Kutsu kooli spordi aususe teemaline külalistund

Spordinädala raames viib Eesti Antidopingu ja Spordieetika Sihtasutus (EADSE) läbi spordi aususe teemalisi külalistunde koolides üle Eesti, et kooliõpilased saaksid teadlikumaks tänapäeva spordipahedest. Huvilistel on võimalik valida kolme erineva teema vahel: 

  1. Ausa mängu põhimõtted ja antidopingu teemalised külalistunnid 7.-12. klassi õpilastele (dopinguvastane ennetustegevus ja gümnaasiumiklassi õpilastele tutvustatakse lisaks ka dopingukontrolli läbiviimise protsessi). 
  2. Kiusamine spordis 7.- 12. klassi õpilastele.  
  3. E- kursus 
    Spordivõistluse manipuleerimise teemal „Kokkuleppemängud spordis“, kus selgitatakse gümnaasiumiklassi õpilastele, millised ohud varjutavad ausat sporti ning kuidas neid vältida. E- kursuse läbimiseks on vajalik registreeruda EADSE kodulehel olevale e-kursusele. E-kursust saab sooritada Teile sobival ajal. 

 
NB! Külalistunde saab tellida 25., 28., 29. septembril ja erandkorras ka järgneval nädalal.
 

Tundide läbiviimine ja e-kursus on tasuta.

  

Lisainfo: 

Eesti Antidopingu ja Spordieetika Sihtasutus 
E-post: julija.monnakmae@eadse.ee 
Tel: +372 58673787 

 

Uudised

Kõik uudised
24.09.2023

Spordinädalal osalevad koolid ja lasteaiad saavad 75 000 helkurit

SA Liikumisharrastuse kompetentsikeskuse eestvedamisel septembrikuu lõpus toimuv spordinädal kutsub kõiki rohkem õues liikuma. Selleks, et liikumine oleks pimedal sügise ajal ka turvaline, jagab sihtasutus spordinädalal liikumissündmusi korraldavatele koolidele ja lasteaedadele 75 000 helkurit.
Loe lähemalt