"Pane kondimootor tööle!" kampaania

R 01.09.2023 - L 30.09.2023
Eesti
Sündmuse tüüp
Liikumispäev
Spordialad
Discgolf, Jooksmine, Käimine, Kepikõnd, Rulluisutamine, Tõukeratta sõit
Osalejate arvu prognoos
3500
Korraldaja
Eesti Firmaspordi Liit
Kontaktisik
Taavi Kruut
Kontaktisiku e-post
Kontaktisiku telefon

Kirjeldus/ajakava

1. septembrist 30. septembrini 2023 toimub kampaania “Pane kondimootor tööle!” - ürituse koduleht asub aadressil www.firmasport.ee/kondimootor

 

Kampaania eesmärk on innustada inimesi liikuma tööle ja koju, kasutades selleks vaid kondimootori jõudu. Olgu selleks siis liikumine jalgsi, rattaga, rulluiskudel või mis tahes muul viisil, kus tuleb kasutada kondimootori jõudu. Tähtis on igapäevane liikumine, mis on aluseks tervisliku elustiili ja eluviisi juurutamisel.

Kampaania eesmärgiks ei ole selgitada välja võitjaid ega tublimaid kondimootoriga liikujaid, vaid kinnistada inimestes igapäevast liikumist jalgsi, rattaga, rulluisutades, joostes või muu viisil.

2023. aastal keskendub kampaania erinevate liikumisviiside heade tavade tutvustamisele, et inimesed kes seni on olnud veel kõhkleval seisukohal, kas minna tööle auto asemel rattaga, jalgsi, joostes või muul viisil, saaksid kampaania raames häid ideid igapäevase aktiivse liikumise juurutamiseks.

Sel aastal on kampaania eesmärk koguda päevas vaid 7000 sammu, mis on kindlasti kõigile osalejatele jõukohane. Üleskutse toimub YuMuuvi platvormil ning osalemiseks tuleb teha endale YuMuuvi keskkonda kasutaja, tõmmata endale YuMuuvi äpp ja kasutada registreerimiseks liitumiskoodi “LIIKUMISAASTA” – NB! Kõik tähed on SUURED/CAPS LOCK-iga kirjutatud! Ürituse otselink YuMuuvi keskkonda LEIATE VAJUTADES SIIA.

Kes soovib osaleda mõne ettevõte, kollektiivi või organisatsiooniga kampaanias, siis selleks tuleb endale kasutajat tehes valida “Vali grupp” alt endale sobiv ettevõte, kollektiiv, organisatsioon keda esindada soovite. Kui nimekirjas Teile sobivat gruppi ei ole, siis kirjutage sellest palun support@yumuuv.com ning paluge vastav grupp nimekirja lisada.

Sammude kogumine on kõige lihtsam viis alustamaks igapäevase aktiivse liikumisega, siis just selle sama eesmärgi nimel sai seekord taas sammud kampaania eesmärgiks seatud. Kõik, kes koguvad 25-l päeval 30-st täis päevase eesmärgi samme (7000 sammu), osalevad erinevate loosiauhindade loosimisel meie toetajate poolt.

Juhendi, kuidas endale YuMuuvi kasutaja teha ning liitumiskoodi lisada leiate EESTI KEELES SIIT ning IN ENGLISH HERE.

Osalemine on tasuta. Kampaaniat veab eest Eesti Firmaspordi Liit MTÜ ning kaasa aitab Sihtasutus Liikumisharrastuse Kompetentsikeskus. Igal aastal osaleb kampaanias üle 1000 tubli liikuja üle kogu Eesti.