Spordinädala tippsündmus #BeActive Night kutsub orienteerumisõhtule

22.09.2023

23. septembril algava spordinädala tippsündmus #BeActive Night toimub suure orienteerumisõhtuna Kadrioru pargis ning kutsub liikumist nautima ja linnaorienteerumist enda jaoks avastama.

Juba traditsiooniks saanud orienteerumisõhtu toimub tänavu 23. septembril Kadrioru pargis, kõik huvilised saavad rajale minna alates kella 17.00 Kadrioru staadioni parklast. „Osalejatel on võimalik valida viie- ja kahekilomeetrise orienteerumisraja vahel, mis kulgevad üle 300 aasta vanuses Kadrioru pargis,“ ütleb Liikumisharrastuse kompetentsikeskuse projektijuht ja spordinädala koordinaator Renna Nelis ning lisab, et rajal on võimalik näha Luigetiiki, Kadrioru kunstimuuseumi lilleaeda, presidendilossi, KUMU ning liigirohket Roosimäge.

 

Kohapeal on juhendajad, kes tutvustavad osalejatele orienteerumise põhitõdesid ja suunavad huvilisi nii, et uuest liikumisviisist saaks ka uus lemmikharrastus. Sündmuse üks patroonidest on tunnustatud kardioloog Margus Viigimaa, kes ise läbib orienteerumisraja, innustades ka kõiki teisi orienteerumist kui uut liikumisviisi enda jaoks avastama. 

 

Sündmus on ilma eelregistreerimiseta ning kõikidele osalejatele tasuta. “Võtke kaasa sõbrad või pere, pange selga mugavad ning ilmastikule sobivad riided ja tulge mõnusat liikumist sügiseses Eestis nautima!” kutsub spordinädala koordinaator Renna Nelis.

 

#BeActive Night orienteerumisõhtud toimuvad Eesti Orienteerumisliiduga koostöös ka Kehras, Põlvas ja Pärnus.

 

Igaüks saab oma kodukohas, mistahes Eesti piirkonnas, ellu kutsuda ka oma liikumisalgatuse, registreerides seespordinädala kodulehel.

 

#BeActive Nightist lähemalt

Uudised

Kõik uudised
06.10.2023

Spordinädala jooksul toimus üle Eesti 1101 erinevat liikumissündmust

23.-30. septembrini aset leidnud spordinädala raames toimus üle Eesti 1101 erinevat sündmust 200635 osaluskorraga. Spordinädala sündmusi algatas 705 erinevat organisatsiooni, kellest suurima panuse “Liikujad võidavad” sõnumi levitamisse andsid 672 haridusasutust.
Loe lähemalt