARVA LASTEAED SÄDEMEKE
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva, Pähklimäe 5 Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 09:30 Seikluse võistlused Äkkekülas Võistlus NARVA LASTEAED PINGVIIN
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva, Mõisa 1a Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 09:30 Lehola ja Karjaküla lasteaia spordipäev Spordipäev LAULASMAA KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Harju maakond, Lehola, Lehola tee 20 Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 09:30 Kanepi Gümnaasiumi 1.-4. klasside mitmevõistlus Spordipäev KANEPI GÜMNAASIUM
kool
Kanepi Gümnaasiumi staadion Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 09:50 Kõne ja liikumis Spordipäev NARVA LASTEAED SÄDEMEKE
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva, Pähklimäe 5 Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 10:00 Spordinädala Matk Matkapäev LEISI KOOL
kool
Eesti, Saare maakond, Leisi, Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 10:00 Teatevõistlus tõukerattaga Võistlus ALATSKIVI LASTEAED
lasteaed
Eesti, Tartu maakond, Alatskivi, Kooli 2 Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 10:00 Lasteaed Tõrutõnn/Ulvi maja jooga Spordipäev ULVI LASTEAED
muu
Eesti, Lääne-Viru maakond, Ulvi, Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 10:00 Joogapäev Tervisepäev TAIME LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Taime 27 Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 10:00 Lõbusad teatejooksud Spordipäev NARVA LASTEAED TULUKE
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva, Kangelaste prospekt 16a Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 10:00 - K 30.09.2020 Nutimatk Ihastesse Matkapäev TARTU LASTEAED TRIPSIK
lasteaed
Eesti, Tartu maakond, Tartu linn, E. Wiiralti tn 2 Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 10:00 Krossijooks Võistlus TÕSTAMAA KESKKOOL
kool
Eesti, Pärnu maakond, Tõstamaa, Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 10:00 Staadionipäev Liikumispäev KARKSI-NUIA LASTEAED
lasteaed
Eesti, Viljandi maakond, Karksi-Nuia, Männiku 1 Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 10:00 Tervisepäev Tervisepäev NARVA LASTEAED TAREKE
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva, Albert-August Tiimani 16 Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 10:00 NARVA LASTEAED PUNAMÜTSIKE SPORDIPÄEV Spordipäev NARVA LASTEAED PUNAMÜTSIKE
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva, Kreenholmi 8a Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 10:00 Spordipäev Matkapäev KOHTLA-JÄRVE LASTEAED ALJON...
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Kohtla-Järve, Mõisa tee 1 Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 10:00 Sumba (Kool) Tervisepäev JOOGAAEG MTÜ
muu
Eesti, Tartu maakond, Aakre, Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 10:00 Hiiumaa Gümnaasiumi pallimängude päev Spordipäev HIIUMAA GÜMNAASIUM
kool
Kärdla staadion / Kärdla ranna liivaväljakud Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 10:00 Mõisaküla Lasteaia vigursõit Liikumispäev MÕISAKÜLA LASTEAED
lasteaed
Mõisaküla Lasteaed Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 10:00 Spordinädala matk Pääsküla rabas Spordipäev RUMMU LASTEAED LEPATRIINU
lasteaed
Pääsküla raba Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 10:00 Hagudi Põhikooli liikumispäev Liikumispäev HAGUDI PÕHIKOOL
kool, lasteaed
Eesti, Rapla maakond, Rapla, Hagudi alevik Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 10:00 Tallinna Juudi Kooli Spordinädala Spordipäev Spordipäev TALLINNA JUUDI KOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Karu tn 16 Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 10:00 Nooleviskevõistlus. Korvpalli vabaviskevõistlus. Võistlus ALAVERE PÕHIKOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Anija, Alavere küla, Kose mnt 6 Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 10:15 Maastikumängud linnapargis Liikumispäev TALLINNA ASUNDUSE LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, A. Weizenbergi 26 Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 10:30 Takistusjooks SASSIS. Võistlus TARTU LASTEAED SASS
lasteaed
Eesti, Tartu maakond, Tartu, Aleksandri 10 Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 10:30 Teatejooksupäev Liikumispäev PÄRNU KADRI LASTEAED
lasteaed
Eesti, Pärnu maakond, Pärnu, Kadri 23 Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 10:30 Liikumismängude päev Liikumispäev KOHTLA-JÄRVE LASTEAED KIRJU...
