Be Active Night

Be Active Night toob inimesed üle kogu Euroopa ühel septembrikuu õhtul Spordinädala raames liikumist  nautima. Sedapuhku toimub Be Active Night laupäeval, 24. septembril. Eestis peetakse sel ajal orienteerumisõhtu. 


Spordinädala tegevuste kaudu loodame jõuda ka nende inimesteni, kes täna on regulaarsest liikumisharrastusest kõrvale jäänud. Eestis on loodud hea liikumispaikade võrgustik ning sellega on loodud eeldused, et liikumisharrastuse kandepind laieneks.

 

Eesti Olümpiakomitee liikumisharrastuse juhi Peeter Lusmägi sõnul on BeActive Nightist saanud meeldiv traditsioon. „Selle õhtu programm peegeldab hästi kogu nädala sündmuste eriilmelisust – on võimalik harrastada erinevaid liikumisvorme kas üksi, koos pereliikmete, sõprade või kolleegidega,” rääkis Lusmägi.

 

Spordinädal on Euroopa Komisjoni algatus, mille eesmärk on tõsta inimeste liikumisharrastuse ja spordialast teadlikkust kogu Euroopa Liidus. Eestis korraldab Spordinädalat Eesti Olümpiakomitee koostöös Ühendusega Sport Kõigile. Spordinädala korraldamist toetavad Erasmus+ programm, Kultuuriministeerium ning Coop Eesti.

 

 

  • 0. Pilt
  • 1. Pilt
  • 2. Pilt
  • 3. Pilt

 

Uudised

Kõik uudised
26.05.2022

Spordinädal 2022 toimub 23. - 30. september

Eesti Olümpiakomitee ja Ühendus Sport Kõigile korraldavad käesoleval aastal kaheksandat korda Eestis spordinädala, mis leiab aset 23. – 30. septembril. 
Loe lähemalt