Hiiumaa suur liikumispidu: seminar ja tegevuspunktid üle terve Kärdla

R 26.09.2025, 10:00
Eesti, Hiiu maakond, Kärdla
Sündmuse tüüp
Liikumispäev
Spordialad
Aeroobika, Discgolf, Harrastusvõimlemine, Jalgpall, Korvpall, Maastikurattasõit, Mölkky, Orienteerumine, Sportakrobaatika
Osalejate arvu prognoos
600
Korraldaja
Ühendus Hiiumaa Spordiliit
Kontaktisik
Kertu Rand
Kontaktisiku e-post
Kontaktisiku telefon

Kirjeldus/ajakava

Hiiumaa suur liikumispidu toob kokku üle 600 noore ja õpetaja.

26. septembril kogunevad kõik Hiiumaa kooliõpilased ja õpetajad, et panna punkt spordinädalale suure liikumispeoga. Kärdla Kultuurikeskuses toimub seminar ning liikumise töötoad rõõmustavad lapsi ja noori neljas paigas üle Kärdla.

Seminaril osalevad kultuuriministeeriumi spordi asekantsler Raido Mitt ja EOK asepresident Tiit Pekk. Päeva juhib EOK turundusjuht Margus Kiiver. Kavas on ka paneeldiskussioonid liikumise ja spordi teemadel.

Üks paneel on õpilaste, õpetajate ja lapsevanemate päralt, teises osalevad kohalike omavalitsuste valimiste kandideerijad, tuues arutelusse oma visioonid ja plaanid. Liikumisseminari korraldavad Hiiumaa Spordiliit, Hiiumaa Spordikeskus, Hiiumaa Arenduskeskus, Liikumisharrastuse Kompetentsikeskus koostöös Hiiumaa koolidega. Täpsem info hiiumaasport.ee.

 

© 2025 Euroopa Spordinädal Eestis. Rahastatud Euroopa Liidu poolt. Avaldatud seisukohad ja arvamused on ainult autori(te) omad ega pruugi kajastada Euroopa Liidu või Euroopa Hariduse ja Kultuuri Rakendusameti (EACEA) seisukohti ja arvamusi. Euroopa Liit ega EACEA nende eest ei vastuta.