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Kohtla-Järve, Pärna 36 Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 10:30 Pirita lasteaia jalgratta orienteerumine 2 Liikumispäev PIRITA LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, E. Bornhöhe tee 10 Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 10:30 Järvakandi Kooli algklasside spordipäev Spordipäev JÄRVAKANDI KOOL
kool
Eesti, Rapla maakond, Kehtna, Järvakandi alev, Nõlva tn 16 Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 10:30 Vanemate rühmade matkapäev Matkapäev LASTEAED PÄIKENE
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Sõle 39 Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 11:00 Pallimängude päev Kärdla koolis Liikumispäev Kärdla Põhikool
kool
Eesti, Hiiu maakond, Kärdla, Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 11:00 Lehtse kooli spordipäev Spordipäev LEHTSE KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Lääne-Viru maakond, Lehtse, Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 11:00 Lasteaed Vikerkaar orienteerumismäng Liikumispäev TALLINNA LASTEAED VIKERKAAR
lasteaed
Õismäe terviserada Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 11:00 Spordinädala eritreening Avatud treening OÜ Tondi Tennisekeskus (Gol...
spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Sõjakooli tn 10 Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 11:00 Lahmuse kooli jalgpallipäev Liikumispäev LAHMUSE KOOL
kool
Eesti, Viljandi maakond, Põhja-Sakala, Lahmuse küla Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 11:00 Sten Kaldma Spordipäev HARIDUS- JA KULTUURISELTS T...
kool, spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Tuulemaa tn 12 Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 11:00 Aastajooks Spordipäev VILUSTE PÕHIKOOL
kool
Eesti, Põlva maakond, Veriora, Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 11:00 Rüblikute spordipäev Spordipäev RÜBLIKU LASTEPERE OÜ
lasteaed
Metalli 1 Tartu Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 11:15 Avatud treening Rocca al Mare kooli kooliperele Avatud treening Margit Tamm
spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Vabaõhumuuseumi tee 8 Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 12:00 - K 30.09.2020 Minikäsipalli võistlused Võistlus SÕMERU PÕHIKOOL
kool
Eesti, Lääne-Viru maakond, Sõmeru, Kooli 4 Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 12:00 Juuru Eduard Vilde kooli Skisma Võistlus JUURU EDUARD VILDE KOOL
kool
Eesti, Rapla maakond, Rapla, Juuru alevik, Tallinna mnt 18 Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 12:00 Liikumine teeb head Tervisepäev KÕMSI LASTEAED-ALGKOOL
kool, lasteaed
Eesti, Lääne maakond, Kõmsi, Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 12:00 Rahvastepalli turniir 3.-4. klasside õpilastele + liiklustest valikvastustega Võistlus TALLINNA KIVIMÄE PÕHIKOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Leegi tn 14 Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 12:00 Tilsi orienteerumine Liikumispäev TILSI PÕHIKOOL
kool
Eesti, Põlva maakond, Tilsi, Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 12:00 Kõndimine Liikumispäev WEEKEND EESTI OÜ
muu
Weekend Eesti OÜ kontori ümbrus Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 12:00 - K 30.09.2020 3 punkti visked korvpallis. Võistlus SÕMERU PÕHIKOOL
kool
Eesti, Lääne-Viru maakond, Sõmeru, Kooli 4 Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 12:30 - E 21.09.2020 Kaali Kooli Spordipäev Spordipäev KAALI KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Saare maakond, Saaremaa, Kaali küla Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 12:30 VII OMA RIIGI RAHVAJOOKS Liikumispäev PÄRNU-JAAGUPI PÕHIKOOL
kool
Eesti, Pärnu maakond, Põhja-Pärnumaa, Pärnu-Jaagupi alev Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 13:00 Rahvastepall Liikumispäev URVASTE KOOL
kool
Eesti, Võru maakond, Antsla, Urvaste küla Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 13:00 uisutamine hea meelega Liikumispäev NARVA SOLDINO GÜMNAASIUM
kool
Narva jäähall Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 13:15 Spordipaus täiskasvanutele Tervisepäev NARVA LASTEAED CIPOLLINO
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva, Daumani 11 Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 13:30 Rula ja rulluisutamine algajatele Avatud treening KÄRLA PÕHIKOOL
kool
Kärla - Sõmera kergliiklustee. Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 13:30 Aeroobika, seltskonnatants Avatud treening KÄRLA PÕHIKOOL
kool
Kärla kultuurimaja Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 14:00 JOOGA BINGO Tervisepäev JOOGAAEG MTÜ
muu
Eesti, Valga maakond, Puka, Kesk 47 Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 15:00 rahvaste- ja võrkpalli turniir Võistlus PÄRNUMAA KUTSEHARIDUSKESKUS
kool
Eesti, Pärnu maakond, Pärnu, Niidupargi 12 Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 15:00 Popup Living Sügisregatt Võistlus POPUP HOTELL OÜ
muu
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Lesta 16 Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 15:15 Virgutusvõimlemine Liikumispäev KURESSAARE TUULTE ROOSI LAS...
lasteaed
Kuressaare Tuulte Roosi Lasteaed Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 17:00 BungyPump kepikõnni treening Liikumispäev Lääne Maakonna Spordiliit L...
