Sündmuste kalender

Filtreeri
Otsingusõna
Spordiala
Tüüp
Korraldaja
Maakond
Kuupäev
Toimumise aeg Sündmus Tüüp Korraldaja Asukoht  
L 15.08.2020 - N 15.10.2020 Viking Line Eesti Ööjooks - Rakvere VIRTUAALJOOKS Võistlus MTÜ Rakvere Maraton
spordiorganisatsioon
Eesti, , , Vaata lähemalt
T 01.09.2020 - K 30.09.2020 RR käimiskuu - SEPTEMBER Võistlus EESTI RAHVUSRAAMATUKOGU
kool
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Tõnismägi 2 Vaata lähemalt
T 01.09.2020 - K 30.09.2020 Tallinna Maraton virtuaaljooks Võistlus MTÜ Spordiürituste Korralda...
spordiorganisatsioon
Üle maailma Vaata lähemalt
T 01.09.2020, 10:00 - K 30.09.2020 Saalihoki õppepäevad erinevates kohtades Muu sündmus Eesti Saalihoki Liit
spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Pirita tee 12 Vaata lähemalt
K 02.09.2020, 10:00 - K 30.09.2020 Muusikakeskkooli spordipäev Spordipäev TALLINNA MUUSIKAKESKKOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Harku tn 62 Vaata lähemalt
R 04.09.2020 - K 30.09.2020 Spordipäev mere ääres Tervisepäev KOHTLA-JÄRVE SLAAVI PÕHIKOOL
kool
Eesti, Ida-Viru maakond, Pühajõe, Toila-Oru Vaata lähemalt
R 04.09.2020, 09:00 - K 23.09.2020 Tervisepäev Valgerannas Tervisepäev JÕÕPRE KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Pärnu maakond, Valgeranna, Vaata lähemalt
R 04.09.2020, 10:00 - K 30.09.2020 Spordipäev Spordipäev MUUGA-LAEKVERE KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Lääne-Viru maakond, Vinni, Laekvere alevik, Kesk tn 8 Vaata lähemalt
E 07.09.2020 - K 30.09.2020 Tervisenädal Uulu Põhikoolis Tervisepäev UULU PÕHIKOOL
kool
Eesti, Pärnu maakond, Häädemeeste, Uulu küla, Soometsa tee 4 Vaata lähemalt
K 09.09.2020 - T 29.09.2020 Valga Põhikooli liikumispäevad Liikumispäev VALGA PÕHIKOOL
kool
Valga linn Vaata lähemalt
K 09.09.2020, 09:00 - K 30.09.2020 Tamme Kooli spordinädal Spordipäev TARTU TAMME KOOL
kool
Tartu Tamme staadion Vaata lähemalt
R 11.09.2020 - K 30.09.2020 SPORDIPÄEV. Spordipäev KAIU PÕHIKOOL
kool
Eesti, Rapla maakond, Rapla, Kaiu alevik Vaata lähemalt
R 11.09.2020 - T 29.09.2020 Lea Kukk Muu sündmus ANTSLA GÜMNAASIUM
kool
Antsla Koolitee 14 Võrumaa 66403 Vaata lähemalt
R 11.09.2020, 08:30 - K 30.09.2020 TÕGi tervisepäev Tervisepäev TALLINNA ÕISMÄE GÜMNAASIUM
kool
Tallinna Õismäe Gümnaasiumi kergejõustiku- ja jalgpalliväljak, Harku järve ümbrus ja Hiiu-Harku terviserada Vaata lähemalt
E 14.09.2020 - K 30.09.2020 Kooli spordipäev Võistlus LAIUSE JAAN POSKA PÕHIKOOL
kool, lasteaed
Eesti, Jõgeva maakond, Jõgeva, Laiuse alevik, Kuremaa tee 30 Vaata lähemalt
E 14.09.2020 - K 30.09.2020 Sügismatk Matkapäev LAIUSE JAAN POSKA PÕHIKOOL
kool, lasteaed
Eesti, Jõgeva maakond, Laiuse, Vaata lähemalt
E 14.09.2020, 08:00 - R 25.09.2020 Variku Miniolümpia Võistlus TARTU VARIKU KOOL
kool
Eesti, Tartu maakond, Tartu, Piima 1 Vaata lähemalt
E 14.09.2020, 19:00 - K 30.09.2020 Karateklubi Zen avatud treeningud Avatud treening Karateklubi ZEN
spordiorganisatsioon
Eesti, Pärnu maakond, Pärnu, Pärnu linn, Noorte väljak 2 Vaata lähemalt
T 15.09.2020 - P 11.10.2020 VIII Rapla Selveri Suurjooks Võistlus Kehakultuur OÜ
muu
Rapla Selveri parkla Vaata lähemalt
K 16.09.2020, 10:00 - P 27.09.2020 Võru Kreutzwaldi Kooli orienteerumispäev Spordipäev VÕRU KREUTZWALDI KOOL
kool
Eesti, Võru maakond, Võru, Vaata lähemalt
K 16.09.2020, 17:00 - R 25.09.2020 Videvikujooks Liikumispäev ARAVETE KESKKOOL
kool
Eesti, Järva maakond, Aravete, Vaata lähemalt
R 18.09.2020 - R 25.09.2020 Spordinädal Lasteaias Ojake Spordipäev LASTEAED OJAKE
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Ädala 3 Vaata lähemalt
R 18.09.2020, 09:00 - R 25.09.2020 Kõrveküla Põhikooli klassidevahelised teatejooksupäevad Liikumispäev KÕRVEKÜLA PÕHIKOOL
kool
Eesti, Tartu maakond, Tartu vald, Kõrveküla alevik, Vasula tee 12 Vaata lähemalt
R 18.09.2020, 10:00 - K 30.09.2020 Harjumaa 2020 koolidevahelised võistlused staadioni teatejooksudes Võistlus Harjumaa Spordiliit
spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Kose, Kose alevik, Pikk tn 12 Vaata lähemalt
L 19.09.2020, 10:00 - K 30.09.2020 "TV10 olümpiastarti" finaalvõistlus ja "Olümpiapäev" Võistlus TARTU TAMME KOOL
kool
Tartu Tamme staadion Vaata lähemalt
P 20.09.2020 - L 26.09.2020 Liikumisnädal Spordipäev KURTNA KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Harju maakond, Saku, Kurtna tee 50 Vaata lähemalt
P 20.09.2020, 10:00 - R 25.09.2020 Sügisspartakiaad'20 Võistlus Eesti Firmaspordi Liit
spordiorganisatsioon
Tallinna erinevad spordikeskused Vaata lähemalt
P 20.09.2020, 12:00 - K 30.09.2020 Tallinna SVK seeriavõistlus heidetes, IV etapp Võistlus Tallinna Spordiveteranide K...
spordiorganisatsioon
TTÜ Staadion Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - R 25.09.2020 Spordinädal Veskitammi lasteaias Muu sündmus VESKITAMMI LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Laagri, Veskitammi 22 Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - R 25.09.2020 Rannu Kooli tervisenädal Muu sündmus RANNU KOOL
kool
Eesti, Tartu maakond, Rannu, Elva tee 6 Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - R 25.09.2020 "Kogu meetreid" Võistlus RAKKE KOOL
kool
Eesti, Lääne-Viru maakond, Väike-Maarja, Rakke alevik, F. R. Faehlmanni tee 46 Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - P 27.09.2020 Spordinädal "Spordiga sügisesse" Spordipäev KURESSAARE RISTIKU LASTEAED
lasteaed
Eesti, Saare maakond, Kuressaare, Ristiku 2b Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - R 25.09.2020 Spordinädal Spordipäev NARVA-JÕESUU KOOL
kool
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva-Jõesuu, Narva-Jõesuu linn, J. Poska tn 36 Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - R 25.09.2020 Tallinna Rahumäe Põhikooli liikumisnädal Muu sündmus TALLINNA RAHUMÄE PÕHIKOOL
kool
Tallinna Rahumäe Põhikooli territoorium Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - P 04.10.2020 Kõndimisnädalad Liikumispäev MOOSTE MÕISAKOOL
kool
Eesti, Põlva maakond, Mooste, Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - K 30.09.2020 Spordinädal Saarepeedi Koolis Muu sündmus SAAREPEEDI KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Viljandi maakond, Saarepeedi, Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - N 24.09.2020 Laagna Põhikooli Spordinädal Spordipäev TALLINNA LAAGNA LASTEAED-PÕ...
kool, lasteaed
Paul Pinna 15 Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - N 24.09.2020 Laagna Lasteaia spordinädal Spordipäev TALLINNA LAAGNA LASTEAED-PÕ...
kool, lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Paul Pinna 15 Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - R 25.09.2020 Rakvere Gümnaasiumi Spordinädal 2020 Liikumispäev RAKVERE GÜMNAASIUM
kool
Rakvere linn, erinevad paigad Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - K 30.09.2020 Lõbusad võimlemispausid Muu sündmus TREASURE ISLAND OÜ
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Räga 4 Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - R 25.09.2020 spordipäev Spordipäev SÕMERU LASTEAED PÄÄSUSILM
lasteaed
Eesti, Lääne-Viru maakond, Sõmeru, Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - P 27.09.2020 18. Tradehouse tervisejooks ja - kõnd 21. etapp Kadriorg Võistlus MTÜ Stamina Spordiklubi
spordiorganisatsioon
Eesti Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - R 02.10.2020 Jalgsi lasteaeda Muu sündmus HAAPSALU VANALINNA LASTEAIAD
lasteaed
Eesti, Lääne maakond, Haapsalu, Endla 9 Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - R 25.09.2020 Spordinädal Kristiine Lasteaias Muu sündmus TALLINNA KRISTIINE LASTEAED
kool, lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Rästa põik 3 Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - R 25.09.2020 Sügisene spordinädal Spordipäev TARTU LASTEAED TÕRUKE
lasteaed
Eesti, Tartu maakond, Tartu, Tamme puiestee 43a Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - P 27.09.2020 Liigu koos Fitlapiga Liikumispäev FITLAP OÜ
muu
Eesti, , , Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - R 25.09.2020 Spordinädal Audru Koolis Spordipäev AUDRU KOOL
kool
Eesti, Pärnu maakond, Pärnu, Audru alevik, Lihula mnt 10 Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - R 25.09.2020 Spordinädala üritus Spordipäev KOHTLA-JÄRVE AHTME PÕHIKOOL
kool
Altserva tn 6 Kohtla-Järve Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - R 25.09.2020 Virtsu Kooli mitmevõistluse nädal Võistlus VIRTSU PÕHIKOOL
kool
Eesti, Pärnu maakond, Virtsu, Pargi 4 Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - R 25.09.2020 Viiratsi Kooli Tervisenädal Spordipäev VIIRATSI KOOL
kool
Eesti, Viljandi maakond, Viiratsi, Tiigi 4 Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - R 25.09.2020 Mustjala kooli spordinädal Võistlus MUSTJALA LASTEAED-PÕHIKOOL
kool, lasteaed
Eesti, Saare maakond, Mustjala, Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - K 23.09.2020 Pühajärve Põhikooli Spordinädal Spordipäev PÜHAJÄRVE PÕHIKOOL
kool, lasteaed
Eesti, Valga maakond, Otepää, Sihva küla Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - K 30.09.2020 Spordinädal 2020 Jõhvi Põhikoolis Tervisepäev JÕHVI PÕHIKOOL
kool
Jõhvi linn ja linna ümbrus Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - K 30.09.2020 SPORDINÄDAL LINDI LASTEAED-ALGKOOLIS Muu sündmus LINDI LASTEAED-ALGKOOL
kool, lasteaed
Eesti, Pärnu maakond, Pärnu, Lindi küla Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - P 27.09.2020 Torma Põhikooli spordinädal Võistlus CARL ROBERT JAKOBSONI NIMEL...
kool, lasteaed
Eesti, Jõgeva maakond, Torma, Kooli tee 23 Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - R 25.09.2020 Eestimaa ja tema naabrid Võistlus TARTU LASTEAED PIILUPESA
lasteaed
Eesti, Tartu maakond, Tartu, Ropka 34 Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - E 28.09.2020 Kiviõli 1. Keskkooli mitmevõistlus Võistlus KIVIÕLI I KESKKOOL
kool
Eesti, Ida-Viru maakond, Kiviõli, Viru 14 Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - R 25.09.2020 Spordinädal Linnupesa Lasteaias Spordipäev TALLINNA LINNUPESA LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Lagle puiestee 3 Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - R 25.09.2020 Teatejooksud ja takistusrada Võistlus NARVA KEELTELÜTSEUM
kool
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva, Kangelaste prospekt 32 Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - L 31.10.2020 Narva Kesklinna Gümnaasiumi õpilaste loovtööde näitus "Sport minu elus" Muu sündmus NARVA KESKLINNA GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva, Aleksander Puškini 29 Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - K 30.09.2020 Spordinädal 2020 Muu sündmus HAAPSALU LINNA ALGKOOL
kool
Eesti, Lääne maakond, Haapsalu, Haapsalu linn Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - R 25.09.2020 Tartu Tamme Gümnaasiumi Spordinädal Liikumispäev TARTU TAMME GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Tartu maakond, Tartu, Nooruse 9 Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - L 31.10.2020 Narva Kesklinna Gümnaasiumi õpilaste e-plakatide näitus "Mina ja sport" Võistlus NARVA KESKLINNA GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva, Aleksander Puškini 29 Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - R 25.09.2020 Narva ÕG tervisepäev Liikumispäev ÕIGEUSU HARIDUSE ÜHING ÜLES...
kool
Narva Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - K 30.09.2020 RTG virtuaalne sügisjooks Muu sündmus RAPLA TÄISKASVANUTE GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Rapla maakond, Rapla, Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - R 25.09.2020 Spordinädal Vana-Vigala põhikoolis Spordipäev VANA-VIGALA PÕHIKOOL
kool
Eesti, Rapla maakond, Märjamaa, Vana-Vigala küla, Hariduse tn 4 Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - N 01.10.2020 Narva Kesklinna Gümnaasiumi 3.-4.klasside õpilaste osalemine maastikumängus Matkapäev NARVA KESKLINNA GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Ida-Viru maakond, Iisaku, Aia 4 Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - R 25.09.2020 Spordinädal Mäetaguse Põhikoolis Muu sündmus MÄETAGUSE PÕHIKOOL
kool
Eesti, Ida-Viru maakond, Mäetaguse, Kooli 6 Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - R 25.09.2020 Merivälja lasteaia spordinädal Spordipäev MERIVÄLJA LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Haaviku tee Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - R 25.09.2020 Pangapealse lasteaia tervisemaraton ja Sprodijüts Spordipäev PANGAPEALSE LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Muraste, Pangapealse tee 2a Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - K 30.09.2020 Narva Kesklinna Gümnaasiumi aktiivse liikumise nädal Liikumispäev NARVA KESKLINNA GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva, Aleksander Puškini 29 Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - R 25.09.2020 Nurme kooli spordinädal Muu sündmus NURME KOOL
kool
Paide linn ja Päinurme küla Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - R 25.09.2020 Lasteaed Tõruke spordi-ja matkanädal Matkapäev LASTEAED TÕRUKE
lasteaed
Jüri, Tammiku tee4 Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - R 25.09.2020 Tartu Hansa Kooli spordipäev Spordipäev TARTU HANSA KOOL
kool
Eesti, Tartu maakond, Tartu, Anne 63 Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - R 25.09.2020 Spordiviktoriin 1.-3.klass; 4.- 6.kl.; 7.-9.kl ja gümnaasium Muu sündmus TALLINNA KRISTIINE GÜMNAASIUM
kool
Tallinna Kristiine Gümnaasium Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - R 25.09.2020 Interaktiivne mäng Haapsalu linnas Muu sündmus HAAPSALU KUTSEHARIDUSKESKUS
kool
Eesti, Lääne maakond, Haapsalu, Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - R 25.09.2020 Kooli krossijooks Spordipäev TALLINNA KRISTIINE GÜMNAASIUM
kool
Tallinna Kristiine Gümnaasium Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - R 25.09.2020 Sportlaste tundmine Muu sündmus TALLINNA KRISTIINE GÜMNAASIUM
kool
Tallinna Kristiine Gümnaasium Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - R 25.09.2020 Liikumisrõõm Liikumispäev TARTU LASTEAED RÕÕMUPESA
lasteaed
Eesti, Tartu maakond, Tartu, Akadeemia 2 Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - R 25.09.2020 Täpsusvisked: õpilane versus õppejuht Muu sündmus TALLINNA KRISTIINE GÜMNAASIUM
kool
Tallinna Kristiine Gümnaasium Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - R 25.09.2020 Konguta Oravakesed spordivad terve nädala Muu sündmus KONGUTA KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Tartu maakond, Annikoru, Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - P 27.09.2020 Sulgpallitrennid Avatud treening Võru Sulgpalliklubi
kool, spordiorganisatsioon
Võru Spordikeskus Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - R 25.09.2020 Risti Kooli Spordinädal Spordipäev RISTI KOOL
kool, lasteaed
Risti Kool (Harju-Risti, 76002, Harju maakond) Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - R 25.09.2020 Haabneeme Kooli spordinädal Liikumispäev HAABNEEME KOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Viimsi, Haabneeme alevik, Randvere tee 18 Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - P 27.09.2020 Spordiklubi Reval-Sport Avatud treening Spordiklubi Reval-Sport
kool, spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Aia 20 Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - R 25.09.2020 Spordinädal Olustvere Põhikoolis. Liikumispäev OLUSTVERE PÕHIKOOL
kool
Eesti, Viljandi maakond, Olustvere, Müüri 4 Vaata lähemalt
E 21.09.2020 - K 30.09.2020 Tõrukese lasteaia sügisene matka- ja spordinädal Spordipäev PÕLTSAMAA LASTEAED TÕRUKE
kool, lasteaed
Põltsamaa Lasteaed Tõruke, Põltsamaa, Lembitu 1 Vaata lähemalt
E 21.09.2020, 07:00 - T 29.09.2020 PALADE LASTEAIA TERVISEMARATON Liikumispäev PALADE LASTEAED
lasteaed
Hiiumaa vald, Ala küla, Lasteaia tee 92331 Vaata lähemalt
E 21.09.2020, 07:30 - R 25.09.2020 Lasteaia Tervisemaraton Liikumispäev ANNA HAAVA NIMELINE PALA KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Jõgeva maakond, Pala, Vaata lähemalt
E 21.09.2020, 08:00 - R 25.09.2020 Kõrveküla Põhikooli maastikuteatejooksud Võistlus KÕRVEKÜLA PÕHIKOOL
kool
Eesti, Tartu maakond, Kõrveküla, Pärna 10 Vaata lähemalt
E 21.09.2020, 08:00 - R 25.09.2020 Tapa Gümnaasiumi liikumisnädal Muu sündmus TAPA GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Lääne-Viru maakond, Tapa, Tapa linn, Pargi tn 12 Vaata lähemalt
E 21.09.2020, 08:00 - P 27.09.2020 Tallinna Majanduskooli liikumisnädal "Iga meeter loeb" Liikumispäev TALLINNA MAJANDUSKOOL
kool
Endale sobivas kohas üle Eesti Vaata lähemalt
E 21.09.2020, 08:15 - N 24.09.2020 Melliste Spordinädal Liikumispäev MELLISTE ALGKOOL-LASTEAED
kool, lasteaed
Eesti, Tartu maakond, Kastre, Melliste küla, Aabitsa tee 1 Vaata lähemalt
E 21.09.2020, 08:15 - R 25.09.2020 Spordinädal Kiviõli Vene Koolis Spordipäev KIVIÕLI VENE KOOL
kool
Eesti, Ida-Viru maakond, Kiviõli, Pargi 9 Vaata lähemalt
E 21.09.2020, 08:30 - R 25.09.2020 TERVIST PÄRNU TERVISERADADELT Tervisepäev PÄRNU VABAKOOLI SELTS
kool, spordiorganisatsioon
Pärnu terviserajad Vaata lähemalt
E 21.09.2020, 08:30 - N 24.09.2020 Saku Gümnaasiumi spordinädal Muu sündmus SAKU GÜMNAASIUM
kool
Saku Vaata lähemalt
E 21.09.2020, 09:00 - R 25.09.2020 SA Eesti kontsert liigub Liikumispäev EESTI KONTSERT SA
muu
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Estonia puiestee 4 Vaata lähemalt
E 21.09.2020, 09:00 - R 25.09.2020 Padise Põhikool SPORDINÄDAL Spordipäev PADISE PÕHIKOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Padise, Vaata lähemalt
E 21.09.2020, 09:00 - R 25.09.2020 Tervisenädal Tervisepäev KOHTLA-JÄRVE KESKLINNA PÕHI...
kool
Eesti, Ida-Viru maakond, Kohtla-Järve, Järve linnaosa, Pärna tn 20 Vaata lähemalt
E 21.09.2020, 09:00 - P 27.09.2020 Spordinädala liikumisüritus - Pered liikuma Liikumispäev JÕÕPRE KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Pärnu maakond, Pärnu, Vaata lähemalt
E 21.09.2020, 09:00 - R 25.09.2020 Merivälja Kooli jalgpalli võistlused Võistlus MERIVÄLJA KOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Haaviku tee 10 Vaata lähemalt
E 21.09.2020, 09:00 - R 25.09.2020 Jooks ümber Kadrina paisjärve Võistlus KADRINA KESKKOOL
kool
Eesti, Lääne-Viru maakond, Kadrina, Kadrina alevik Vaata lähemalt
E 21.09.2020, 09:30 - R 25.09.2020 PÄRSAMA LASTEAIA SPORDIHOMMIKUD Spordipäev PÄRSAMA LASTEAED
kool, lasteaed
Pärsama, Saaremaa vald, Saaremaa 94201 Vaata lähemalt
E 21.09.2020, 09:30 - E 28.09.2020 Põlgaste Lasteaed Sinilill spordinädal Võistlus PÕLGASTE LASTEAED SINILILL
lasteaed
Eesti, Põlva maakond, Põlgaste, Vaata lähemalt
E 21.09.2020, 10:00 - R 25.09.2020 Spordinädal Sinilinnus Muu sündmus TALLINNA LASTEAED SINILIND
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, A. H. Tammsaare tee 115 Vaata lähemalt
E 21.09.2020, 10:00 - R 25.09.2020 Tallinna Lasteaed Mudila tervisliku liikumise nädal Liikumispäev TALLINNA LASTEAED MUDILA
lasteaed
Tallinn, Estonia Niine Põik 5 Vaata lähemalt
E 21.09.2020, 10:00 - R 25.09.2020 Pärnu Tammsaare Kooli spordinädal Muu sündmus PÄRNU TAMMSAARE KOOL
kool
Eesti, Pärnu maakond, Pärnu, A. H. Tammsaare puiestee 30 Vaata lähemalt
E 21.09.2020, 10:00 - R 25.09.2020 Õnnetriinude spordinädal Muu sündmus LOKSA LASTEAED ÕNNETRIINU
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Loksa, Lasteaia 3 Vaata lähemalt
E 21.09.2020, 10:00 - R 25.09.2020 Spordinädal Siimusti Lasteaed-Algkoolis Spordipäev SIIMUSTI LASTEAED-ALGKOOL
kool, lasteaed
Eesti, Jõgeva maakond, Siimusti, Vaata lähemalt
E 21.09.2020, 10:00 - R 25.09.2020 Spordinädal Rannu Naerupesa lasteaias. Muu sündmus RANNU LASTEAED NAERUPESA
lasteaed
Eesti, Tartu maakond, Rannu, Aia1 Vaata lähemalt
E 21.09.2020, 10:00 - R 25.09.2020 Spordinädal - aktiivne Veerise Muu sündmus TALLINNA VEERISE LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Veerise 1 Vaata lähemalt
E 21.09.2020, 11:00 - R 25.09.2020 Spordinädal lasteaias Mesimumm Spordipäev ÕPPEKESKUS INTELLEKT OÜ
kool, lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Kohtla-Järve, Outokumpu 11 Vaata lähemalt
E 21.09.2020, 12:00 - R 25.09.2020 Tervisenädal Haljala koolis Liikumispäev HALJALA KOOL
kool
Eesti, Lääne-Viru maakond, Haljala, Haljala alevik, Rakvere mnt 10 Vaata lähemalt
E 21.09.2020, 17:00 - K 23.09.2020 miniYliPall - IDUS päeva eri Võistlus Eesti Akadeemiline Spordiliit
spordiorganisatsioon
Eesti, Tartu maakond, Tartu, Ujula 4 Vaata lähemalt
E 21.09.2020, 18:00 - N 24.09.2020 Evelin Avi Avatud treening Võnnu Spordiklubi
spordiorganisatsioon
Eesti, Tartu maakond, Võnnu, Vaata lähemalt
T 22.09.2020 - R 25.09.2020 Eveli Leego Liikumispäev VAIMASTVERE KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Jõgeva maakond, Vaimastvere, Vaata lähemalt
T 22.09.2020 - R 25.09.2020 ÜG Spordinädal 2020 Võistlus ÜLENURME GÜMNAASIUM
kool
Ülenurme, Tartu mnt 5, Kambja Vald, 61714 Vaata lähemalt
T 22.09.2020 - K 30.09.2020 Aktiivne vahetund Muu sündmus TALLINNA HELENI KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Ehte 7 Vaata lähemalt
T 22.09.2020 - R 25.09.2020 Kivi-Vigala Põhikooli Liikumispäev KIVI-VIGALA PÕHIKOOL
kool, lasteaed
Eesti, Rapla maakond, Märjamaa, Kivi-Vigala küla, Kooli tn 6 Vaata lähemalt
T 22.09.2020 - K 23.09.2020 Maastikumängud. Teatejooks Tervisepäev RIIDAJA PÕHIKOOL
kool, lasteaed
Riidaja Põhikooli ümbrus Vaata lähemalt
T 22.09.2020, 08:00 - K 30.09.2020 Spordinädal Koeru Keskkoolis Spordipäev KOERU KESKKOOL
kool
Eesti, Järva maakond, Koeru, Paide tee 16 Vaata lähemalt
T 22.09.2020, 08:15 - N 24.09.2020 Kooli spordipäevad Spordipäev SAUE GÜMNAASIUM
kool
Saue Gümnaasiumi staadion Vaata lähemalt
T 22.09.2020, 08:30 - K 23.09.2020 Matkapäev 1.-4. ; 5. -9.kl Matkapäev MOOSTE MÕISAKOOL
kool
Eesti, Põlva maakond, Mooste, Vaata lähemalt
T 22.09.2020, 08:30 - K 30.09.2020 Spordinädal Liikumispäev VOORE PÕHIKOOL
kool, lasteaed
Eesti, Jõgeva maakond, Voore, Vaata lähemalt
T 22.09.2020, 09:00 - R 25.09.2020 Euroopa spordinädal Spordipäev TORI PÕHIKOOL
kool
Eesti, Pärnu maakond, Tori, Vaata lähemalt
T 22.09.2020, 10:00 - K 23.09.2020 EO Eesti Ühenduse kergejõustikuvõistlused Võistlus URVASTE KOOL
kool
Eesti, Viljandi maakond, Viljandi, Vesiflirdi 3 Vaata lähemalt
T 22.09.2020, 10:00 - R 25.09.2020 Lauliku lasteaia laste metsamaraton Spordipäev TALLINNA LAULIKU LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Kivimäe 17 Vaata lähemalt
T 22.09.2020, 11:00 - K 23.09.2020 Viljandimaa koolinoorte murdmaajooks Võistlus Viljandimaa Spordiliit
spordiorganisatsioon
Eesti, Viljandi maakond, Mulgi, Karksi-Nuia linn Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Liikumispäev Spordipäev SUURE-JAANI KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Viljandi maakond, Suure-Jaani, Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Teatetantsu nädal Error Tantsukoolis Muu sündmus ÜHING IRIS
kool
Eesti, Tartu maakond, Tartu, Võru 79 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - P 23.08.2020 Matk "Tere Sügis" Liikumispäev KIHELKONNA LASTEAED
muu
Eesti, Saare maakond, Kihelkonna, Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 MARI spordipäevad Spordipäev LASTEAED MARI
lasteaed
Eesti, Jõgeva maakond, Põltsamaa, Pärna 3 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Spordi- ja tervisenädal Lasilas Muu sündmus LASILA PÕHIKOOL
kool, lasteaed
Rakvere vald, Rakvere linn Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - R 25.09.2020 Ääsmäe kooli krossijooks Võistlus ÄÄSMÄE PÕHIKOOL
kool
Ääsmäe Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Tasuta proovitreeningute nädal 24-7fitnessis Avatud treening 24-7FITNESSKLUBI OÜ
muu
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Laki põik 4 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 AS Dagöplasti töötajate spordinädal Muu sündmus DAGÖPLAST AS
muu
Eesti, Hiiu maakond, , Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Kohtla-Järve Järve Kooli spordinädal Võistlus KOHTLA-JÄRVE JÄRVE KOOL
kool
Eesti, Ida-Viru maakond, Kohtla-Järve, Järve linnaosa, Katse tn 2 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 NK spordipäev Spordipäev NOAROOTSI KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Lääne maakond, Pürksi / Birkas, Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 23-30.sept.spordinädal Võistlus KÄÄPA PÕHIKOOL
kool
Kooli tee 25 kääpa küla 65545 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Alu Kooli spordinädal Liikumispäev ALU KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Rapla maakond, Alu, Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Metsküla algkooli spordinädal Muu sündmus METSKÜLA ALGKOOL
kool
Metsküla algkool Vaata lähemalt
K 23.09.2020 PG Liikumispäev Liikumispäev PÕLVA GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Põlva maakond, Põlva, Piiri 1 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Kehalise kasvatuse tunnivaheajad Muu sündmus PALDISKI VENE PÕHIKOOL
kool
Paldiski Vene Põhikool Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Läänemaa seiklusorienteerumine 2020 Liikumispäev Lääne Maakonna Spordiliit L...
