Tartu Tervishoiu Kõrgkooli Füsioterapeutide - ja rahvusvaheline IDUS päev

K 20.09.2023, 14:30
Eesti, Tartu maakond, Tartu, Nooruse 5
Sündmuse tüüp
Liikumispäev
Spordialad
Muu
Osalejate arvu prognoos
150
Korraldaja
TARTU TERVISHOIU KÕRGKOOL
Kontaktisik
Taimi Taimalu
Kontaktisiku e-post
Kontaktisiku telefon

Kirjeldus/ajakava

Tartu Tervishoiu Kõrgkooli Füsioterapeutide päeva ja Rahvusvahelise üliõpilasspordi (IDUS) päeva tähistamine 20. septembril 2023! VOL 7.
Event loodud:https://fb.me/e/16cLGXbJf
 
Üritus:
20. september kell 14.30-18.00 toimub Tartus, Nooruse 5 territooriumil, Tartu Tervishoiu Kõrgkooli poolt korraldatav spordiüritus/päev.
Eesmärk:
Tähstada 8. septembril toimunud füsioterapeutide päeva ning propageerida Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis üliõpilaste sporditegevust 20. septembril toimuval IDUS (Rahvusvaheline Üliõpilasspordi päev) päeval.
Võistlussüsteem:
Proovile pannakse teadmised, oskused ja nauditakse liikumist vabas õhus. Kasutades erinevaid abivahendeid ja teadmisi, tuleb lahendada ülesandeid ja võistelda teiste võistkondade vastu osavuses ning liikumismängudes.
Tulemused:
Kogutakse punkte erinevate võistluste ja võistluspunktide läbimisel. Võistlused ja võistluspunktide tegevus selgub võistluspaigas.
Autasustamine:
Kõige rohkem punkte korjanud võistkonda premeeritakse võidukarika, medalite ja diplomitega. II ja III koha saavutanud võistkonda premeeritakse väikse karika, medalite ja diplomitega. Ülejäänud võistkondi premeeritakse diplomiga.
Osalejad:
Ootame osalema kõiki Tartu Tervishoiu Kõrgkooli erialade ning kursuste võistkondi (10 liiget võistkonnas), töötajate võistkondi ja vilistlaste võistkondi. Väljaspoolt kooli on ka teistele kõrgkoolidele ja partnerkoolidele (kellega kool teeb koostööd) saadetud info/kutse osalemiseks.
 

Osavõtutasud

Osalejatele tasuta!

Juhend