spordiorganisatsioon
Eesti, Lääne maakond, Haapsalu, Haapsalu linn Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 17:00 Sisekaitseakadeemia lauatennise MV Võistlus Sisekaitseakadeemia Spordik...
spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Kase 61 Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 17:00 Avalik poksitreening Valgas Avatud treening MTÜ Nahkkinnas
spordiorganisatsioon
Eesti, Valga maakond, Valga, Valga linn, J. Kuperjanovi tn 36 Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 18:00 Kassisaba võrkpalliõhtu Liikumispäev KASSISABA SELTS
muu
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Wismari 4 Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 18:00 - K 30.09.2020 Kobudo avalik treening Avatud treening Võitluskunstide klubi Budokan
kool, spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Saku 8 Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 18:00 Neeme Kooli kaasajastatud orienteerumiskaardi avavõistlus. Võistlus NEEME KOOL
kool
Neeme küla Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 18:00 TRIATHLON ESTONIA ÜLDTREENING Avatud treening MTÜ Triathlon Estonia
spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Keila, Ehitajate tee 13 Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 18:00 Kepikõnni ühistreening Avatud treening Loksa Spordikeskus
muu
Eesti, Harju maakond, Loksa, Mere tn 7a Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 18:30 Ultimate frisbee trennid kõigile huvilistele Avatud treening MTÜ Ultimate Saku
spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Saku, Saku alevik, Tallinna mnt 10 Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 19:00 DARTSI nädalamäng Võistlus Laheda Spordiklubi
spordiorganisatsioon
Eesti, Põlva maakond, Põlva, Jaama 63A Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 19:50 FC Tiigrid & Loo Jalgpalliklubi avatud treening 15-45 a. (noor)meestele Avatud treening Loo Jalgpalliklubi
kool, spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Tallinn, A. Kapi 9 Vaata lähemalt
T 29.09.2020 Lustivere kooli tervise- ja spordipäev Tervisepäev LUSTIVERE PÕHIKOOL
kool, lasteaed
Lustivere Põhikool, 48002, Rahu tee 6, Lustivere, Põltsamaa vald, Jõgevamaa Vaata lähemalt
T 29.09.2020 Liikumismängud Lauka koolimajas Liikumispäev LAUKA PÕHIKOOL
kool
Eesti, Hiiu maakond, Lauka, Vaata lähemalt
T 29.09.2020 Sport tantsu rütmis Muu sündmus PALDISKI VENE PÕHIKOOL
kool
Paldiski Vene Põhikool Vaata lähemalt
T 29.09.2020 Rattaralli Spordipäev VARBOLA KOOL
kool
Eesti, Rapla maakond, Varbola, Vaata lähemalt
T 29.09.2020 Jalgpall Võistlus NARVA PAJU KOOL
kool
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva, Aleksei Juhhanovi 3 Vaata lähemalt
T 29.09.2020 Helkurijooks Võistlus KADRINA LASTEAED SIPSIK
lasteaed
Eesti, Lääne-Viru maakond, Kadrina, Pargi 5 Vaata lähemalt
T 29.09.2020 Mihklipäeva perematk Matkapäev VOKA LASTEAED NAKSITRALLID
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Voka, Vaata lähemalt
T 29.09.2020 Mihkli lõbus sügis Liikumispäev RÕNGU LASTEAED PIHLAKOBAR
lasteaed
Eesti, Tartu maakond, Rõngu, Nooruse 5 Vaata lähemalt
T 29.09.2020 Lepatriinud liikuma Liikumispäev AVINURME LASTEAED NAERULIND
lasteaed
Eesti, Jõgeva maakond, Avinurme, Põllu 1 Vaata lähemalt
T 29.09.2020 Reipalt koolipinki Liikumispäev FRIEDEBERT TUGLASE NIMELINE...
kool
Eesti, Põlva maakond, Ahja, Tartu maantee 23 Vaata lähemalt
T 29.09.2020 Kammeri Kooli spordipäev Spordipäev KAMMERI KOOL
kool
Eesti, Tartu maakond, Kambja, Kammeri küla Vaata lähemalt
T 29.09.2020 Liikumispäev Liikumispäev OSKAR LUTSU PALAMUSE GÜMNAA...