spordiorganisatsioon
Läänemaa Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Rõõmutarekese Lasteaia Spordinädal Muu sündmus RÕÕMUTAREKESE LASTEAED
lasteaed
Toom-Kuninga 13a Vaata lähemalt
K 23.09.2020 Lasteaed Tõrutõnn/Ulvi maja mõisapargi loodusorienteerumine Liikumispäev ULVI LASTEAED
muu
Eesti, Lääne-Viru maakond, Ulvi, Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Spordinädal Eidapere koolis Liikumispäev EIDAPERE KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Rapla maakond, Kehtna, Eidapere alevik Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Liikumine teeb meeled erksaks Liikumispäev OLUSTVERE LASTEAED PIILU
lasteaed
Eesti, Viljandi maakond, Olustvere, Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Tervisenädal Spordipäev PAJUSTI LASTEAED TÕRUTÕNN
lasteaed
Lääne- Virumaa Pajusti alevik Vaata lähemalt
K 23.09.2020 Sügisjooks Võistlus TREASURE ISLAND OÜ
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Spordinädal 2020 (23 - 30 september) Spordipäev GARANT SPORT OÜ
kool, lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Maneeži Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Tantsuvahetunnid Liikumispäev PALDISKI ÜHISGÜMNAASIUM
kool
Eesti, Harju maakond, Lääne-Harju, Paldiski linn, Rae tn 56 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Astro Baltics - StepTember 20" Liikumispäev ASTRO BALTICS OÜ
muu
Eesti, Tartu maakond, Tartu, Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Paikuse Lasteaia spordinädal Muu sündmus PAIKUSE LASTEAED
lasteaed
Eesti, Pärnu maakond, Paikuse, Vaata lähemalt
K 23.09.2020 Heategevuslik teatejooks Toilas Muu sündmus TOILA GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Ida-Viru maakond, Pühajõe, Toila-Oru Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Traksikute sügisene spordinädal Muu sündmus KÕIDAMA LASTEAED TRAKSIK
lasteaed
Eesti, Viljandi maakond, Kõidama, Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Spordinädal Muu sündmus TOILA GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Ida-Viru maakond, Pühajõe, Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Liikumise kunst Dorpat Tervises Liikumispäev DORPAT TERVIS OÜ
muu
Eesti, Tartu maakond, Tartu, Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Spordinädal Haapsalu Põhikoolis Liikumispäev HAAPSALU PÕHIKOOL
kool
Haapsalu linn Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Tule terviserajale! Liikumispäev Saaremaa Spordiliit
spordiorganisatsioon
Eesti, Saare maakond, Saaremaa, Karujärve küla Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Sportlik test Võistlus Suure-Jaani Gümnaasium (HUV)
kool, spordiorganisatsioon
Eesti, Viljandi maakond, Suure-Jaani, Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Läänemaa Ühisgümnaasiumi spordinädal Liikumispäev LÄÄNEMAA ÜHISGÜMNAASIUM
kool
Eesti, Lääne maakond, Haapsalu, Staadioni 16 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 MERLE KÕIVUMÄGI Spordipäev VÕRU LASTEAED PUNAMÜTSIKE
lasteaed
Eesti, Võru maakond, Võru, Vilja 10 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Koolipere sammud ja kilomeetrid Liikumispäev Kuressaare Vanalinna Kool
kool
Eesti, Saare maakond, , Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Spordinädal LõunaTERAs Võistlus HARIDUSE EDENDAMISE SA
kool, lasteaed, spordiorganisatsioon
Eesti, Tartu maakond, Tartu, Teaduspargi 9,51014 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - T 29.09.2020 MyFitness Järve Spordinädala üritused Liikumispäev My Fitness AS
kool, spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Pärnu maantee 186 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Spordinädal TäheTERAs Võistlus HARIDUSE EDENDAMISE SA
kool, lasteaed, spordiorganisatsioon
Eesti, Tartu maakond, Tartu, Tähe 4 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - E 28.09.2020 MyFitness Pärnu Spordinädala üritused Tervisepäev My Fitness AS
kool, spordiorganisatsioon
Eesti, Pärnu maakond, Pärnu, Pärnu linn, Aida tn 5 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Väike-Maarja Gümnaasiumi spordinädal Võistlus VÄIKE-MAARJA GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Lääne-Viru maakond, Väike-Maarja, Vaata lähemalt
K 23.09.2020 „Lille Lasteaia lapsed Pääsküla raba õpperajal“. Võistlus TALLINNA LILLE LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Männiku, Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - R 25.09.2020 Sipsikud jooksevad! Võistlus TALLINNA LASTEAED SIPSIK
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, P. Süda 6 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Kohtla-Järve Gümnaasiumi spordinädal 2020 Muu sündmus KOHTLA-JÄRVE GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Ida-Viru maakond, Kohtla-Järve, Pärna 47 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 Võimlemishommik lastesõimes Planeedi Mudila Muu sündmus LASTESÕIM PLANEEDI MUDILA
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Planeedi 16 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Liikumisnädal Liikumispäev HARGLA KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Valga maakond, Valga, Hargla küla Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - T 29.09.2020 Klassidevahelised spordimängud Võistlus PAIDE HILLAR HANSSOO PÕHIKOOL
kool
Eesti, Järva maakond, Paide, Paide linn, Kooli tn 1 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Kärla Lasteaed kogub kilomeetreid Liikumispäev KÄRLA LASTEAED
lasteaed
Eesti, Saare maakond, Kärla, Vaata lähemalt
K 23.09.2020 Paikuse Lasteaia Sinilille rühma matk Matkapäev PAIKUSE LASTEAED
lasteaed
Eesti, Pärnu maakond, Paikuse, Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Lepatriinu maja spordinädal Muu sündmus ANIJA VALLA LASTEAIAD
lasteaed
Lehtmetsa küla, Anija vald Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Spordinädala tegevused Oru Koolis Võistlus ORU KOOL
kool
Eesti, Lääne maakond, Linnamäe, Keila-Haapsalu Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Aktiivsusminutid Muu sündmus VESKITAMMI LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Laagri, Veskitammi 22 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 "Terves kehas terve vaim" Spordipäev TALLINNA SUUR-PAE LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Punane 29 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Spordinädal Järva-Jaani Gümnaasiumis Muu sündmus JÄRVA-JAANI GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Järva maakond, Järva-Jaani, Pikk 1 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 Narva Paju kool Tervisepäev NARVA PAJU KOOL
kool
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva, Aleksei Juhhanovi 3 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 Matkapäev "Seljakotid selga" Matkapäev VÕRU LASTEAED PÄKAPIKK
lasteaed
Eesti, Võru maakond, Võru, Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Jooganädal Muu sündmus TALLINNA ALLIKA LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, J. Sütiste tee 7 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Sammulugeja Muu sündmus EESTI TÖÖTUKASSA
muu
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe 2 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Tantsu-ja fitnessiklubi TantsuGeen spordinädal Rotermannis Spordipäev JUSTDANCECENTER OÜ
kool
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Rotermanni 2 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 Lepatriinu rühma sügisene matkapäev 2020 Matkapäev KAIU LASTEAED TRIINUTARE
lasteaed
Eesti, Rapla maakond, Kaiu, Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Liikuma Muu sündmus HALLISTE PÕHIKOOL
kool
Eesti, Viljandi maakond, Pornuse, Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Tallinna Tööstushariduskeskuse spordinädal! Spordipäev TALLINNA TÖÖSTUSHARIDUSKESKUS
kool
Tallinna Tööstushariduskeskuse ümbrus Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Spordinädal Puiga Põhikoolis Spordipäev PUIGA PÕHIKOOL
kool
Eesti, Võru maakond, Võru vald, Verijärve küla Vaata lähemalt
K 23.09.2020 Audentese erakooli spordi- ja liikluspäev Spordipäev AUDENTESE KOOLIDE SA
kool, spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Tondi 84 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 Tartu Descartes'i Kooli pallimängude päev Spordipäev TARTU DESCARTES'I KOOL
kool
Tartu Descartes''i Kool ja Tartu Rannakeskus Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - R 23.10.2020 Kondimootoriga kooli Liikumispäev PAIDE HAMMERBECKI PÕHIKOOL
kool
Eesti, Järva maakond, Paide, Aiavilja 3 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - P 27.09.2020 Sindi Gümnaasiumi spordinädal Spordipäev SINDI GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Pärnu maakond, Sindi, Kooli 9 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Päkapiku spordipäev Liikumispäev RAPLA LASTEAED PÄKAPIKK
lasteaed
Eesti, Rapla maakond, Rapla, Metsapargi 1 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Kiili Gümnaasiumi spordinädal Liikumispäev KIILI GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Harju maakond, Kiili, Kiili alev, Pargi tn 1 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 Ühistreenin Nõmmel - NATO testi läbimine Võistlus STELL EESTI AS
kool
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Külmallika 15a Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - T 29.09.2020 Stell Eesti sammulugemise võistlus Võistlus STELL EESTI AS
kool
Eesti, Harju maakond, , Vaata lähemalt
K 23.09.2020 Jenka tantsimine Arte Gümnaasiumis Muu sündmus TALLINNA ARTE GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Harju maakond, Tallinn, E. Vilde tee 69 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Tääksi liikumisnädal Liikumispäev SUURE-JAANI KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Viljandi maakond, Tääksi, Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Vastemõisa õppekoha spordinädal Spordipäev SUURE-JAANI KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Viljandi maakond, , Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Spordinädal Standardis Spordipäev STANDARD AS
muu
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Marja Vaata lähemalt
K 23.09.2020 Sügisene spordipäev Spordipäev TALLINNA LASTEAED KRAAVIKRÕLL
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Kraavi 10 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Männiku Lasteaia spordipäev Liigume koos Spordipäev TALLINNA MÄNNIKU LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Valdeku 97 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Sillaotsa Kooli lasteaia spordinädal Muu sündmus SILLAOTSA KOOL
kool, lasteaed
Roiu, Kesktänav 9, Tartumaa Vaata lähemalt
K 23.09.2020 Matk Suure-Kambja terviserajal Spordipäev KAMBJA LASTEAED MESIMUMM
lasteaed
Eesti, Tartu maakond, Kambja, Suure-Kambja küla Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Teate võistlus Võistlus VAIDA PÕHIKOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Vaida, Vana-Vaida tee 15 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Kalamaja Põhikooli tantsuvahetunnid Liikumispäev KALAMAJA PÕHIKOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Vabriku 18 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Orissaare Gümnaasiumi koolipere kilomeetrite kogumine Liikumispäev ORISSAARE GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Saare maakond, Orissaare, Vaata lähemalt
K 23.09.2020 Salme kooli spordipäev Spordipäev SALME PÕHIKOOL
kool
Eesti, Saare maakond, Saaremaa, Salme alevik, Kuressaare mnt 1 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Aktiivne koolipäev Liikumispäev SAVERNA PÕHIKOOL
kool
Eesti, Põlva maakond, Kanepi, Saverna küla, Kooli tee 6 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Ülenurme Lasteaed Nurmepesa SPORDINÄDAL Spordipäev Jelena Jõgi
lasteaed
Tõrvandi stadioon, Ülenurme Lasteaed, Vooremäe mets Vaata lähemalt
K 23.09.2020 Laste tervisepäev Tervisepäev KOHTLA-JÄRVE LASTEAED MUINA...
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, , Virmalise 10 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Sadala Kooli spordinädal Spordipäev SADALA KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Jõgeva maakond, Jõgeva, Sadala alevik, Kooli tn 8 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Vändra Gümnaasiumi spordinädal Spordipäev VÄNDRA GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Pärnu maakond, Põhja-Pärnumaa, Vändra alev, Kalda tn 6 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Tartu Forseliuse Kooli spordinädal Spordipäev TARTU FORSELIUSE KOOL
kool
Eesti, Tartu maakond, Tartu, Tähe 103 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - T 29.09.2020 PolvaKool Spordipäev PÕLVA KOOL
kool
Põlva vald Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Taebla Lasteaia spordinädal Liikumispäev TAEBLA LASTEAED
lasteaed
Eesti, Lääne maakond, Taebla, Lasteaia 11 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Tervisenädal Lihula koolis Liikumispäev LIHULA GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Pärnu maakond, , Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Tervisenädal Lõpe koolis Liikumispäev LÕPE KOOL
kool
Eesti, Pärnu maakond, Lõpe, Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Liikumismängud Liikumispäev NARVA SOLDINO GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva, Tallinna maantee 40 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Aktiivne nädal Spordipäev ALBU PÕHIKOOL
kool, lasteaed
Eesti, Järva maakond, Järva, Albu küla, Albu mõis Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Liikudes terveks Liikumispäev HAAPSALU LASTEAED VIKERKAAR
lasteaed
Eesti, Lääne maakond, Haapsalu, Lihula maantee 13 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Palivere Põhikooli spordi-/liikumisnädal Liikumispäev PALIVERE PÕHIKOOL
kool
Eesti, Lääne maakond, Palivere, Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Kindluse Kooli kummikeks Võistlus KINDLUSE KOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Järveküla, Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Saame Sõbraks Korvpalliga Avatud treening Korvpalliklubi Viimsi
kool, spordiorganisatsioon
Tallinna kesklinnas, Meriväljal, Pirital ning kõikjal Viimsis Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Pihlapõnnide sügisspordinädal Muu sündmus PÕLVA LASTEAED PIHLAPUU
kool, lasteaed
Eesti, Põlva maakond, Mammaste, Koolimaja tee 1 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Võru Kesklinna Kooli spordinädal 2020 Muu sündmus VÕRU KESKLINNA KOOL
kool
Eesti, Võru maakond, Võru, Vabaduse 12 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Suure-Jaani lasteaia Sipsiku spordinädal Muu sündmus SUURE-JAANI LASTEAED SIPSIK
lasteaed
Eesti, Viljandi maakond, Suure-Jaani, Lembitu puiestee 42 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Kuremaa Lasteaed-Algkooli spordinädal Spordipäev KUREMAA LASTEAED-ALGKOOL
kool, lasteaed
Eesti, Jõgeva maakond, Kuremaa, Metsa 1 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Kogu kool liikuma! Muu sündmus SAAREPIIGA KOOLITUS MTÜ
kool, lasteaed
Eesti, Saare maakond, Kuressaare, Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - T 29.09.2020 Võsukese Tervise-ja spordinädal Tervisepäev VÕSUKESE LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Jüri, Laste 5 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Tammiku spordinädal 2020 Muu sündmus KOHTLA-JÄRVE TAMMIKU PÕHIKOOL
kool
Puru tee 38, Kohtla-Järve 31023 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Vastseliina gümnaasiumi spordinädal 2020 Muu sündmus VASTSELIINA GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Võru maakond, Vastseliina, Petseri 6 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 MyFitness spordinädal Tervisepäev My Fitness AS
kool, spordiorganisatsioon
MyFitness klubid üle Eesti Vaata lähemalt
K 23.09.2020 Sügise tervitamise matk Matkapäev KÄRLA LASTEAED
lasteaed
Eesti, Saare maakond, Saaremaa, Karujärve küla Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Spordinädal 2020 Jäneda Koolis Liikumispäev JÄNEDA KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Lääne-Viru maakond, Jäneda, Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Spordinädal Viljandi Paalalinna Koolis Võistlus VILJANDI PAALALINNA KOOL
kool
Viljandi Paalalinna Kool Vaata lähemalt
K 23.09.2020 Erialade vaheline jalgpalli turniir Võistlus HAAPSALU KUTSEHARIDUSKESKUS
kool
Eesti, Lääne maakond, Uuemõisa, Ehitajate tee 3 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 1,5 miljonit sammu töötajale Muu sündmus TALLINNA LASTEAED KARIKAKAR
lasteaed
Vabalt valitud alal Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Käru Põhikooli liikumisnädal Liikumispäev KÄRU PÕHIKOOL
kool, lasteaed
Eesti, Järva maakond, Türi, Käru alevik, Aia tn 21a Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Juku-Peedu Spordinädala eritrimm Võistlus Orienteerumisklubi Juku-Peedu
spordiorganisatsioon
Lüllemäe orienteerumise püsirajad Valgamaa Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - R 25.09.2020 Spordiga sõbraks Liikumispäev LUUNJA KESKKOOL
kool
Eesti, Tartu maakond, Luunja, Luunja alevik, Puiestee tn 28 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Maardu Gümnaasiumi spordinädal Muu sündmus MAARDU GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Harju maakond, Maardu, Vaata lähemalt
K 23.09.2020 Riho Ever Liikumispäev MTÜ Velo.clubbers.ee
spordiorganisatsioon
Lauluväljak Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Raasiku Kooli Spordinädal Spordipäev RAASIKU PÕHIKOOL
kool, lasteaed
Eesti, Harju maakond, Raasiku, Meierei 27, 75203 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Sammulugemisvõistlus Muu sündmus VIRU MAAKOHUS
muu
Viru Maakohtu tööpiirkond Vaata lähemalt
K 23.09.2020 Avatud treening Avatud treening Pomerantsi Poksiklubi
spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Leegi 14 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Päikesejänku spordinädal "Sportides suvest sügisesse" Spordipäev PÄRNU LASTEAED PÄIKESEJÄNKU
lasteaed
Eesti, Pärnu maakond, Pärnu, Vana-Sauga 21 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Roosna - Alliku lasteaed Hellik spordipäev Spordipäev ROOSNA-ALLIKU LASTEAED HELLIK
lasteaed
Eesti, Järva maakond, Roosna-Alliku, Nooruse 3 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Liikumispausid Muu sündmus SONDA KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Sonda, Lembitu 9 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 Tähemaa matkapäev puhta vee teemaparki Matkapäev AMBLA-ARAVETE KOOL
kool, lasteaed
Pikk 37, Ambla Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 POSKA LIIGUB Võistlus TARTU JAAN POSKA GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Tartu maakond, Tartu, Vanemuise 35 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Nõlvaku lasteaia liikumisnädal. Muu sündmus NÕLVAKU LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Laagri, Kaselaane 1 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Spordinädal Vikerkaare lasteaias Tervisepäev AUDRU LASTEAED
lasteaed
Eesti, Pärnu maakond, , Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Koogel ja Moogel spordinädal Spordipäev TRIPSTRAPSTRULL OÜ
muu
Eesti, Tartu maakond, Tartu, Lai 30 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Spordinädal Männituka lasteaias Spordipäev AUDRU LASTEAED
lasteaed
Eesti, Pärnu maakond, , Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 SPORDINÄDAL Impuls spordiklubi Tartu Avatud treening Impuls EE OÜ
kool, spordiorganisatsioon
Eesti, Tartu maakond, Tartu, Anne 44a Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Tallinna Teeninduskooli spordinädal 2020 Võistlus TALLINNA TEENINDUSKOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Majaka 2 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Sügisene murdmaajooks, orienteerumine, jalgpall, teatevõistlus Spordipäev MÕNISTE KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Võru maakond, Kuutsi, Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Pala Kooli spordinädal Võistlus ANNA HAAVA NIMELINE PALA KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Tartu maakond, Pala, Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Spordinädal 2020 spordikuu Spordipäev TARVASTU LASTEAED
lasteaed
Eesti, Viljandi maakond, Soe, Viljandi County, Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 SPORDINÄDAL Impuls spordiklubi Tallinn Avatud treening Impuls EE OÜ
kool, spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Ehitajate tee 114b Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Rakvere Lasteaed Kungla Spordinädal Tervisepäev RAKVERE KUNGLA LASTEAED
lasteaed
Kungla lasteaed Rakvere 44308, Kungla 5a Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Tervisenädal Koonga koolis Liikumispäev KOONGA KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Pärnu maakond, Lääneranna, Koonga küla Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Spordinädal Vastseliina Lasteaias Tervisepäev VASTSELIINA LASTEAED
lasteaed
Eesti, Võru maakond, Vastseliina, Turu 2 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Sajajalgsed liiguvad sügise sünnipäeval Liikumispäev KROOTUSE LASTEAED PESAPUU
lasteaed
Eesti, Põlva maakond, Kanepi, Krootuse küla Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Peetri Põhikooli Spordinädal Liikumispäev PEETRI LASTEAED-PÕHIKOOL
kool, lasteaed
Eesti, Harju maakond, Peetri, Pargi tee 6 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Lasteaia Tuhkatriinu Olümpiamängud Spordipäev KOHTLA-JÄRVE LASTEAED TUHKA...
