Roller derby proovitrenn / Roller derby demo training

R 30.09.2022, 18:30
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Tondi tn 40
Sündmuse tüüp
Avatud treening
Spordialad
Rulluisutamine
Osalejate arvu prognoos
20
Korraldaja
Tallinn Roller Derby Klubi
Kontaktisik
Antti Kiviranta
Kontaktisiku e-post

Kirjeldus/ajakava

Tule proovi rulluisutamist ja saa teada, mis spordiala on roller derby! Õpetame quad-rulluiskudega sõitmise baastõdesid, räägime mängust ja mida (või keda) selleks vaja läheb ning proovime ka ise järgi, kuidas asi käib.

 

Trennis osalemiseks registreeri end aadressil shorturl.at/cgy09. Kui sul on enda quad-stiilis rulluisud või kui sul on olemas kaitsevarustust (kiiver, põlve-, küünarnuki-, randmekaitsmed), võta need kindlasti kaasa! Alustame trenniga kell 18.30, aga tule kohale u 10-15 minutit varem, et saaksime sulle vajaliku varustuse leida.

 

Kuna me oleme rahvusvaheline seltskond, toimub meie trenn enamasti inglise keeles, aga sellest pole midagi, kui sa inglise keelt ei räägi, saame kõike ka eesti keeles selgitada.

 

Kuidas tulla?

Tondi Kooli spordisaali saad Haraka tn poolt. Sissesaamiseks helista valvurile uksekella ja ütle, et tuled rulluisutama/roller derby trenni. Pööra kohe vasakule koridori, naiste riietusruum on reedeti sinine ja meeste oma punane.


Come try out rollerskating and find out what kind of a sport is roller derby! We teach you the fundamentals of rollerskating on quad skates, talk about the game and what (or who) is needed for it, and try out the game for ourselves.

 

Please register for the training at shorturl.at/cgy09. If you have your own quad roller skates or if you have any protective gear (helmet, knee pads, elbow pads, wrist guards) take them with you! The training begins at 18.30, but please come 10-15 minutes early so we can find you suitable gear.

 

We are an international bunch, so our trainings are primarily in English, but if necessary, information may be translated to Estonian if needed.

 

How to get there?

Entry to Tondi School sports hall is from Haraka street. To get in ring the guard's doorbell (button with "valvur" written on it) and tell them you're coming in for roller derby training. Go in the left corridor after entering. Changing rooms are swapped on Fridays: red door is men's changing room and blue door is women's changing room.


Muu info

Roller derby on kontaktsport, mida mängitakse quad-rulluiskudega ovaalsel rajal.

Vaata siit, milline meie trenn on https://www.youtube.com/watch?v=dnlKTevn4DA


Roller derby is a full contact sport played on quad-style roller skates on an oval track.

Check out what our training is like at https://www.youtube.com/watch?v=dnlKTevn4DA