kool
Eesti, Jõgeva maakond, Jõgeva, Palamuse alevik, Kooli tn 2 Vaata lähemalt
T 29.09.2020 Lepatriinude liikumispäev 2020 Liikumispäev KAIU LASTEAED TRIINUTARE
lasteaed
Eesti, Rapla maakond, Rapla, Kaiu alevik, Leandri tee 1 Vaata lähemalt
T 29.09.2020 Klooga koolimaja spordipäev Spordipäev LAULASMAA KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Harju maakond, Klooga, Vaata lähemalt
T 29.09.2020 Liigutamisepäev Liikumispäev PÄRNU TAMMSAARE LASTEAED
lasteaed
Eesti, Pärnu maakond, Pärnu, A. H. Tammsaare puiestee 10b Vaata lähemalt
T 29.09.2020 - K 30.09.2020 Turba Kooli spordipäev Spordipäev TURBA KOOL
kool, lasteaed
Turba Kooli staadion ja korvpalliväljak Vaata lähemalt
T 29.09.2020 Sprdipäev 5.-9. klass Liikumispäev LAGEDI KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Harju maakond, Rae, Kooli 18 Vaata lähemalt
T 29.09.2020 Audentese erakooli orienteerumispäev Spordipäev AUDENTESE KOOLIDE SA
kool, spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Tondi 84 Vaata lähemalt
T 29.09.2020 Perespordipäev Spordipäev VÕRU LASTEAED PÄKAPIKK
lasteaed
Eesti, Võru maakond, Võru, Vaata lähemalt
T 29.09.2020 Lähte Ühisgümnaasiumi spordipäev Spordipäev LÄHTE ÜHISGÜMNAASIUM
kool
Eesti, Tartu maakond, Lähte, Vaata lähemalt
T 29.09.2020 Sügisspordipäev Spordipäev AMBLA-ARAVETE KOOL
kool, lasteaed
Pikk 37, Ambla Vaata lähemalt
T 29.09.2020 - K 30.09.2020 Orienteerumise koolituspäevak Mulgi valla koolidele Liikumispäev AUGUST KITZBERGI NIMELINE G...
kool
Eesti, Viljandi maakond, Mulgi, Abja-Paluoja linn, Abja tee 15 Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 08:30 Turniiripäev Võistlus MURASTE KOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Harku, Muraste küla, Lee tee 9 Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 08:30 Värska Gümnaasium 126 km Võistlus VÄRSKA GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Võru maakond, Värska, Pikk 13 Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 09:00 Parksepa Keskkooli Spordipäev Spordipäev PARKSEPA KESKKOOL
kool
Eesti, Võru maakond, Parksepa, Võru tee 4 Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 09:00 Nõmme Põhikooli Spordinädal Tervisepäev TALLINNA NÕMME PÕHIKOOL
kool
Harku terviserada Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 09:00 Pesapalli turniir 5. kl Võistlus TALLINNA 53. KESKKOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Tallinn, J. Sütiste tee 42 Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 09:00 Spordinädal Spordipäev VÕNNU KESKKOOL
kool
Eesti, Tartu maakond, Võnnu, Tartu 34 Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 09:15 Pääsküla rabarada matk Matkapäev TALLINNA KIVIMURRU LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Ilmarise tn 51 Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 09:30 Hiiumaa meistrivõistlused kergejõustikus ja teatejooksudes Võistlus Kärdla Põhikool
kool
Eesti, Hiiu maakond, Kärdla, Eha 7 Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 09:30 Jalgpalli meeskonna sportlastega kohtumine Spordipäev NARVA LASTEAED PINGVIIN
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva, Mõisa 1a Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 09:30 Hiiumaa MV teatejooksudes Võistlus HIIUMAA GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Hiiu maakond, Hiiumaa, Kärdla linn, Põllu tn 18 Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 09:30 Metsakümblus Pääsküla rabarajal Võistlus TALLINNA TUGIKESKUS JUKS
muu
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Ilmarise tn 51 Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 09:30 Avastusrada Liikumispäev TALLINNA KURISTIKU GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, K. Kärberi tn 9 Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 09:35 Õunajooks Muu sündmus SILLAOTSA KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Tartu maakond, Kastre, Päkste küla Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 10:00 Discgolf Spordipäev LEISI KOOL
kool
Eesti, Saare maakond, Saaremaa, Leisi alevik, Kooli tn 4 Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 10:00 Lasteaed Tõrutõnn/Ulvi maja võidujooks ja spordinädala pidulik lõpetamine Spordipäev ULVI LASTEAED
muu
Eesti, Lääne-Viru maakond, Ulvi, Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 10:00 - R 02.10.2020 Loo Keskkooli spordinädal 29. 09 - 2. 10 Võistlus LOO KESKKOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Jõelähtme, Saha tee 7 Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 10:00 Maagilised pallid Võistlus NARVA LASTEAED SÄDEMEKE
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva, Pähklimäe 5 Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 10:00 Alavere Põhikooli meistrivõistlused kergejõustikus Võistlus ALAVERE PÕHIKOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Anija, Alavere küla, Kose mnt 6 Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 10:00 Orienteerumine (rühm Päikene) Liikumispäev NARVA LASTEAED TULUKE