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, , Ridaküla 24 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Männiku Lasteaia spordinädal Spordipäev TALLINNA MÄNNIKU LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Valdeku 97 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Sipelgad terviserajal Liikumispäev KROOTUSE LASTEAED PESAPUU
lasteaed
Eesti, Põlva maakond, Kanepi, Krootuse küla Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - K 30.09.2020 Spordinädal Roela koolis Spordipäev FERDINAND VON WRANGELL'I NI...
kool, lasteaed
Eesti, Lääne-Viru maakond, Vinni, Roela alevik, Järve tn 1 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 Soe väikese järve jooks Liikumispäev TARVASTU LASTEAED
lasteaed
Soe küla Vaata lähemalt
K 23.09.2020 - T 29.09.2020 Maastikumatk Matkapäev LOKSA GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Harju maakond, Loksa, Tallinna tn 47 Vaata lähemalt
K 23.09.2020 Rahvastepalli võitlused 1. - 5. klassid Võistlus PALDISKI VENE PÕHIKOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Lääne-Harju, Paldiski linn, Peetri tn 26 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 00:01 - K 30.09.2020 Aktsioon JKHK 3 244 176 sammu Võistlus JÄRVAMAA KUTSEHARIDUSKESKUS
kool
Eesti, Järva maakond, Paide, Tallinna 46 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 07:00 - K 30.09.2020 Addinoli Tervisenädal: Silmad särama! Liikumispäev ADDINOL LUBE OIL OÜ
muu
Eesti, Tartu maakond, Tõrvandi, Lao tee 1 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 07:00 - K 30.09.2020 Sammulugemise võistlus "Kõik õpetajad liikuma!" Liikumispäev KALAMAJA PÕHIKOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Vabriku 18 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 07:15 Aktsioon "Liigume jala kooli" Muu sündmus PAIDE HILLAR HANSSOO PÕHIKOOL
kool
Paide linn Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 07:45 - K 30.09.2020 Marge Almre Muu sündmus TARVASTU GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Viljandi maakond, Tarvastu, Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 08:00 Sport on mõnus Liikumispäev KÕPU PÕHIKOOL
kool, lasteaed
Hüppassaare õpperada ja Suure-Jaani Tervisekoda Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 08:00 - K 30.09.2020 Liikumisvahetunnid Muu sündmus TALLINNA JÄRVEOTSA GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Järveotsa tee 31 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 08:00 - R 25.09.2020 Дни здоровья Tervisepäev NARVA LASTEAED SIPSIK
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva, 26. Juuli 13a Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 08:00 - K 30.09.2020 Spordinädal Joaoru Rannahoones Muu sündmus NARVA LINNA ARENDUS SA
muu
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva, Linnuse tn 2 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 08:00 - K 30.09.2020 TLG 40. juubeli SPORDINÄDAL Spordipäev TALLINNA LAAGNA GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Vikerlase 16 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 08:00 Viimsi Kooli spordipäev Spordipäev VIIMSI KOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Haabneeme, Karulaugu tee 15 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 08:00 Hommikuvõimlemine õues Avatud treening TALLINNA KIVIMURRU LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Majaka 32 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 08:00 - K 30.09.2020 Erinevate spordialade näidistrennid kehalise kasvatuse tundides Muu sündmus Ehte Humanitaargümnaasium
kool
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Ehte 9 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 08:00 - K 30.09.2020 Igas tunnis liigume! Liikumispäev MERIVÄLJA KOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Haaviku tee 10 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 08:00 - K 30.09.2020 Erinevate spordiklubide näidistreeningud erinevates vanuseastmetes õpilastele Muu sündmus PIRITA MAJANDUSGÜMNAASIUM
kool
PMG võimla Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 08:00 - K 30.09.2020 Joogahommikud Muu sündmus SONDA KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Sonda, Lembitu 9 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 08:15 - K 30.09.2020 Sookure hommikuvõimlemine Liikumispäev PAIDE SOOKURE LASTEAED
lasteaed
Eesti, Järva maakond, Paide, Soo 16 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 08:15 - R 25.09.2020 Valgu Pk , Lasteaed liikuma Liikumispäev VALGU PÕHIKOOL
kool, lasteaed
Eesti, Rapla maakond, Valgu, Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 08:15 - K 30.09.2020 NÄPI KOOLI SPORDINÄDAL 23.-30 september. Võistlus NÄPI KOOL
kool
Eesti, Lääne-Viru maakond, Näpi, Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 08:15 - K 30.09.2020 Hommikuvõimlemised lasteaias Liikumispäev PÄRNU TAMMSAARE LASTEAED
lasteaed
Eesti, Pärnu maakond, Pärnu, A. H. Tammsaare puiestee 10b Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 08:15 Hommikuvõimlemine Muu sündmus ELVA GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Tartu maakond, Elva, Puiestee 2 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 08:15 Vaivara lasteaia lõbus võimlemine Spordipäev VAIVARA LASTEAED
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Sinimäe, Kesk 1 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 08:30 - K 30.09.2020 ORU PÕHIKOOLI SPORDINÄDAL Võistlus ORU PÕHIKOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Oru, Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 08:30 Muraste Kooli spordipäev Võistlus MURASTE KOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Tabasalu, Staadioni Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 08:30 - K 30.09.2020 Spordinädal Käina Koolis Muu sündmus KÄINA KOOL
kool
Käina osavald, Hiiumaa Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 08:30 - N 24.09.2020 Hommikuvõimlemine Rõõmupesas Tervisepäev TALLINNA RÕÕMUPESA LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, A. H. Tammsaare tee 141 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 08:30 - K 30.09.2020 Spordinädal 2020 Kostivere Koolis Liikumispäev KOSTIVERE KOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Jõelähtme, Kostivere alevik, Aruküla tee 3 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 08:30 Jõgeva Põhikooli spordipäev Spordipäev JÕGEVA PÕHIKOOL
kool
Jõgeva linna staadion Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 08:45 Tants Kõmsi rõõmsaks Liikumispäev KÕMSI LASTEAED-ALGKOOL
kool, lasteaed
Eesti, Lääne maakond, Kõmsi, Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 08:45 - K 30.09.2020 Spordinädal "Liikudes võidad alati" Spordipäev SUTLEMA LASTEAED LINNUPESA
lasteaed
Eesti, Rapla maakond, Sutlema, Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 08:45 Tartu Katoliku Hariduskeskuse kergejõustikupäev Spordipäev MTÜ Tartu Katoliku Spordiklubi
kool, spordiorganisatsioon
Tartu Tamme staadion Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 09:00 - K 30.09.2020 Pääsküla Kooli Spordinädal 2020 Liikumispäev TALLINNA PÄÄSKÜLA KOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Vikerkaare 10 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 09:00 - E 05.10.2020 Pärnu Ülejõe Põhikooli Spordinädal Võistlus PÄRNU ÜLEJÕE PÕHIKOOL
kool
Eesti, Pärnu maakond, Pärnu, Tallinna maantee 40a Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 09:00 - K 30.09.2020 Saaremaa Vallavalitsuse spordinädal Muu sündmus MTÜ Spordiring
kool, spordiorganisatsioon
Eesti, Saare maakond, , Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 09:00 - K 30.09.2020 Virtuaalne spordipäev. Liikumispäev TALLINNA 21. KOOL
kool
Tallinn ja lähiümbrus Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 09:00 - R 25.09.2020 Tallinna Pae Gümnaasiumi tervisepäevad Tervisepäev TALLINNA PAE GÜMNAASIUM
kool
Tallinna Pae Gümnaasium, Pae 5 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 09:00 Paistu Kooli liikumispäev Liikumispäev PAISTU KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Viljandi maakond, Viljandi vald, Sultsi küla Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 09:00 - K 30.09.2020 SPORDINÄDAL 2020 FitLife Tartu Eedeni spordiklubis 23.-30.septembril Avatud treening Tervise ja Spordi Edendamis...
spordiorganisatsioon
Eesti, Tartu maakond, Tartu, Kalda tee 1 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 09:00 - K 30.09.2020 Hommikune virgutus lapselt lapsele Muu sündmus TALLINNA LASTEAED KARIKAKAR
lasteaed
Lasteaia territoorium Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 09:00 - R 25.09.2020 Tabasalu Lasteaed Tibutare spordinädal Liikumispäev TABASALU LASTEAED TIBUTARE
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Harku, Lasteaia 7 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 09:00 - K 30.09.2020 Tõstamaa Kõndimise Challange Võistlus TÕSTAMAA KESKKOOL
kool
Eesti, Pärnu maakond, Tõstamaa, Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 09:00 - K 30.09.2020 Nissi Põhikooli I kooliolümpiamängud Spordipäev NISSI PÕHIKOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Riisipere, Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 09:00 - K 30.09.2020 Lüganuse Kooli liikumispäev. Liikumispäev LÜGANUSE KOOL
kool
Eesti, Ida-Viru maakond, Lüganuse, Lüganuse alevik, Kiviõli tee 25 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 09:00 Nõmme Põhikooli Spordinädal Tervisepäev TALLINNA NÕMME PÕHIKOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Harku tn 62 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 09:00 - K 30.09.2020 Pillerpalli spordinädal Tervisepäev LASTEAED PILLERPALL
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Vaida, Vana-Tartu mnt 34 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 09:00 Ööbikute rühma matkapäev Matkapäev TALLINNA PRIISLE LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Aegviidu, Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 09:00 - R 25.09.2020 Lasteaed Neeme Mudila sügisene spordinädal Spordipäev LASTEAED NEEME MUDILA
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Neeme, Männimäe tee 10 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 09:00 - T 29.09.2020 Narva Lasteaia Potsataja Spordinädal 2020 Tervisepäev NARVA LASTEAED POTSATAJA
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva, Tallinna maantee 50 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 09:00 Imavere ja Koigi PK olümpiamängud kergejõustikus Spordipäev IMAVERE PÕHIKOOL
kool
Eesti, Järva maakond, Järva, Koigi küla, Mõisavahe tee 2 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 09:00 Kalamaja Põhikooli teatejooksude päev 1.-9. klass Võistlus KALAMAJA PÕHIKOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Vabriku 18 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 09:00 - K 30.09.2020 Õpilaste hommikuvõimlemine õues Muu sündmus Ehte Humanitaargümnaasium
kool
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Ehte 9 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 09:00 Südame päev Tervisepäev KUNDA ÜHISGÜMNAASIUM
kool
Kunda linn Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 09:00 Koigi ja Imavere kooli olümpiamängud kergejõustikus Spordipäev KOIGI KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Järva maakond, Koigi, Mõisavahe tee 2 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 09:00 - T 29.09.2020 Spordinädal Kivilinna Koolis Muu sündmus TARTU KIVILINNA KOOL
kool
Eesti, Tartu maakond, Tartu, Kaunase puiestee 71 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 09:00 Okasroosikeste matkapäev Matkapäev VÕRU LASTEAED OKASROOSIKE
lasteaed
Eesti, Võru maakond, , Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 09:00 Sügismatk "Tervelt sügisesse!" Matkapäev SONDA KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Lüganuse, Sonda alevik, Lembitu tn 39 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 09:15 Algklasside spordipäev Spordipäev NARVA EESTI GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva, Kraavi tn 1 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 09:25 Lõbus võimlemine Tervisepäev NARVA LASTEAED SÄDEMEKE
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva, Pähklimäe 5 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 09:30 Spordiakadeemia rühmaarutelu Seminar/koolitus Rapla Maakonna Spordiliit
spordiorganisatsioon
Eesti, Rapla maakond, Rapla, Tallinna maantee 17a Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 09:30 Kanepi Gümnaasiumi maratonijooks Võistlus KANEPI GÜMNAASIUM
kool
Kanepi Gümnaasiumi staadion Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 09:30 Rübliku ja Nurmepesa Spordipäev Spordipäev TÕRVANDI LASTEAED RÜBLIK
lasteaed
Eesti, Tartu maakond, Kambja, Tõrvandi alevik, Ringtee 1a Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 09:30 Murdmaajooksu võistlused Spordipäev TALLINNA TONDI KOOL
kool
Nõmme spordikeskuse mets Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 09:30 Spordipäev Spordipäev PUURMANI MÕISAKOOL
kool
Eesti, Jõgeva maakond, Põltsamaa, Puurmani alevik Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 09:30 - T 29.09.2020 Seiklusmaraton Matkapäev NARVA LASTEAED CIPOLLINO
lasteaed
Narva linna EV100 avalik park Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 09:30 Matkame koos sügisega Matkapäev ÕRU LASTEAED-ALGKOOL
kool, lasteaed
Õru Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 09:30 Matk ümber Südame järve Matkapäev KOLGA-JAANI KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Viljandi maakond, Parika, Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 09:30 - R 25.09.2020 Elva Lasteaed Murumuna spordinädal Spordipäev ELVA LASTEAED MURUMUNA
lasteaed
Elva Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 09:40 - K 30.09.2020 Kalamaja Põhikooli sportlikud vahetunnid Liikumispäev KALAMAJA PÕHIKOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Vabriku 18 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 09:50 - K 30.09.2020 Õuevahetunnid Muu sündmus VALGUTA LASTEAED-ALGKOOL
kool, lasteaed
Eesti, Tartu maakond, Valguta, Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 - K 30.09.2020 Jaagu Lasteaed-Põhikooli olümpiapäevad II Spordipäev PEREKODU SA
kool, lasteaed
Kase tee 2, Jämejala küla, Viljandi vald Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 Kohtumine endise tippsuusataja Anti Saarepuuga Muu sündmus LUSTI LASTEAED
kool, lasteaed
Eesti, Võru maakond, Lusti, Raudtee 49 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 LINDAKIVI LASTEAED LIIKUMISHOMMIK Liikumispäev TALLINNA LINDAKIVI LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Jaan Koorti 5 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 Spordipäev Alatskivil Spordipäev ALATSKIVI LASTEAED
lasteaed
Juhan Liivi nim Alatskivi kooli staadion Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 Teatejooks ´´Reipalt Koolipinki`` Võistlus LEISI KOOL
kool
Eesti, Saare maakond, Saaremaa, Leisi alevik Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 - N 24.09.2020 Pöialpoiste spordinädal Spordipäev PÄRNU LASTEAED PÖIALPOISS
lasteaed
Eesti, Pärnu maakond, Pärnu, Metsa 17 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 - K 30.09.2020 Rukkilille Spordinädal Liikumispäev KOHTLA-JÄRVE LASTEAED RUKKI...
lasteaed
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill(Kohtla-Järve 47, 31025) Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 Pokude spordipäev Spordipäev AVINURME LASTEAED NAERULIND
lasteaed
Eesti, Jõgeva maakond, Avinurme, Põllu 1 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 Väikesed sportlased Liikumispäev NARVA LASTEAED TULUKE
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva, Kangelaste prospekt 16a Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 Juuru Eduard Vilde kooli spordipäev Spordipäev JUURU EDUARD VILDE KOOL
kool
Eesti, Rapla maakond, Rapla, Juuru alevik Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 - K 30.09.2020 Euroopa spordinädal Tervisepäev ADAVERE PÕHIKOOL
kool, lasteaed
Eesti, Jõgeva maakond, Põltsamaa, Adavere alevik, Kooli tn 1 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 Luke lasteaed Segasumma spordipäev Spordipäev LUKE LASTEAED SEGASUMMA
lasteaed
Eesti, Tartu maakond, Nõo, Vanajärve 6 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 - K 30.09.2020 Spordinädal Viru-Nigula valla lasteaias Kelluke Spordipäev VIRU-NIGULA VALLA LASTEAED ...
lasteaed
Eesti, Lääne-Viru maakond, Kunda, Koidu 75 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 Jooksukross Võistlus KULLAMAA KESKKOOL
kool
Eesti, Lääne maakond, Lääne-Nigula, Kullamaa küla Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 Helika triatlon Võistlus TARTU LASTEAED HELIKA
lasteaed
Eesti, Tartu maakond, Tartu, Kalevi 52 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 Laste spordifestival Võistlus Sillamäe Jalgpalliklubi Dina
kool, spordiorganisatsioon
Eesti, Ida-Viru maakond, Sillamäe, Kesk 30 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 Krips-kraps, olen spordilaps Avatud treening SILLAMÄE LASTEAED PÄÄSUPESA
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Sillamäe, Tškalovi 23 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 - N 24.09.2020 Aeroobika maraton Liikumispäev NARVA LASTEAED PÕNGERJAS
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva, Partisani 2 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 - K 30.09.2020 Vara Põhikooli liikumispäev Liikumispäev SA Vara Sport
spordiorganisatsioon
Eesti, Tartu maakond, Vara, Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 Jooksupäev 2020 Spordipäev JUHAN LIIVI NIM ALATSKIVI KOOL
kool
Eesti, Tartu maakond, Peipsiääre, Alatskivi alevik, Kooli tn 1a Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 Mesikäpa Teatejooks Muu sündmus ARUKÜLA PÕHIKOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Raasiku, Aruküla alevik, Põllu tn 5 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 Matk Õisu jõeorgu Matkapäev ÕISU LASTEAED
lasteaed
Õisu jõeoru matkarada Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 - K 30.09.2020 PAIde Lasteaia spordipäev Spordipäev PAIDE LASTEAED
lasteaed
Eesti, Järva maakond, , Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 Sügisene Tuule lasteaia spordipäev Spordipäev TALLINNA TUULE LASTEAED
kool, lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Paekaare 38 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 - T 29.09.2020 Putukate sportlik nädal septembris Spordipäev PALIVERE LASTEAED PIIBELEHT
lasteaed
Eesti, Lääne maakond, Palivere, Raba 2 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 Liikumispäev Õisu matkarajal Liikumispäev HALLISTE LASTEAED PÄÄSUKE
lasteaed
Eesti, Viljandi maakond, Õisu, Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 Helliku spordipäev Spordipäev TARTU LASTEAED HELLIK
lasteaed
Eesti, Tartu maakond, Tartu, Aardla 138 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 - K 30.09.2020 Sportlikud tegevused Spordipäev MAIDLA KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Lüganuse, Maidla küla Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 Sügisene spordipäev staadionil Spordipäev HAAPSALU VANALINNA LASTEAIAD
lasteaed
Eesti, Lääne maakond, Haapsalu, Staadioni 16 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 - K 30.09.2020 Pärnu Lasteaed MAI spordinädal : Liikuda on vahva Liikumispäev PÄRNU LASTEAED MAI
lasteaed
Eesti, Pärnu maakond, Pärnu, Mai 49 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 Spordipidu koos JK Dina´ga Avatud treening SILLAMÄE LASTEAED RUKKILILL
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Sillamäe, Kesk 30 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 - R 25.09.2020 Olümpiamängud Karuke linnas Spordipäev KOHTLA-JÄRVE LASTEAED KARUKE
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Kohtla-Järve, Põhja allee 20 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 - R 25.09.2020 Tallinna Südalinna Kooli spordinädal Spordipäev TALLINNA SÜDALINNA KOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Liivalaia tn 23 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 Peetri Kooli kergejõustikupäev Spordipäev JÄRVA-JAANI GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Järva maakond, Järva, Peetri alevik Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 Matkapäev Matkapäev NARVA LASTEAED TAREKE
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva, Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 - K 30.09.2020 Puhja kool liigub Liikumispäev PUHJA KOOL
kool
Eesti, Tartu maakond, Puhja, Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 Osavus- ja takistusrada "Vormelirada" Spordipäev TARTU LASTEAED SIPSIK
lasteaed
Eesti, Tartu maakond, Tartu, Kaunase puiestee 22 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 - K 30.09.2020 Spordinädal Tartu Hiie Koolis Spordipäev TARTU HIIE KOOL
kool
Eesti, Tartu maakond, Tartu linn, Hiie tn 11 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 Porgandijooks Spordipäev KOHTLA-JÄRVE LASTEAED ALJON...
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Kohtla-Järve, Mõisa tee 1 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 Spordipäev õuealal Spordipäev PÄRNU MÄNNIPARGI LASTEAED
lasteaed
Pärnu Männipargi lasteaia õueala Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 Orissaare Gümnaasiumi spordipäev Spordipäev ORISSAARE GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Saare maakond, Saaremaa, Orissaare alevik, Kuivastu mnt 24a Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 - N 24.09.2020 Lasteaed Pääsupesa spordinädala liikumispäev Liikumispäev LASTEAED PÄÄSUPESA
lasteaed
Parkmets ja Stroomi rand Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 Sügise Tervitusmatk Matkapäev KURESSAARE TUULTE ROOSI LAS...
lasteaed
Mändjala rand Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 Mõisaküla Lasteaia spordipäev Spordipäev MÕISAKÜLA LASTEAED
lasteaed
Mõisaküla Lasteaed Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 Matk Spordipäev PARKSEPA LASTEAED
lasteaed
Eesti, Võru maakond, Parksepa, Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 - K 30.09.2020 Koosa lasteaia liikumisnädal Muu sündmus KOOSA LASTEAED
kool, lasteaed
Eesti, , Koosa, Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 Konguta Kooli spordipäev Spordipäev KONGUTA KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Tartu maakond, Elva, Annikoru küla Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 - R 25.09.2020 1.-4.klassi spordipäev Spordipäev SÕMERU PÕHIKOOL
kool
Eesti, Lääne-Viru maakond, , Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 - K 30.09.2020 3.klassi ja 5.klassi matkapäev. Matkapäev SÕMERU PÕHIKOOL
kool
Eesti, Lääne-Viru maakond, Sõmeru, Kooli 4 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 - K 30.09.2020 Liikumisnädal "Õuelust annab reipust ja rõõmu" Liikumispäev PÕLVA LASTEAED LEPATRIINU
lasteaed
Eesti, Põlva maakond, Põlva, Piiri 3 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 Alaveski loomapargi matkapäev Matkapäev VALGA JAANIKESE KOOL
kool
Eesti, Võru maakond, Saru, Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 - E 28.09.2020 I-VI klassi olümpiamängud Võistlus TALLINNA PRANTSUSE LÜTSEUM
kool
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Toompuiestee 24a Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 Spordipäev Kadaka lasteaias Spordipäev TALLINNA KADAKA LASTEAED
lasteaed
Tallinna Kadaka lasteaed Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 Põlvamaa koolinoorte murdmaajooksu võistlused Võistlus Põlva Maakonna Spordiliit
spordiorganisatsioon
Eesti, Põlva maakond, Räpina, Räpina linn Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 Liikle rõõmuga - sügisene matk mere äärde Matkapäev NARVA-JÕESUU LASTEAED KARIK...
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva-Jõesuu, Karja 25 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 Kihnu kooli spordipäev Spordipäev KIHNU KOOL
kool, lasteaed
Vanarahvamaja plats, Kihnu vald Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 - K 30.09.2020 Raeküla kooli spordinädal Muu sündmus PÄRNU RAEKÜLA KOOL
kool
Eesti, Pärnu maakond, Pärnu, Pärnu linn, Käo tn 4 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 Alasniidu lasteaia Õueseiklus Liikumispäev ALASNIIDU LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tiskre, Puisniidu 7 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 Jooksuga sügisesse Spordipäev LASTEAED PÄIKENE
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Sõle 39 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 Tallinna Magdaleena Lasteaia spordipäev Võistlus TALLINNA MAGDALEENA LASTEAED
kool, lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Asula 16 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 Abja lasteaia spordipäev Spordipäev ABJA LASTEAED
lasteaed
Eesti, Viljandi maakond, Mulgi, Abja-Paluoja linn, Abja tee 15 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 - K 30.09.2020 Liikudes jõe ääres avastan uut ja huvitavat Liikumispäev SINDI LASTEAED
lasteaed
Eesti, Pärnu maakond, Sindi, Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 teatevõistluste päev Liikumispäev Irja Idarand
kool
Vasalemma staadion Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 - N 24.09.2020 Rõuge lasteaia liikumispäevad Võistlus RÕUGE LASTEAED
lasteaed
Eesti, Võru maakond, Rõuge, Pargi 4 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:00 Matk Pääsküla rappa Matkapäev TALLINNA LASTEAED RABARÜBLIK
lasteaed
Pääsküla raba Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:15 6.-12.kl spordipäev Spordipäev TALLINNA KURISTIKU GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, K. Kärberi tn 9 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:15 - K 30.09.2020 Gümnaasiuminoorte spordinädal Spordipäev SILLAMÄE GÜMNAASIUM
kool
Sillamäe Gümnaasium, Alutaguse puhke- ja spordikeskus Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:30 Tervisejooks Liikumispäev TAMSALU LASTEAED KRÕLL
lasteaed
Jooksuvõistluse rada Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:30 - K 30.09.2020 Spordinädal 2020 Pelguranna lasteaias Spordipäev PELGURANNA LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Pelguranna 49 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:30 Vigala laste sügisjooks Võistlus VANA-VIGALA LASTEAED
lasteaed
Eesti, Rapla maakond, Kivi-Vigala, Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:30 Klooga lasteaia spordipäev Spordipäev LAULASMAA KOOL
kool, lasteaed
Maeru tee 4, Klooga, Lääne - Harju vald Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:30 Keksupäev Spordipäev KOHTLA-JÄRVE LASTEAED KIRJU...
