Spordinädala avasündmus

Spordinädalale antakse avapauk reedel, 22. septembril, kui toimub Eesti suurim koolinoorte liikumissündmus - heategevuslik Teatejooks. Teatejooks on saanud tuhandete Eesti laste ja noorte jaoks ilusaks iga-aastaseks traditsiooniks, mille käigus annab iga osaleja panuse oma eakaaslaste heaks, kes on liikumisvõime mõne elu keerdkäigu tõttu kaotanud.

 

Heategevuslikku Teatejooksu korraldatakse Eestis 18. korda. Osalema on oodatud 5.-9. klasside õpilased. Jooks toimub 8-liikmeliste võistkondadena, kus iga jooksja peab läbima 200 kuni 400 meetri pikkuse distantsi. Jooksule eelneb soojendus koos nimeka sportlase või spordielu eestvedaja juhtimisel. Osavõtt on kõigile tasuta, registreerimine on avatud kuni 08.09.2023 kodulehel www.teatejooks.ee.

 

Teatejooksul on oluline osavõtt ja kaasamõtlemine, sest võitjaid välja ei selgitada. Siin õpivad meie noored maast madalast hoolima inimestest enda ümber ja ühiskonnas ning hindama heategemise tähtsust. Ning loodetavasti oskavad noored sellevõrra rohkem väärtustada ka oma võimalusi liikuda ja sporti teha.

 

Teatejooksule annavad erinevates paikades üle Eesti avapaugu ka Spordinädala patroonid.


Registreeri teatejooksule Teatejooksust lähemalt

 

  • 0. Pilt
  • 1. Pilt
  • 2. Pilt
  • 3. Pilt

 

Uudised

Kõik uudised
01.06.2023

Spordinädal toimub 23.-30. september 2023

Spordinädal on üleeuroopaline liikumiskampaania, mille eesmärk on pöörata suuremat tähelepanu kehalisele aktiivsusele ja tervislikele eluviisidele. Tänavusel liikumisaastal toimub Spordinädal 23.-30. septembril ja on mõeldud kõigile, olenemata vanusest, taustast või füüsilistest võimetest.
Loe lähemalt