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva, Kangelaste prospekt 16a Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 10:00 RATTARALLI MÄNNI LASTEAIAS Spordipäev KOHILA LASTEAED MÄNNI
lasteaed
Eesti, Rapla maakond, Kohila, Tööstuse 3 Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 10:00 Mihklipäeva lõbus spordipäev Spordipäev MEHIKOORMA LASTEHOID
muu
Kesk 20, Mehikoorma, Räpina vald Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 10:00 Spordipäev Viuhti Spordipäev Tartu Kristlik Põhikool
kool
Eesti, Tartu maakond, Tartu linn, Tamme pst 1 Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 10:00 Vodja Kooli kergejõustikupäev Spordipäev ROCCA AL MARE KOOLI AS
kool, lasteaed, spordiorganisatsioon
Vodja Kooli staadion Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 10:00 Orienteerumispäev Spordipäev RÄPINA ÜHISGÜMNAASIUM
kool
Eesti, Põlva maakond, Räpina, Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 10:00 Tallinna Kiisa Lasteaia sportlik tervisepäev Tervisepäev TALLINNA KIISA LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Pärnu maantee 143a Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 10:00 Tervisepäev Cipollino Ujulas Tervisepäev NARVA LASTEAED CIPOLLINO
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva, Daumani 11 Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 10:00 Spordipäev Spordipäev LASTEAED SIPSIK
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Maardu, Haigla 6 Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 10:00 Viskepäev Spordipäev LASTEAED PÄIKENE
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Sõle 39 Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 10:00 Sport on meie tervis Spordipäev SILLAMÄE LASTEAED PÄÄSUPESA
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Sillamäe, Tškalovi 23 Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 10:00 Ümber Kooli Jooks Võistlus TÕSTAMAA KESKKOOL
kool
Eesti, Pärnu maakond, Tõstamaa, Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 10:00 Rattapäev Tervisepäev KONGUTA KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Tartu maakond, Elva, Annikoru küla Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 10:00 Vormelirada Spordipäev TARTU LASTEAED KRÕLL
lasteaed
Eesti, Tartu maakond, Tartu, Anne 67 Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 10:00 Matkamine Matkapäev ELVA LASTE- JA PEREKESKUS SA
lasteaed
Eesti, Tartu maakond, Elva, Järve 1 Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 10:00 Mihklipäeva matk Matkapäev TALLINNA LASTEAED KARIKAKAR
lasteaed
Haabersti ümbrus Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 10:15 Orienteerumine Spordipäev KOHTLA-JÄRVE LASTEAED PÄÄSUKE
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Kohtla-Järve, Keskallee 34 Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 10:20 Koolipere spordipäev Spordipäev TORNIMÄE PÕHIKOOL
kool
Eesti, Saare maakond, Kärneri, Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 10:30 Tallinna Meelespea Lasteaia sügisene spordipäev - õunajooksud Spordipäev TALLINNA MEELESPEA LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Õismäe tee 92 Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 10:30 Pallimängupäev Liikumispäev KOHTLA-JÄRVE LASTEAED KIRJU...
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Kohtla-Järve, Pärna 36 Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 11:00 Jooksumängud lasteaias Liikumispäev ALATSKIVI LASTEAED
lasteaed
Eesti, Tartu maakond, Alatskivi, Kooli 2 Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 11:00 Võistlusmängud Spordipäev SILLAMÄE LASTEAED JAANIUSSIKE
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Sillamäe, Gagarini 7a Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 11:00 Lauatenniseturniir Rocca al Mare kooli ja Roostiku kooli kooliperele Võistlus Margit Tamm
spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Vabaõhumuuseumi tee 8 Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 11:00 Väiksed spordimehed Spordipäev TALLINNA LASTEAED VIKERKAAR
lasteaed
Tallinna Lasteaia Vikerkaar õueala Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 11:00 Lahmuse kooli Matkapäev Matkapäev LAHMUSE KOOL
kool
Eesti, Viljandi maakond, Lahmuse, Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 11:00 Jalgpalliturniir 7.-9. klassidele + 7. klassisalakiri liiklusohutus + 8.-9. klassidele vigursõit jalgrattal Võistlus TALLINNA KIVIMÄE PÕHIKOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Harku tn 62 Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 11:00 Hüppenööride päev Liikumispäev TALLINNA MUINASJUTU LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Energia 11 Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 11:00 Liikumispäevak Liikumispäev MIKITAMÄE KOOL
kool, lasteaed
Setomaa vallas Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 11:00 Saare maakonna 2020. a. koolinoorte teatekross Võistlus Spordiklubi Kärla
spordiorganisatsioon
Eesti, Saare maakond, Saaremaa, Kärla alevik Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 11:30 Spordinädala eritreening Avatud treening OÜ Tondi Tennisekeskus (Gol...
spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Haabneeme, Karulaugu tee 13 Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 12:00 Klassidevaheline matkamäng. Matkapäev Pärnu Rääma Põhikool
kool
Eesti, Pärnu maakond, Pärnu, Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 12:00 Ehte Humanitaargümnaasiumi 5.-8. klasside orienteerumismäng Võistlus Ehte Humanitaargümnaasium
kool
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Ehte 9 Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 12:30 Spordinädala lõpuüritus, matkamäng Matkapäev JÄRVAKANDI KOOL
kool
Eesti, Rapla maakond, Järvakandi, Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 13:00 EOK liikumispäev Liikumispäev Ühendus Sport Kõigile
spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Saku, Kajamaa küla Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 13:00 Matkapäev Matkapäev PÄRNU PÄIKESE KOOL
kool
Eesti, Pärnu maakond, Pärnu, Rõugu 8 Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 13:00 Emajõe õppekeskuse spordipäev Spordipäev MAARJAMAA HARIDUSKOLLEEGIUM
kool
Eesti, Tartu maakond, Kaagvere, Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 13:00 Kergejõustiku võistlused Spordipäev URVASTE KOOL
kool
Eesti, Võru maakond, Antsla, Urvaste küla Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 13:00 Lauatenniseturniir Kõmsil Võistlus KÕMSI LASTEAED-ALGKOOL
kool, lasteaed
Eesti, Pärnu maakond, Lääneranna, Kõmsi küla, Keskuse tee 3 Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 14:00 Kalamaja Põhikooli võrkpalli võistlus "Õpetajad versus õpilased" Liikumispäev KALAMAJA PÕHIKOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Vabriku 18 Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 15:00 rahvaste- ja võrkpalli turniir Võistlus PÄRNUMAA KUTSEHARIDUSKESKUS
kool
Eesti, Pärnu maakond, Pärnu, Niidupargi 12 Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 15:00 Lääne – virumaa murdmaajooksu meistrivõistlused Võistlus Rakvere kergejõustikuklubi ...
spordiorganisatsioon
Eesti, Lääne-Viru maakond, Rakvere linn, Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 15:00 Tartu heitjate seeriavõistluse V etapp Võistlus Tartu Spordiselts "Kalev"
kool, spordiorganisatsioon
Eesti, Tartu maakond, Tartu linn, Staadioni tn 21 Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 15:45 Tallinna Kannikese Lasteaia spordipäev Spordipäev TALLINNA KANNIKESE LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Kannikese 13 Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 16:00 Alasniidu lasteaia Mihklipäeva jooks Tervisepäev ALASNIIDU LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tiskre, Puisniidu 7 Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 16:30 rahvalik-sportlik mihklipäeva pidu Muu sündmus TARTU LASTEAED PLOOMIKE
lasteaed
Tartu linn, Ploomi 1 Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 17:30 Karate avatud treening Avatud treening Võitluskunstide klubi Budokan
kool, spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Vabriku tn 18 Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 17:30 Orienteerumine Palermos Liikumispäev WEEKEND EESTI OÜ
muu
Rakvere Palermo terviserajad Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 18:00 Perede matk Matkapäev VALGUTA LASTEAED-ALGKOOL
kool, lasteaed
Eesti, Tartu maakond, Valguta, Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 18:00 Tule proovi kurlingut / Avatud uste päev Avatud treening CC Tallinn MTÜ
spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Varraku tn 14 Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 18:30 Avatud treening - üldkehaline Avatud treening CFC Spordiklubi
kool, spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Pirita linnaosa, Rummu tee 3 Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 19:00 BodyBalance Liikumispäev PAIDE SOOKURE LASTEAED
lasteaed
Eesti, Järva maakond, , Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 20:30 Ultimate frisbee trennid kõigile huvilistele Avatud treening MTÜ Ultimate Saku
spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Saku, Saku alevik, Tallinna mnt 10 Vaata lähemalt
K 30.09.2020 Kohtla-Järve KJK Atleetika noorte heitjate seeriavõistluse IV etapp Võistlus Kohtla-Järve Kergejôustikuk...
spordiorganisatsioon
Eesti, Ida-Viru maakond, Jõhvi, Jõhvi linn, Narva mnt 16 Vaata lähemalt
K 30.09.2020 Võrkpalli võistlus õpilaste ja õpitajate vahel Võistlus PALDISKI VENE PÕHIKOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Lääne-Harju, Paldiski linn, Peetri tn 26 Vaata lähemalt
K 30.09.2020 Välistrenn Võistlus TREASURE ISLAND OÜ
lasteaed
Mustamäe Metsapark Vaata lähemalt
K 30.09.2020 Jooksupäev Spordipäev KOHTLA-JÄRVE LASTEAED KIRJU...