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Kohtla-Järve, Pärna 36 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:30 - E 28.09.2020 Mõmmiku spordihommik Liikumispäev ASTE LASTEAED MÕMMIK
lasteaed
Eesti, Saare maakond, Aste, Saare 2 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:30 Õpetajate turniir Spordipäev TALLINNA KIISUPERE LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, A. Lauteri Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:30 Matk "Sügise sünnipäev" Matkapäev RAPLA LASTEAED NAKSITRALLID
lasteaed
Eesti, Rapla maakond, Rapla, Võsa 24 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:30 - K 30.09.2020 Spordinädal Tõrukese Lasteaias Muu sündmus MÄETAGUSE LASTEAED TÕRUKE
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Mäetaguse village, Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:30 Spordinädala avamine. Võimlemine õues, jooks Spordipäev NARVA LASTEAED PINGVIIN
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva, Mõisa 1a Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:30 - N 24.09.2020 Ümeralaste jooksud "Jookseme terviseks!" Spordipäev TALLINNA ÜMERA LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Ümera 9 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:30 Õunakese spordipäev Spordipäev TALLINNA LASTEAED ÕUNAKE
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Ehitajate tee 23 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:30 - E 28.09.2020 Tallinna Kiisupere Lasteaia spordinädal Spordipäev TALLINNA KIISUPERE LASTEAED
lasteaed
Tallinna Kiisupere Lasteaed Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:30 - K 30.09.2020 Tralli Spordinädal Spordipäev PÄRNU LASTEAED TRALL
lasteaed
Eesti, Pärnu maakond, Pärnu, Kiige 9 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:30 Teatejooks Muu sündmus RAMSI LASTEAED TARUKE
kool, lasteaed
Eesti, Viljandi maakond, Ramsi, Keskuse tee 3 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:30 Buratino Spordipäev Spordipäev VALGA LASTEAED BURATINO
lasteaed
Valga Lasteaed Buratino, Lai 6a Valga linn 68203 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:30 - K 30.09.2020 Terve nädal liikumist! Liikumispäev HUMMULI LASTEAED SIPSIK
lasteaed
Soe tee 4, Hummuli alevik, Tõrva vald, Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:30 - K 30.09.2020 matkapäev rühmades Matkapäev ORU LASTEAED MESIMUMM
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Oru, Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:30 - K 30.09.2020 Liikudes sügisesse Muu sündmus LIHULA LASTEAED
lasteaed
Eesti, Lääne maakond, Lihula, Lasteaia 6 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 10:50 Orienteerumismäng " Sport on lõbus!" Spordipäev TALLINNA LEPISTIKU LASTEAED
kool, lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Retke tee 4 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 11:00 Jooksupäev Liikumispäev PÄRNU PÄIKESE KOOL
kool
Eesti, Pärnu maakond, Pärnu, Rõugu 8 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 11:00 Heidete päev Spordipäev TAMSALU GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Lääne-Viru maakond, Tapa, Tamsalu linn, Kesk tn 11 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 11:00 - K 30.09.2020 Spordinädala retk (Uulu Lasteaed) Spordipäev MAILAPSED OÜ
kool
Eesti, Pärnu maakond, Uulu, Pargi tee 3 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 11:00 Palupera mõisa pargijooks Võistlus PALUPERA PÕHIKOOL
kool
Eesti, Tartu maakond, Palupera, Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 11:00 Zumba Liikumispäev TALLINNA LASTEAED VIKERKAAR
lasteaed
Tallinna Lasteaia Vikerkaare õueala Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 11:00 - K 30.09.2020 Emmaste lasteaed liigub! Liikumispäev EMMASTE LASTEAED NAKSITRALLID
lasteaed
Eesti, Hiiu maakond, Emmaste, Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 11:00 Käo Põhikooli spordipäev Spordipäev INIMESELT INIMESELE MTÜ
kool
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Käo 53 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 11:00 Viljandi Lasteaed Karlssoni traditsiooniline sügismatk Matkapäev VILJANDI LASTEAED KARLSSON
lasteaed
Eesti, Viljandi maakond, Viljandi, Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 11:00 - K 30.09.2020 Liikumispäev lasteaias Liikumispäev KOHTLA-JÄRVE LASTEAED LEPAT...
lasteaed
Pärna 29, Kohtla-Järve, Ida.Virumaa Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 11:00 Lahmuse malepäev Muu sündmus LAHMUSE KOOL
kool
Eesti, Viljandi maakond, Lahmuse, Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 11:00 Lasteolümpia Spordipäev LASTEAED PUHHI MTÜ
lasteaed
Eesti, Tartu maakond, Tartu, Taara puiestee 8 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 11:00 - T 29.09.2020 Spordinädal Kolde Lasteaias Muu sündmus KOLDE LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Timuti 24 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 11:00 Võrkpalli turniir Võistlus TALLINNA 53. KESKKOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Tallinn, J. Sütiste tee 42 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 11:00 Orissaare Lasteaed Päikesekiir spordipäev Spordipäev ORISSAARE LASTEAED PÄIKESEKIIR
lasteaed
Eesti, Saare maakond, Saaremaa, Orissaare alevik, Kuivastu mnt 24a Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 11:00 Tammsaare Lasteaia Rannajooks - "Tere sügis" Spordipäev PÄRNU TAMMSAARE LASTEAED
lasteaed
Eesti, Pärnu maakond, , Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 11:00 Liikudes võidavad väikesed ja suured Jussikesed Liikumispäev KUUSALU LASTEAED JUSSIKE
lasteaed
Lasteaia õueala Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 11:00 - K 30.09.2020 Sügismatk looduses Matkapäev KOHTLA-JÄRVE LASTEAED LEPAT...
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Kohtla-Järve, Pärna 29 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 11:00 Salme lasteaia spordipäev Spordipäev SALME LASTEAED
lasteaed
Eesti, Saare maakond, Salme, Aia 3 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 11:00 - K 30.09.2020 Liikumisnädal Tallinna Kihnu LA Liikumispäev TALLINNA KIHNU LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Kihnu 1 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 11:00 Võru maakonna koolinoorte sügisene murdmaajooks Võistlus Võrumaa Koolispordi Ühendus
spordiorganisatsioon
Kubija Terrvise- ja spordikeskus Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 11:25 Kostümeeritud teatejooks Liikumispäev SILLAOTSA KOOL
kool, lasteaed
Sillaotsa Spordihoone Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 11:30 Lasila ja Uhtna põhikooli spordipäev Spordipäev LASILA PÕHIKOOL
kool, lasteaed
Eesti, Lääne-Viru maakond, Rakvere, Kastani puiestee 13 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 11:30 - K 30.09.2020 Spordinädal 2020 Lepatriinu Lasteaias Liikumispäev TALLINNA LEPATRIINU LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Keemia 40 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 11:30 - K 30.09.2020 Spordinädal Jaan Poska lasteaias Muu sündmus TALLINNA JAAN POSKA LASTEAED
lasteaed
Tallinn Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 12:00 Kooli spordipäev 23.09.2020 Spordipäev MÕISAKÜLA KOOL
kool
Eesti, Viljandi maakond, Mõisaküla, Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 12:00 Hiiumaa hetegevuslik Teatejooks Spordipäev Ühendus Hiiumaa Spordiliit
spordiorganisatsioon
Eesti, Hiiu maakond, Hiiumaa, Kärdla linn, Põllu tn 18 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 12:00 Heategevuslik teatejooks Kohtla-Järve Võistlus KOHTLA-JÄRVE JÄRVE KOOL
kool
Eesti, Ida-Viru maakond, Kohtla-Järve, Järve linnaosa, Katse tn 2 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 12:00 "Lõbusad teatevõistlused" 1.-2. klassidele "Märka ja tunne liiklusmärke" Liikumispäev TALLINNA KIVIMÄE PÕHIKOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Leegi tn 14 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 12:00 Minimaraton 7,5 km Liikumispäev ARDU KOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Ardu, Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 12:00 Uhtna ja Lasila kooli spordipäev Spordipäev UHTNA PÕHIKOOL
kool
Eesti, Lääne-Viru maakond, Rakvere linn, Kastani pst 12 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 12:00 - R 25.09.2020 5.-9. klassi spordipäev. Spordipäev SÕMERU PÕHIKOOL
kool
Lääne Virumaa, Sõmeru Põhikool Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 12:00 Prügikoristusmatk "Tere, sügis!". Matkapäev PÄRNJÕE KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Pärnu maakond, Pärnjõe, Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 12:00 Heategevuslik teatejooks Võistlus Järvamaa Spordiliit
spordiorganisatsioon
Eesti, Järva maakond, Paide, Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 12:30 Sügismatk Matkapäev MEREMÄE KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Võru maakond, Meremäe, Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 13:00 - K 30.09.2020 Ämari elanikud koguvad samme Muu sündmus LÄÄNE-HARJU HUVIKESKUS
muu
Eesti, Harju maakond, Ämari, Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 13:00 15. heategevuslik Teatejooks Viimsis Võistlus MTÜ FB Jooksmine
spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Haabneeme, Karulaugu tee 15 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 13:00 Heategevuslik TEATEJOOKS Põlvamaal Spordipäev Põlva Maakonna Spordiliit
spordiorganisatsioon
Eesti, Põlva maakond, Räpina, Räpina linn Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 13:15 Fitness töötajatele Spordipäev NARVA LASTEAED SÄDEMEKE
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva, Pähklimäe 5 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 13:15 Spordipaus täiskasvanutele Tervisepäev NARVA LASTEAED CIPOLLINO
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva, Daumani 11 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 13:30 Heategevuslik teatejooks 2020 Lääne – virumaa koolinoortele Võistlus Rakvere kergejõustikuklubi ...
spordiorganisatsioon
Eesti, Lääne-Viru maakond, Rakvere, Kastani puiestee 13 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 14:00 Heategevuslik jooks Muu sündmus KONGUTA KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Tartu maakond, Elva, Tartu maantee Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 14:00 15. heategevuslik Teatejooks Liikumispäev TABIVERE PÕHIKOOL
kool
Eesti, Jõgeva maakond, Jõgeva, Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 14:00 Heategevuslik Teatejooks Saare- ja Muhumaal Liikumispäev Saaremaa Spordiliit
spordiorganisatsioon
Muhu Liival ja Kuressaare Lossipargis Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 14:00 Heategevuslik teatejooks koolinoortele Spordipäev MTÜ Rapla Jooksuklubi
spordiorganisatsioon
Eesti, Rapla maakond, Rapla, Rapla linn Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 14:00 Suurte Pallipõnnide rahvastepalli lõuna Liikumispäev TALLINNA LASTEAED PALLIPÕNN
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Akadeemia tee 50 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 14:00 Viljandimaa heategevuslik teatejooks Liikumispäev Viljandi Vastupidavusalade ...
spordiorganisatsioon
Eesti, Viljandi maakond, Viljandi linn, Riia mnt 91 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 14:00 TEATEJOOKS Heategevuslik Võistlus ELVA GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Tartu maakond, Elva, Tartu maantee Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 14:00 Heategevuslik teatejooks Rakveres. Võistlus SÕMERU PÕHIKOOL
kool
Eesti, Lääne-Viru maakond, Sõmeru, Kooli 4 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 14:00 Teatejooks Valga ja Valka koolidele Võistlus Valgamaa Spordiliit
spordiorganisatsioon
Eesti, Valga maakond, Valga, Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 15:00 - N 24.09.2020 Viljandimaa noorte mitmevõistluse MV Võistlus Viljandi Vastupidavusalade ...
spordiorganisatsioon
Eesti, Viljandi maakond, Viljandi linn, Ranna pst 1 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 15:00 - N 24.09.2020 Viljandimaa noorte mitmevõistluse MV, U-14,16,18,20 Võistlus Viljandi Vastupidavusalade ...
spordiorganisatsioon
Eesti, Viljandi maakond, Viljandi linn, Ranna pst 1 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 15:00 - E 05.10.2020 Eakate spordiväljaku test Avatud treening VIIMSI PENSIONÄRIDE ÜHENDUS
muu
Eesti, Harju maakond, Haabneeme, Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 15:00 Valgejõe trepijooks Võistlus MAARJAMAA HARIDUSKOLLEEGIUM
kool
Eesti, Lääne-Viru maakond, Tapa, Tapa linn, Linda tn 10 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 15:00 tutvumine käsipalliga Avatud treening Padise Käsipalliklubi
spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Lääne-Harju, Harju-Risti küla Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 15:00 Seiklushundi päevak - Hiinalinn Võistlus MTÜ Seiklushunt
spordiorganisatsioon
Hiinalinn Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 15:00 Jõgevamaa meistrivõistlused jalgrattakrossis täiskasvanutele ja noortele Võistlus Põltsamaa Jalgrattaklubi
spordiorganisatsioon
Eesti, Jõgeva maakond, Põltsamaa, Kuningamäe küla Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 15:00 Võrumaa orienteerumispäevakud Võistlus Orienteerumisklubi Võru
spordiorganisatsioon
KALPORO Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 15:15 - E 28.09.2020 Fleshmob „Lõbus võimlemine“ Spordipäev NARVA LASTEAED PÄÄSUKE
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva, Pimeaia 1 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 15:30 Lasteaed Väike Pauline orienteerumine pargis Muu sündmus LASTEAED VÄIKE PAULINE MTÜ
lasteaed
Eesti, Tartu maakond, Tartu, Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 16:00 Bring Sally Up Challenge Võistlus NJORD ADVOKAADIBÜROO OÜ
muu
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Telliskivi 60/2 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 16:00 MyFitness Tartu Kesklinn vererõhu mõõtmine Tervisepäev My Fitness AS
kool, spordiorganisatsioon
Eesti, Tartu maakond, Tartu, Küüni 7 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 16:00 JKHK discgolfi lennutamine Liikumispäev JÄRVAMAA KUTSEHARIDUSKESKUS
kool
Eesti, Järva maakond, Särevere, Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 16:00 - K 30.09.2020 Spordinädala Avatud treening Vigor Sport Club MTÜ
kool, spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Tallinn, J. Sütiste tee 30 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 16:30 karatetreening Avatud treening Karateklubi IVL
kool, spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Raudtee tn 55 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 17:00 V Püünsi pereorienteerumise päev Liikumispäev PÜÜNSI KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Harju maakond, Viimsi, Kooli tee 33 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 17:00 Triinu tantsutrenn Muu sündmus Sisekaitseakadeemia Spordik...
spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Kase 61 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 17:00 Viljandimaa Orienteerumispäevaku 8. etapp Võistlus Viljandi Orienteerumisklubi...
spordiorganisatsioon
Eesti, Viljandi maakond, Viljandi vald, Viisuküla Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 17:15 Spordinädala eritreening Avatud treening OÜ Tondi Tennisekeskus (Gol...
spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Sõjakooli tn 10 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 17:30 Maastikurattasõidu treening Avatud treening CFC Spordiklubi
kool, spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Rahu 3 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 17:30 Maastikurattasõidu avatud treening Avatud treening CFC Spordiklubi
kool, spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Rae, Laste 3 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 17:30 Jõgevamaa spordiveteranide meistrivõistlused jalgrattakrossis Võistlus Jõgeva Maakonna Spordiveter...
spordiorganisatsioon
Eesti, Jõgeva maakond, Põltsamaa, Kuningamäe küla Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 18:00 - K 30.09.2020 Spordinädal Viimsis Avatud treening Spordiklubi VIIMSI SPORT MTÜ
spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Haabneeme, Karulaugu tee 15 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 18:00 Sigvardi CX trenn Saunapunktis Avatud treening MTÜ Klubi Spordipartner
spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Harjumaa, Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 18:00 Saku Kesknädalaring XX avamerejahtidele Võistlus Pärnu Jahtklubi
kool, spordiorganisatsioon
Eesti, Pärnu maakond, Pärnu, Pärnu linn, Lootsi tn 6 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 18:00 HIO Pärnumaa nädalamäng 2020 Võistlus Discgolfiklubi Hole-in-One
spordiorganisatsioon
Eesti, Pärnu maakond, Valgeranna, Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 18:00 Squashi klubiõhtu Avatud treening EESTI SQUASHIAKADEEMIA MTÜ
muu
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Sõjakooli tn 10 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 18:00 Perede matk Matkapäev VALGUTA LASTEAED-ALGKOOL
kool, lasteaed
Eesti, Tartu maakond, Valguta, Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 18:00 Neeme Kooli õpetajate kehalise kasvatuse tund Muu sündmus NEEME KOOL
kool
Tallinn Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 18:00 Ringlev Sügis 23. 09. 20 Liikumispäev HIIUMAA GÜMNAASIUM
kool
Kärdla Linnapark Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 18:00 Ringlev sügis Liikumispäev Kärdla Põhikool
kool
Eesti, Hiiu maakond, Kärdla, Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 18:00 Tõukerattasprint, Põlvamaa SUVEMÄNGUD 2020 Spordipäev Eesti Tõukerattaliit
spordiorganisatsioon
Eesti, Põlva maakond, Põlva, Põlva linn, Metsa tn 8 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 18:00 Tervisevõimlemine Avatud treening Loksa Spordikeskus
muu
Eesti, Harju maakond, Loksa, Tallinna tn 47 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 19:00 Türi Madisepäeva jooks Spordipäev TÜRI PÕHIKOOL
kool
Eesti, Järva maakond, Türi, Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 19:00 Are Pargijooksud (5. etapp) Võistlus MTÜ Terve Are
spordiorganisatsioon
Eesti, Pärnu maakond, Tori, Niidu küla Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 19:00 - T 29.09.2020 Aikido tutvustavad treeningud Liikumispäev Aikidoklubi Agatsu
spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Sõpruse puiestee 161 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 19:00 - K 30.09.2020 Poksitreening kõigile huvilistele Avatud treening Poksiklubi Kalev
kool, spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Liivalaia 7 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 19:00 Hokutoryu Ju-Jutsu tutvumistreeningud Avatud treening Tallinna Ju-Jutsu Klubi
spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Metsavahi tee 19 Vaata lähemalt
K 23.09.2020, 19:15 Madisepäeva jooks Võistlus TÜRI PÕHIKOOL
kool
Eesti, Järva maakond, Türi, Vaata lähemalt
N 24.09.2020 Võrkpalli võistlused 7. - 9. klassid Võistlus PALDISKI VENE PÕHIKOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Lääne-Harju, Paldiski linn, Peetri tn 26 Vaata lähemalt
N 24.09.2020 Abja Gümnaasiumi spordipäev Spordipäev ABJA GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Viljandi maakond, Mulgi, Abja-Paluoja linn, Abja tee 15 Vaata lähemalt
N 24.09.2020 Viking Line Eesti Ööjooks - Rakvere VIRTUAALJOOKS - Cappy laste virtuaaljooks Muu sündmus KAMBJA LASTEAED MESIMUMM
lasteaed
Eesti, Tartu maakond, Kambja, Kambja alevik, Kesk tn 12 Vaata lähemalt
N 24.09.2020 Kahe kooli spordipäev Spordipäev KERNU PÕHIKOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Kernu, Vaata lähemalt
N 24.09.2020 Karaski-Krootuse jooks Võistlus KROOTUSE PÕHIKOOL
kool
Eesti, Põlva maakond, Kanepi, Krootuse küla, Kooli tn 1 Vaata lähemalt
N 24.09.2020 - R 25.09.2020 Varbla Kooli spordipäev Spordipäev VARBLA KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Pärnu maakond, Lääneranna, Varbla küla Vaata lähemalt
N 24.09.2020 Discgolfi tutvustav päev koolis Tervisepäev Kuressaare Vanalinna Kool
kool
Eesti, Saare maakond, Saaremaa, Kuressaare linn, Kohtu tn 26 Vaata lähemalt
N 24.09.2020 Õpetajate-õpilaste jalgpallivõistlus Võistlus PALDISKI ÜHISGÜMNAASIUM
kool
Eesti, Harju maakond, Lääne-Harju, Paldiski linn, Rae tn 56 Vaata lähemalt
N 24.09.2020 Spordinädal Spordipäev JÄRVEKÜLA KOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Peetri, Reti tee 20 Vaata lähemalt
N 24.09.2020 Ruila Kergejôustik Spordipäev RUILA PÕHIKOOL
kool, lasteaed
Ruila Vaata lähemalt
N 24.09.2020 Liikumispäev HEV lapsega Liikumispäev NARVA PAJU KOOL
kool
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva, Aleksei Juhhanovi 3 Vaata lähemalt
N 24.09.2020 - T 29.09.2020 Tutvume joogaga! Muu sündmus TALLINNA TIHASE LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Nõmme tee 9 Vaata lähemalt
N 24.09.2020 Liblika rühma sügisene spordipäev 2020 Spordipäev KAIU LASTEAED TRIINUTARE
lasteaed
Eesti, Rapla maakond, Rapla, Kaiu alevik Vaata lähemalt
N 24.09.2020 NG spordipäev Spordipäev NOAROOTSI GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Lääne maakond, Pürksi / Birkas, Vaata lähemalt
N 24.09.2020 - R 25.09.2020 Sportmängud Arte Gümnaasiumis Võistlus TALLINNA ARTE GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, E. Vilde tee 69 Vaata lähemalt
N 24.09.2020 Orienteerumismäng "Mida loomad söövad?" Spordipäev TALLINNA LEPISTIKU LASTEAED
kool, lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Retke tee 4 Vaata lähemalt
N 24.09.2020 Ratsutamise spordipäev Liikumispäev MTÜ Prof Sport
spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Kurtna, Vaata lähemalt
N 24.09.2020 Lurichi klubisisene maadluspäev Võistlus LURICHI MAADLUSKLUBI
spordiorganisatsioon
Maaülikooli maadlussaal Vaata lähemalt
N 24.09.2020 - R 25.09.2020 Interaktiivne mäng Iloni Imedemaal Muu sündmus HAAPSALU KUTSEHARIDUSKESKUS
kool
Eesti, Lääne maakond, Haapsalu, Vaata lähemalt
N 24.09.2020 Liikumismängud Liikumispäev KOHTLA-JÄRVE LASTEAED KAKUKE
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, , Lehola 14 Vaata lähemalt
N 24.09.2020 Holstre Kooli spordipäev Spordipäev Holstre Kool
kool, lasteaed
Eesti, Viljandi maakond, Holstre, Vaata lähemalt
N 24.09.2020 - R 25.09.2020 Valgeranna rattamatk Matkapäev PÄRNU ÜHISGÜMNAASIUM
kool
Eesti, Pärnu maakond, Valgeranna, Vaata lähemalt
N 24.09.2020 EBS Gümnaasiumi spordipäev Spordipäev ESTONIAN BUSINESS SCHOOL SA
kool, lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Külmallika 15a Vaata lähemalt
N 24.09.2020 - E 28.09.2020 Energianädal Emmaste koolis Liikumispäev EMMASTE PÕHIKOOL
kool
Eesti, Hiiu maakond, Emmaste, Vaata lähemalt
N 24.09.2020 2.-5.kl spordipäev Spordipäev TALLINNA KURISTIKU GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, K. Kärberi tn 9 Vaata lähemalt
N 24.09.2020 Tähemaa spordipäev Spordipäev AMBLA-ARAVETE KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Järva maakond, Ambla, Vaata lähemalt
N 24.09.2020 Marge Almre Liikumispäev TARVASTU GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Viljandi maakond, Viljandi vald, Mustla alevik, Kevade tn 2a Vaata lähemalt
N 24.09.2020 Seiklusorienteerumine Spordipäev UUEMÕISA LASTEAED-ALGKOOL
kool, lasteaed
Eesti, Lääne maakond, Haapsalu, Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 08:15 Retla-Kabala Kooli sportlik päev Liikumispäev RETLA-KABALA KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Järva maakond, Türi, Oisu alevik, Retla tee 1 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 08:30 Muraste Kooli tantsupäev Liikumispäev MURASTE KOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Harku, Muraste küla, Lee tee 9 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 09:00 Slackline koolitus Seminar/koolitus KONGUTA KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Tartu maakond, Annikoru, Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 09:00 Teatevõistlused 1.-4.kl Liikumispäev LAGEDI KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Harju maakond, Rae, Kooli 18 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 09:00 Saku Gümnaasiumi spordipäev- orienteerumine Spordipäev SAKU GÜMNAASIUM
kool
Saku Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 09:00 Spordinädal 2020 orienteerumine Liikumispäev HUMMULI PÕHIKOOL
kool
Eesti, Valga maakond, Tõrva, Hummuli alevik, Pargi tn 2 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 09:00 Orienteerumispäev Liikumispäev OTEPÄÄ GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Valga maakond, Otepää, Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 09:00 Kanepi Gümnaasiumi kümnevõistlus Spordipäev KANEPI GÜMNAASIUM
kool
Kanepi Gümnaasiumi staadion Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 09:00 Nõmme Põhikooli Spordinädal Tervisepäev TALLINNA NÕMME PÕHIKOOL
kool
Tähe park Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 09:00 Tartu Rahvusvahelise kooli spordipäev Spordipäev TARTU INTERNATIONAL SCHOOL MTÜ
kool, lasteaed
Eesti, Tartu maakond, Tartu, Juhan Liivi 2d Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 09:00 Narva-Jõesuu Linnavalitsuse matkapäev Matkapäev NARVA-JÕESUU LINNAVALITSUS
muu
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva-Jõesuu, Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 09:00 Palliralli Spordipäev TARTU LASTEAED RISTIKHEIN
lasteaed
Eesti, Tartu maakond, Tartu, Ropka tee Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 09:00 Ehte Humanitaargümnaasiumi spordipäev Spordipäev Ehte Humanitaargümnaasium
kool
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Ehte Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 09:00 Spordipäev Spordipäev PUURMANI MÕISAKOOL
kool
Eesti, Jõgeva maakond, Puurmani, Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 09:00 Are Kooli Spordipäev Spordipäev ARE KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Pärnu maakond, Tori, Are alevik, Kooli tn 1 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 09:00 - R 25.09.2020 Discgolf Liikumispäev UHTNA PÕHIKOOL
kool
Eesti, Lääne-Viru maakond, Rakvere vald, Uhtna alevik, Nooruse tn 18 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 09:00 Tapa vene Põhikooli spordipäev Spordipäev TAPA VENE PÕHIKOOL
kool
Eesti, Lääne-Viru maakond, Tapa, Tapa linn, Nooruse tn 2 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 09:00 Sügiskross Liikumispäev VÕHMA KOOL
kool
Eesti, Viljandi maakond, Võhma, Veski 12 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 09:15 Sügisene spordipäev Spordipäev TABIVERE PÕHIKOOL
kool
Eesti, Tartu maakond, Tartu vald, Tabivere alevik, Hariduse tn 1 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 09:15 A- ja C- osakonna spordipäev Spordipäev TALLINNA HELENI KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Ehte 7 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 09:15 Keskastme spordipäev Spordipäev NARVA EESTI GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva, Kraavi tn 1 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 09:30 Matk Stroomi metsa Matkapäev TAIME LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 09:30 Piia Pilates Raplas Avatud treening ELUJÕULISEM RAPLA MTÜ
muu
Rapla Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 09:30 Padise Lasteaia liikumispäev Liikumispäev PADISE LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Padise, Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 09:30 Krõlli spordipäev Spordipäev NÕO LASTEAED KRÕLL
lasteaed
Eesti, Tartu maakond, Nõo, Kivi 6 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 10:00 Sipa-Laukna Lasteaia liikumispäev Liikumispäev SIPA-LAUKNA LASTEAED
lasteaed
Kullamaa tehisjärve ümbrus Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 10:00 Lümanda PK spordipäev Spordipäev LÜMANDA PÕHIKOOL
kool
Eesti, Saare maakond, Saaremaa, Lümanda küla Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 10:00 Viktoriin ``Liikudes võidad alati!´´ Võistlus LEISI KOOL
kool
Eesti, Saare maakond, Leisi, Kooli 4 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 10:00 Tabasalu Teelahkme Lasteaia Spordipäev Spordipäev TABASALU TEELAHKME LASTEAED
lasteaed
Tabasalu Teelahkme Lasteaed Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 10:00 Sportides koos tervise heaks. Südamepäev Spordipäev NARVA LASTEAED PINGVIIN
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva, Mõisa 1a Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 10:00 Lasteaed Tõrutõnn/Ulvi maja täpsusvisked Spordipäev ULVI LASTEAED
muu
Eesti, Lääne-Viru maakond, Ulvi, Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 10:00 Liikumispäev Võistlus J.V. VESKI NIMELINE MAARJA ...
