Kuidas osaleda?

 

Spordinädalal saavad osaleda kõik soovijad olenemata vanusest, soost või füüsilistest võimetest.

 

Korralda endale, oma sõpradele, kogukonnale, kolleegidele liikumissündmus, tervise-, matka- või lihtsalt aktiivse puhkuse päev. Oodatud on erinevate väljakutsete algatamine. Spordinädalasse sobivad  ideaalselt ka erinevad loengud, töötoad, seminarid ja konverentsid liikumis- ja tervisealase teadlikkuse tõstmiseks. Ettevõtmistesse kaasa kindlasti kogu pere, nii lapsed kui vanavanemad.

Spordinädalal osalemiseks registreeri oma sündmus Spordinädala kalendris.

Sündmuse registreerimiseks tuleb luua kasutajakonto. Ühe isikuga on võimalik siduda mitu organisatsiooni ja luua piiramatu arvu sündmusi. Kui Sul on Sportose keskkonnas juba konto olemas, siis saad kasutada seda.

 

Kuidas sündmust registreerida? 

1. Registreeru Spordinädala kasutajaks https://is.sportos.eu/et/logi-sisse. Konto aktiveerimiseks tuleb ennast identifitseerida ID-kaardi, Mobiil-ID või pangalingi kaudu.

2. Et saaksid infosüsteemis sündmused lisada, tuleb konto siduda õige organisatsiooni või organisatsioonidega, selleks tuleb menüüs sisestada Avaldused  -> Uus avaldus. 
3. Sisesta sündmus menüüs Sündmused vajutades Lisa. 


Kuidas leida sobiv üritus või avatud treening?

Sobiva sündmuse leiad Sündmuste kalendrist või sündmuste kaardil

 

Detailsema Spordinädala sündmuse registreerimise juhendi leiad SIIT.

 

Uudised

Kõik uudised
01.06.2023

Spordinädal toimub 23.-30. september 2023

Spordinädal on üleeuroopaline liikumiskampaania, mille eesmärk on pöörata suuremat tähelepanu kehalisele aktiivsusele ja tervislikele eluviisidele. Tänavusel liikumisaastal toimub Spordinädal 23.-30. septembril ja on mõeldud kõigile, olenemata vanusest, taustast või füüsilistest võimetest.
Loe lähemalt