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Kohtla-Järve, Pärna 36 Vaata lähemalt
K 30.09.2020 Mesimummu rühma sügisene matkapäev 2020 Matkapäev KAIU LASTEAED TRIINUTARE
lasteaed
Eesti, Rapla maakond, Kaiu, Vaata lähemalt
K 30.09.2020 Maastikujooks Võistlus ALAVERE PÕHIKOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Alavere, Vaata lähemalt
K 30.09.2020 Meremiilijooks Võistlus PÄRNU ÜHISGÜMNAASIUM
kool
Eesti, Pärnu maakond, , Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 08:15 Karjamaa Spordipäev Spordipäev KARJAMAA PÕHIKOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Karjamaa tn 1 Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 08:30 Lõbusalt lasteaeda Liikumispäev TARVASTU LASTEAED
lasteaed
Eesti, Viljandi maakond, Tarvastu, Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 09:00 Jalgsimatk 1.-3.klass, rattamatk 4.-9.klass, õpetajatele kepikõnni koolitus Liikumispäev Kärdla Põhikool
kool
Eesti, Hiiu maakond, , Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 09:00 Sipsiku SÜGISTRALL Matkapäev KOHILA LASTEAED SIPSIK
lasteaed
Üleraudteemets Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 09:00 Terviserada Võistlus TALLINNA 53. KESKKOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Tallinn, J. Sütiste tee 42 Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 09:00 Lastejooga Tervisepäev JOOGAAEG MTÜ
muu
Eesti, Valga maakond, Aakre, Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 09:00 Sügisene spordipäev Spordipäev SONDA KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Lüganuse, Sonda alevik, Lembitu tn 9 Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 09:20 Liikumispäev Jüri terviserajal Liikumispäev ÕIE LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Jüri, Võsa 16 Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 09:25 Spordinädala lõpetamine Spordipäev NARVA LASTEAED SÄDEMEKE
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva, Pähklimäe 5 Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 09:30 Euroopa spordinädala pidulik lõpetamine. Spordimeelelahutused. Jooks. Võimlemine lasteaia staadionil Spordipäev NARVA LASTEAED PINGVIIN
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva, Mõisa 1a Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 09:30 Jalgrattapäev Liikumispäev KARKSI-NUIA LASTEAED
lasteaed
Eesti, Viljandi maakond, Karksi-Nuia, Männiku 1 Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 09:30 Järveküla lasteaia spordipäev Spordipäev JÄRVEKÜLA LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Järveküla, Turu tee 23 Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 09:45 Sügan aju! Võistlus KÕMSI LASTEAED-ALGKOOL
kool, lasteaed
Kõmsi kool Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 10:00 Kaitseväe spordihommik ( NATO test) Spordipäev Kaitsevägi
kool
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Herne 30 Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 10:00 Saaremaa kodutütarde spordipäev Spordipäev Kaitseliit
kool
Eesti, Saare maakond, Saaremaa, Lümanda küla Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 10:00 Soinaste Spordipäev Spordipäev SOINASTE LASTEAED LAULULIND
lasteaed
Eesti, Tartu maakond, Soinaste, Kurepalu tee 1 Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 10:00 Meremaailm rühmas Kiisud Muu sündmus NARVA LASTEAED TULUKE
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva, Kangelaste prospekt 16a Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 10:00 Liigun õues - tervis põues. Spordipäev VERIORA LASTEAED ÕNNESEEN
lasteaed
Eesti, Põlva maakond, Räpina, Viluste küla Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 10:00 Sporditegevus läbi tantsu muusika saatel Spordipäev TALLINNA KIVIMURRU LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Majaka 32 Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 10:00 Koos mängida lõbusalt! Liikumispäev NARVA LASTEAED MUINASJUTT
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva, Aleksander Puškini 13a Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 10:00 Jookse terviseks Spordipäev Julia Lozkina
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva, Karja 25 Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 10:00 Järvamaa koolide 6.-9.kl jalgpalli KV poisid Võistlus Järvamaa Spordiliit
spordiorganisatsioon
Eesti, Järva maakond, Türi, Türi linn, Staadioni tn 13 Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 10:30 Orienteerumine lossipargis Liikumispäev ALATSKIVI LASTEAED
lasteaed
Eesti, Tartu maakond, Alatskivi, Lossi 10 Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 11:00 Spordinädala lõpetamine Pärnu Päikese Koolis Liikumispäev PÄRNU PÄIKESE KOOL
kool
Eesti, Pärnu maakond, Pärnu, Rõugu 8 Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 11:00 Aiajooks Rõõmupesas Tervisepäev TALLINNA RÕÕMUPESA LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, A. H. Tammsaare tee 141 Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 11:00 Võrumaa orienteerumispäevakud Võistlus Orienteerumisklubi Võru
spordiorganisatsioon
Eesti, Võru maakond, , Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 12:00 RMK EOP Raplamaa päevak Võistlus Orienteerumisklubi Orvand
spordiorganisatsioon
Eesti, Rapla maakond, Rapla, Rapla linn Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 12:00 Orienteerumise karikavõistlus koolidele Võistlus Valgamaa Spordiliit
spordiorganisatsioon
Eesti, Valga maakond, Tõrva, Hummuli alevik, Pargi tn 2 Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 12:00 Kontorivõimlemine Tervisepäev WEEKEND EESTI OÜ
muu
Weekend Eesti OÜ kontor Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 12:30 Spordinädala eritreening Avatud treening OÜ Tondi Tennisekeskus (Gol...
spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Rotermanni 5,10111 Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 12:30 Spordinädal Spordipäev VÕNNU KESKKOOL
kool
Eesti, Tartu maakond, Võnnu, Tartu 34 Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 13:00 Sõbra kepikõnd Tervisepäev TALLINNA SÕBRAKESE LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Kiili 7 Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 13:00 Liikumismängud Liikumispäev URVASTE KOOL
kool
Eesti, Võru maakond, Antsla, Urvaste küla Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 13:30 Fotoorienteerumine Võistlus KÄRLA PÕHIKOOL
kool
Kärla terviserada, Kärla spordiväljakud, Kärla park Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 14:00 Võrkpall Võistlus NARVA VANALINNA RIIGIKOOL
kool
Jõeoru Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 14:00 Tants teeb terveks Tervisepäev JOOGAAEG MTÜ
muu
Eesti, Valga maakond, Puka, Kesk 47 Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 14:00 NÕVA KOOLI MÄNGUDE PÄEV Liikumispäev NÕVA KOOL
kool, lasteaed
Nõva küla lääne-Nigula vald Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 14:10 Õpetajatevaheline spordivõistlus Võistlus PAIDE HILLAR HANSSOO PÕHIKOOL
kool
Eesti, Järva maakond, Paide, Paide linn, Kooli tn 1 Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 15:00 jalg- ja korvpalli turniir Võistlus PÄRNUMAA KUTSEHARIDUSKESKUS
kool
Eesti, Pärnu maakond, Pärnu, Niidupargi 12 Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 15:30 Spordinädala lustiline lõpetamine Liikumispäev PÄRNU KADRI LASTEAED
lasteaed
Eesti, Pärnu maakond, Pärnu, Kadri 23 Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 16:00 Noorte Kergejõustikuõhtu Võistlus Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi
spordiorganisatsioon
Eesti, Pärnu maakond, Lääneranna, Lihula linn, Jaama tn 9 Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 16:00 Sparta kross Võistlus SPARTA Spordiselts
kool, spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Pärnu maantee 143a Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 17:00 Sisekaitseakadeemia rahvastepalli AV Võistlus Sisekaitseakadeemia Spordik...
spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Kase 61 Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 17:30 U13 jalgpalli treening (2008-2009.a noormeestele) Avatud treening Jalgpalliklubi FC Elva
spordiorganisatsioon
Eesti, Tartu maakond, Elva, Puiestee 2 Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 17:30 Lossidaamide rattaretk Liikumispäev VÕRU LASTEAED OKASROOSIKE
lasteaed
Eesti, Võru maakond, Võru, Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 17:45 HIO Pärnumaa nädalamäng 2020 Võistlus Discgolfiklubi Hole-in-One
spordiorganisatsioon
Eesti, Pärnu maakond, Pärnu, Raba 1 Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 18:00 Saku Kesknädalaring XXI avamerejahtidele Võistlus Pärnu Jahtklubi
kool, spordiorganisatsioon
Eesti, Pärnu maakond, Pärnu, Pärnu linn, Lootsi tn 6 Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 18:00 MyFit RUN Viljandi 1h Jooks Liikumispäev My Fitness AS
kool, spordiorganisatsioon
Eesti, Viljandi maakond, Viljandi, Vesiflirdi 3 Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 18:00 Mulgi Valla lahtised ujumisvõistlused III etapp Võistlus MTÜ Karksi Sport
spordiorganisatsioon
Eesti, Viljandi maakond, Mulgi, Karksi-Nuia linn, Kooli tn 1 Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 18:00 Jooksu ühistreening Liina Tšernoviga Avatud treening Mittetulundusühing Terve El...
kool
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Pärnu maantee 143a Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 18:00 Sügisteatejooks Võistlus RÄPINA ÜHISGÜMNAASIUM
kool
Eesti, Põlva maakond, Räpina, Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 18:00 Ringlev Sügis 30. 09. 20 Liikumispäev HIIUMAA GÜMNAASIUM
kool
Kärdla Linnapark Vaata lähemalt

Uudised

Kõik uudised
22.09.2020

Spordinädala patroon Tiit Land: liikumise esmane eesmärk on olla terve

Kevadel Taltechi rektoriks valitud Tiit Land on 23.septembril kell 14 Peetri kooli juures hoopis teises ametis: ta annab Spordinädala patroonina koos suunamudija Sandra Rajuga stardipaugu Spordinädala avasündmusele, heategevuslikule teatejooksule. Land, kes on nooruspõlves kõvasti võrkpalli mänginud, loodab näha palju särasilmseid lapsi, sest „liikudes võidad alati!“
Loe lähemalt