kool
Maarja-Magdaleena Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 10:00 kooli spordipäev Spordipäev PÄRNUMAA KUTSEHARIDUSKESKUS
kool
Eesti, Pärnu maakond, Pärnu, Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 10:00 Mere seiklused Spordipäev NARVA LASTEAED SÄDEMEKE
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva, Pähklimäe 5 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 10:00 Koos oleme terved Võistlus TALLINNA KIVIMURRU LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Majaka 32 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 10:00 Sillamäe Vanalinna Kooli Liikumispäev Liikumispäev SILLAMÄE VANALINNA KOOL
kool
Eesti, Ida-Viru maakond, Sillamäe, Ivan Pavlovi 12b Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 10:00 Mõmmila maja spordipäev Spordipäev ANIJA VALLA LASTEAIAD
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Anija, Alavere küla, Kose mnt 6 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 10:00 Staadionihariduse ja spordipäev Spordipäev KIIGEMETSA KOOL
kool
Eesti, Jõgeva maakond, Jõgeva, Jõgeva linn, Lai tn 9 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 10:00 Zumbapäev Liikumispäev NARVA LASTEAED TULUKE
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva, Kangelaste prospekt 16a Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 10:00 Nutimatk Ihastesse Matkapäev TARTU LASTEAED TRIPSIK
lasteaed
Eesti, Tartu maakond, Tartu linn, E. Wiiralti tn 2 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 10:00 Jalgpall Võistlus NARVA LASTEAED TAREKE
lasteaed
Lastaaed Tareke. Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 10:00 Piirideta sport Spordipäev NARVA LASTEAED KÄOKE
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva, Kangelaste prospekt 38 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 10:00 Matk "Sügist otsimas" Matkapäev RAMSI LASTEAED TARUKE
kool, lasteaed
Eesti, Viljandi maakond, Ramsi, Keskuse tee 3 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 10:00 Tervisespordipäev Liikumispäev Kuressaare Gümnaasium(HUV)
kool, spordiorganisatsioon
Saaremaa valla spordirajatised Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 10:00 Sõbrakese orienteerumine Spordipäev TALLINNA SÕBRAKESE LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Kiili 7 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 10:00 Sügismaraton Spordipäev KOHTLA-JÄRVE LASTEAED TAREKE
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Kohtla-Järve, Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 10:00 Väimela lasteaia matkapäev Matkapäev VÄIMELA LASTEAED RUKKILILL
lasteaed
Eesti, Võru maakond, , Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 10:00 Raikküla Kooli III olümpiamängud Spordipäev RAIKKÜLA KOOL
kool
Eesti, Rapla maakond, Rapla, Raikküla Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 10:00 Kohila Mõisakooli spordipäev Spordipäev KOHILA MÕISAKOOL MTÜ
muu
Eesti, Rapla maakond, Kohila, Tööstuse 17 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 10:00 - R 25.09.2020 Nutikas orienteerumine Spordipäev TALLINNA LASTEAED SÜDAMEKE
lasteaed
Pärnu mnt 109a, Saku 7 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 10:00 Harakate spordipäev Spordipäev TALLINNA HARAKA LASTEAED
lasteaed
Haraka 7 Tallinn 11311 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 10:00 Spordipäev - Teatevõistlused Spordipäev ELVA LASTE- JA PEREKESKUS SA
lasteaed
Eesti, Tartu maakond, Elva, Järve 1 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 10:00 Tartu Lasteaed SASS Spordipäev Spordipäev TARTU LASTEAED SASS
lasteaed
Eesti, Tartu maakond, Tartu, Aleksandri 10 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 10:00 Valga Priimetsa Kooli orienteerumine Spordipäev VALGA PRIIMETSA KOOL
kool
Eesti, Valga maakond, Valga, Valga linn Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 10:00 Hüppepäev Spordipäev LASTEAED PÄIKENE
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Sõle 39 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 10:00 Spordipäev KEK-i saalis Spordipäev TÕRVA LASTEAED MÕMMIK
lasteaed
Eesti, Valga maakond, Roobe, Valga 76 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 10:15 Kambja lasteaia spordipäev Spordipäev KAMBJA LASTEAED MESIMUMM
lasteaed
Eesti, Tartu maakond, Kambja, Kambja alevik, Kesk tn 12 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 10:20 Lehola koolimaja Spordipäev Spordipäev LAULASMAA KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Harju maakond, Lehola, Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 10:30 Tule võistlema! Spordipäev SILLAMÄE LASTEAED PÄIKSEKE
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Sillamäe, Gagarini 25 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 10:30 - K 30.09.2020 Tallinna Liivaku Lasteaia spordinädal Spordipäev TALLINNA LIIVAKU LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, J. Sütiste tee 56 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 10:30 Räpina Lasteaed Vikekaar Spordipäev Spordipäev RÄPINA LASTEAED VIKERKAAR
lasteaed
Eesti, Põlva maakond, Räpina, Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 10:30 Gonsiori maja spordipäev Spordipäev TALLINNA KIISUPERE LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Gonsiori 3 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 10:30 Matkapäev Matkapäev KOHTLA-JÄRVE LASTEAED KIRJU...
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Kohtla-Järve, Pärna 36 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 10:30 Spordipäev "Terve laps on spordilaps" Spordipäev KARKSI-NUIA LASTEAED
lasteaed
Eesti, Viljandi maakond, Karksi-Nuia, Männiku 1 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 10:30 Pirita lasteaia jalgratta orienteerumine 1 Muu sündmus PIRITA LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, E. Bornhöhe tee 10 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 10:30 Okasroosikese rattapäev Liikumispäev VÕRU LASTEAED OKASROOSIKE
lasteaed
Eesti, Võru maakond, Võru, Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 10:45 - K 30.09.2020 Olen sõber spordiga, elan täie rinnaga! Spordipäev VAIVARA LASTEAED
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva-Jõesuu, Sinimäe alevik Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 11:00 Jõgevamaa noorte sügisjooksukrossi meistrivõistlused Võistlus Jõgevamaa Spordiliit Kalju
spordiorganisatsioon
Eesti, Jõgeva maakond, Jõgeva, Kivijärve küla Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 11:00 Kergejõstikupäev Spordipäev PÄRNU KADRI LASTEAED
lasteaed
Eesti, Pärnu maakond, Pärnu, Kadri 23 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 11:00 - T 24.09.2024 Orienteerumise neljapäevak 7.-9.klassile Liikumispäev Kärdla Põhikool
kool
Eesti, Hiiu maakond, Kärdla, Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 11:00 Vesi teeb rõõmsaks. Liikumispäev KÕPU PÕHIKOOL
kool, lasteaed
Eesti, Viljandi maakond, Suure-Jaani, Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 11:00 Tamme teatejooks Võistlus MIINA HÄRMA GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Tartu maakond, Tartu, Jaan Tõnissoni 7 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 11:00 Klassidevaheline staadioniteatejooks Võistlus JÜRI GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Harju maakond, Rae, Jüri alevik, Laste tn 3 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 11:00 Helkurijooks Võistlus KADRINA LASTEAED SIPSIK
lasteaed
Eesti, Lääne-Viru maakond, Kadrina, Pargi 5 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 11:00 Liigume koos sõpradega Liikumispäev TALLINNA LASTEAED LAAGNA RU...
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Kivila 19 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 11:00 Lahmuse kooli korvpallipäev Liikumispäev LAHMUSE KOOL
kool
Eesti, Viljandi maakond, Põhja-Sakala, Lahmuse küla Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 11:00 Tervis ja toit Tervisepäev TALLINNA LASTEAED VIKERKAAR
lasteaed
Tallinna Lasteaia Vikerkaare õueala Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 11:00 Spordipäev liikumismängudega. Spordipäev Ridala Põhikooli Spordiklubi
spordiorganisatsioon
Eesti, Lääne maakond, Panga, Kooli 4 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 11:00 Kuldre Kooli mitmevõistlus kergejõustikus. 24.09.2020 Spordipäev KULDRE KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Võru maakond, , Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 11:00 Valjala ja Kahtla kooli ühine spordipäev 2020 Spordipäev VALJALA PÕHIKOOL
kool
Eesti, Saare maakond, Saaremaa, Valjala alevik, Kooli tee 3 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 11:00 "Kiusamisest vabaks!" projekti "Parimate sõprade" tantsumaraton 1.-6. klass Liikumispäev KALAMAJA PÕHIKOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Vabriku 18 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 11:00 Sipsiku joogahommik Tervisepäev LASTEAED SIPSIK
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Maardu, Haigla 6 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 11:00 Tartu Descartes'i Kooli jookuspäev Liikumispäev TARTU DESCARTES'I KOOL
kool
Eesti, Tartu maakond, Tartu, Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 11:00 Oleme terved! Spordipäev TALLINNA MUSTAKIVI LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Kivila 9 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 11:00 Sitsi Lasteaed Liikumispäev SITSI LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Vihuri 3 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 11:00 Kärdla Põhikooli orienteerumispäev Spordipäev Hiiumaa Orienteerujate Klubi
spordiorganisatsioon
Eesti, Hiiu maakond, Kärdla, Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 11:15 Avatud treening Rocca al Mare kooli kooliperele Avatud treening Margit Tamm
spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Vabaõhumuuseumi tee 8 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 11:20 Jooksude päev Liikumispäev TALLINNA MUINASJUTU LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Energia 11 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 12:00 Tasuta loeng "Optimaalne jõusaalitreening alustajale" Seminar/koolitus My Fitness AS
kool, spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Sepise 10 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 12:00 Duatlon 5.-6. klasside õpilastele + Liiklustest Võistlus TALLINNA KIVIMÄE PÕHIKOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Vana-Mustamäe 48 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 12:00 Rapla Kesklinna Kooli XXXVII Suurjooks Liikumispäev RAPLA KESKLINNA KOOL
kool
Eesti, Rapla maakond, Rapla, Keskkooli 2 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 12:00 Kadrioru Saksa Gümnaasiumi 60. aastapäeva ringteatejooks 60x200m Liikumispäev KADRIORU SAKSA GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Gonsiori tn 38 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 12:00 AS DAGOplast orienteerumispäev Tervisepäev Hiiumaa Orienteerujate Klubi
spordiorganisatsioon
Eesti, Hiiu maakond, Kärdla, Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 12:30 Spordinädala eritrimm Tervisepäev LÜLLEMÄE PÕHIKOOL
kool, lasteaed
Eesti, Valga maakond, Valga, Lüllemäe küla, Kirikumõisa tee 14 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 12:30 Ämmuste kooli spordipäev Spordipäev ÄMMUSTE KOOL
kool
Viljandi vald, Kuressaare küla Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 12:45 Lõhavere matk Tervisepäev OLUSTVERE TEENINDUS- JA MAA...
kool
Eesti, Viljandi maakond, Olustvere, Müüri 4 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 13:00 - R 25.09.2020 400 m liikumine Võistlus PAIDE LASTEAED
lasteaed
Eesti, Järva maakond, Paide, Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 13:00 Kõmsi jalgpallivõistlus Võistlus KÕMSI LASTEAED-ALGKOOL
kool, lasteaed
Eesti, Pärnu maakond, Lääneranna, Kõmsi küla, Kõmsi tee 14 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 13:00 Saaremaa Ühisgümnaasiumi Olümpiamängud Võistlus MTÜ Spordiklubi Vesse
spordiorganisatsioon
Eesti, Saare maakond, Saaremaa, Kuressaare linn, Staadioni tn 6 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 13:00 Krossijooks Liikumispäev URVASTE KOOL
kool
Eesti, Võru maakond, Antsla, Urvaste küla Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 13:00 Discgolf lastele Võistlus VALTU PÕHIKOOL
kool
Eesti, Rapla maakond, Kaerepere, Saare Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 14:00 Hüpitshüplemine Avatud treening HARKUJÄRVE PÕHIKOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Harku, Harkujärve küla, J. Venteri tee 2 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 14:00 Korvpall Võistlus NARVA VANALINNA RIIGIKOOL
kool
Jõeoru Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 14:00 Võrkpall Võistlus NARVA VANALINNA RIIGIKOOL
kool
Jõeoru Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 15:00 Tapa valla koolide kuni 9.-klasside poiste jalgpalli karikavõistlus Võistlus MAARJAMAA HARIDUSKOLLEEGIUM
kool
Eesti, Lääne-Viru maakond, Tapa, Tapa linn, Pargi tn 12 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 15:00 XXI Kindral Johan Laidoneri olümpiateatejooks Võistlus MTÜ Eesti Spordiselts Kalev
kool, spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, , Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 15:00 Vesiaeroobika Avatud treening Loksa Spordikeskus
muu
Eesti, Harju maakond, Loksa, Tallinna tn 47b Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 16:00 Maastikumäng Võistlus KIHELKONNA KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Saare maakond, Kihelkonna, Kooli 1 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 16:00 Tartu koolide teatejooksude päev Võistlus Tartu Spordiselts "Kalev"
kool, spordiorganisatsioon
Eesti, Tartu maakond, Tartu linn, Tamme pst 1 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 16:30 Märgihüppamine Muu sündmus MTÜ Trikit
spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Ristiku tn 69 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 16:30 RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak Võistlus Orienteerumisklubi West
kool, spordiorganisatsioon
Eesti, Pärnu maakond, Pärnu, Niidupargi Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 17:00 Jõutrenn Avatud treening EESTI TÖÖTUKASSA
muu
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe 2 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 17:00 Pereorienteerumine Tervisepäev RAKVERE ROHUAIA LASTEAED
kool, lasteaed
Eesti, Lääne-Viru maakond, Rakvere linn, Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 17:00 KEILA SEERIAJOOKSU 8. ETAPP - SARJA KOKKUVÕTE Võistlus MTÜ Triathlon Estonia
spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Keila, Ehitajate tee 13 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 17:00 (GPS) orienteerumine peredele Liikumispäev VÕRU LASTEAED OKASROOSIKE
lasteaed
Eesti, Võru maakond, Võru, Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 17:00 Orienteerumisneljapäevakud Muu sündmus Hiiumaa Orienteerujate Klubi
spordiorganisatsioon
Eesti, Hiiu maakond, Kärdla, Sadama 33 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 17:30 Tolkuse raba matkarada Matkapäev PÄRNU TAMMSAARE LASTEAED
lasteaed
Eesti, Pärnu maakond, Piirumi, Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 18:00 TalTechi Teatejooks 2020 Võistlus Tallinna Tehnikaülikooli Sp...
spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Männiliiva tänav 7 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 18:00 Kaido Hanni: Fookuses on süda ja sport! Seminar/koolitus Mittetulundusühing Terve El...
kool
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Vabaduse puiestee 174b Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 18:00 24. 09. Orienteerumis neljapäeval Liikumispäev HIIUMAA GÜMNAASIUM
kool
Kärdla, start Villalao juurest Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 18:00 Järvede jooksud 11. etapp Eistvere järve jooks Võistlus Spordiklubi Imavere
spordiorganisatsioon
Eesti, Järva maakond, Eistvere, Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 18:00 Värska jooks 2020 Võistlus Värska OK PEKO
spordiorganisatsioon
Värska staadion Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 18:15 Spordinädala eritreening Avatud treening OÜ Tondi Tennisekeskus (Gol...
spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Rotermanni tn 5 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 18:15 Spordinädala eritreening Golden Club Viimsi klubis Avatud treening OÜ Tondi Tennisekeskus (Gol...
spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Haabneeme, Karulaugu tee 13 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 18:30 Ultimate frisbee trennid kõigile huvilistele Avatud treening MTÜ Ultimate Saku
spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Saku, Saku alevik, Tallinna mnt 10 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 18:30 - T 29.09.2020 Välitreening Alusta Algusest Avatud treening MTÜ Tabasalu Ujumisklubi
kool, spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Harku, Tabasalu alevik, Kooli tn 11 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 18:30 Lasnamäe linnaosa lasteaia õpetajate liikumisõhtu Liikumispäev TALLINNA TUULE LASTEAED
kool, lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Reidi tee Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 18:30 Avatud treening - üldkehaline Avatud treening CFC Spordiklubi
kool, spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Viimsi, Haabneeme alevik, Karulaugu tee 13 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 19:00 EMV Meeste Esiliiga Võistlus Pärnu Jalgpalliklubi Vaprus
kool, spordiorganisatsioon
Eesti, Pärnu maakond, Pärnu, Ranna puiestee 2 Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 19:00 Jumping Liikumispäev PAIDE SOOKURE LASTEAED
lasteaed
Eesti, Järva maakond, Roosna-Alliku, Vaata lähemalt
N 24.09.2020, 19:15 Iluuisutamise treening Avatud treening Iluuisutamisklubi Juna
kool, spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Haabersti 3 Vaata lähemalt
R 25.09.2020 Maastikumäng „Keeristorm” Liikumispäev ABJA GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Viljandi maakond, Abja-Paluoja, Abja tee 15 Vaata lähemalt
R 25.09.2020 Maastikumäng Ninametsas Liikumispäev LAUKA PÕHIKOOL
kool
Eesti, Hiiu maakond, Kõrgessaare, Vaata lähemalt
R 25.09.2020 - E 28.09.2020 Karukella spordipäev Spordipäev KURISTA LASTEAED KARUKELL
lasteaed
Eesti, Jõgeva maakond, Kurista, Vaata lähemalt
R 25.09.2020 Inimese tervis:toit ja sport Seminar/koolitus TREASURE ISLAND OÜ
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Räga 4 Vaata lähemalt
R 25.09.2020 - L 26.09.2020 Flight Clubi Spordinädal Muu sündmus Flight Club OÜ
spordiorganisatsioon
Eesti, Tartu maakond, Tartu, Tähe 98 Vaata lähemalt
R 25.09.2020 - K 30.09.2020 Rahvastepalli turniir 4.-5. klassidele Võistlus Saue Kergejõustikuklubi
spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Saue, Saue linn, Nurmesalu tn 9 Vaata lähemalt
R 25.09.2020 Keeni Põhikooli spordipäev Spordipäev KEENI PÕHIKOOL
kool, lasteaed
Eesti, Valga maakond, Sangaste, Kooli tee 2 Vaata lähemalt
R 25.09.2020 Krõllid matkama Matkapäev AVINURME LASTEAED NAERULIND
lasteaed
Eesti, Jõgeva maakond, Avinurme, Põllu 1 Vaata lähemalt
R 25.09.2020 B- osakonna spordipäev Spordipäev TALLINNA HELENI KOOL
kool, lasteaed
Stroomi mets Vaata lähemalt
R 25.09.2020 Laupa Kooli Spordipäev Spordipäev LAUPA PÕHIKOOL
kool
Eesti, Järva maakond, Türi, Staadioni Vaata lähemalt
R 25.09.2020 Mesimummu rühma sügisene spordipäev 2020 Spordipäev KAIU LASTEAED TRIINUTARE
lasteaed
Eesti, Rapla maakond, Rapla, Kaiu alevik Vaata lähemalt
R 25.09.2020 Narva Paju kool Matkapäev NARVA PAJU KOOL
kool
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva, Aleksei Juhhanovi 3 Vaata lähemalt
R 25.09.2020 Kärla Lasteaia jooksuhommik Liikumispäev KÄRLA LASTEAED
lasteaed
Eesti, Saare maakond, Kärla, Vaata lähemalt
R 25.09.2020 Maastikumäng. Võistlus KAIU PÕHIKOOL
kool
Eesti, Rapla maakond, Rapla, Kaiu alevik Vaata lähemalt
R 25.09.2020 Marge Almre Spordipäev TARVASTU LASTEAED
lasteaed
Eesti, Viljandi maakond, Soe, Viljandi County, Vaata lähemalt
R 25.09.2020 Osavaim korvpallur, 4. - 6. klassid Võistlus PALDISKI VENE PÕHIKOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Lääne-Harju, Paldiski linn, Peetri tn 26 Vaata lähemalt
R 25.09.2020 Tervisepäev liikumismängudega Tervisepäev TARVASTU LASTEAED
lasteaed
Eesti, Viljandi maakond, Soe, Viljandi County, Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 08:00 Sillamäe Eesti Põhikooli spordipäev Spordipäev SILLAMÄE EESTI PÕHIKOOL
kool
Eesti, Ida-Viru maakond, Sillamäe, V. Tškalovi tn 21 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 08:15 Tartu Kesklinna Kooli Kergejõustikupäev Spordipäev TARTU KESKLINNA KOOL
kool
Eesti, Tartu maakond, Tartu linn, Staadioni tn 21 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 08:25 Illuka Kooli rahvastepalliturniir Võistlus ILLUKA KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Alutaguse, Illuka küla Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 08:30 Muraste Kooli matkapäev Matkapäev MURASTE KOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Muraste, Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 08:30 Sügiskross 4.-9. klass Võistlus ARUKÜLA PÕHIKOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Raasiku, Aruküla alevik Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 08:30 Viljandi Kesklinna Kooli spordipäev Spordipäev VILJANDI KESKLINNA KOOL
kool
Eesti, Viljandi maakond, Viljandi, Vesiflirdi 3 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 09:00 - L 26.09.2020 Rotax Nordic Challenge 3 etapp Võistlus Kesk-Eesti Kardikeskus
spordiorganisatsioon
Eesti, Järva maakond, Kurisoo, Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 09:00 Avatud treening Roostiku kooli kooliperele Avatud treening Margit Tamm
spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Vabaõhumuuseumi tee 8 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 09:00 Kajamaa Kooli spordipäev Spordipäev KAJAMAA KOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Kajamaa, Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 09:00 Sportlik reede Võistlus TALLINNA LEHOLA LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Mustamäe tee 187 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 09:00 Viljandimaa koolide 10.-12.kl. poiste jalgpall Võistlus Viljandimaa Spordiliit
spordiorganisatsioon
Eesti, Viljandi maakond, Viljandi, Ranna puiestee 7 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 09:00 Nõmme Põhikooli Spordinädal Tervisepäev TALLINNA NÕMME PÕHIKOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Vana-Mustamäe 48 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 09:00 Orienteerumine - punktides liiklusteemalistele küsimustele vastamine - kogu koolipere Tervisepäev TALLINNA KIVIMÄE PÕHIKOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Vana-Mustamäe 48 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 09:00 Koolispordipäev Spordipäev Narva Kreenholmi Gümnaasium
muu
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva, V. Gerassimovi tn 2 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 09:00 Kooli matkapäev Matkapäev PUKA KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Valga maakond, Otepää, Puka alevik, Otepää mnt 4 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 09:00 Laagri Kooli matkapäev 2020 Matkapäev LAAGRI HARIDUS- JA SPORDIKE...
