Heategevuslik Mesikäpa teatejooks Viljandis

R 22.09.2023, 14:00
Eesti, Viljandi maakond, Viljandi linn, Riia mnt 91
Sündmuse tüüp
Liikumispäev
Spordialad
Muu suvine tegevus
Osalejate arvu prognoos
300
Korraldaja
Viljandi Vastupidavusalade Klubi Staier
Kontaktisik
Ants Kuusik

Kirjeldus/ajakava

Head koolijuhid ja õpetajad!

Olete oodatud oma kooli 5.-9. klassidega osalema 22. septembril spordinädala avaüritusel koolinoorte heategevuslikul Teatejooksul. Üritus toimub staadionitel ja parkides üle Eesti.

Registreerige oma kooli võistkonnad Teatejooksule 8.09.2023 kodulehel www.teaatejooks.ee.

Osavõtt on TASUTA! Iga kool saab välja panna piiramatul arvul 8-liikmelisi võistkondi. Osalema on oodatud 5.-9. klasside õpilased. Iga osaleja peab läbima 200 kuni 400 meetri pikkuse distantsi.

Võitjaid välja ei selgitata, vaid oluline on osavõtt. Teatejooksu eesmärk on pakkuda noortele võimaluse tunda rõõmu liikumisest ja tervislikest eluviisidest ning populariseerida sportlikke eluviise. Samal ajal annab Teatejooks panuse Haapsalu Neuroloogilise Rehabilitatsioonikeskuse toetusfondi kaudu nende laste heaks, kes on liikumisvõime kaotanud.

Sel aastal toimub Teatejooks 18. korda ja jooksud toimuvad 28 kohas üle Eesti, noori innustavad liikuma spordinädala saadikud ja spordielu eestvedaja.

Täiskasvanud saavad Teatejooksul osalevate laste panust ning Haapsalu Neuroloogilise Rehabilitatsioonikeskuse tegevust toetada, helistades heategevusnumbril 900 7777 (ühe kõne hind on 7 eurot) või tehes ülekande HNRK Toetusfond SA kontole SEB pangas EE 451010220268957228 märksõnaga Teatejooks. Rohkem infot kodulehel www.hnrk.ee/toetusfond

Teatejooksu korraldab MTÜ Tallinnmeeting, mis on ellu kutsutud spordiürituste korraldamiseks. Teatejooksu suurtoetaja on Kalevi Mesikäpp, toetaja spordinädala läbiviija SA Liikumisharrastuse kompetentsikeskus, lisaks panustavad Rademar, Kultuurkapital, Tallinna linn, Tartu linn ja Eesti Kergejõustikuliit.