Spordinädala patroonid

Inger Fridolin

Inger Fridolin (artistinimega Inger) on noor laulja ja laulukirjutaja. Lisaks muusika tegemisele tegeleb ta jalgpalliga ja treenib lapsi Viimsis. Inger läks jalgpallitrenni juba kuueaastaselt, kui astus Martin Reimi jalgpallikooli. 2017. aastal lõppes tema karjäär põlveoperatsiooni tõttu, millest alates on ta pühendunud muusikale.

Kait Kall

Kait Kall on Eesti näitleja, kes naerutanud maarjamaalasi seriaalides nagu "Alo" ja "Naabriplika". Spordipublikule on ta laiemalt tuntud Spordiaasta tähed 2019 gala õhtujuhina. Kall on ka Spordinädala reklaamnägu. 

Gerd Kanter

Gerd Kanter on Eesti üks edukamaid sportlasi - ta tuli 2007. aastal kettaheites maailmameistriks, 2008. aastal Pekingis võitis ta olümpiakulla. Tema isiklik rekord 73.38 on Eesti rekord ning maailma kõigi aegade kolmas tulemus. Kanter on Eesti Olümpiakomitee Sportlaskomisjoni juht ning ta osaleb aktiivselt Euroopa Olümpiakomiteede sportlaskomisjoni esindajana Rahvusvahelise Olümpiakomitee sportlaskomisjoni töös. Vabal ajal armastab Kanter korvpalli mängida.

Ott Kiivikas

Ott Kiivikas on Eesti läbi aegade parim kulturist, kelle auhinnakappi kuulub lugematute medalite kõrval ka Amateur Olympia kuldmedal. Lisaks sportimisele on Ott tegev veel ka treenerina, spordijuhina, ettevõtjana ja koolitajana. Tema tegemistest saab lähemalt lugeda SIIT.

Kristel Kruustük

Kristel Kruustük on Eesti edukas start-up ettevõtja, kes on seitse aastat juhtinud rahvusvahelist IT-ettevõtet Testlio. Ta näitab teed, kui kaugele julge pealehakkamine ja järjekindlus viia võivad.

Tiit Land

Tiit Land on Taltechi rektor, olles hariduselt biokeemik. Land on väga suur spordisõber, osaledes hea meelega erinevatel rahvaspordiüritustel. 

Sandra Raju

Sandra Raju seisab juba aastaid hea selle eest, et levitada liikumise- ja spordipisikut terves Baltikumis ning seda nii noortele, vanadele, keskmistele kui ka veel vähemaktiivsetele spordisõpradele. 

Uudised

Kõik uudised
29.06.2021

Spordinädal 2021 toimub 23. - 30. september

Eesti Olümpiakomitee ja Ühendus Sport Kõigile korraldavad käesoleval aastal seitsmendat korda Eestis spordinädala, mis leiab aset 23. – 30. septembril. 
Loe lähemalt