kool, spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Laagri, Veskitammi 22 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 09:00 Pallide päev Liikumispäev TALLINNA MUINASJUTU LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Energia 11 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 09:00 7. Direktor Rein Härmoja nimeline karikajooks Võistlus KUUSTE KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Tartu maakond, Vana-Kuuste, Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 09:00 Rahvaste pall 3. klass Võistlus TALLINNA 53. KESKKOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Tallinn, J. Sütiste tee 42 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 09:00 Hiiumaa Gümnaasiumi spordipäev Spordipäev HIIUMAA GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Hiiu maakond, Hiiumaa, Kärdla linn, Põllu tn 18 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 09:00 Valgejõe õppekeskuse spordipäev Spordipäev MAARJAMAA HARIDUSKOLLEEGIUM
kool
Eesti, Lääne-Viru maakond, Tapa, Tapa linn, Linda tn 10 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 09:15 Pöörane pallipäev Liikumispäev NARVA EESTI GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva, Kraavi tn 1 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 09:30 - N 25.09.2025 Kärdla kooli meistrivõistlused mitmevõistluses ja teatejooksudes Võistlus Kärdla Põhikool
kool
Eesti, Hiiu maakond, Kärdla, Eha 7 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 09:30 Lohusuu Spordipäev Spordipäev LOHUSUU KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Jõgeva maakond, Mustvee, Lohusuu alevik, Avinurme tee 40 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 09:30 Harrastusvõimlemise koolitus Seminar/koolitus Võimlemisklubi "Rütmika"
kool, spordiorganisatsioon
Eesti, Tartu maakond, Tartu, Turu 8 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 09:30 Lasteaia spordipäev Spordipäev RUMMU LASTEAED LEPATRIINU
lasteaed
Aia 9, Rummu Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 09:30 Liikumine tervise heaks "НеОлимпийские Игры" Liikumispäev SILLAMÄE KANNUKA KOOL
kool
Eesti, Ida-Viru maakond, Sillamäe, Geoloogia 13 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 09:30 Kolme kooli spordipäev (Kauksi-Ruusa-Mikitamäe) Spordipäev KAUKSI PÕHIKOOL
kool
Eesti, Põlva maakond, Räpina, Ruusa küla, Mõisavahe tee 7 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 09:30 Jõhvi Gümnaasiumi sügisjooks Spordipäev JÕHVI GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Ida-Viru maakond, Jõhvi, Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 09:30 Matkapäev 5.-12.kl Matkapäev TALLINNA KURISTIKU GÜMNAASIUM
kool
Lasnamäe-Maardu-Lagedi Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 09:45 Reipalt koolipinki Spordipäev LAEVA PÕHIKOOL
kool
Eesti, Tartu maakond, Tartu vald, Laeva küla, Aeru tee 1 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 09:50 Kõne ja liikumis Spordipäev NARVA LASTEAED SÄDEMEKE
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva, Pähklimäe 5 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 10:00 Liikumine tervise heaks Liikumispäev IMASTU KOOLI SELTS
kool
Eesti, Lääne-Viru maakond, Rakvere, Lille 8 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 10:00 Linnutorni matk. Matkapäev VIHASOO LASTEAED-ALGKOOL
kool, lasteaed
Eesti, Harju maakond, Vihasoo, Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 10:00 Matkapäev Matkapäev PÄRNU KADRI LASTEAED
lasteaed
Eesti, Pärnu maakond, Pärnu, Kadri 23 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 10:00 Spordi orienteerimine õues Spordipäev NARVA LASTEAED PINGVIIN
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva, Mõisa 1a Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 10:00 Lasteaed Tõrutõnn/Ulvi maja kombineeritud teatevõistlus Spordipäev ULVI LASTEAED
muu
Eesti, Lääne-Viru maakond, Ulvi, Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 10:00 Aste Põhikooli sünnipäevamatk Võistlus ASTE PÕHIKOOL
kool
Eesti, Saare maakond, Aste, Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 10:00 Rakvere Reaalgümnaasiumi liikumispäev Liikumispäev RAKVERE REAALGÜMNAASIUM
kool
Eesti, Lääne-Viru maakond, Rakvere, Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 10:00 Kergejõustik Taime Lasteaias Võistlus TAIME LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Taime 27 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 10:00 - R 18.09.2020 Koolidevaheline spordipäev Spordipäev RUUSA PÕHIKOOL
kool
Eesti, Põlva maakond, Räpina, Ruusa küla, Mõisavahe tee 7 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 10:00 Näitus Spordipäev NARVA LASTEAED TULUKE
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva, Kangelaste prospekt 16a Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 10:00 Matkamine koos sõpradega! Matkapäev TALLINNA MAHTRA LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Paepargi tn 9 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 10:00 Sportlikud mängud algklassidele Võistlus KULLAMAA KESKKOOL
kool
Eesti, Lääne maakond, Lääne-Nigula, Kullamaa küla Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 10:00 Spordipäev "Sügise sünnipäev" Spordipäev ÕIE LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Jüri, Võsa 16 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 10:00 Tõstamaa Keskkooli Sügisene Spordipäev Võistlus TÕSTAMAA KESKKOOL
kool
Eesti, Pärnu maakond, Pärnu, Tõstamaa alevik, Kalli mnt 8 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 10:00 Kanepi valla lasteaedade spordipäev Spordipäev KANEPI GÜMNAASIUM
kool
Kanepi Gümnaasiumi staadion Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 10:00 Disgolf lastele Liikumispäev VORMSI LASTEAED-PÕHIKOOL
kool, lasteaed
Eesti, Lääne maakond, Hullo, Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 10:00 Võrkpall Võistlus NARVA LASTEAED TAREKE
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva, Albert-August Tiimani 16 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 10:00 Väätsa Kooli Spordipäev Spordipäev VÄÄTSA PÕHIKOOL
kool
Eesti, Järva maakond, Väätsa, Kooli 1 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 10:00 Viljandi Kaare Kooli spordipäev Spordipäev VILJANDI KAARE KOOL
kool
Eesti, Viljandi maakond, Viljandi linn, Kesk-Kaare tn 17 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 10:00 Sügisene spordipäev lossipargis Spordipäev HAAPSALU VANALINNA LASTEAIAD
lasteaed
Eesti, Lääne maakond, Haapsalu, Lossiplats 3 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 10:00 Orissaare Gümnaasiumi jalgpallipäev Liikumispäev ORISSAARE GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Saare maakond, Saaremaa, Orissaare alevik, Kuivastu mnt 24a Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 10:00 Roosi mitmevõistlus Spordipäev KURESSAARE TUULTE ROOSI LAS...
lasteaed
Kuressaare Tuulte Roosi Lasteaed Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 10:00 Mõisaküla Lasteaia matkapäev Matkapäev MÕISAKÜLA LASTEAED
lasteaed
Mõisaküla Lasteaed Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 10:00 Spordikaleidoskoop Liikumispäev NARVA LASTEAED KASEKE
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva, Energia 4a Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 10:00 NKL Matkapäev Matkapäev NARVA VANALINNA RIIGIKOOL
kool
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva-Jõesuu, Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 10:00 Avasta ümbrust Muu sündmus HARKUJÄRVE PÕHIKOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Harku, Harkujärve küla, J. Venteri tee 2 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 10:00 Spordipäev Spordipäev TALLINNA PRIISLE LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, K. Kärberi 31 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 10:00 Judo trenn Tervisepäev NARVA-JÕESUU LASTEAED KARIK...
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva-Jõesuu, Karja 25 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 10:00 Rühkiv Ripsik Spordipäev RAADI LASTEAED RIPSIK
muu
Eesti, Tartu maakond, Vahi, Mõisatamme 30 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 10:00 Nooremate rühmade matkapäev Matkapäev LASTEAED PÄIKENE
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Sõle 39 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 10:15 Jooksja päev Spordipäev KOHTLA-JÄRVE LASTEAED PÄÄSUKE
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Kohtla-Järve, Keskallee 34 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 10:20 Tervisepäev Liikumispäev TALLINNA LINNAMÄE LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Linnamäe tee 4 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 10:30 Digiorienteerumine Liikumispäev TARBJA LASTEAED-KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Järva maakond, Tarbja, Kooli tee 1 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 10:30 Kergejõstikupäev Spordipäev PÄRNU PÄIKESE KOOL
kool
Eesti, Pärnu maakond, Pärnu, Rõugu 8 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 10:30 - P 27.09.2020 Eesti Pimedate Spordiliidu male ja kabe võistlus Võistlus Eesti Pimedate Spordiliit
spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Tondi 8a Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 10:30 Laulu - ja liikumismängude päev Liikumispäev RAMSI LASTEAED TARUKE
kool, lasteaed
Eesti, Viljandi maakond, Ramsi, Keskuse tee Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 10:30 Sportliku mänguasja päev Spordipäev KOHTLA-JÄRVE LASTEAED KIRJU...
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Kohtla-Järve, Pärna 36 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 10:30 Pallimäng "Väljaviskamine" Spordipäev TALLINNA LEPISTIKU LASTEAED
kool, lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Retke tee 4 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 10:30 Just Dance kogume punkte (Lasteaed) Liikumispäev JOOGAAEG MTÜ
muu
Eesti, Tartu maakond, Elva, Aakre küla, Mõisa tee 10 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 10:40 Taekwondo näidistreening Seminar/koolitus SILLAOTSA KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Tartu maakond, Kastre, Päkste küla Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 10:50 Algklasside sügisjooksuke Liikumispäev ARAVETE KESKKOOL
kool
Eesti, Järva maakond, Järva, Aravete alevik, Kurisu tn 1 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 11:00 Matk sügisesse metsa Matkapäev TAMSALU GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Lääne-Viru maakond, Tapa, Tamsalu linn, Toome tn 20 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 11:00 Sügisjooks Spordipäev NARVA LASTEAED SÄDEMEKE
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva, Pähklimäe 5 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 11:00 Jooksmine Võistlus Valgamaa Spordiliit
spordiorganisatsioon
Eesti, Valga maakond, Tõrva, Tõrva linn Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 11:00 XIII Jõhvi Vene Põhikooli Kooliolümpiamängud Võistlus JÕHVI VENE PÕHIKOOL
kool
Eesti, Ida-Viru maakond, Jõhvi, Jõhvi linn, Narva mnt 16 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 11:00 Valgamaa koolide murdmaajooksu meistrivõistlused Võistlus Valgamaa Spordiliit
spordiorganisatsioon
Eesti, Valga maakond, Tõrva, Tõrva linn Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 11:00 - K 30.09.2020 Kolga Kooli liikumispäev Liikumispäev KOLGA KOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Kolga, Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 11:00 Tõukerataste teatevõistlus Spordipäev TALLINNA LASTEAED VIKERKAAR
lasteaed
Õismäe tiigi ääres Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 11:00 Kergejõustiku mitmevõistlus. Võistlus Ridala Põhikooli Spordiklubi
spordiorganisatsioon
Eesti, Lääne maakond, Panga, Kooli 4 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 11:00 Sügisene spordipäev Spordipäev TALLINNA LUHA LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Luha 29 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 11:00 Kergejõustikupäev Spordipäev KOSE-UUEMÕISA LASTEAED-KOOL
kool, lasteaed
Kose-Uumõisa staadion Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 11:00 Paneme palli veerema! Spordipäev VIISU LASTEAED
lasteaed
Eesti, Järva maakond, Viisu, Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 11:00 Tillude matk Matkapäev SURJU PÕHIKOOL
kool, lasteaed
Eesti, Pärnu maakond, Surju, Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 12:00 Tartumaa koolide maastikuteatejooks Võistlus Tartumaa Spordiliit
spordiorganisatsioon
Eesti, Tartu maakond, Tartu vald, Sootaga küla Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 12:00 Juuru Eduard Vilde kooli suurjooks Liikumispäev JUURU EDUARD VILDE KOOL
kool
Eesti, Rapla maakond, Rapla, Juuru alevik Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 12:00 Spordipäev Kõmsil Spordipäev KÕMSI LASTEAED-ALGKOOL
kool, lasteaed
Eesti, Pärnu maakond, Lääneranna, Kõmsi küla, Kõmsi tee 14 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 12:00 Ardu Kooli spordipäev Spordipäev ARDU KOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Kose, Ardu alevik, Lasteaia tee 4 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 12:00 Tervisepäev jõusaalis Võistlus LÜLLEMÄE PÕHIKOOL
kool, lasteaed
Eesti, Valga maakond, Valga, Valga linn, E. Enno tn 15 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 12:00 Eesti Koolispordi Liidu orienteerumise meistrivõistlused Võistlus Orienteerumisklubi Põlva Ko...
kool, spordiorganisatsioon
Eesti, Põlva maakond, , Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 13:00 Orienteerumine Liikumispäev URVASTE KOOL
kool
Eesti, Võru maakond, Antsla, Urvaste küla Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 13:00 MOBO orineteerumine Tervisepäev VILJANDI VALLAVALITSUS
muu
Eesti, Viljandi maakond, Viljandi vald, Viisuküla Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 13:00 Kodukandi Matk Matkapäev SURJU PÕHIKOOL
kool, lasteaed
Eesti, Pärnu maakond, Surju, Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 13:00 37.Hubert Pärnakivi jooks Tervisepäev Viljandi Spordiveteranide K...
spordiorganisatsioon
Eesti, Viljandi maakond, Viljandi linn, Riia mnt 91 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 14:00 Õpetajate salsatrenn Võistlus Ehte Humanitaargümnaasium
kool
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Ehte 9 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 14:00 Teedeprojekt OÜ liikumispäev Liikumispäev TEEDEPROJEKT OÜ
muu
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 14:00 Kablutamine Võistlus KABALA LASTEAED-PÕHIKOOL
kool, lasteaed
Eesti, Rapla maakond, Kabala, Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 14:00 Sportlane koolis Seminar/koolitus TALLINNA REAALKOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Estonia puiestee 6 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 15:00 - L 26.09.2020 Kestvusujumine Tervisepäev PAIDE SOOKURE LASTEAED
lasteaed
Eesti, Lääne maakond, Haapsalu, Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 16:00 Kungfu töötuba, TLÜ Konfutsiuse Instituudi 10 aastapäev Muu sündmus MTÜ Meregrupp
spordiorganisatsioon
Konfutsiuse Instituut, TLÜ Astra maja aatriumiswushu Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 16:30 Lõbusad mängud koos vanematega Võistlus TALLINNA KIVIMURRU LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Majaka 32 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 16:45 karatetreening Avatud treening Karateklubi IVL
kool, spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Raudtee tn 55 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 17:00 Järvamaa MV 2020 orienteerumissprindis Võistlus Orienteerumisklubi JOKA
spordiorganisatsioon
Eesti, Viljandi maakond, , Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 17:00 Orienteerumisõhtu peredele Liikumispäev VALTU PÕHIKOOL
kool
Eesti, Rapla maakond, Kaerepere, Staadioni 1 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 18:00 Kahe ketta võistlus Võistlus SPORTIVAD MULGID MTÜ
spordiorganisatsioon
Eesti, Viljandi maakond, Mulgi, Karksi-Nuia linn, Viljandi mnt 4 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 18:00 Kalev-TUL-Jõud maavõistlus kreeka-rooma maadluses Võistlus Maadlusklubi Leo
kool, spordiorganisatsioon
Eesti, Pärnu maakond, Paikuse, Paide mnt 19 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 18:00 Trenniõhtu kõigile Tervisepäev Põlva Terviseklubi
spordiorganisatsioon
Eesti, Põlva maakond, Mammaste, Koolimaja tee 1 Vaata lähemalt
R 25.09.2020, 18:30 Jalgpallitehnika Spordipäev ADVOKAADIBÜROO VALTER & TIIVEL
muu
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Nõmme tee 52 Vaata lähemalt
L 26.09.2020 Ramuddden 6. Valgehobusemäe Rattamaraton Võistlus Pro Jalgratturite Klubi
spordiorganisatsioon
Eesti, Järva maakond, Järva, Mägede küla Vaata lähemalt
L 26.09.2020 - P 27.09.2020 Liigun koos perega Muu sündmus RAMSI LASTEAED TARUKE
kool, lasteaed
Eesti, Viljandi maakond, , Vaata lähemalt
L 26.09.2020 - K 30.09.2020 Liikumisnädala "Prügikõnd" Tõrva vallas Liikumispäev TÕRVA NOORTE LIIT MTÜ
muu
Eesti, Valga maakond, Tõrva, Vaata lähemalt
L 26.09.2020 Sakala GP lauatennises Võistlus Viljandi Lauatenniseklubi S...
spordiorganisatsioon
Eesti, Viljandi maakond, Viljandi linn, Vaksali tn 4 Vaata lähemalt
L 26.09.2020 Carglass heategevuslik Spordipäev Võistlus Windrox OÜ
muu
Eesti, Harju maakond, Anija, Pillapalu küla Vaata lähemalt
L 26.09.2020 - P 27.09.2020 XXXII Suunto Games Eestis Võistlus Orienteerumisklubi Võru
spordiorganisatsioon
Lindora-Kerepäälse Vaata lähemalt
L 26.09.2020, 07:00 Matkasari "Kolm omavalitsust, üks PÕLVAMAA", 3. matk Matkapäev Räpina Spordiklubi
spordiorganisatsioon
Eesti, Põlva maakond, Nohipalo, Vaata lähemalt
L 26.09.2020, 08:30 17. Haanja100 MTB Võistlus Spordiklubi Haanja Rattamar...
spordiorganisatsioon
Eesti, Võru maakond, Võru, Vaata lähemalt
L 26.09.2020, 09:00 RTG tervisepäev Tervisepäev RAPLA TÄISKASVANUTE GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Rapla maakond, Rapla, Vaata lähemalt
L 26.09.2020, 09:30 Saaremaa kodutütarde matkamäng Matkapäev Kaitseliit
kool
Eesti, Saare maakond, Saaremaa, Kuressaare linn, Raiekivi tee 2 Vaata lähemalt
L 26.09.2020, 10:00 Matkapäev Marimetsa matkarajal Võistlus KULLAMAA KESKKOOL
kool
Eesti, Lääne maakond, Rõuma, Vaata lähemalt
L 26.09.2020, 10:00 - E 28.09.2020 SeiklusFest Tervisepäev Alutaguse Matkaklubi
spordiorganisatsioon
Eesti, Ida-Viru maakond, Kohtla-Nõmme, Vaata lähemalt
L 26.09.2020, 10:00 Harjumaa 2020. aasta koroona meistrivõistlused koroona üksikmängus Võistlus Peningi Koroonamänguklubi
spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Raasiku, Raasiku alevik, Meierei tn 27 Vaata lähemalt
L 26.09.2020, 10:00 Tantsuvõistlus "Tähtede turniir Cup 10" Liikumispäev Dance Team Royal MTÜ
spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Rae, Jüri alevik, Laste tn 3 Vaata lähemalt
L 26.09.2020, 10:00 Pärnumaa MV discgolfis Võistlus Discgolfiklubi Hole-in-One
spordiorganisatsioon
Eesti, Pärnu maakond, Häädemeeste, Leina küla Vaata lähemalt
L 26.09.2020, 10:00 Pärnumaa MV sise-kiikingus Võistlus Spordiklubi Vabariigi Võlli...
spordiorganisatsioon
Eesti, Pärnu maakond, Pärnu, Pärnu linn, Riia mnt 129 Vaata lähemalt
L 26.09.2020, 10:00 Ettevõtete Discgolf Võistlus SPORDIPILET OÜ
muu
Nordic Houses Discgolf Park Vaata lähemalt
L 26.09.2020, 10:00 Alutaguse valla peretervisepäev Tervisepäev ALUTAGUSE HUVIKESKUS
muu
Eesti, Ida-Viru maakond, Alutaguse, Iisaku alevik, Tartu mnt 62 Vaata lähemalt
L 26.09.2020, 10:00 Jüriloppet Duatlon Võistlus VÕSUKESE LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Jüri, Laste 5 Vaata lähemalt
L 26.09.2020, 10:00 Liikumispäev Liikumispäev TAHKURANNA LASTEAED-ALGKOOL
kool, lasteaed
Eesti, Pärnu maakond, Tahkuranna, Vaata lähemalt
L 26.09.2020, 10:00 Discgolfi päev Liikumispäev JÄRVAKANDI LASTEAED PESAMUNA
lasteaed
Järvakandi terviserada Vaata lähemalt
L 26.09.2020, 10:30 - P 27.09.2020 Viljandimaa discgolfi MV Võistlus Viljandimaa Spordiliit
spordiorganisatsioon
Abja-Paluoja​, Karksi-Nuia ja Holstre-Polli discgolfpargis Vaata lähemalt
L 26.09.2020, 11:00 Sportlik perepäev Tervisepäev MURASTE KOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Harku, Muraste küla, Lee tee 9 Vaata lähemalt
L 26.09.2020, 11:00 Väikese vägilase jooks lossimäel Võistlus ALATSKIVI LASTEAED
lasteaed
Eesti, Tartu maakond, Alatskivi, Lossi 10 Vaata lähemalt
L 26.09.2020, 11:00 KANEPI UIM Tervisepäev MTÜ TALIUJUMINE RAHVASPORDIKS
spordiorganisatsioon
Eesti, Põlva maakond, Hino, Vaata lähemalt
L 26.09.2020, 11:00 Luunja 3. Titeralli Tervisepäev Luunja Kultuuri- ja Vabaaja...
muu
Eesti, Tartu maakond, Luunja, Vaata lähemalt
L 26.09.2020, 11:00 Orienteerumismatk " Liikudes olümpial-2020" Matkapäev LASTEAED VIKERKAAR
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Keila linn, Keila, Ehitajate tee 13 Vaata lähemalt
L 26.09.2020, 11:00 Pärnumaa suvised Meistrivõistlused discgolfis Võistlus Discgolfiklubi Hole-in-One
spordiorganisatsioon
Eesti, Pärnu maakond, Tahkuranna, Vaata lähemalt
L 26.09.2020, 11:00 Märjamaa 37 alevijooks Võistlus MÄRJAMAA VALLA SPORDIKESKUS SA
spordiorganisatsioon
Eesti, Rapla maakond, Märjamaa, Staadioni 3 Vaata lähemalt
L 26.09.2020, 11:00 Järvakandi Tupiku Igamehe Maraton TIMM2 Võistlus Järvakandi Wellod
muu
Eesti, Rapla maakond, Kehtna, Järvakandi alev Vaata lähemalt
L 26.09.2020, 11:00 Pirita Väike Maraton 2020 Võistlus Pirita Aerutamisklubi
kool, spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Rummu tee 3 Vaata lähemalt
L 26.09.2020, 11:00 Corpore cup Võistlus Karateklubi Corpore
spordiorganisatsioon
Eesti, Pärnu maakond, Pärnu, Pärnu linn, Kuninga tn 29 Vaata lähemalt
L 26.09.2020, 11:00 Tartu Sügisrull Võistlus Tartu Suusaklubi
kool, spordiorganisatsioon
Eesti, Tartu maakond, Tartu linn, Herne tn 67 Vaata lähemalt
L 26.09.2020, 11:00 Yoga Avatud treening NARVA LINNA ARENDUS SA
muu
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva, Linnuse tn 2 Vaata lähemalt
L 26.09.2020, 11:00 Elva Matkamaraton 2020 Matkapäev ELVA KULTUUR JA SPORT SA
muu
Eesti, Tartu maakond, Elva, Vaata lähemalt
L 26.09.2020, 11:00 Avatud ring Võistlus Poksiklubi Kalev
kool, spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Liivalaia tn 7 Vaata lähemalt
L 26.09.2020, 11:00 Sporti kogu päevaks. Tervisepäev MTÜ Spordiring
kool, spordiorganisatsioon
Eesti, Saare maakond, Kuressaare, Vaata lähemalt
L 26.09.2020, 11:00 Lev Migdalski karikas Võistlus Spordiklubi Narva-Asimuut
spordiorganisatsioon
Eesti, Ida-Viru maakond, , Äkkeküla tee Vaata lähemalt
L 26.09.2020, 11:00 Võrumaa Pikamaajooksude sarja järelaitamistunnid Spordipäev VÕRUMAA SPORDILIIT
spordiorganisatsioon
Kubija Terrvise- ja spordikeskus Vaata lähemalt
L 26.09.2020, 11:00 Järvakandi TIMM- Tupiku Igamehe MaastikuMaraton Võistlus JÄRVAKANDI KOOL
kool
Eesti, Rapla maakond, Järvakandi, Vaata lähemalt
L 26.09.2020, 11:30 19. Leo Kreinini MÄV kreeka-rooma ja naistemaadluses Võistlus Maadlusklubi Leo
kool, spordiorganisatsioon
Eesti, Pärnu maakond, Paikuse, Paide mnt 19 Vaata lähemalt
L 26.09.2020, 11:30 Korvpall kogu perele Avatud treening NARVA LINNA ARENDUS SA
muu
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva, Raja tn 5 Vaata lähemalt
L 26.09.2020, 12:00 BungyPump kepikõnni treening Liikumispäev Lääne Maakonna Spordiliit L...
spordiorganisatsioon
Palivere liikumisrajad Vaata lähemalt
L 26.09.2020, 12:00 32. Ümber Saadjärve jooks Võistlus Tartumaa Spordiliit
spordiorganisatsioon
Eesti, Tartu maakond, Kukulinna, Vaata lähemalt
L 26.09.2020, 12:00 - P 27.09.2020 Järvamaa MV kergejõustiku mitmevõistluses Võistlus Kergejõustikuklubi Järvala
spordiorganisatsioon
Eesti, Järva maakond, Türi, Türi linn, Tolli tn 51 Vaata lähemalt
L 26.09.2020, 12:00 Veteranide heitjate seeriavõistluse V etapp Võistlus Eesti Kergejõustikuveterani...
spordiorganisatsioon
Eesti, Ida-Viru maakond, Vitsiku, Vaata lähemalt
L 26.09.2020, 12:00 Maastikujooks Tahkunas Võistlus Hiiumaa Jooksugrupp
spordiorganisatsioon
Tahkuna tuletorni lähistel Vaata lähemalt
L 26.09.2020, 12:30 Eesti MV 20km maanteekäimises/ Eesti käimise KV Võistlus Eesti Kergejõustikuliit
spordiorganisatsioon
Eesti, Ida-Viru maakond, Sillamäe, Vaata lähemalt
L 26.09.2020, 12:30 Kolme koolimaja jooks Muu sündmus KILINGI-NÕMME GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Pärnu maakond, Saarde, Kilingi-Nõmme linn, Pargi tn 3 Vaata lähemalt
L 26.09.2020, 13:00 Pumptrack Party in ÄkkeKüla Spordipäev VELONARVA MTÜ
muu
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva, Vaata lähemalt
L 26.09.2020, 13:00 - P 27.09.2020 XXXII Suunto Games Võistlus Eesti Orienteerumisliit
spordiorganisatsioon
Eesti, Võru maakond, Lindora, Vaata lähemalt
L 26.09.2020, 13:00 Fitnessi ja kulturismi võistlus Valio Profeel Cup Võistlus SPARTA Spordiselts
kool, spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pärnu mnt 139C Vaata lähemalt
L 26.09.2020, 14:30 Kujunduisutamise avatud treening Avatud treening Iluuisutamisklubi Juna
kool, spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Haabersti 3 Vaata lähemalt
L 26.09.2020, 15:00 Sportlik perepäev Aruküla staadionil Liikumispäev RAASIKU VALLA SPORT
muu
Eesti, Harju maakond, Raasiku, Aruküla alevik, Põllu tn 5 Vaata lähemalt
L 26.09.2020, 18:00 Be Active Night Run Võistlus MTÜ Stamina Spordiklubi
spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Roheline aas 24 Vaata lähemalt
L 26.09.2020, 19:00 PAF Superkarika mäng Märjamaal Võistlus MÄRJAMAA VALLA SPORDIKESKUS SA
spordiorganisatsioon
Eesti, Rapla maakond, Märjamaa, Staadioni 3 Vaata lähemalt
P 27.09.2020 Sportland Kõrvemaa Rattamaraton Võistlus Baltic Events Estonia MTÜ
spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Anija, Pillapalu küla Vaata lähemalt
P 27.09.2020 XXXVII Sakala lauatennise karikasarja 1.etapp Võistlus Viljandi Lauatenniseklubi S...
