Kutsu kooli spordi aususe teemaline külalistund

Spordinädala raames viib Eesti Antidopingu ja Spordieetika Sihtasutus (EADSE) läbi spordi aususe teemalisi külalistunde koolides üle Eesti, et kooliõpilased saaksid teadlikumaks tänapäeva spordipahedest. Huvilistel on võimalik valida kolme erineva teema vahel: 

  1. Ausa mängu põhimõtted ja antidopingu teemalised külalistunnid 7.-12. klassi õpilastele (dopinguvastane ennetustegevus ja gümnaasiumiklassi õpilastele tutvustatakse lisaks ka dopingukontrolli läbiviimise protsessi). 
  2. Kiusamine spordis 7.- 12. klassi õpilastele.  
  3. E- kursus 
    Spordivõistluse manipuleerimise teemal „Kokkuleppemängud spordis“, kus selgitatakse gümnaasiumiklassi õpilastele, millised ohud varjutavad ausat sporti ning kuidas neid vältida. E- kursuse läbimiseks on vajalik registreeruda EADSE kodulehel olevale e-kursusele. E-kursust saab sooritada Teile sobival ajal. 


 

Tundide läbiviimine ja e-kursus on tasuta.

  

Lisainfo: 

Eesti Antidopingu ja Spordieetika Sihtasutus 
E-post: julija.monnakmae@eadse.ee 
Tel: +372 58673787 

 

Uudised

Kõik uudised
06.05.2024

Spordinädal toimub 23.-30. september 2024

Tänavu kümnendat järjestikust aastat toimuvat Spordinädalat korraldatakse Euroopa Komisjoni initsiatiivil 23.-30. septembril kõigis Euroopa Liidu liikmesriikides eesmärgiga suurendada liikumisharrastusega tegelevate inimeste arvu ning tõsta liikumisharrastuse, spordi- ja tervisealast teadlikkust. 
Loe lähemalt