spordiorganisatsioon
Eesti, Viljandi maakond, Viljandi linn, Vaksali tn 4 Vaata lähemalt
P 27.09.2020, 09:00 Discgolfi üritus Annikoru Discgolfi pargis Liikumispäev LOHKVA LASTEAED
lasteaed
Eesti, Tartu maakond, Annikoru, Annikoru tee 5 Vaata lähemalt
P 27.09.2020, 09:00 Lezyne CX1 - Bike Fanatics Koidu CX Võistlus MTÜ Klubi Spordipartner
spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Koidu, Harju County, Vaata lähemalt
P 27.09.2020, 09:30 Rapla maakonna MV discgolfis Võistlus Rapla Maakonna Spordiliit
spordiorganisatsioon
Eesti, Rapla maakond, Märjamaa, Nõmmeotsa küla Vaata lähemalt
P 27.09.2020, 10:00 Pannjärve tervisespordipäev Võistlus Kohtla-Järve Spordiselts Kalev
spordiorganisatsioon
Eesti, Ida-Viru maakond, Alutaguse, Vasavere küla Vaata lähemalt
P 27.09.2020, 10:00 Mihklijooks Võistlus Võnnu Spordiklubi
spordiorganisatsioon
Eesti, Tartu maakond, Kastre, Võnnu alevik, Tartu tn 34 Vaata lähemalt
P 27.09.2020, 10:00 FitQ kodune treeningmaraton Spordipäev FITQ STUDIO OÜ
muu
www.fitq.studio Igaüks saab kaasa teha oma kodus. Vaata lähemalt
P 27.09.2020, 10:00 Kehtna-Kaerepere 1. Sügisjooks Võistlus KEHTNA VALLAVALITSUS
muu
Eesti, Rapla maakond, Kehtna, Vaata lähemalt
P 27.09.2020, 11:00 Lõuna-Läänemaa jalgpalliklubi laste sügisturniir Võistlus Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi
spordiorganisatsioon
Eesti, Pärnu maakond, Lääneranna, Lihula linn, Jaama tn 9 Vaata lähemalt
P 27.09.2020, 11:00 Matk Alatskivi matkarajal Matkapäev ALATSKIVI LASTEAED
lasteaed
Eesti, Tartu maakond, Alatskivi, Vaata lähemalt
P 27.09.2020, 11:00 34. Viimsi Jooks Võistlus Spordiklubi VIIMSI SPORT MTÜ
spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Viimsi, Haabneeme alevik, Karulaugu tee 15 Vaata lähemalt
P 27.09.2020, 11:00 Käru petanki seeriavõistluse V etapp Võistlus Türi Spordiklubide Liit
kool, spordiorganisatsioon
Eesti, Järva maakond, Türi, Käru alevik, Aia tn 21a Vaata lähemalt
P 27.09.2020, 11:00 Maratonijooks Liikumispäev MEHIKOORMA PÕHIKOOL
kool
Kooli 2 Mehikoorma Räpina vald Vaata lähemalt
P 27.09.2020, 11:00 Pilatese ja TRE lõdvestustehnika tutvustav õppepäev Tervisepäev KIRBLA KÜLASELTS
muu
Eesti, Lääne maakond, Kirbla, Vaata lähemalt
P 27.09.2020, 11:00 Jalase Rabamatk Matkapäev RAPLA TARBIJATE ÜHISTU
muu
Eesti, Rapla maakond, Jalase, Vaata lähemalt
P 27.09.2020, 11:00 Liikudes tervemaks: Südamejooks Tervisepäev SAAREMAA SPORDIKOOL
kool, spordiorganisatsioon
Eesti, Saare maakond, Saaremaa, Kuressaare linn, Kaevu tn 18 Vaata lähemalt
P 27.09.2020, 11:00 Prangli elamusretk Matkapäev MTÜ Elamusretked
spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, , Vaata lähemalt
P 27.09.2020, 11:30 KOHTLA-JÄRVE SPORDIKLUBI KLEO TERVISEPÄEV Tervisepäev Kohtla-Järve Spordiklubi KLEO
spordiorganisatsioon
Eesti, Ida-Viru maakond, Alutaguse, Vasavere küla Vaata lähemalt
P 27.09.2020, 12:00 Luunja 7. Matkamäng Matkapäev Luunja Kultuuri- ja Vabaaja...
muu
Eesti, Tartu maakond, Luunja, Vaata lähemalt
P 27.09.2020, 12:00 ETSÜ tantsuspordi seminar Seminar/koolitus EESTI TANTSUSPORDI ÜHENDUS
spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Kesklinna, Pirita tee 20p Vaata lähemalt
P 27.09.2020, 12:00 Päri heidete 4 võistlus Võistlus Viljandi Kergejõustikuselts...
spordiorganisatsioon
Eesti, Viljandi maakond, Viljandi vald, Päri küla, Kannikmäe tee 19 Vaata lähemalt
P 27.09.2020, 12:00 Pärnumaa Rattaorienteerumine Spordipäev Pärnumaa Spordiliit
spordiorganisatsioon
Eesti, Pärnu maakond, Pärnu, Ranna puiestee 2 Vaata lähemalt
P 27.09.2020, 12:00 Vaadeldes looduseraamatut Matkapäev Pöide Spordiselts
spordiorganisatsioon
Eesti, Saare maakond, Saaremaa, Oti küla Vaata lähemalt
P 27.09.2020, 13:00 Raplamaa JK vs Tallinna JK Piraaja jalgpallimäng Võistlus MTÜ Raplamaa Jalgpallikool
kool, spordiorganisatsioon
Eesti, Rapla maakond, Rapla, Rapla linn Vaata lähemalt
P 27.09.2020, 13:00 Avatud sulgpallitreening Avatud treening Spordiklubi Kõlleste
spordiorganisatsioon
Eesti, Põlva maakond, Kanepi, Krootuse küla, Kooli tn 1 Vaata lähemalt
P 27.09.2020, 13:00 Spordinädala Avatud Treening 2020 Avatud treening SPORDIKLUBI COMBAT HAPKIDO ...
spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Sõle 40 Vaata lähemalt
P 27.09.2020, 14:30 Spordinädala laste üksikmängu turniir Võistlus MTÜ Rapla Sulgpalliklubi Va...
spordiorganisatsioon
Eesti, Rapla maakond, Rapla, Rapla linn, Viljandi mnt 69a Vaata lähemalt
P 27.09.2020, 15:00 Tasuta squashi proovitreeningud Avatud treening EESTI SQUASHIAKADEEMIA MTÜ
muu
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Sõjakooli tn 10 Vaata lähemalt
P 27.09.2020, 16:00 Perepäev "Kuldne sügis" spordiga Spordipäev MTÜ Spordiring
kool, spordiorganisatsioon
Eesti, Saare maakond, Kuressaare, Vaata lähemalt
P 27.09.2020, 17:00 Roller derby proovitrenn / Roller Derby demo training Avatud treening Tallinn Roller Derby Klubi
spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Valdeku tn 15 Vaata lähemalt
E 28.09.2020 - K 30.09.2020 Spordinädal Spordipäev TÜRI PÕHIKOOL
kool
Eesti, Järva maakond, Türi, Ferdinand Johann Wiedemanni 3 Vaata lähemalt
E 28.09.2020 - K 30.09.2020 Uus on huvitav Avatud treening TAMSALU GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Lääne-Viru maakond, Tapa, Tamsalu linn, Kesk tn 11 Vaata lähemalt
E 28.09.2020 Audentese spordigümnaasiumi spordipäev Spordipäev AUDENTESE KOOLIDE SA
kool, spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Tondi 84 Vaata lähemalt
E 28.09.2020 Mängude päev Muu sündmus NARVA PAJU KOOL
kool
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva, Aleksei Juhhanovi 3 Vaata lähemalt
E 28.09.2020 Sulgpalliturniir Tervisepäev ADVOKAADIBÜROO ALTERNA OÜ
muu
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Sõjakooli tn 10 Vaata lähemalt
E 28.09.2020 - T 29.09.2020 Risti Kooli discgolfi võistlus võistkondadele Liikumispäev RISTI PÕHIKOOL
kool
Palivere discgolfi rada ja park Risti Kooli juures Vaata lähemalt
E 28.09.2020 Kohtumine noorsportlastega ja teatevõistlused. Liikumispäev SÕMERU PÕHIKOOL
kool
Lääne Virumaa, Sõmeru Põhikool Vaata lähemalt
E 28.09.2020 Liblika rühma sügisene matkapäev 2020 Matkapäev KAIU LASTEAED TRIINUTARE
lasteaed
Eesti, Rapla maakond, Kaiu, Vaata lähemalt
E 28.09.2020 - K 30.09.2020 Kondimootoriga kooli Muu sündmus PAIDE GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Järva maakond, Paide, Tallinna 46 Vaata lähemalt
E 28.09.2020 Roosna-Alliku Põhikooli takistusjooks Võistlus ROOSNA-ALLIKU PÕHIKOOL
kool
Eesti, Järva maakond, Paide, Roosna-Alliku alevik, Kooli tn 1 Vaata lähemalt
E 28.09.2020 Õunajooks Tervisepäev KOHTLA-JÄRVE LASTEAED KAKUKE
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, , Lehola 14 Vaata lähemalt
E 28.09.2020 Randvere Kooli rahvastepalli turniir Võistlus RANDVERE KOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Viimsi, Randvere küla, G. H. Schüdlöffeli tee 4 Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 08:30 Heategevuslik kilomeeter Liikumispäev MURASTE KOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Harku, Muraste küla, Lee tee 9 Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 08:30 - T 29.09.2020 Joogahommik Rõõmupesas Tervisepäev TALLINNA RÕÕMUPESA LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, A. H. Tammsaare tee 141 Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 08:30 Teatejooksude päev Spordipäev TARVASTU GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Viljandi maakond, Viljandi vald, Mustla alevik, Kevade tn 2a Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 08:35 Euroopa Koolispordipäev Võistlus HEIMTALI PÕHIKOOL
kool
Eesti, Viljandi maakond, Viljandi vald, Heimtali küla, Kitsetare tee 7 Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 09:00 Reipalt kooli! Matkapäev KONGUTA KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Tartu maakond, , Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 09:00 Õppetegevus "Sport meie elus" Seminar/koolitus TALLINNA KIVIMURRU LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Majaka 32 Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 09:00 TLPK SPORDIPÄEV Spordipäev TARTU LUTERLIK PEETRI KOOL MTÜ
kool, lasteaed, spordiorganisatsioon
Eesti, Tartu maakond, Tartu, Tamme puiestee 1 Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 09:00 Nõmme Põhikooli Spordinädal Tervisepäev TALLINNA NÕMME PÕHIKOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Külmallika tn 15 Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 09:00 Matk sügisesse loodusesse. Tervisepäev LEIE LASTEAED SIPELGAPESA
lasteaed
Eesti, Viljandi maakond, Leie, Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 09:00 Lasteaia spordipäev Spordipäev VALGUTA LASTEAED-ALGKOOL
kool, lasteaed
Eesti, Tartu maakond, Valguta, Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 09:00 Maastikujooks Võistlus KAMBJA PÕHIKOOL
kool
Eesti, Tartu maakond, Kambja, Suure-Kambja küla Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 09:00 Laste sport peab olema lõbus. Spordipäev PÄRNU MAI KOOL
kool
Eesti, Pärnu maakond, Pärnu, Pärnu linn, Mai tn 3 Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 09:00 Saalijalgpalli turniir Võistlus TALLINNA 53. KESKKOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Tallinn, J. Sütiste tee 42 Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 09:00 Kalamaja Põhikooli matkapäev 1.-9. klass Matkapäev KALAMAJA PÕHIKOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Vabriku 18 Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 09:00 Spordinädala mängude päev Võistlus KUNDA ÜHISGÜMNAASIUM
kool
Kunda Spordikeskus, staadion Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 09:00 Laululinnu Spordipäev Spordipäev SOINASTE LASTEAED LAULULIND
lasteaed
Eesti, Tartu maakond, Õssu, Eerika tee 1 Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 09:10 Mis on sport? Muu sündmus TALLINNA LUHA LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Luha 29 Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 09:20 Liikumispäev Jüri terviserajal Liikumispäev ÕIE LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Jüri, Võsa 16 Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 09:25 Laste võimlemine Võistlus NARVA LASTEAED SÄDEMEKE
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva, Pähklimäe 5 Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 09:30 Seikluse võistlused Äkkekülas Võistlus NARVA LASTEAED PINGVIIN
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva, Mõisa 1a Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 09:30 Lehola ja Karjaküla lasteaia spordipäev Spordipäev LAULASMAA KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Harju maakond, Lehola, Lehola tee 20 Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 09:30 Kanepi Gümnaasiumi 1.-4. klasside mitmevõistlus Spordipäev KANEPI GÜMNAASIUM
kool
Kanepi Gümnaasiumi staadion Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 09:30 Liikumishommik Kadrioru pargis Liikumispäev TALLINNA SIKUPILLI LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, A. Weizenbergi 26 Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 09:50 Kõne ja liikumis Spordipäev NARVA LASTEAED SÄDEMEKE
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva, Pähklimäe 5 Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 10:00 Spordinädala Matk Matkapäev LEISI KOOL
kool
Eesti, Saare maakond, Leisi, Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 10:00 Teatevõistlus tõukerattaga Võistlus ALATSKIVI LASTEAED
lasteaed
Eesti, Tartu maakond, Alatskivi, Kooli 2 Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 10:00 Lasteaed Tõrutõnn/Ulvi maja jooga Spordipäev ULVI LASTEAED
muu
Eesti, Lääne-Viru maakond, Ulvi, Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 10:00 Joogapäev Tervisepäev TAIME LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Taime 27 Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 10:00 Lõbusad teatejooksud Spordipäev NARVA LASTEAED TULUKE
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva, Kangelaste prospekt 16a Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 10:00 - K 30.09.2020 Nutimatk Ihastesse Matkapäev TARTU LASTEAED TRIPSIK
lasteaed
Eesti, Tartu maakond, Tartu linn, E. Wiiralti tn 2 Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 10:00 Krossijooks Võistlus TÕSTAMAA KESKKOOL
kool
Eesti, Pärnu maakond, Tõstamaa, Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 10:00 Staadionipäev Liikumispäev KARKSI-NUIA LASTEAED
lasteaed
Eesti, Viljandi maakond, Karksi-Nuia, Männiku 1 Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 10:00 Tervisepäev Tervisepäev NARVA LASTEAED TAREKE
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva, Albert-August Tiimani 16 Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 10:00 NARVA LASTEAED PUNAMÜTSIKE SPORDIPÄEV Spordipäev NARVA LASTEAED PUNAMÜTSIKE
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva, Kreenholmi 8a Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 10:00 Spordipäev Matkapäev KOHTLA-JÄRVE LASTEAED ALJON...
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Kohtla-Järve, Mõisa tee 1 Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 10:00 Sumba (Kool) Tervisepäev JOOGAAEG MTÜ
muu
Eesti, Tartu maakond, Aakre, Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 10:00 Hiiumaa Gümnaasiumi pallimängude päev Spordipäev HIIUMAA GÜMNAASIUM
kool
Kärdla staadion / Kärdla ranna liivaväljakud Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 10:00 Mõisaküla Lasteaia vigursõit Liikumispäev MÕISAKÜLA LASTEAED
lasteaed
Mõisaküla Lasteaed Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 10:00 Spordinädala matk Pääsküla rabas Spordipäev RUMMU LASTEAED LEPATRIINU
lasteaed
Pääsküla raba Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 10:00 Hagudi Põhikooli liikumispäev Liikumispäev HAGUDI PÕHIKOOL
kool, lasteaed
Eesti, Rapla maakond, Rapla, Hagudi alevik Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 10:00 Tallinna Juudi Kooli Spordinädala Spordipäev Spordipäev TALLINNA JUUDI KOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Karu tn 16 Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 10:00 Nooleviskevõistlus. Korvpalli vabaviskevõistlus. Võistlus ALAVERE PÕHIKOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Anija, Alavere küla, Kose mnt 6 Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 10:15 Maastikumängud linnapargis Liikumispäev TALLINNA ASUNDUSE LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, A. Weizenbergi 26 Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 10:30 Takistusjooks SASSIS. Võistlus TARTU LASTEAED SASS
lasteaed
Eesti, Tartu maakond, Tartu, Aleksandri 10 Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 10:30 Teatejooksupäev Liikumispäev PÄRNU KADRI LASTEAED
lasteaed
Eesti, Pärnu maakond, Pärnu, Kadri 23 Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 10:30 Jalgrattapäev Muu sündmus RAMSI LASTEAED TARUKE
kool, lasteaed
Eesti, Viljandi maakond, Ramsi, Keskuse tee Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 10:30 Liikumismängude päev Liikumispäev KOHTLA-JÄRVE LASTEAED KIRJU...
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Kohtla-Järve, Pärna 36 Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 10:30 Pirita lasteaia jalgratta orienteerumine 2 Liikumispäev PIRITA LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, E. Bornhöhe tee 10 Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 10:30 Järvakandi Kooli algklasside spordipäev Spordipäev JÄRVAKANDI KOOL
kool
Eesti, Rapla maakond, Kehtna, Järvakandi alev, Nõlva tn 16 Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 10:30 Vanemate rühmade matkapäev Matkapäev LASTEAED PÄIKENE
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Sõle 39 Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 11:00 Pallimängude päev Kärdla koolis Liikumispäev Kärdla Põhikool
kool
Eesti, Hiiu maakond, Kärdla, Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 11:00 Lehtse kooli spordipäev Spordipäev LEHTSE KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Lääne-Viru maakond, Lehtse, Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 11:00 Lasteaed Vikerkaar orienteerumismäng Liikumispäev TALLINNA LASTEAED VIKERKAAR
lasteaed
Õismäe terviserada Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 11:00 Spordinädala eritreening Avatud treening OÜ Tondi Tennisekeskus (Gol...
spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Sõjakooli tn 10 Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 11:00 Lahmuse kooli jalgpallipäev Liikumispäev LAHMUSE KOOL
kool
Eesti, Viljandi maakond, Põhja-Sakala, Lahmuse küla Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 11:00 Aastajooks Spordipäev VILUSTE PÕHIKOOL
kool
Eesti, Põlva maakond, Veriora, Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 11:00 Rüblikute spordipäev Spordipäev RÜBLIKU LASTEPERE OÜ
lasteaed
Metalli 1 Tartu Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 11:15 Avatud treening Rocca al Mare kooli kooliperele Avatud treening Margit Tamm
spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Vabaõhumuuseumi tee 8 Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 12:00 - K 30.09.2020 Minikäsipalli võistlused Võistlus SÕMERU PÕHIKOOL
kool
Eesti, Lääne-Viru maakond, Sõmeru, Kooli 4 Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 12:00 Juuru Eduard Vilde kooli Skisma Võistlus JUURU EDUARD VILDE KOOL
kool
Eesti, Rapla maakond, Rapla, Juuru alevik, Tallinna mnt 18 Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 12:00 Liikumine teeb head Tervisepäev KÕMSI LASTEAED-ALGKOOL
kool, lasteaed
Eesti, Lääne maakond, Kõmsi, Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 12:00 Rahvastepalli turniir 3.-4. klasside õpilastele + liiklustest valikvastustega Võistlus TALLINNA KIVIMÄE PÕHIKOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Leegi tn 14 Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 12:00 Tilsi orienteerumine Liikumispäev TILSI PÕHIKOOL
kool
Eesti, Põlva maakond, Tilsi, Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 12:00 Kõndimine Liikumispäev WEEKEND EESTI OÜ
muu
Weekend Eesti OÜ kontori ümbrus Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 12:00 - K 30.09.2020 3 punkti visked korvpallis. Võistlus SÕMERU PÕHIKOOL
kool
Eesti, Lääne-Viru maakond, Sõmeru, Kooli 4 Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 12:30 - E 21.09.2020 Kaali Kooli Spordipäev Spordipäev KAALI KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Saare maakond, Saaremaa, Kaali küla Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 12:30 VII OMA RIIGI RAHVAJOOKS Liikumispäev PÄRNU-JAAGUPI PÕHIKOOL
kool
Eesti, Pärnu maakond, Põhja-Pärnumaa, Pärnu-Jaagupi alev Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 13:00 Rahvastepall Liikumispäev URVASTE KOOL
kool
Eesti, Võru maakond, Antsla, Urvaste küla Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 13:00 uisutamine hea meelega Liikumispäev NARVA SOLDINO GÜMNAASIUM
kool
Narva jäähall Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 13:15 Spordipaus täiskasvanutele Tervisepäev NARVA LASTEAED CIPOLLINO
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva, Daumani 11 Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 13:30 Rula ja rulluisutamine algajatele Avatud treening KÄRLA PÕHIKOOL
kool
Kärla - Sõmera kergliiklustee. Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 13:30 Aeroobika, seltskonnatants Avatud treening KÄRLA PÕHIKOOL
kool
Kärla kultuurimaja Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 14:00 JOOGA BINGO Tervisepäev JOOGAAEG MTÜ
muu
Eesti, Valga maakond, Puka, Kesk 47 Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 15:00 rahvaste- ja võrkpalli turniir Võistlus PÄRNUMAA KUTSEHARIDUSKESKUS
kool
Eesti, Pärnu maakond, Pärnu, Niidupargi 12 Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 15:00 Popup Living Sügisregatt Võistlus POPUP HOTELL OÜ
muu
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Lesta 16 Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 15:15 Virgutusvõimlemine Liikumispäev KURESSAARE TUULTE ROOSI LAS...
lasteaed
Kuressaare Tuulte Roosi Lasteaed Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 17:00 BungyPump kepikõnni treening Liikumispäev Lääne Maakonna Spordiliit L...
spordiorganisatsioon
Eesti, Lääne maakond, Haapsalu, Haapsalu linn Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 17:00 Sisekaitseakadeemia lauatennise MV Võistlus Sisekaitseakadeemia Spordik...
spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Kase 61 Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 17:00 Avalik poksitreening Valgas Avatud treening MTÜ Nahkkinnas
spordiorganisatsioon
Eesti, Valga maakond, Valga, Valga linn, J. Kuperjanovi tn 36 Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 18:00 Kobudo avalik treening Avatud treening Võitluskunstide klubi Budokan
kool, spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Saku 8 Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 18:00 Zumba Fitness välitreening Viimsi SPA Spordiklubis Avatud treening SPA TOURS OÜ
muu
Eesti, Harju maakond, Haabneeme, Randvere tee 11 Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 18:00 Neeme Kooli kaasajastatud orienteerumiskaardi avavõistlus. Võistlus NEEME KOOL
kool
Neeme küla Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 18:00 TRIATHLON ESTONIA ÜLDTREENING Avatud treening MTÜ Triathlon Estonia
spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Keila, Ehitajate tee 13 Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 18:00 Kepikõnni ühistreening Avatud treening Loksa Spordikeskus
muu
Eesti, Harju maakond, Loksa, Mere tn 7a Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 18:30 Ultimate frisbee trennid kõigile huvilistele Avatud treening MTÜ Ultimate Saku
spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Saku, Saku alevik, Tallinna mnt 10 Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 18:30 Räätsamatk Tolkuse rabas Matkapäev MAILAPSED OÜ
kool
Eesti, Pärnu maakond, Piirumi, Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 19:00 DARTSI nädalamäng Võistlus Laheda Spordiklubi
spordiorganisatsioon
Eesti, Põlva maakond, Põlva, Jaama 63A Vaata lähemalt
E 28.09.2020, 19:50 FC Tiigrid & Loo Jalgpalliklubi avatud treening 15-45 a. (noor)meestele Avatud treening Loo Jalgpalliklubi
kool, spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Tallinn, A. Kapi 9 Vaata lähemalt
T 29.09.2020 Lustivere kooli tervise- ja spordipäev Tervisepäev LUSTIVERE PÕHIKOOL
kool, lasteaed
Lustivere Põhikool, 48002, Rahu tee 6, Lustivere, Põltsamaa vald, Jõgevamaa Vaata lähemalt
T 29.09.2020 Liikumismängud Lauka koolimajas Liikumispäev LAUKA PÕHIKOOL
kool
Eesti, Hiiu maakond, Lauka, Vaata lähemalt
T 29.09.2020 Sport tantsu rütmis Muu sündmus PALDISKI VENE PÕHIKOOL
kool
Paldiski Vene Põhikool Vaata lähemalt
T 29.09.2020 Rattaralli Spordipäev VARBOLA KOOL
kool
Eesti, Rapla maakond, Varbola, Vaata lähemalt
T 29.09.2020 Jalgpall Võistlus NARVA PAJU KOOL
kool
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva, Aleksei Juhhanovi 3 Vaata lähemalt
T 29.09.2020 Helkurijooks Võistlus KADRINA LASTEAED SIPSIK
lasteaed
Eesti, Lääne-Viru maakond, Kadrina, Pargi 5 Vaata lähemalt
T 29.09.2020 Mihklipäeva perematk Matkapäev VOKA LASTEAED NAKSITRALLID
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Voka, Vaata lähemalt
T 29.09.2020 Mihkli lõbus sügis Liikumispäev RÕNGU LASTEAED PIHLAKOBAR
lasteaed
Eesti, Tartu maakond, Rõngu, Nooruse 5 Vaata lähemalt
T 29.09.2020 Lepatriinud liikuma Liikumispäev AVINURME LASTEAED NAERULIND
lasteaed
Eesti, Jõgeva maakond, Avinurme, Põllu 1 Vaata lähemalt
T 29.09.2020 Reipalt koolipinki Liikumispäev FRIEDEBERT TUGLASE NIMELINE...
kool
Eesti, Põlva maakond, Ahja, Tartu maantee 23 Vaata lähemalt
T 29.09.2020 Kammeri Kooli spordipäev Spordipäev KAMMERI KOOL
kool
Eesti, Tartu maakond, Kambja, Kammeri küla Vaata lähemalt
T 29.09.2020 Liikumispäev Liikumispäev OSKAR LUTSU PALAMUSE GÜMNAA...
kool
Eesti, Jõgeva maakond, Jõgeva, Palamuse alevik, Kooli tn 2 Vaata lähemalt
T 29.09.2020 Lepatriinude liikumispäev 2020 Liikumispäev KAIU LASTEAED TRIINUTARE
lasteaed
Eesti, Rapla maakond, Rapla, Kaiu alevik, Leandri tee 1 Vaata lähemalt
T 29.09.2020 Klooga koolimaja spordipäev Spordipäev LAULASMAA KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Harju maakond, Klooga, Vaata lähemalt
T 29.09.2020 - K 30.09.2020 Sportlik Mihklipäev Spordipäev KURESSAARE ROHU LASTEAED
lasteaed
Eesti, Saare maakond, Kuressaare, Vallimaa 16a Vaata lähemalt
T 29.09.2020 Liigutamisepäev Liikumispäev PÄRNU TAMMSAARE LASTEAED
lasteaed
Eesti, Pärnu maakond, Pärnu, A. H. Tammsaare puiestee 10b Vaata lähemalt
T 29.09.2020 - K 30.09.2020 Turba Kooli spordipäev Spordipäev TURBA KOOL
kool, lasteaed
Turba Kooli staadion ja korvpalliväljak Vaata lähemalt
T 29.09.2020 Sprdipäev 5.-9. klass Liikumispäev LAGEDI KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Harju maakond, Rae, Kooli 18 Vaata lähemalt
T 29.09.2020 Audentese erakooli orienteerumispäev Spordipäev AUDENTESE KOOLIDE SA
kool, spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Tondi 84 Vaata lähemalt
T 29.09.2020 Perespordipäev Spordipäev VÕRU LASTEAED PÄKAPIKK
lasteaed
Eesti, Võru maakond, Võru, Vaata lähemalt
T 29.09.2020 Lähte Ühisgümnaasiumi spordipäev Spordipäev LÄHTE ÜHISGÜMNAASIUM
kool
Eesti, Tartu maakond, Lähte, Vaata lähemalt
T 29.09.2020 Sügisspordipäev Spordipäev AMBLA-ARAVETE KOOL
kool, lasteaed
Pikk 37, Ambla Vaata lähemalt
T 29.09.2020 - K 30.09.2020 Orienteerumise koolituspäevak Mulgi valla koolidele Liikumispäev AUGUST KITZBERGI NIMELINE G...
kool
Eesti, Viljandi maakond, Mulgi, Abja-Paluoja linn, Abja tee 15 Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 08:30 Turniiripäev Võistlus MURASTE KOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Harku, Muraste küla, Lee tee 9 Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 08:30 Värska Gümnaasium 126 km Võistlus VÄRSKA GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Võru maakond, Värska, Pikk 13 Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 09:00 Parksepa Keskkooli Spordipäev Spordipäev PARKSEPA KESKKOOL
kool
Eesti, Võru maakond, Parksepa, Võru tee 4 Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 09:00 Nõmme Põhikooli Spordinädal Tervisepäev TALLINNA NÕMME PÕHIKOOL
kool
Harku terviserada Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 09:00 Pesapalli turniir 5. kl Võistlus TALLINNA 53. KESKKOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Tallinn, J. Sütiste tee 42 Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 09:00 Spordinädal Spordipäev VÕNNU KESKKOOL
kool
Eesti, Tartu maakond, Võnnu, Tartu 34 Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 09:15 Pääsküla rabarada matk Matkapäev TALLINNA KIVIMURRU LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Ilmarise tn 51 Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 09:30 Hiiumaa meistrivõistlused kergejõustikus ja teatejooksudes Võistlus Kärdla Põhikool
kool
Eesti, Hiiu maakond, Kärdla, Eha 7 Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 09:30 Jalgpalli meeskonna sportlastega kohtumine Spordipäev NARVA LASTEAED PINGVIIN
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva, Mõisa 1a Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 09:30 Hiiumaa MV teatejooksudes Võistlus HIIUMAA GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Hiiu maakond, Hiiumaa, Kärdla linn, Põllu tn 18 Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 09:30 Metsakümblus Pääsküla rabarajal Võistlus TALLINNA TUGIKESKUS JUKS
muu
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Ilmarise tn 51 Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 09:30 Võrkpallipäev Võistlus ÄÄSMÄE LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Saue, Ääsmäe küla, Kasesalu tn 16 Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 09:30 Avastusrada Liikumispäev TALLINNA KURISTIKU GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, K. Kärberi tn 9 Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 09:35 Õunajooks Muu sündmus SILLAOTSA KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Tartu maakond, Kastre, Päkste küla Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 10:00 Discgolf Spordipäev LEISI KOOL
kool
Eesti, Saare maakond, Saaremaa, Leisi alevik, Kooli tn 4 Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 10:00 Lasteaed Tõrutõnn/Ulvi maja võidujooks ja spordinädala pidulik lõpetamine Spordipäev ULVI LASTEAED
muu
Eesti, Lääne-Viru maakond, Ulvi, Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 10:00 - R 02.10.2020 Loo Keskkooli spordinädal 29. 09 - 2. 10 Võistlus LOO KESKKOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Jõelähtme, Saha tee 7 Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 10:00 Maagilised pallid Võistlus NARVA LASTEAED SÄDEMEKE
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva, Pähklimäe 5 Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 10:00 Alavere Põhikooli meistrivõistlused kergejõustikus Võistlus ALAVERE PÕHIKOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Anija, Alavere küla, Kose mnt 6 Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 10:00 Orienteerumine (rühm Päikene) Liikumispäev NARVA LASTEAED TULUKE
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva, Kangelaste prospekt 16a Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 10:00 RATTARALLI MÄNNI LASTEAIAS Spordipäev KOHILA LASTEAED MÄNNI
lasteaed
Eesti, Rapla maakond, Kohila, Tööstuse 3 Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 10:00 Mihklipäeva lõbus spordipäev Spordipäev MEHIKOORMA LASTEHOID
muu
Kesk 20, Mehikoorma, Räpina vald Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 10:00 Spordipäev Viuhti Spordipäev Tartu Kristlik Põhikool
kool
Eesti, Tartu maakond, Tartu linn, Tamme pst 1 Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 10:00 Terakese jooksupäev Spordipäev SAKU LASTEAED TERAKE
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Pärnu maantee 129c Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 10:00 Vodja Kooli kergejõustikupäev Spordipäev ROCCA AL MARE KOOLI AS
kool, lasteaed, spordiorganisatsioon
Vodja Kooli staadion Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 10:00 Orienteerumispäev Spordipäev RÄPINA ÜHISGÜMNAASIUM
kool
Eesti, Põlva maakond, Räpina, Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 10:00 Tallinna Kiisa Lasteaia sportlik tervisepäev Tervisepäev TALLINNA KIISA LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Pärnu maantee 143a Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 10:00 Tervisepäev Cipollino Ujulas Tervisepäev NARVA LASTEAED CIPOLLINO
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva, Daumani 11 Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 10:00 Spordipäev Spordipäev LASTEAED SIPSIK
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Maardu, Haigla 6 Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 10:00 Viskepäev Spordipäev LASTEAED PÄIKENE
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Sõle 39 Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 10:00 Sport on meie tervis Spordipäev SILLAMÄE LASTEAED PÄÄSUPESA
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Sillamäe, Tškalovi 23 Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 10:00 Ümber Kooli Jooks Võistlus TÕSTAMAA KESKKOOL
kool
Eesti, Pärnu maakond, Tõstamaa, Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 10:00 Rattapäev Tervisepäev KONGUTA KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Tartu maakond, Elva, Annikoru küla Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 10:00 Vormelirada Spordipäev TARTU LASTEAED KRÕLL
lasteaed
Eesti, Tartu maakond, Tartu, Anne 67 Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 10:00 Matkamine Matkapäev ELVA LASTE- JA PEREKESKUS SA
lasteaed
Eesti, Tartu maakond, Elva, Järve 1 Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 10:00 Mihklipäeva matk Matkapäev TALLINNA LASTEAED KARIKAKAR
lasteaed
Haabersti ümbrus Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 10:15 Orienteerumine Spordipäev KOHTLA-JÄRVE LASTEAED PÄÄSUKE
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Kohtla-Järve, Keskallee 34 Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 10:20 Koolipere spordipäev Spordipäev TORNIMÄE PÕHIKOOL
kool
Eesti, Saare maakond, Kärneri, Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 10:30 Tallinna Meelespea Lasteaia sügisene spordipäev - õunajooksud Spordipäev TALLINNA MEELESPEA LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Õismäe tee 92 Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 10:30 Pallipäev Muu sündmus RAMSI LASTEAED TARUKE
kool, lasteaed
Eesti, Viljandi maakond, Ramsi, Keskuse tee 3 Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 10:30 Pallimängupäev Liikumispäev KOHTLA-JÄRVE LASTEAED KIRJU...
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Kohtla-Järve, Pärna 36 Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 11:00 Jooksumängud lasteaias Liikumispäev ALATSKIVI LASTEAED
lasteaed
Eesti, Tartu maakond, Alatskivi, Kooli 2 Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 11:00 Võistlusmängud Spordipäev SILLAMÄE LASTEAED JAANIUSSIKE
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Sillamäe, Gagarini 7a Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 11:00 Lauatenniseturniir Rocca al Mare kooli ja Roostiku kooli kooliperele Võistlus Margit Tamm
spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Vabaõhumuuseumi tee 8 Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 11:00 Väiksed spordimehed Spordipäev TALLINNA LASTEAED VIKERKAAR
lasteaed
Tallinna Lasteaia Vikerkaar õueala Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 11:00 Lahmuse kooli Matkapäev Matkapäev LAHMUSE KOOL
kool
Eesti, Viljandi maakond, Lahmuse, Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 11:00 Jalgpalliturniir 7.-9. klassidele + 7. klassisalakiri liiklusohutus + 8.-9. klassidele vigursõit jalgrattal Võistlus TALLINNA KIVIMÄE PÕHIKOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Harku tn 62 Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 11:00 Hüppenööride päev Liikumispäev TALLINNA MUINASJUTU LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Energia 11 Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 11:00 Liikumispäevak Liikumispäev MIKITAMÄE KOOL
kool, lasteaed
Setomaa vallas Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 11:00 Saare maakonna 2020. a. koolinoorte teatekross Võistlus Spordiklubi Kärla
spordiorganisatsioon
Eesti, Saare maakond, Saaremaa, Kärla alevik Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 11:30 Spordinädala eritreening Avatud treening OÜ Tondi Tennisekeskus (Gol...
spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Haabneeme, Karulaugu tee 13 Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 12:00 Klassidevaheline matkamäng. Matkapäev Pärnu Rääma Põhikool
kool
Eesti, Pärnu maakond, Pärnu, Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 12:00 Ehte Humanitaargümnaasiumi 5.-8. klasside orienteerumismäng Võistlus Ehte Humanitaargümnaasium
kool
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Ehte 9 Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 12:30 Spordinädala lõpuüritus, matkamäng Matkapäev JÄRVAKANDI KOOL
kool
Eesti, Rapla maakond, Järvakandi, Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 13:00 EOK liikumispäev Liikumispäev Ühendus Sport Kõigile
spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Saku, Kajamaa küla Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 13:00 Matkapäev Matkapäev PÄRNU PÄIKESE KOOL
kool
Eesti, Pärnu maakond, Pärnu, Rõugu 8 Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 13:00 Emajõe õppekeskuse spordipäev Spordipäev MAARJAMAA HARIDUSKOLLEEGIUM
kool
Eesti, Tartu maakond, Kaagvere, Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 13:00 Kergejõustiku võistlused Spordipäev URVASTE KOOL
kool
Eesti, Võru maakond, Antsla, Urvaste küla Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 13:00 Lauatenniseturniir Kõmsil Võistlus KÕMSI LASTEAED-ALGKOOL
kool, lasteaed
Eesti, Pärnu maakond, Lääneranna, Kõmsi küla, Keskuse tee 3 Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 13:30 Lauliku töötajate liikumisteisipäev Liikumispäev TALLINNA LAULIKU LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Kivimäe 17 Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 14:00 Kalamaja Põhikooli võrkpalli võistlus "Õpetajad versus õpilased" Liikumispäev KALAMAJA PÕHIKOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Vabriku 18 Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 15:00 rahvaste- ja võrkpalli turniir Võistlus PÄRNUMAA KUTSEHARIDUSKESKUS
kool
Eesti, Pärnu maakond, Pärnu, Niidupargi 12 Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 15:00 Lääne – virumaa murdmaajooksu meistrivõistlused Võistlus Rakvere kergejõustikuklubi ...
spordiorganisatsioon
Eesti, Lääne-Viru maakond, Rakvere linn, Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 15:00 Tartu heitjate seeriavõistluse V etapp Võistlus Tartu Spordiselts "Kalev"
kool, spordiorganisatsioon
Eesti, Tartu maakond, Tartu linn, Staadioni tn 21 Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 15:45 Tallinna Kannikese Lasteaia spordipäev Spordipäev TALLINNA KANNIKESE LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Kannikese 13 Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 16:00 Mihklipäev Muu sündmus PUHJA LASTEAED PÄÄSUSILM
lasteaed
Eesti, Tartu maakond, Puhja, Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 16:00 Orienteerumis Teisipäevak Tervisepäev Orienteerumisklubi Nõmme
spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Paepargi Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 16:00 Alasniidu lasteaia Mihklipäeva jooks Tervisepäev ALASNIIDU LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tiskre, Puisniidu 7 Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 16:30 rahvalik-sportlik mihklipäeva pidu Muu sündmus TARTU LASTEAED PLOOMIKE
lasteaed
Tartu linn, Ploomi 1 Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 17:30 Karate avatud treening Avatud treening Võitluskunstide klubi Budokan
kool, spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Vabriku tn 18 Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 17:30 Orienteerumine Palermos Liikumispäev WEEKEND EESTI OÜ
muu
Rakvere Palermo terviserajad Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 18:00 Perede matk Matkapäev VALGUTA LASTEAED-ALGKOOL
kool, lasteaed
Eesti, Tartu maakond, Valguta, Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 18:00 Tule proovi kurlingut / Avatud uste päev Avatud treening CC Tallinn MTÜ
spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Varraku tn 14 Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 18:30 Avatud treening - üldkehaline Avatud treening CFC Spordiklubi
kool, spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Pirita linnaosa, Rummu tee 3 Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 19:00 BodyBalance Liikumispäev PAIDE SOOKURE LASTEAED
lasteaed
Eesti, Järva maakond, , Vaata lähemalt
T 29.09.2020, 20:30 Ultimate frisbee trennid kõigile huvilistele Avatud treening MTÜ Ultimate Saku
spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Saku, Saku alevik, Tallinna mnt 10 Vaata lähemalt
K 30.09.2020 Kohtla-Järve KJK Atleetika noorte heitjate seeriavõistluse IV etapp Võistlus Kohtla-Järve Kergejôustikuk...
spordiorganisatsioon
Eesti, Ida-Viru maakond, Jõhvi, Jõhvi linn, Narva mnt 16 Vaata lähemalt
K 30.09.2020 Võrkpalli võistlus õpilaste ja õpitajate vahel Võistlus PALDISKI VENE PÕHIKOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Lääne-Harju, Paldiski linn, Peetri tn 26 Vaata lähemalt
K 30.09.2020 Välistrenn Võistlus TREASURE ISLAND OÜ
lasteaed
Mustamäe Metsapark Vaata lähemalt
K 30.09.2020 Jooksupäev Spordipäev KOHTLA-JÄRVE LASTEAED KIRJU...
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Kohtla-Järve, Pärna 36 Vaata lähemalt
K 30.09.2020 Mesimummu rühma sügisene matkapäev 2020 Matkapäev KAIU LASTEAED TRIINUTARE
lasteaed
Eesti, Rapla maakond, Kaiu, Vaata lähemalt
K 30.09.2020 Maastikujooks Võistlus ALAVERE PÕHIKOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Alavere, Vaata lähemalt
K 30.09.2020 Meremiilijooks Võistlus PÄRNU ÜHISGÜMNAASIUM
kool
Eesti, Pärnu maakond, , Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 08:15 Karjamaa Spordipäev Spordipäev KARJAMAA PÕHIKOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Karjamaa tn 1 Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 08:30 Lõbusalt lasteaeda Liikumispäev TARVASTU LASTEAED
lasteaed
Eesti, Viljandi maakond, Tarvastu, Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 09:00 Jalgsimatk 1.-3.klass, rattamatk 4.-9.klass, õpetajatele kepikõnni koolitus Liikumispäev Kärdla Põhikool
kool
Eesti, Hiiu maakond, , Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 09:00 Sipsiku SÜGISTRALL Matkapäev KOHILA LASTEAED SIPSIK
lasteaed
Üleraudteemets Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 09:00 Liikumine-see on elu. Spordipäev PÄRNU KOIDULA GÜMNAASIUM
kool
Eesti, Pärnu maakond, Pärnu, Pärnu linn, Metsa tn 21 Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 09:00 Terviserada Võistlus TALLINNA 53. KESKKOOL
kool
Eesti, Harju maakond, Tallinn, J. Sütiste tee 42 Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 09:00 Lastejooga Tervisepäev JOOGAAEG MTÜ
muu
Eesti, Valga maakond, Aakre, Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 09:00 Sügisene spordipäev Spordipäev SONDA KOOL
kool, lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Lüganuse, Sonda alevik, Lembitu tn 9 Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 09:20 Liikumispäev Jüri terviserajal Liikumispäev ÕIE LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Jüri, Võsa 16 Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 09:25 Spordinädala lõpetamine Spordipäev NARVA LASTEAED SÄDEMEKE
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva, Pähklimäe 5 Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 09:30 Euroopa spordinädala pidulik lõpetamine. Spordimeelelahutused. Jooks. Võimlemine lasteaia staadionil Spordipäev NARVA LASTEAED PINGVIIN
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva, Mõisa 1a Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 09:30 Jalgrattapäev Liikumispäev KARKSI-NUIA LASTEAED
lasteaed
Eesti, Viljandi maakond, Karksi-Nuia, Männiku 1 Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 09:30 Järveküla lasteaia spordipäev Spordipäev JÄRVEKÜLA LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Järveküla, Turu tee 23 Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 09:45 Sügan aju! Võistlus KÕMSI LASTEAED-ALGKOOL
kool, lasteaed
Kõmsi kool Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 10:00 Kaitseväe spordihommik ( NATO test) Spordipäev Kaitsevägi
kool
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Herne 30 Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 10:00 Saaremaa kodutütarde spordipäev Spordipäev Kaitseliit
kool
Eesti, Saare maakond, Saaremaa, Lümanda küla Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 10:00 Soinaste Spordipäev Spordipäev SOINASTE LASTEAED LAULULIND
lasteaed
Eesti, Tartu maakond, Soinaste, Kurepalu tee 1 Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 10:00 Meremaailm rühmas Kiisud Muu sündmus NARVA LASTEAED TULUKE
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva, Kangelaste prospekt 16a Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 10:00 Liigun õues - tervis põues. Spordipäev VERIORA LASTEAED ÕNNESEEN
lasteaed
Eesti, Põlva maakond, Räpina, Viluste küla Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 10:00 Sporditegevus läbi tantsu muusika saatel Spordipäev TALLINNA KIVIMURRU LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Majaka 32 Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 10:00 Koos mängida lõbusalt! Liikumispäev NARVA LASTEAED MUINASJUTT
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva, Aleksander Puškini 13a Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 10:00 Jookse terviseks Spordipäev NARVA-JÕESUU LASTEAED KARIK...
lasteaed
Eesti, Ida-Viru maakond, Narva-Jõesuu, Karja 25 Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 10:00 Järvamaa koolide 6.-9.kl jalgpalli KV poisid Võistlus Järvamaa Spordiliit
spordiorganisatsioon
Eesti, Järva maakond, Türi, Türi linn, Staadioni tn 13 Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 10:30 Orienteerumine lossipargis Liikumispäev ALATSKIVI LASTEAED
lasteaed
Eesti, Tartu maakond, Alatskivi, Lossi 10 Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 10:30 Tantsupäev Muu sündmus RAMSI LASTEAED TARUKE
kool, lasteaed
Eesti, Viljandi maakond, Ramsi, Keskuse tee 3 Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 10:45 EO Eesti Ühenduse jooksukross Võistlus EO Eesti ühendus
spordiorganisatsioon
Eesti, Jõgeva maakond, Siimusti, Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 11:00 Spordinädala lõpetamine Pärnu Päikese Koolis Liikumispäev PÄRNU PÄIKESE KOOL
kool
Eesti, Pärnu maakond, Pärnu, Rõugu 8 Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 11:00 Aiajooks Rõõmupesas Tervisepäev TALLINNA RÕÕMUPESA LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, A. H. Tammsaare tee 141 Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 11:00 Võrumaa orienteerumispäevakud Võistlus Orienteerumisklubi Võru
spordiorganisatsioon
Eesti, Võru maakond, , Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 12:00 RMK EOP Raplamaa päevak Võistlus Orienteerumisklubi Orvand
spordiorganisatsioon
Eesti, Rapla maakond, Rapla, Rapla linn Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 12:00 Orienteerumise karikavõistlus koolidele Võistlus Valgamaa Spordiliit
spordiorganisatsioon
Eesti, Valga maakond, Tõrva, Hummuli alevik, Pargi tn 2 Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 12:00 Tuokko OÜ matkapäev Matkapäev TUOKKO OÜ
muu
Eesti, Lääne-Viru maakond, Oandu, Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 12:00 Kontorivõimlemine Tervisepäev WEEKEND EESTI OÜ
muu
Weekend Eesti OÜ kontor Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 12:30 Spordinädala eritreening Avatud treening OÜ Tondi Tennisekeskus (Gol...
spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Rotermanni 5,10111 Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 12:30 Viru-Nigula vallavalitsuse spordipäev Avatud treening Kunda Spordikeskus
muu
Eesti, Lääne-Viru maakond, Viru-Nigula, Kunda linn, Kasemäe tn 19 Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 12:30 Spordinädal Spordipäev VÕNNU KESKKOOL
kool
Eesti, Tartu maakond, Võnnu, Tartu 34 Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 13:00 Sõbra kepikõnd Tervisepäev TALLINNA SÕBRAKESE LASTEAED
lasteaed
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Kiili 7 Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 13:00 Liikumismängud Liikumispäev URVASTE KOOL
kool
Eesti, Võru maakond, Antsla, Urvaste küla Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 13:00 Kakerdaja raba matk Matkapäev IDEA MEDIA OÜ
muu
Eesti, Järva maakond, Mõnuvere, Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 13:30 Fotoorienteerumine Võistlus KÄRLA PÕHIKOOL
kool
Kärla terviserada, Kärla spordiväljakud, Kärla park Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 14:00 Võrkpall Võistlus NARVA VANALINNA RIIGIKOOL
kool
Jõeoru Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 14:00 Tants teeb terveks Tervisepäev JOOGAAEG MTÜ
muu
Eesti, Valga maakond, Puka, Kesk 47 Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 14:00 NÕVA KOOLI MÄNGUDE PÄEV Liikumispäev NÕVA KOOL
kool, lasteaed
Nõva küla lääne-Nigula vald Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 14:10 Õpetajatevaheline spordivõistlus Võistlus PAIDE HILLAR HANSSOO PÕHIKOOL
kool
Eesti, Järva maakond, Paide, Paide linn, Kooli tn 1 Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 15:00 jalg- ja korvpalli turniir Võistlus PÄRNUMAA KUTSEHARIDUSKESKUS
kool
Eesti, Pärnu maakond, Pärnu, Niidupargi 12 Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 15:30 Spordinädala lustiline lõpetamine Liikumispäev PÄRNU KADRI LASTEAED
lasteaed
Eesti, Pärnu maakond, Pärnu, Kadri 23 Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 16:00 Noorte Kergejõustikuõhtu Võistlus Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi
spordiorganisatsioon
Eesti, Pärnu maakond, Lääneranna, Lihula linn, Jaama tn 9 Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 16:00 Sparta kross Võistlus SPARTA Spordiselts
kool, spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Pärnu maantee 143a Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 17:00 Sisekaitseakadeemia rahvastepalli AV Võistlus Sisekaitseakadeemia Spordik...
spordiorganisatsioon
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Kase 61 Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 17:00 Neeme rattaretk Matkapäev VÕTI TULEVIKKU MTÜ
muu
Eesti, Harju maakond, Neeme, Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 17:30 U13 jalgpalli treening (2008-2009.a noormeestele) Avatud treening Jalgpalliklubi FC Elva
spordiorganisatsioon
Eesti, Tartu maakond, Elva, Puiestee 2 Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 17:30 Lossidaamide rattaretk Liikumispäev VÕRU LASTEAED OKASROOSIKE
lasteaed
Eesti, Võru maakond, Võru, Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 17:45 HIO Pärnumaa nädalamäng 2020 Võistlus Discgolfiklubi Hole-in-One
spordiorganisatsioon
Eesti, Pärnu maakond, Pärnu, Raba 1 Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 18:00 Saku Kesknädalaring XXI avamerejahtidele Võistlus Pärnu Jahtklubi
kool, spordiorganisatsioon
Eesti, Pärnu maakond, Pärnu, Pärnu linn, Lootsi tn 6 Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 18:00 MyFit RUN Viljandi 1h Jooks Liikumispäev My Fitness AS
kool, spordiorganisatsioon
Eesti, Viljandi maakond, Viljandi, Vesiflirdi 3 Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 18:00 Mulgi Valla lahtised ujumisvõistlused III etapp Võistlus MTÜ Karksi Sport
spordiorganisatsioon
Eesti, Viljandi maakond, Mulgi, Karksi-Nuia linn, Kooli tn 1 Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 18:00 Jooksu ühistreening Liina Tšernoviga Avatud treening Mittetulundusühing Terve El...
kool
Eesti, Harju maakond, Tallinn, Pärnu maantee 143a Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 18:00 Sügisteatejooks Võistlus RÄPINA ÜHISGÜMNAASIUM
kool
Eesti, Põlva maakond, Räpina, Vaata lähemalt
K 30.09.2020, 18:00 Ringlev Sügis 30. 09. 20 Liikumispäev HIIUMAA GÜMNAASIUM
kool
Kärdla Linnapark Vaata lähemalt

Uudised

Kõik uudised
01.10.2020

Spordinädal pani liikuma ligi 200 000 eestimaalast

Eesti Olümpiakomitee ja Ühendus Sport Kõigile eestvedamisel 23.-30. septembrini toimunud Spordinädalal püstitas Eesti tipptulemuse – kaheksa päeva jooksul korraldati üle Eesti 1160 liikumissündmust ja registreeriti 192 955 osaluskorda.
Loe lähemalt